Екскурсія на цілий день, повернення в готель ввечері

Ви неодмінно маєте побувати на екскурсії на острови Кулан, розташовані в південній частині національного парку Ваді Ель-Хамата!

Це мангрові крихітні острови, що притулилися біля одного з найкрасивіших рифів в регіоні Марса-Алам. Після сніданку трансфер вас довезе до пристані для яхт Хамата (від Марса-Алама 105 км). А далі ви відпливаєте на катері назустріч найдивовижнішим пригодам! Ви побачите незайману природу, краса якої ще не зіпсована масовим туризмом. Самі острови з чудовою блакитною водою та білими пісками - ніби ви опинились на Карибах.

Поруч проходить багатокілометровий кораловий риф, тому сюди прямують дайвери з усього світу. Підводні пейзажі вражають різноманітними формами та барвистою гаммою коралів, серед яких мешкає безліч різнокольорових риб. У цьому районі можна побачити дельфінів та морських черепах, а на глибині зустрічаються акули та баракуди.

Під час круїзу у вас буде дві перерви для плавання (45 хв.) Якщо ви не маєте власного спорядження для снорклінгу, екіпаж яхти надасть вам все необхідне.


Цілоденна екскурсія: виїзд після сніданку, повернення в готель близько 19:00

Середа / Четвер. При собі мати копію паспорту!
Вартість дор./дит.: 65€ / 35€ 

У вартість входить: трансфер (з кондиціонером) , обід на човні і безалкогольні напої, спорядження для снорклінгу (маска, трубка, огородження).

Зверніть увагу:
- діти 0-2.99 років - безкоштовно, 3-12 років - 50%;
- з собою мати захист від сонця, вітру, а також воду для пиття. Для водних екскурсій - речі для купання, рушники;
- рекомендується мати із собою єгипетські фунти для санітарних зупинок під час екскурсій (Луксор, Асуан);
- чайові водієві - $1.

Документи для екскурсій:

Луксор, Асуан, Марса Мубарак, острови Хамата - копія паспорту
Асуан + Абу-Сімбел - оригінал паспорту