0 грн
0
$USD
15 дней

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ – АмманДжераш – Ваді Рам – АкабаПетраМадаба – гора Небо – Бетані – Мертве море – Маін – АкабаАмман – Київ

Страны:

Відкрийте Йорданію разом з Феєрією!

Червоне море вважається найсолонішим серед усіх морів, що входять до складу Світового океану. Вода тут кристально чиста, прозора і дуже тепла. А багатий підводний світ з різноманітними коралами та цікавою фауною робить Червоне море визнаним чемпіоном серед любителів поплавати з аквалангом. Про сноркелінг в Червоному морі можна сказати одне: він неперевершений!

За 2 тижні відпочинку ви відвідаєте вражаючі екскурсії: гора Небо, гарячі водоспади, вражаючі каньйони, древні мозаїки і міста, незабутні зоряні ночі пустелі Ваді Рам та неймовірно прекрасна рожева Петра! При цьому у вас буде достатньо часу для релаксу на Червоному морі та лікування й оздоровлення на Мертвому морі і термальних джерелах Маін.

Усі екскурсії та вхідні квитки вже у вартості туру!

Правила в'їзду до Йорданії

В стоимость входит
Трансфери та екскурсії за програмою;
22
Вхідні квитки за маршрутом;
Страхування Covid.
22
В стоимость не входит
Доплата за страхування Covid від 60 років;
22
Доплата за одномісне розміщення;
Доплата за Luxury-кемпінг у Ваді-Рам;
22
Чайові гідові та водію (обов'язковий платіж);
22
Особисті витрати;
Інші витрати, не зазначені у програмі.
ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ – Амман – Джераш – Ваді Рам – Акаба – Петра – Мадаба – гора Небо – Бетані – Мертве море – Маін – Акаба – Амман – Київ
День 1
Київ – Амман

Приліт в Амман.

Зустріч і супровід в аеропорту Аммана представником компанії з табличкою «FEERIA GROUP». Допомога представника в оформленні візи.

Після проходження паспортного контролю й отримання багажу, група в супроводі представника проходить в автобус для трансферу. Поселення в готель в Аммані.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 2
Амман – Джераш

Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію в Джераш.

Джераш – чудовий зразок провінційного римського містобудування, приклади якого можна було знайти по всьому Близькому Сходу. Для цього стилю характерні бруковані вулиці з колонадами, величні храми на пагорбах, чудові амфітеатри, просторі міські площі, лазні, фонтани, а також масивні міські стіни з вежами і воротами.

Повернення в Амман і велика оглядова екскурсія. Ви відвідаєте: Цитадель, з висоти якої відкривається дивіовижний вид на історичну частину міста Амман. Фольклорний та археологічний музей.

Це місто на семи пагорбах, у якому гармонійно переплелися старовина і сучасність. Він метушливий, трохи дивно спланований, але в той же час надзвичайно привабливий. Амман називають «Білим містом», оскільки більшість будинків побудовані з білого вапняку, і він просто засліплює своєю білизною.

Місто Амман приваблює не тільки любителів архітектурних пам'яток, археологічних музеїв, музеїв народного фольклору і традицій, а й людей, які не уявляють свою подорож без шопінгу. Місто наповнене різноманітними магазинчиками і лавками, торговими центрами і бутиками, де можна купити не тільки різні сувеніри і вироби ручної роботи, але і модний одяг.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 3
Амман – Ваді Рам

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд в пустелю Ваді Рам. Поселення в кемпінг Camp Wadi Rum.

Екскурсія по пустелі Ваді Рам. 

Джип-тур тривалістю 2 години (у вартості), в одному джипі 5-6 осіб. На джип-тур допускаються діти від 5 років. За додаткову плату можна покататися на верблюдах і конях у Ваді Рам – близько 30 доларів/30хвилин.

Вечеря в кемпінгу в бедуїнському стилі. Гості зможуть скуштувати національні страви під звуки національної музики.

Ночівля в кемпінгу.

День 4
Ваді-Рам – Акаба

Сніданок у кемпінгу, виселення.

Переїзд в Акабу на Червоне Море.

Поселення в готелі. Вільний час і відпочинок на Червоному морі.

Червоне море вважається найсолонішим серед усіх морів, що входять до складу Світового океану. Назва моря вказує на його південне розташування, тож з кольором води це ніяк не пов'язано - вона тут кристально чиста, прозора і дуже тепла. А багатий підводний світ з різноманітними коралами та цікавою фауною робить Червоне море визнаним чемпіоном серед любителів поплавати з аквалангом. Про дайвінг в Червоному морі можна сказати одне: він неперевершений!

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 5
Акаба – Петра

Сніданок у готелі, виселення.

Петра, яку часто називають восьмим чудом стародавнього світу, безсумнівно, є головним скарбом і найбільш популярною серед туристів пам'яткою Йорданії. Це унікальне величезне місто було вирубане просто в скелях набатейцями, працьовитим арабським плем'ям, що осіло тут понад 2000 років тому і перетворило це місце на найважливіший торговий центр на перетині торгових шляхів, якими везли шовк, спеції та інші товари. Ці шляхи з'єднували Китай, Індію і південні арабські країни з Єгиптом, Сирією, Грецією і Римом.

Петра – це те місце, яке є справжньою екзотикою для великого числа туристів, які щороку відвідують місто. Приїхати в країну слід хоча б заради того, щоб побачити древнє місто, розташоване просто всередині скелі – і це Петра. Ті емоції, які викличе ця поїздка, залишать у душі кожного мандрівника неповторний слід.

Поселення в готель. Вечеря в готелі.

Екскурсія "Нічна Петра" з 20:00 до 23:00. Неймовірне видовище, 1800 свічок підсвічує царство набатеїв.

Ніч у готелі в Петрі.

День 6
Петра – Мадаба - гора Небо – Бетані (річка Йордан) – Маін (гарячий термальний водоспад) – Мертве море

Сніданок у готелі, виселення.

Поїздка в Мадабу. Огляд Мадаби, міста мозаїк.
* Жінкам рекомендуємо взяти хустку на голову при відвідуванні православної церкви в місті.

У Мадаби дуже довга історія, яка тягнеться від неолітичного періоду. Вона стала відома як «місто мозаїк» через безліч візантійських мозаїк, які покривали все місто. Найвідоміша мозаїка серед них – це карта Мадаби, що датується 6 століттям, і яка є картою Святої Землі.

Далі їдемо на гору Небо, де Мойсею була показана Земля обітована. Гора розташована на схід від північного краю Мертвого моря, на висоті 817 метрів над рівнем моря, у теперішній західній Йорданії за 7 км від міста Мадаба. На вершині гори міститься «Меморіал Мойсея» – вважається, що він похований саме в цьому місці. Тут збереглися стародавні мозаїчні панно, залишки першої церкви, побудованої в кінці IV століття з метою відзначити місце кончини Мойсея, і залишки монастиря IV-VI століть нашої ери.

Після закінчення екскурсії по Горі Небо переїзд в Бетані.

Бетані по праву вважається найбільш значущим місцем у Святих землях вже понад дві тисячі років. Саме тут, навпроти Єрихону на річці Йордан, відбулося хрещення Іоанном Хрестителем Ісуса Христа. Під час місцевих розкопок у 1996 році підтвердилося, що Бетані іменувалася в Біблії як «Віфавар за Йорданом», де відбулося хрещення Господа.

Здійснити обряд очищення в річці Йордан може кожен охочий. Одягніть хрестинну сорочку і тричі зануртеся у воду. Вважається, що таким чином можна змити з себе всі гріхи.
** Рекомендуємо взяти з дому купальник та довгу сорочку або туніку для обряду очищення в річці Йордан. Або можна буде придбати сорочку в магазині – 8-15 доларів.

Після закінчення огляду Бетані їдемо на гарячі джерела Маін. Цілющі природні гарячі джерела Маіна та гарячий водоспад - найкраще завершення екскурсійного дня.
*** Для відвідин Маін підготуйте купальник, пляжне взуття та рушник.

Поселення в готель на Мертвому морі. Вечеря в готелі. Ночівля.

День 7-9
Мертве море

Сніданок та вечеря у готелі.

Вільний час і відпочинок на Мертвому морі.

Приголомшливої краси Йорданська рифтова долина – поза всяким сумнівом, найбільш дивовижне місце на землі. Тут же розташована найнижча точка планети – у Мертвого моря "висота" становить понад 400 метрів нижче рівня світового океану. У Мертве море впадає декілька річок, у тому числі річка Йордан.

Після того як річкові води досягнуть Мертвого моря, вони починають випаровуватися, залишаючи після себе густий коктейль солей і мінералів, які з успіхом застосовуються в промисловості, сільському господарстві та медицині.

День 10
Мертве море - Маін

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд на гарячі джерела Маін. Поселення в готель. Відпочинок на гарячих термальних джерелах.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 11
Маін

Сніданок у готелі. Вільний час для відпочинку на термальному курорті.

Маін –  природні термальні гарячі джерела та водоспади. Чарівний, мальовничій вид з готелю на 360 градусів та природні водоспади, які оточують готель – все це сприяє релаксу та спокійному відпочинку. На території готелю є 2 гарячих природніх водоспади та поруч з готелем є ще великий водоспад.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 12
Маін - Акаба

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд в Акабу на Червоне Море.

Поселення в готелі. Вільний час і відпочинок на Червоному морі.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 13-14
Акаба

Сніданок та вечеря у готелі.

Вільний час і відпочинок на Червоному морі.

День 15
Акаба – Амман – Київ

Сніданок у готелі, виселення до 12:00.

Вільний час та відпочинок на Червоному морі.

Трансфер в аеропорт в Аммані для вильоту додому. Допомога представника в аеропорту при реєстрації на рейс.

Виліт до Києва. Прибуття до Києва (Бориспіль).

 

Добавить комментарий

Комментарии

Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Бассейная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Бассейная, 5-А, оф. 9

Феєрія Мандрів, Левобережная (Алена Братусь)

Город:
Киев
Адрес:
ул. Е. Сверстюка 21, оф. 79, 7 этаж, ст. м. Левобережная

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Город:
Киев
Адрес:
Онлайн

Феєрія Мандрів, Нивки

Город:
Киев
Адрес:
г. Киев, пр-т Победы, 71-A (Работаем он-лайн, или по предварительной договоренности о встрече)

Феєрія мандрів, Одесса

Город:
Одесса
Адрес:
Приморский бульвар, 11 (Отель Лондонская, Главный вход, 3 этаж)

Феєрія Мандрів, Львовская площадь

Город:
Киев
Адрес:
ул. Ярославов Вал 33-Б, оф.3

Феєрія Мандрів, Харьков

Город:
Харьков
Адрес:
ул. Алчевских (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львов

Город:
Львов
Адрес:
ул.Томашевского, 4

Феєрія Мандрів, Олимпийская

Город:
Киев
Адрес:
ул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олимпийская, cт. м. пл. Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запорожье

Город:
Запорожье
Адрес:
69006, Проспект Металлургов 12-а, офис №1

Феєрія Мандрів, Винница

Город:
Винница
Адрес:
ТСК "Магигранд", пр. Юности, 43а

Феєрія мандрів, Черкассы

Город:
Черкассы
Адрес:
ул. О. Дашкевича, 19

Вартість в доларах на особу в номері:

Вартість на дитину від 6 до 11,99 років) вказано за умови проживання з 2 дорослими в номері.

Зверніть увагу! Діти до 6 років в груповий тур по Йорданії не допускаються.

 

Готелі 3*-4*-5*

Готелі 4*-5*

Готелі 5*

 

La Casa Amman 3* - 2 ночі

Sadeen Amman 4* - 2 ночі

Movenpick Amman 5* - 2 ночі

Wadi Rum Hasan Zawaideh Camp будинки - 1 ніч

Wadi Rum Hasan Zawaideh Camp будинки - 1 ніч

Wadi Rum AI Sultana Camp Martian Tent - 1 ніч

Marina Plaza Aqaba 4* - 4 ночі

Marina Plaza Aqaba 4*- 4 ночі

Movenpick Tala Bay 5* - 4 ночі

La Masion Petra 3* - 1 ніч

Elite Petra 4* - 1 ніч

Movenpick Nabatean 5* - 1 ніч

Dead Sea SPA 4* - 4 ночі

Dead Sea SPA 4* - 4 ночі

Hilton Dead Sea 5* - 4 ночі

Ma'in Hot Springs 5* - 2 ночі

Ma'in Hot Springs 5* - 2 ночі

Ma'in Hot Springs 5* - 2 ночі

DBL

2449$

2499$

3059$

SNG

3499$

3599$

4549$

CHD

1449$

1549$

1849$

*Додаткові послуги за бажанням.

Доплата за ночівлю в лакшері-кемпінгу в пустелі Ваді Рам - за бажанням.

 

Доплата для готелів 3*- 4*

Доплата для готелів 4*

Доплата для готелів 5*

 

Memories Aicha Luxury Camp Wadi Rum

Memories Aicha Luxury Camp Wadi Rum

Memories Aicha Luxury Camp Wadi Rum

DBL

 

 

 

SNG

 

 

 

CHD

 

 

 

 

Wadi Rum Bubble Luxotel

Wadi Rum Bubble Luxotel

Wadi Rum Bubble Luxotel

DBL

 

 

 

SNG

 

 

 

CHD

 

 

 

 

Wadi Rum UFO Luxotel

Wadi Rum UFO Luxotel

Wadi Rum UFO Luxotel

DBL

 

 

 

SNG

 

 

 

CHD

 

 

 

Дополнительная информация

Зверніть увагу! Діти до 6 років в груповий тур по Йорданії не допускаються.

Польотні дані: а/к "Bravo Airways", харчування в літаку (сендвічі, кава, чай, вода), багаж 23 кг + ручна поклажа 5 кг.

КВР-AMM 7В 781 13:00 - 17:00
AMM-КВР 7В 782 19:30 - 23:30
* Час вильоту попередній та може бути змінений авіакомпанією

Авіапереліт до Амману також можливий а/к «Turkish Airlines» - з Києва, Одеси, Харкова, Львова з пересадкою в СтамбуліВартість авіаквитків - за наявними цінами в системі бронювання на момент придбання квитків.

Є багато варіантів авіаперельоту до Аммана з Києва, Одеси, Харкова, Львова - окремими квитками на лоукостах через Меммінген (Німеччина), Париж (Франція), Відень (Австрія), Познань, або Краків (Польща), Бухарест (Румунія), Будапешт (Угорщина), Прага (Чехія), Рим або Мілан (Італія). Вартість квитків - за наявними цінами в системі бронювання на момент придбання квитків. За умов перельоту лоукостами необхідно дотримуватися правил в’їзду в країну, через яку здійснюється переліт. В пункті пересадки необхідно самостійно отримати багаж та пройти реєстрацію на наступний рейс (багаж автоматично не перевантажується під час пересадки).

Кемпінг у пустелі Ваді Рам

Ночівля в пустелі Ваді Рам відбувається в кемпінгу. Кемпінги не мають "зірковості" як готелі, тому радимо не порівнювати умови та харчування, які надають кемпінги, - з умовами готелів.

Кемпінг – це туристичний табір з будиночками або палатками - "марсіанськими тентами", розташованими в пустелі, та спрямований на самообслуговування. В будинках та тентах є всі умови для ночівлі, кондиціонер, туалет та душ. В кемпінгу передбачене харчування: вечеря та сніданок (безалкогольні напої під час сніданку, напої під час вечері - за додаткову плату).

Ночівля в пустелі Ваді Рам – це екзотична екскурсія, на якій можна помилуватись красою пустелі на сході сонця під час джип-туру по пустелі, зірковим небом та Чумацьким Шляхом надзвичайної краси, уявити себе на червоній планеті Марс, адже саме тут знімали фільм "Марсіянин".

Назва кемпінгу для ночівлі є у вкладці «Готелі та ціни» над маршрутом туру.

Контакты менеджеров