Екскурсія на цілий день з порту Порт-Галіб

Цілоденна екскурсія до дуже відомих рифових садів Марса Мубарак з морськими черепахами та безліччю різноманітних риб. Безсумнівна привабливість - це великий шанс побачити дюгоня (морську корову) у його природному оточенні! Це місце, яке потрібно побачити!

Без сумнівів, це найкрасивіший риф в усьому Червоному морі! У бухті Абу-Дабаб, яка формою нагадує підкову живуть морські корови і черепахи. Кораловий риф відокремлює від відкритого моря лагуна Ель-Нааб, популярний серед любителів кайтсерфінгу. Вода тут настільки чиста і прозора, що ви отримаєте прекрасні фотографії. Якщо ви не маєте власного спорядження для снорклінгу, екіпаж яхти надасть вам все необхідне.

Пірнув на глибину 5-8 метрів, можна гарантовано погладити по панциру добродушну черепаху. Однак більшість гостей бухти чекають зустрічі не стільки з черепахами, скільки з дюгонем - величезними морськими коровами. У всьому світі залишилося всього кілька тисяч особин цих водних ссавців, і одна з них популяцій регулярно відвідує Абу-Дабаб. Шалені враження на все життя - гарантовані!


Цілоденна екскурсія: виїзд після сніданку, повернення в готель після 17:00

Середа / Четвер. При собі мати копію паспорту!
Вартість дор./дит.: 60€ / 30€ 

У вартість входить: трансфер (з кондиціонером) , обід на човні і безалкогольні напої, спорядження для снорклінгу (маска, трубка, огородження).

Зверніть увагу:
- діти 0-2.99 років - безкоштовно, 3-12 років - 50%;
- з собою мати захист від сонця, вітру, а також воду для пиття. Для водних екскурсій - речі для купання, рушники;
- рекомендується мати із собою єгипетські фунти для санітарних зупинок під час екскурсій (Луксор, Асуан);
- чайові водієві - $1.

Документи для екскурсій:

Луксор, Асуан, Марса Мубарак, острови Хамата - копія паспорту
Асуан + Абу-Сімбел - оригінал паспорту