108 990 грн
2595
$USD
2695 $
13 днів

Варшава / Ваше місто - Каїр - Мемфіс - Александрія - піраміди Дахшур - піраміди Саккара - Луксор - Дендера - круїз по Нілу (Луксорський храм - Хатшепсут - Долина царів - Карнак - Едфу - Ком-Омбо - о-в Філе - Асуанська гребля - Абу-Сімбел - Асуан) - Каїр - Варшава / Ваше місто

Країни:
Дати

Залишилось 4 акційних місця!
Шукаємо жіноче підселення!

Пропонуємо авторський тур Валентини Захаренко - найбільш повну, найбільш продуману і вже перевірену екскурсійну програму по Єгипту, в країну, яка була біля витоків зародження всієї цивілізації.

Цей тур - ідеальна комбінація насиченої і різнобічної екскурсійної програми з круїзом по Нілу. На вас чекають вражаючі за красою і смисловим навантаженням пам’ятки, кожен сантиметр яких розповідає про безсмертя і вічне життя, занурення в культуру, яку цитуватимуть всі подальші видатні цивілізації. І це не тільки культові піраміди в Гізі, а й більш давні в Саккарі та Дахшурі, священні тексти на стінах мастаб і рідкісні зображення космічних просторів в гробницях фараонів в Луксорі тощо…

5 днів в багатоликому Каїрі - це ще й можливість побачити сакральний християнський і розмаїтий мусульманський Єгипет. А легендарний круїз по Нілу, мандрівка річкою священної географії і великої історіі, - це ще й огляд унікальних храмових комплексів (Абу Сімбел, Ком Омбо, Едфу, храм Ісіди, Луксорський храм тощо). Перлина туру - культове місце давнього світу, храмовий комплекс Дендера!

У цьому турі ви також матимете можливість політати на повітряних кулях в Луксорі.

Щоб максимально заглибитися у тонкощі історії та культури Єгипту, побачити і відчути його велич і колорит, ми включили всі екскурсії у вартість туру, включно із храмом в Дендерах і Александрією, а також обіди в містах по маршруту. А щоб уникнути виснажливих переїздів, ми організовуємо внутрішній переліт Каїр-Луксор та Асуан-Каїр.

Ви можете приєднатись до туру з будь-якої країни / міста!

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

 

Бере участь в акціях

У вартість входить
Внутрішні авіаперельоти;
22
Проживання 12 ночей категорії 3-5*;
Харчування за програмою;
22
Круїз по Нілу 4 ночі;
22
Екскурсії та вх.квитки за програмою;
22
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Політ на повітряній кулі в Луксорі;
22
Нічне шоу пірамід в Каїрі;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Чайові;
22
Медична страховка.
22
Варшава / Ваше місто - Каїр - Мемфіс - Александрія - піраміди Дахшур - піраміди Саккара - Луксор - Дендера - круїз по Нілу (Луксорський храм - Хатшепсут - Долина царів - Карнак - Едфу - Ком-Омбо - о-в Філе - Асуанська гребля - Абу-Сімбел - Асуан) - Каїр - Варшава / Ваше місто
День 1
Варшава - Каїр

Виліт з Варшави о 17:20 (за розкладом).

Приліт в Каїр о 22:20, трансфер у готель в Каїрі, ніч у готелі Safir Hotel Cairo 5* або аналогічний.

День 2
Каїр

Сніданок у готелі. 

Екскурсія по Каїру з відвідуванням Єгипетського Національного музею, оглядом Пірамід Гізи та легендарного Сфінкса (вхідні квитки в музей, на територію комплексу пірамід та обід включені у вартість туру).

Каїр - місто на перехресті двох культур, важливий торговельний та культурний центр Північної Африки, місто контрастів, палаців, мечетей, музеїв, пірамід...

Єгипетський музей - це скарбниця давньоєгипетської культури і предмет гордощів єгиптян. Він є найбільшим в світі сховищем предметів мистецтва Стародавнього Єгипту. В колекції музею нараховується понад 120 тисяч експонатів від історичної ери до греко-римського періоду, її перлиною є скарби гробниці фараона Тутанхамона (вх.квитки в музей у вартості).

Огляд величного комплексу давньоєгипетських пірамід-гробниць на плато Гіза в передмісті Каїра, який згадується в елліністичній літературі  (“Сім чудес світу”) (вх.квитки на територію комплексу у вартості).

Давньоєгипетський некрополь Гізи складається з піраміди Хеопса (також відома як Хуфу і Велика Піраміда), дещо меншої піраміди Хефрена  (або Хафра) і піраміди Мікерина (Менкаура). Поряд з ними розташувався Великий Сфінкс, найдавніша монументальна скульптура в світі.

Ми оглянемо всі ці пам’ятки, які є найбільш впізнаваними і надзвичайно цінними не лише в Єгипті , а і у всьому світі.

Ніч у Каїрі.

День 3
Мемфіс (піраміди Дахшур - піраміди Саккара)

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Мемфіс - столицю Стародавнього Єгипту в епоху Давнього царства .

Огляд прекрасно збережених пірамід Дахшур: Рожевої, яка отримала свою назву через колір вапняку, та Ламаної, яка займає особливе місце серед пірамід, бо вона єдина, з якої не зняли облицювання, і можна побачити як виглядали піраміди в давнину.

Переїзд в Саккару - невеличке поселення, де міститься найдавніший  некрополь Мемфіса.  Огляд гігантської статуї фараона Рамзеса ІІ, східчастої піраміди Джосера, яка є найстаршою (першою) пірамідою у світі, зведеною 5000 років тому; першої піраміди зі священними текстами Унеса, гробниці вельможі Ті.

Обід (у вартості туру).

Вільний час у Каїрі. Пропонуємо вам розважитись та відвідати Вечірнє шоу пірамід - світломузичне шоу на фоні єгипетських пірамід (за додаткову плату, близько 45 дол./ос.). Просто неба перед вами оживе вся історія Єгипту!

Ніч у готелі Каїра.

День 4
Александрія

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Александрію + рибний обід (екскурсія та обід у вартості туру).

Александрія - головний порт на Середземному морі й друге за величиною та за економічними показниками місто Єгипту.

Засноване Олександром Македонським, це місто було столицею за Птолемеїв та потужним центром еллінської культури, а наявність легендарної бібліотеки склала йому репутацію провідного наукового й культурного центра античного світу.

Пізніше місто стало одним з найбільших центром раннього християнства і осередком одної з найбільших теологічних шкіл у світі.

Огляд головних пам'яток міста: цитадель Кайтбея, Александрійські катакомби, стела Помпея, палац та сади Мунтаза, Нова споруда Александрійської бібліотеки, римський театр, християнська церква Св.Марка. 

Рибний обід у ресторанчику на набережній з видом на Середземне море.

Повернення в Каїр. Ніч у готелі.

День 5
Каїр - Луксор

Сніданок у готелі, виселення.

Екскурсія "Старий Каїр". 

Сьогодні ви відкриєте для себе християнський Єгипет з його древніми коптськими церквами. Огляд церкви, яка вважається місцем порятунку Святого Сімейства під час гонінь царя Ірода (“Втеча до Єгипту” Марії, Йосипа і маленького Ісуса) та інших значущих для християнства Сходу церков.

Відвідини цитаделі Саладіна, огляд мармурової мечеті Мухаммеда Алі (вхідний квиток у вартості туру).

Цитадель Саладіна (12 століття) - центральна міська фортеця, яка є символом міста і його головною окрасою. Серцем цитаделі вважається мечеть Алі Мухаммеда. Мечеть, яку часто називають “алебастрова” через філігранне різьблення на алебастрових плитах фасаду, була побудована у 19 ст. за правління і покровительства спочатку османського намісника, а потім одноосібного правителя Єгипту Мухаммеда Алі. Мечеть є водночас і місцем його поховання.

Обід у одному із місцевих ресторанів (у вартості туру).

Трансфер в аеропорт Каїра. Виліт в Луксор. Трансфер і поселення у готель в Луксорі. Ніч у готелі.

День 6
Дендера - Луксор

Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію в Храмовий комплекс Дендера, знаменитий центр культу богині Хатхор.

Храм найулюбленішої в Єгипті богині краси і достатку Хатхор вражає величчю своєї гіпостильної зали, астрономічним декором стелі, зображенням зірок та знаків зодіаку, давніми святилищами і молельнями, збереженим дахом, текстами, філософією, космогонією і потаємною силою.

Обід у одному із місцевих ресторанів (у вартості туру).

Повернення в Луксор.

Луксор називають "містом палаців", містом, яке є символом величі епохи фараонів і своєю історією сягає сивої давнини (бл. 1400 р. до н. е.)

Екскурсія у Луксорський храм. Огляд Алеї Сфінксів та храму Луксора, який спорудили ще 3500 років тому, в епоху найвищого розквіту Давнього Єгипту.

Ніч у готелі в Луксорі.

День 7
Луксор (Долина царів - храм Хатшепсут) - круїз по Нілу

Рано вранці, на світанку, рекомендуємо здійснити політ на повітряній кулі в Луксорі (за додаткову плату, близько 100 дол./ос.). 

Сніданок у готелі, виселення.

Відвідування храму Хатшепсут, який у давнину іменувався Джесера Джесера - «священний зі священних» - і є уособленням бездоганної гармонії архітектурної форми і божественної ідеї, зразком довершеної сакральної архітектури у владі стрімких драматичних гір.

Улюблениця богів цариця Хатшепсут, єдина жінка-фараон, яка керувала Єгиптом впродовж 20 років, не шкодувала коштів та сил на будівництво храму в скелі Лівійського плоскогір’я.

Відвідини знаменитої Долини Царів, з оглядом  усипальниць фараонів і знатних вельмож. Долина Фараонів (Царів) - основне місце поховання найвизначніших царів єгипетського Нового царства. Огляд королівських гробниць, розписи яких чудово демонструють уявлення єгипетських фараонів про багатство і владу, розуміння ними сенсів життя і смерті. 

В обідній час – поселення на круїзний корабель 5* MS Zeina (клас Люкс) на базі триразового харчування.

Обід. Вільний час для відпочинку.

Ніч у круїзі на кораблі.

День 8
Круїз по Нілу (Карнак)

Круїз 5* (класу Люкс) на базі триразового харчування.

Відвідування Карнакського храму. Храм Карнак - "найдосконаліше місце" - найбільший храмовий комплекс Стародавнього Єгипту, присвячений верховному богу Амону, головна святиня єгипетської держави впродовж  півтори тисячі років. Карнак був адміністративним центром і головною пам'яткою східної частини Фів. Його розширювали та прикрашали покоління царів впродовж 13-ти століть.

Після екскурсії повертаємось на корабель і вирушаємо у неймовірну подорож священною річкою Ніл.

Ніч у круїзі на кораблі.

День 9
Круїз по Нілу (Едфу - Ком-Омбо)

Круїз 5* (класу Люкс) на базі триразового харчування.

Відвідування храму бога Гора в Едфу, який є одним з найбільш збережених і другим за величиною в Єгипті. Храм присвячений одному із головних богів давньоєгипетського пантеону - богу неба і сонця Гору, якого зображують у вигляді птаха (сокіл).

Цей храм вирізняє особлива естетика, притаманна грекам: таких довершених зображень, такої пластики, витонченості і смаку виконання не багато зберіглося у світі. Колонізувавши давній Єгипет за часів Олександра Македонського, греки надихнули будівництво єгипетських храмів своєю поезією і неперевершеною естетикою, яка розквітла в Едфу за часів правління Птолемеїв.

Обід на кораблі під час переїзду до Ком-Омбо.

Відвідування храму Ком-Омбо.

Храм Ком-Омбо розташований на узвишші попід самісінький берег Нілу, тому грацією його довершених форм можна ще й милуватися, сидячи на верхній палубі нашого корабля з чашечкою чаю, як це полюбляла робити шляхетна публіка 19 століття, і що так гарно описала Агата Крісті у своїх творах.

Ком-Омбо унікальний тим, що є подвійним храмом, він збудований за часів Птолемеїв і присвячений відразу двом тріадам божеств. Одна частина - Себеку в образі крокодила (бог-творець, бог розливу Нілу), друга частина - Хоруру в образі сокола (бог неба і сонця).

Ніч у круїзі на кораблі.

День 10
Круїз по Нілу (о-в Філе - Асуанська гребля)

Круїз 5* (класу Люкс) на базі триразового харчування.

Пообіді - екскурсія в храм Ісіди на острові Філе, який зберегли від затоплення, піднявши острів, під час будівництва Асуанської греблі.

Огляд Асуанської греблі, а також найбільшого обеліска в каменоломнях Асуана.

Ніч у круїзі на кораблі.

День 11
Круїз по Нілу (Абу-Сімбел - Асуан) - Каїр

Ранній виїзд на екскурсію в Абу-Сімбел (екскурсія та вхідні квитки у вартості туру). Зупинка на каву. Сніданок (ланч-бокс).

Храми Абу-Сімбел, що розташовані у найпівденнішій області Єгипту на західному березі озера Насера, є легендарною історичною пам’яткою, яку зберегли завдяки надзвичайно складній і злагодженій інженерно-археологічній роботі за підтримки ЮНЕСКО. 

Храми бога Амона і богині Хатхор, вирізані з каменю бл. 1260 до н.е,  прославляють найвідомішого і найвеличнішого фараона Рамзеса II та його дружину царицю Нефертарі. Архітектура цих храмів і їх внутрішнє оздоблення – істинний шедевр. Це ніби побувати у позаземному світі, іншому часі, іншому вимірі!

Після повернення в Асуан - завершення круїзу. Вільний час.

Трансфер в а/п для перельоту в Каїр. Поселення у готель в центрі міста, відпочинок.

День 12
Каїр

Сніданок у готелі.

Екскурсія в музей Єгипетської цивілізації (вх.квитки у вартості туру), який вже став знаменитим не лише церемонією перевезення до нього мумій, а й унікальною експозицією предметів єгипетського мистецтва.

Екскурсія в палац Маніал - родинне гніздо принца Мохамеда Алі Тевфіка (поч 20 ст.) (вх.квитки у вартості туру). В оздобленні цього прекрасного палацу простежується тяжіння панівної єгипетської династії до всього європейського. Модні тодішні стилі “модерн” і “рококо” тут збагачені османськими, мавританськими, перськими мотивами. Прекрасне просторове рішення палацового ансамблю, розкішні сади, оздоблення з найдорожчих матеріалів, вишукані меблі і наявність обов’язкового елементу будь-якого пристойного палацу - непристойна історія з інтригою і коханням, зрадою і розчаруванням.

У другій половині дня - відвідини знаменитого східного базару Хан Ель Халілі.

Базар Хан Ель Халілі - одне з найбільш яскравих місць в Каїрі, "Мекка" для істинних поціновувачів екзотики та автентичності.

Це найдавніший і найколоритніший базар на території сучасної Африки. Тут і широкі вулиці із сяйвом мідних сувенірів, і мереживо вузеньких вуличок із маленькими майстернями і крамницями, розмаїття спецій та прянощів, прикрас та посуду, тканин та шкіряних виробів.

Тут завжди можна придбати сувеніри та скуштувати місцеву кухню!

Вільний час у Каїрі. Відпочинок у готелі.

День 13
Каїр - Варшава

Сніданок у готелі, виселення. Трансфер в а/п Каїра.

Виліт з Каїру о 12:15. Приліт до Варшави о 15:25 (за розкладом). Завершення обслуговування.

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна (Олена Братусь)

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Каїр - Safir Hotel Cairo 5* ВВ або аналогічний
Луксор - Pyramids Luxor Hotel & Spa 3* ВВ або аналогічний
Круїз по Нілу - круїзний корабель 5* MS Zeina або аналогічний

Додаткова інформація

Ви можете приєднатись до туру з будь-якої країни / міста безпосередньо в Каїрі

Польотні дані з Варшави: а/п Warsaw Frederic Chopin Airport, а/к ЛОТ, економ-клас

1  LO  149  V  17NOV  WAW CAI  1720  2220 
2  LO  150  O  29 NOV CAI WAW  1215  1525

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

! Оплата візи (після прильоту в аеропорту Каїра)

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Юлія Юдіна-Рафізаде
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 129
  • e-mail: [email protected]