59 456 грн
2198
$USD
14 днів

Київ - Каїр - Мемфіс - піраміди Дахшур - піраміди Саккара - Александрія - Луксор - Дендера - круїз по Нілу (Луксорський храм - Карнак - Хатшепсут - Долина царів - Едфу - Ком-Омбо - Абу-Сімбел - Асуан) - Марса-Алам - Київ

Країни:
Дати

Опис туру

Пропонуємо найбільш повну, найбільш продуману і вже перевірену екскурсійну програму по Єгипту.

Тур на два тижні - ідеальна комбінація насиченої і різнобічної екскурсійної програми по Єгипту з круїзом по Нілу та відпочинком на морі (без "галопу").

Аби уникнути довгого переїзду з Каїра до Луксора, ми організовуємо внутрішній переліт Каїр-Луксор. У Луксорі ми зупиняємося на дві ночі у чудовому готелі на березі Нілу, що дає нам можливість більше побачити живе історичне місто, відвідати унікальний храмовий комплекс Дендера та політати на повітряних кулях над Луксором.

У цьому турі круїз по Нілу стартує з Луксора і прямує до Асуана (4 ночі/5 днів), і це має беззаперечні переваги по часу і логіці екскурсій.

Після круїзу і насиченої екскурсійної програми ви зможете відпочити кілька днів на березі Червоного моря в Марса-Аламі.

Щоб максимально заглибитися у тонкощі історії та культури Єгипту, побачити і відчути його велич і колорит, ми включили всі екскурсії у вартість туру, включно із храмом в Дендерах і Александрією. А також обіди в містах по маршруту.

Правила в'їзду в Єгипет для туристів   >>>

У вартість входить
Проживання 13 ночей категорії 5*;
22
Харчування за програмою;
22
Круїз по Нілу 4 ночі;
22
Екскурсії та вхідні квитки у супроводі гіда;
22
Медична страховка;
Інтернет під час екскурсійної програми.
У вартість не входить
Факультативні екскурсії в Луксорі, Асуані та Марса-Аламі;
Доплата за одномісне розміщення;
Доплата за підвищення категорії в готелі Brayka Bay 5*;
22
Доплата за ALL Inclusive в круїзі, підвищення класу кают;
Особисті витрати;
Чайові в круїзі;
Інші витрати, не зазначені в програмі.


Київ - Каїр - Мемфіс - піраміди Дахшур - піраміди Саккара - Александрія - Луксор - Дендера - круїз по Нілу (Луксорський храм - Карнак - Хатшепсут - Долина царів - Едфу - Ком-Омбо - Абу-Сімбел - Асуан) - Марса-Алам - Київ

День 1
Київ - Каїр

Вечірній приліт в Каїр, трансфер у готель Каїра, ніч у готелі Hilton 5*.

День 2
Каїр

Сніданок у готелі. 

Екскурсія по Каїру з відвідуванням Єгипетського Національного музею, оглядом Пірамід Гізи та легендарного Сфінкса (вхідні квитки і обід включені у вартість туру).

Каїр - місто на перехресті двох культур, важливий торговельний та культурний центр Північної Африки, місто контрастів, палаців, мечетей, музеїв, пірамід...

Єгипетський музей - це скарбниця давньоєгипетської культури і предмет гордощів єгиптян. Він є найбільшим в світі сховищем предметів мистецтва Стародавнього Єгипту. В колекції музею нараховується понад 120 тисяч експонатів від історичної ери до греко-римського періоду, її перлиною є скарби гробниці фараона Тутанхамона.

Огляд величного комплексу давньоєгипетських пірамід-гробниць на плато Гіза в передмісті Каїра, який згадується в елліністичній літературі  (“Сім чудес світу”).

Давньоєгипетський некрополь Гізи складається з піраміди Хеопса (також відома як Хуфу і Велика Піраміда), дещо меншої піраміди Хефрена  (або Хафра) і піраміди Мікерина (Менкаура). Поряд з ними розташувався Великий Сфінкс, найдавніша монументальна скульптура в світі.

Ми оглянемо всі ці пам’ятки, які є найбільш впізнаваними і надзвичайно цінними не лише в Єгипті , а і у всьому світі.

Ніч у Каїрі.

День 3
Мемфіс (Дахшур - Саккара)

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Мемфіс - столицю Стародавнього Єгипту в епоху Давнього царства .

Огляд прекрасно збережених пірамід Дахшур: Рожевої, яка отримала свою назву через колір вапняку, та Ламаної, яка займає особливе місце серед пірамід, бо вона єдина, з якої не зняли облицювання, і можна побачити як виглядали піраміди в давнину.

Переїзд в Саккару - невеличке поселення, де міститься найдавніший  некрополь Мемфіса.  Огляд гігантської статуї фараона Рамзеса ІІ, східчастої піраміди Джосера, яка є найстаршою (першою) пірамідою у світі, зведеною 5000 років тому; першої піраміди зі священними текстами Унеса, гробниці вельможі Ті.

Обід (у вартості туру).

Після повернення в Каїр, у другій половині дня - відвідини знаменитого східного базару Хан Ель Халілі.

Базар Хан Ель Халілі - одне з найбільш яскравих місць в Каїрі, мекка для істинних поціновувачів екзотики та автентичності.

Це найдавніший і найколоритніший базар на території сучасної Африки. Тут і широкі вулиці із сяйвом мідних сувенірів, і мереживо вузеньких вуличок із маленькими майстернями і крамницями, розмаїття спецій та прянощів, прикрас та посуду, тканин та шкіряних виробів.

Ніч у готелі Каїра.

День 4
Александрія

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Александрію + рибний обід (екскурсія і обід у вартості туру).

Александрія - головний порт на Середземному морі і друге за величиною та за економічними показниками місто Єгипту .

Засноване Олександром Македонським, місто було столицею за Птолемеїв та потужним центром еллінської культури, а наявність легендарної бібліотеки склали йому репутацію як одного з головних наукових та культурних центрів античного світу.

Пізніше місто стало одним з найбільших центрів раннього християнства та  осередком одної з найбільших теологічних шкіл у світі.

Огляд головних пам’яток міста: цитадель Кайтбея, Александрійські катакомби, Помпейська стела, палац та сади Мунтаза, Нова споруда Александрійської бібліотеки, християнська церква Св.Марка.

Рибний обід в ресторанчику з видом на Середземне море.

Повернення в Каїр. Ніч у готелі.

День 5
Каїр - Луксор

Сніданок у готелі, виселення.

Екскурсія "Старий Каїр". 

Сьогодні ви відкриєте для себе християнський Єгипет з його древніми коптськими церквами. Огляд церкви, яка вважається місцем порятунку Святого Сімейства під час гонінь царя Ірода (“Втеча до Єгипту” Марії, Йосипа і маленького Ісуса) та інших значущих для християнства Сходу церков.

Відвідини цитаделі Саладіна, огляд мармурової мечеті Мухаммеда Алі (вхідний квиток у вартості туру). Цитадель Саладіна (12 століття) - центральна міська фортеця, яка є символом міста і його головною окрасою.

Серцем цитаделі вважається мечеть Алі Мухаммеда. Мечеть, яку часто називають “алебастрова” через філігранне різьблення на алебастрових плитах фасаду, була побудована у 19 ст. за правління і покровительства спочатку османського намісника, а потім одноосібного правителя Єгипту Мухаммеда Алі. Мечеть є водночас і місцем його поховання.

Обід у одному із місцевих ресторанів (у вартості туру).

Трансфер в аеропорт Каїра. Переліт у Луксор, трансфер і поселення у готель в Луксорі Mercure Luxor Karnak 5*.

Ніч у готелі.

День 6
Дендера

Рано вранці, на світанку, рекомендуємо здійснити політ на повітряній кулі в Луксорі (за додаткову вартість). 

Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію в Храмовий комплекс Дендера, знаменитий центр культу богині Хатхор.

Храм найулюбленішої в Єгипті богині краси і достатку Хатхор вражає величчю своєї гіпостильної зали, астрономічним декором стелі, зображенням зірок та знаків зодіаку, давніми святилищами і молельнями, збереженим дахом, текстами, філософією, космогонією і потаємною силою.

Повернення у готель в Луксорі. Вільний час, відпочинок. Ніч у готелі.

День 7
Луксор - круїз по Нілу

Сніданок у готелі, виселення.

Екскурсія по Луксору. Огляд храмів Луксора. 

Луксор називають "містом палаців", містом, яке є символом величі  епохи фараонів і своєю історією сягає сивої давнини (бл. 1400 р. до н.е.).

Відвідування Карнакського храму. Храм Карнак -”найдосконаліше місце” - найбільший храмовий комплекс Стародавнього Єгипту, присвячений верховному богу Амону, головна святиня єгипетської держави впродовж півтори тисячі років. Карнак був адміністративним центром і головною пам'яткою східної частини Фів. Його розширювали та прикрашали покоління царів впродовж 13-ти століть.

Поселення на корабель, круїз 5* (класу Люкс) на базі триразового харчування. 

Екскурсія в Луксорський храм. Огляд Алеї Сфінксів та храму Луксора, який спорудили ще 3500 років тому, в епоху найвищого розквіту Давнього Єгипту (вхідний квиток у вартості туру).

Повернення на корабель. Ніч на кораблі.

День 8
Круїз по Нілу (Луксор - храм Хатшепсут - Долина царів)

Круїз 5* (класу Люкс) на базі триразового харчування.

Відвідування храму Хатшепсут, який у давнину іменувався Джесера Джесера - «священний зі священних» - і є уособленням бездоганної гармонії архітектурної форми і божественної ідеї, зразком довершеної сакральної архітектури у владі стрімких драматичних гір.

Улюблениця богів цариця Хатшепсут, єдина жінка-фараон, яка керувала Єгиптом впродовж 20 років, не шкодувала коштів та сил на будівництво храму в скелі Лівійського плоскогір’я.

Відвідини знаменитої Долини Царів, з оглядом  усипальниць фараонів і знатних вельмож.

Долина Фараонів (Царів) - основне місце поховання найвизначніших царів єгипетського Нового царства. Огляд королівських гробниць, розписи яких чудово демонструють уявлення єгипетських фараонів про багатство і владу, розуміння ними сенсів життя і смерті. 

Ніч в круїзі на кораблі.

День 9
Круїз по Нілу (Едфу - Ком-Омбо)

Круїз 5* (класу Люкс) на базі триразового харчування.

Відвідування храму бога Гора в Едфу, який є одним з найбільш збережених і другим за величиною в Єгипті. Храм присвячений одному із головних богів давньоєгипетського пантеону - богу неба і сонця Гору, якого зображують у вигляді птаха (сокіл).

Цей храм вирізняє особлива естетика, притаманна грекам: таких довершених зображень, такої пластики, витонченості і смаку виконання не багато зберіглося у світі. Колонізувавши давній Єгипет за часів Олександра Македонського, греки надихнули будівництво єгипетських храмів своєю поезією і неперевершеною естетикою, яка розквітла в Едфу за часів правління Птолемеїв.

Обід на кораблі під час переїзду в Ком-Омбо. 

Відвідування храму Ком-Омбо. Храм Ком-Омбо розташований на узвишші попід самісінький берег Нілу, тому грацією його довершених форм можна ще й милуватися, сидячи на верхній палубі нашого корабля з чашечкою чаю, як це полюбляла робити шляхетна публіка 19 століття, і що так гарно описала Агата Крісті у своїх творах.

Ком-Омбо унікальний тим, що є подвійним храмом, він збудований за часів Птолемеїв і присвячений відразу двом тріадам божеств. Одна частина - Себеку в образі крокодила (бог-творець, бог розливу Нілу), друга частина - Хоруру в образі сокола (бог неба і сонця).

Ніч в круїзі на кораблі.

День 10
Круїз по Нілу (Абу-Сімбел - Асуан)

Круїз 5* (класу Люкс) на базі триразового харчування.

Ранній виїзд на екскурсію в Абу-Сімбел (екскурсія та вхідні квитки у вартості туру). Зупинка на каву. Сніданок (ланч-бокс).

Храми Абу-Сімбел, що розташовані у найпівденнішій області Єгипту на західному березі озера Нассер, є легендарною історичною пам’яткою, яку зберегли завдяки надзвичайно складній і злагодженій інженерно-археологічній роботі за підтримки ЮНЕСКО. Храми бога Амона і богині Хатхор, вирізані з каменю бл. 1260 до н.е,  прославляють найвідомішого і найвеличнішого фараона Рамзеса II та його дружину царицю Нефертарі. Архітектура цих храмів і їх внутрішнє оздоблення – істинний шедевр. Це ніби побувати у позаземному світі, іншому часі, іншому вимірі!

Після повернення на корабель можливе відвідування Нубійського музею в Асуані (за додаткову вартість).

Ніч в круїзі на кораблі.

День 11
Круїз по Нілу (Асуан) - Марса-Алам

Сніданок на кораблі, завершення круїзу.

Екскурсія в храм Ісіди на острові Філе, який зберегли від затоплення, піднявши острів, під час будівництва Асуанської греблі.

Огляд Асуанської греблі, найбільшого обеліска в каменоломнях Асуана та традиційного нубійського села.

Трансфер з Асуана в Марса-Алам у готель Brayka Bay 5* АІ (все включено). Поселення. Відпочинок на Червоному морі.

День 12-13
Марса-Алам

Відпочинок all inclusive на узбережжі Червоного моря.

Можливі варіанти факультативних екскурсій.

День 14
Марса-Алам - Київ

Сніданок, виселення з готелю.

Трансфер в аеропорт Марса-Алам. Виліт до Києва.

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Каїр 4 ночі - Hilton 5* ВВ
Луксор 2 ночі - Mercure Luxor Karnak 5* ВВ
Круїз по Нілу 4 ночі - лайнер MS Salacia або аналогічний
Марса-Алам 3 ночі - Brayka Bay 5* АІ

Додаткова інформація

Польотні дані:
Київ - Каїр 
Каїр-Луксор
Марса-Алам - Київ

Умови отримання безкоштовної візи на місяць:
За рішенням єгипетського уряду, усі туристи-громадяни України, які прибуватимуть чартерними рейсами до губернаторств Південний Синай, Червоне море, Луксор та Асуан, будуть звільнені від сплати візового збору з 01 листопада 2020 року до 30 квітня 2021 року.
Вимоги щодо обов’язкової наявності негативного результату ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до прибуття до Єгипту, наразі залишаються без змін. 
Разом з тим, існує можливість здачі такого тесту по прибуттю до низки курортних міст.

Факультативні екскурсії у Марса-Аламі:

ПН-ВТ-СР АБУ ДАБАБ ЧЕРЕПАШКИ - Тільки для туристів Brayka Bay! - екскурсія в першій половині дня, 3 год. (20 $)
ПН

ЕЛЬ-КУСЕЙР - екскурсія в 2-й половині дня (45€ / 22€)

ПН / ЧТ

СУПЕР САФАРІ -  з пополудні до 21:00 (50€ / 25€)

ПН-ВТ-СР-ЧТ

Мото-сафарі - до 18:00 (Тільки для дорослих; 50€ - за двох, 40€ - інд.)

Щодня

SEASCOPE / MEGA NEFERTARI - круїз на півдня з Порт-Галіб (60€/30€ - 70€/30€)

СР / ЧТ

ОСТРОВИ ХАМАТА - дайвінг з черепахами. Екскурсія на цілий день, повернення після 18.00 (65€ / 35€)

ПН / ПТ

МАРСА МУБАРАК - дюгонь. Екскурсія на цілий день з Порт-Галіба, повернення після 17:00 (60€ / 30€)

ПТ

Satayeh - «Будинок дельфінів» (попереднє замовлення до ВТ). Екскурсія на цілий день (70€ / 35€)

Зверніть увагу:
- діти 0-2.99 років - безкоштовно, 3-12 років - 50%;
- з собою мати захист від сонця, вітру, а також воду для пиття. Для водних екскурсій - речі для купання, рушники;
- рекомендується мати із собою єгипетські фунти для санітарних зупинок під час екскурсій (Луксор, Асуан);
- чайові водієві - $1.

Документи для екскурсій:
Луксор, Асуан, Марса Мубарак, острови Хамата - копія паспорту
Асуан + Абу-Сімбел - оригінал паспорту

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Юлія Юдіна-Рафізаде
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 129
  • e-mail: yudina@feeria.ua