Відомий тим, що його називають „містом палаців” - численні пам’ятники приведуть Вас до країни фараонів. Луксор (в давнину - Фіви) був побудований приблизно в 1400 році до нашої ери. Серед скарбів древнього міста, що дійшли до нас - Карнакський і Луксорський храми, а в його околицях, на іншому березі Нілу, знаходиться Некрополь (Місто Мертвих), що включає Долину царів і Долину цариць з гробницями фараонів і храмами.

Ви відвідаєте храм Карнак - найбільший храмовий комплекс Давнього Єгипту. Початок його будівництва - приблизно 20 століття до н.е. Далі кожний наступний фараон так чи інакше добудовував його, і загалом процес будівництва розтягнувся майже на 1500 років. Також вам знайома парфумерія з такою ж назвою.

Круїз по Нілу за додаткову плату для охочих. Ви побачите колоси Ме́мнона - гігантські 18-метрові статуї Аменхотепа ІІІ на західному березі Нілу в Фівах, поруч із сучасним Луксором. Відвідайте храм Хатшепсут - єдиної відомої в історії жінки-фараона. Ви почуєте "історію прокляття" Говарда Картера біля його будинку - археолога, який відкрив могилу Тутанхамона в 1922 році. Відвідайте знамениту долину царів, де Ви побачите 3 могили єгипетських вельмож.

Покупки в алебастровій мануфактурі.


По четвергах. При собі мати копію паспорту! Ранній виїзд, повернення в готель близько 23:00.
Вартість дор./дит.: 110€ / 55€ (+ 5$ у Луксорі за круїз, 100EGP гробниця Тутанхамона)

У вартість входить: квитки на відвідування старовинних будівель, трансфер з кондиціонером, обід (напої за додаткову плату)

Зверніть увагу:
- діти 0-2.99 років - безкоштовно, 3-12 років - 50%;
- з собою мати захист від сонця, вітру, а також воду для пиття. Для водних екскурсій - речі для купання, рушники;
- рекомендується мати із собою єгипетські фунти для санітарних зупинок під час екскурсій (Луксор, Асуан);
- чайові водієві - $1.

Документи для екскурсій:

Луксор, Асуан, Марса Мубарак, острови Хамата - копія паспорту
Асуан + Абу-Сімбел - оригінал паспорту