30 855 грн
825
€EUR
8 дней

Київ - Пула - Опатія - Хум - Бузет - п-ів Істрія (Ровінь - Пореч - о. Св. Катерини) - острів Крк (Врбник, Башка, Крк) - острів Црес - Плитвицькі озера - о-ви Бріуни - Пула - Київ 

Страны:
Даты

Описание тура

Про красу Хорватії можна говорити нескінченно. Стародавні фортеці та перлини Середньовіччя, пам'ятки ЮНЕСКО й унікальні парки і, звичайно ж, її знамените Адріатичне узбережжя. Але щоб пізнати Хорватію по-справжньому, потрібно бачити її острови!

Ми склали програму так, щоб ви змогли побачити найкрасивіші куточки Хорватії: унікальний Національний парк Плитвицькі озера та нескінченно прекрасну, яскраву й самобутню Істрію, найбільший півострів країни. І багато-багато островів, де ви будете насолоджуватися кухнею, архітектурою, краєвидами і прекрасною Адріатикою.

У нашому турі є можливість познайомитись з п'ятьма різними пляжами Хорватії та Блакитною лагуною на острові Црес:

 • пляж Опатії (в межах міста на набережній);
 • пляж у містечку Мощеницька Драга. Гальковий пляж і маленькі скелясті бухти.
 • пляж містечка Башка на острові Крк. Одна з найкрасивіших бухт, пляж гальковий, піщане морське дно. Є можливість розташуватися на терасах в тіні оливкових дерев.
 • пляж на острові Святої Катерини неподалік від міста Ровінь (Істрія). Кабінки, душі, гарний парк.
 • пляж на островах Бріуни. Колишня літня резиденція Йосипа Броза Тіто - керівника Югославії (зараз музей). Весь острів перетворений на курортну зону з ботанічним садом і пляжами. Козулі й олені вільно гуляють по острову.

Тур супроводжує автор маршруту та один з найкращих гідів Феєрії Олексій Скарін!

Зверніть увагу: вартість туру залежить від дати виїзду
21.08, 28.08 - 925 євро
11.09, 25.09 - 825 євро

В стоимость входит
Авіапереліт Київ–Пула–Київ;
22
Трансфер а/п - готель - а/п;
7 ночей у вибраному готелі, 1/2 DBL;
Харчування - сніданки (ВВ);
22
Супровід гіда Феєрії.
В стоимость не входит
Факультативні екскурсії, усі вхідні квитки;
Туристичний збір;
22
Доплата за SNGL;
22
Обіди в ресторані, додаткове харчування;
Медичне страхування.
22

Київ - Пула - Опатія - Хум - Бузет - п-ів Істрія (Ровінь - Пореч - о. Св. Катерини) - острів Крк (Врбник, Башка, Крк) - острів Црес - Плитвицькі озера - о-ви Бріуни - Пула - Київ 
День 1
Київ – Пула – Опатія

Виліт з Києва в Пулу рейсом PS 7755 о 06:30.

Посадка в комфортабельний хорватський автобус в аеропорту Пула.

Переїзд в Опатію (1,5 год) в затоці Кварнер. Поселення у готель, відпочинок.

Бажаючих запрошуємо на тригодинну морську прогулянку вздовж Опатійської Рив’єри з 14:00 до 17:00 (22 євро). Дуже красива берегова лінія зі скелями та маленькими містечками: Іка, Ічічі, Ловран, Медвея, Мощеницька Драга. 

Опатія, розташована на береговій лінії затоки Кварнер, що на Адріатиці, стала першим курортом Австрійської імперії на Адріатичному морі. Це була відповідь Франца Йосипа Наполеону на розвиток морських курортів в Ніцці і Каннах.

У «прекрасну епоху» (Belle Epoque) місто приймало на відпочинок весь імператорський двір Австрії. Уздовж берега через всю Опатію та ряд сусідніх містечок спеціально для імператора була побудована унікальна прогулянкова стежка. По ній і зараз можуть пройтися любителі романтики. Пишно причепуреній публіці догоджали місцеві човнярі, які вміли висловлюватися більшістю європейських мов (прототип венеціанських гондольєрів).

Для бажаючих – прогулянка набережною міста Опатія та невеличкий пікнік на березі моря (5 євро).

Ночівля у готелі в Опатії.

День 2
Опатія (Хум – Бузет)

Сніданок в готелі.

Оглядова 2-годинна екскурсія по місту Опатія.

Опатія – це місто-ботсад, з палацами і віллами в стилі «belle epoque», церквою святого Якова ХV ст., та знаменитою тропою для прогулянок вздовж моря. Вона носить ім’я австрійського імператора Франца- Йосипа.

Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Бажаючих запрошуємо після обіду на екскурсію у внутрішню частину півострова Істрія до найменшого містечка у світі – містечка Хум, та міста Бузет (25 євро).

У Хумі проживає лише 28 мешканців, але він має усі ознаки середньовічного міста: кріпосна стіна, брама, часова вежа. Від Хума до містечка Роч простягнулася алея на честь глаголиці – першої слов’янської абетки (автори Кирило та Мефодій).

У місті Бузет до кінця Другої світової війни мешкали італійці, але з приходом партизанів Йосипа Броза Тіто у 1945 році, італійці масово покинули місто. Бузет розташований на пагорбі усього в 5 км від кордону зі Словенією, має всі ознаки старовинного італійського міста: венеціанські кріпосні стіни та брама, вузенькі вулички та мальовничі види на околиці з висоти пташиного польоту.

Ночівля у готелі в Опатії.

День 3
П-ів Істрія (Ровінь – Пореч – о. Св. Катерини)

Сніданок в готелі. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Для бажаючих, велика екскурсія півостровом Істрія (40 евро). Перлини Істрії – Ровінь і Пореч.

Морська прогулянка на кораблі (15 євро) в Ровіні до острова Святої Катерини з відпочинком на пляжі. На пляжі є роздягальня, туалет і душ.

Ровінь – це казкове місто на маленькому півострові. Місцеві мешканці стверджують, що з дзвіниці церкви Святої Євфимії в ясну погоду можна навіть розгледіти Венецію, до якої звідси по морю усього 90 км.

Пореч – старовинне місто з палацами XIII – XV, що були побудовані ще венеціанцями. Поруч мальовничі руїни форуму епохи стародавнього Рима. Головні вулиці міста співпадають з римськими вулицями кардо і декуманос. А відвідування Євфразієвої базилікі (вхідний квиток 7 евро) нікого не залишає байдужим. Вражають відмінно збережені візантійські мозаїки і фрески VI століття. Ця базиліка є частиною музейного  комплексу, з палацем  архиєпископа, дзвіницею, кріпосними мурами. З монастирських стін і з дзвіниці - приголомшливі види на Адріатику!

Знайомство з кухнею Істрії. Дегустація істрійських спеціалітетів: чорних та білих трюфелів, сирів, ковбас, вина, лікерів…

Обід у рибному ресторані (оплачується самостійно).

Повернення в готель. Ночівля в Опатії.

День 4
Острів Крк (Врбник, Башка, Крк)

Сніданок в готелі. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Вивчаємо найбільший з островів Хорватії – острів Крк (30 евро).

Дегустація місцевих вин у містечку Врбник. Зверніть увагу на біле вино Жлахтіна та місцеві ігристі вина. У Врбнику залишилися споруди і навіть палац Франкопанів – найбагатшої аристократичної родини Хорватії XVII ст.

Дивовижна бухта у містечку Башка. Чудовий піщано-гальковий пляж. Це рідкість для Хорватії. На пляжі можливий відпочинок у тіні маслинових дерев. Велика кількість ресторанів на набережній. Одразу ж за містечком Башка починаються скелі з нудистським пляжем (для охочих).

Обід у містечку Башка у рибному ресторані на березі моря.

Переїзд у найстаріше місто на острові Крк – місто Крк. Колись тут був розташований військовий табір Юлія Цезаря. Навіть відбулася морська битва між флотами Юлія Цезаря і Гнея Помпея, в якій Цезар програв. Втім, вчені кажуть, що місту близько 3500 років.

Вечірня прогулянка містом Крк.

Повернення в Опатію. Ночівля у готелі.

День 5
Острів Црес

Сніданок в готелі. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Бажаючих запрошуємо на морську прогулянку «Блакитна Лагуна» на острів Црес (30 евро) з одним напоєм. З 9:30 до 17:00.

Ночівля у готелі в Опатії.

День 6
Плитвицькі озера

Сніданок в готелі. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Бажаючих запрошуємо на факультативну екскурсію на Плитвицькі озера (70 евро).

Плитвицькі озера - національний парк Хорватії під номером 1, в ТОП-10 світових природних шедеврів. Плитвиця весною - це дивовижна симфонія народження нового життя, пробудження від зимового сну.

Національний парк «Плитвицькі озера» є справжньою перлиною світового рівня і входить у першу сотню об’єктів, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Цю унікальну за красою екологічну систему із 16 карстових каскадно розташованих озер, десятків малих і великих водоспадів і печер називають «шматочком раю на землі». Вода в озерах неймовірної прозорості й грає казковими відтінками кольорів, а мешканці озер  - різноманітні види риб, птахи - з цікавістю супроводжують відвідувачів парку.

За Вашим бажанням ми прогуляємося вздовж усіх 16 озер. По найбільшому озеру Коз'як ми пропливемо на човні і здолаємо частину шляху маленьким туристичним поїздом.

День 7
п-ів Істрія (о-ви Бріуни - Національний парк Бріуни)

Сніданок в готелі. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Для охочих продовжуємо вивчення півострова Істрія. Цього разу ми вирушимо на острови Бріуни (35 євро).

Кожен хорватський школяр знає, що Бріуни – це рай на Землі. Тут розміщувалася літня резиденція Йосипа Броза Тіто, а також його особистий зоопарк та ботанічний сад. Є музей диктатора. Живий навіть білий папуга Йосипа Броза з партійною кличкою Тіто. На відміну від диктатора, він чудово себе почуває і для кожного туриста, при бажанні, знаходить добре слівце. Папугу звуть Кокі. Йому близько 70 років - ще юнак!

На острові Великий Бріун, в Національному парку Бріуни (вхідний квиток 30 євро), звірі живуть в дикій природі: зебри, антилопи, олені... Слониха, подарована югославському правителю Індірою Ганді, утримується у вольєрі. На острові є пляж і ресторани.

Вартість вхідного квитка включає:
- трансфер на кораблі на острів Великий Бріун,
- подорож на туристичному поїзді навколо острова,
- розповідь гіда (мова хорватська, англійська, німецька),
- відвідування музею Тіто, зоопарку, ботанічного саду та інших об'єктів.

Пропонуємо провести деякий час на пляжі острова Великий Бріун. Дуже чиста і прозора вода, а сосни майже біля самісінької води. На пляжі є кафе і бар.

Повернення у готель в Опатії. 

День 8
Пула - Київ

Виселення з готелю в Опатії. Трансфер в аеропорт у місті Пула.

Переліт Пула – Київ.

Добавить комментарий

Комментарии

Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Бассейная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Бассейная, 5-А, оф. 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Город:
Киев
Адрес:
г. Киев, пр-т Победы, 71-A

Феєрія Мандрів, Львовская площадь

Город:
Киев
Адрес:
ул. Ярославов Вал 33-Б, оф.3

Феєрія мандрів, Левобережная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Е. Сверстюка 21, оф. 79, 7 этаж, ст. м. Левобережная

Феєрія мандрів, Одесса

Город:
Одесса
Адрес:
Приморский бульвар, 11 (Отель Лондонская, Главный вход, 3 этаж)

Феєрія Мандрів, Харьков

Город:
Харьков
Адрес:
ул. Алчевских (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львов

Город:
Львов
Адрес:
пр-т Красной Калины, 46 (1-й этаж)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олимпийская

Город:
Киев
Адрес:
ул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олимпийская, cт. м. пл. Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запорожье

Город:
Запорожье
Адрес:
69006, Проспект Металлургов 12-а, офис №1

Феєрія Мандрів, Винница

Город:
Винница
Адрес:
ТСК "Магигранд", пр. Юности, 43а

Феєрія мандрів, Черкассы

Город:
Черкассы
Адрес:
ул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Соломенка

Город:
Киев
Адрес:
ул. М. Скрипника, 40
Дополнительная информация


Документы, необходимые для поездки в Хорватию (турист должен подготовить и распечатать их самостоятельно!):

1) COVID-19 документы на английском языке - ОДИН на выбор:

- документ, подтверждающий отрицательный ПЦР-тест, сделанный не позднее 72 часов до момента пересечения хорватской границы;

- быстрый тест на антиген - RAT на SARS-CoV-2, который определяют совместно страны Европейского Союза, сделанный не позднее 48 часов до момента пересечения хорватской границы.
* Заключение о быстром тестк на антиген - RAT на SARS-CoV-2 должен содержать видимую информацию о производителе и коммерческое название теста, быть выданным медицинским учреждением или лабораторией и подписанным / заверенным врачом;

- сертификат о вакцинации, который гласит, что лицо вакцинировано двумя дозами вакцины от Covid-19, которая используется в странах-членах ЕС (Pfizer, Moderna, AstraZeneca, SinoPharm) не позднее 14 дней с момента въезда в Хорватию и не является старше 210 дней.  Если вакцина предусматривает одну дозу (Janssen / Johnson & Johnson), то вакцинация должна быть осуществлена не позднее 14 дней с момента въезда в Хорватию.

Дети до 12 лет освобождаются от обязательного тестирования, если они путешествуют с родителями / опекунами, которые имеют отрицательный результат ПЦР-теста или быстрого теста на антиген.

При отсутствии одного из вышеуказанных документов въезд в Хорватию может быть разрешен при условии обязательства пребывания на самоизоляции до сдачи тестов на территории Хорватии за свой счет. После получения результатов тестов лицо освобождается от самоизоляции. При отсутствии возможности сдачи тестов самоизоляция длится 10 дней.

2) Подтверждение проживания в Хорватии: подтверждение забронированного жилья (отель, вилла, апартаменты, аренда судна и т.д.), с указанием его адреса, контактного номера телефона и длительности пребывания. Или подтверждение собственности на недвижимость.

3) Медицинский страховой полис, покрывающий лечение COVID-19 за границей.

4) Travel announcement – распечатанное подтверждение с уникальным номером. После заполнения специальной формы на сайте, вы получите уникальный номер на свой электронный адрес. Этот документ необходимо распечатать. 

Данная форма заполняется и распечатывается туристом/агентом самостоятельно за 1-2 дня до даты тура, после получения ваучера с точным названием и адресом отеля / апартаментов!

5) Посадочный талон (регистрация на рейс самостоятельно за 24 часа по фамилии туриста в разделе "Чартерные рейсы", посадочный талон печатается самостоятельно или хранится в электронном виде).

ВАЖЛИВО! Інформація для агентів!

Шановні агенти! Документи по туру будуть прикріплені в особистому кабінеті за 1-2 дні до дати туру.

Ви їх самостійно роздруковуєте і видаєте туристам у тур (крім випадку, коли не пізніше п'ятниці 14:00 є письмове прохання агента роздрукувати повний пакет документів для туристів для видачі в аеропорту).

Документи в особистому кабінеті:

 • авіаквиток
 • медична страховка
 • програма туру
 • інфолист
 • ваучер на готель

Контакты менеджеров

 • Имя: Наталья Подтыкан
 • Должность: Менеджер
 • Телефон: 0-800-60-44-39
 • Вн. номер: 112
 • e-mail: natalia.p@feeria.ua