54 573 грн
1999
$USD
15 днів

КиївАкаба  – Ваді РамМадаба – гора Небо – Бетані – Маін – Мертве море – Петра –  ДжерашАмманАкабаКиїв

Країни:
Дати

Опис туру

Відкрийте Йорданію разом з Феєрією!

Червоне море вважається найсолонішим серед усіх морів, що входять до складу Світового океану. Вода тут кристально чиста, прозора і дуже тепла. А багатий підводний світ з різноманітними коралами та цікавою фауною робить Червоне море визнаним чемпіоном серед любителів поплавати з аквалангом. Про сноркелінг в Червоному морі можна сказати одне: він неперевершений!

Під час відпочинку на Червоному морі, або лікуванні та оздоровленні на Мертвому морі, ви зможете відвідати вражаючі екскурсії: гора Небо, гарячі термальні джерела та гарячі водоспади Маін, вражаючі каньйони, незабутні зоряні ночі пустелі Ваді Рам та неймовірно прекрасна рожева Петра!

Родзинка туру - зустріч Нового року-2022 у пустелі Ваді Рам!

Вартість туру з виїздом:

 23.12.2021 – 2099 доларів (з новорічним бенкетом в готелі Grand Tala Bay 5*)  

30.12.2021 - 2199 доларів (з новорічним бенкетом у Ваді Рам)

Правила в'їзду до Йорданії

У вартість входить
Проживання у готелях 4-5*;
22
Віза (оформлення безкоштовне 2 робочі дні);
Екскурсійна програма в супроводі гіда, трансфери;
Медичне страхування VIP-Covid.
У вартість не входить
Доплата за одномісне розміщення;
22
Чайові гідові та водію (обов'язковий платіж);
22
Інші витрати, не зазначені у програмі;
Особисті витрати.

Київ – Акаба  – Ваді Рам – Мадаба – гора Небо – Бетані – Маін – Мертве море – Петра –  Джераш – Амман – Акаба – Київ
День 1
Київ – Акаба

Приліт в Акабу.

Зустріч і супровід в аеропорту Акаби представником компанії з табличкою «FEERIA».

Допомога представника в оформленні візи.

Після проходження паспортного контролю й отримання багажу, група в супроводі представника проходить в автобус для трансферу в готель Grand Tala Bаy 5*.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 2
Акаба – Ваді Рам

Сніданок у готелі. Вільний час і відпочинок на Червоному морі.

Переїзд в пустелю Ваді Рам. Поселення в кемпінг Camp Wadi Rum.

Джип-тур під час заходу сонця тривалістю 2 години (у вартості), в одному джипі 5-6 осіб. На джип-тур допускаються діти від 5 років. За додаткову плату можна покататися на верблюдах і конях у Ваді Рам – близько 30 доларів/30 хвилин.

Вечеря в кемпінгу в бедуїнському стилі. Гості зможуть скуштувати національні страви під звуки національної музики.

Для групи з виїздом 30.12 - зустріч Нового року-2022! Святкування, новорічна вечеря, розважальна програма.

Ночівля в кемпінгу.

День 3
Ваді Рам – Мадаба - гора Небо – Бетані (річка Йордан) – Маін (гарячий термальний водоспад) – Мертве море

Сніданок у кемпінгу.

Поїздка в Мадабу. Огляд Мадаби, міста мозаїк (жінкам рекомендуємо взяти хустку на голову при відвідуванні православної церкви в місті).

У Мадаби дуже довга історія, яка тягнеться від неолітичного періоду. Вона стала відома як «місто мозаїк» через безліч візантійських мозаїк, які покривали все місто. Найвідоміша мозаїка серед них – це карта Мадаби, що датується 6 століттям, і яка є картою Святої Землі.

Далі їдемо на гору Небо, де Мойсею була показана Земля обітована. Гора розташована на схід від північного краю Мертвого моря, на висоті 817 метрів над рівнем моря, у теперішній західній Йорданії за 7 км від міста Мадаба. На вершині гори міститься «Меморіал Мойсея» – вважається, що він похований саме в цьому місці. Тут збереглися стародавні мозаїчні панно, залишки першої церкви, побудованої в кінці IV століття з метою відзначити місце кончини Мойсея, і залишки монастиря IV-VI століть нашої ери.

Після закінчення екскурсіі по Горі Небо переїзд у Бетані. Бетані по праву вважається найбільш значущим місцем у Святих землях вже понад дві тисячі років. Саме тут, навпроти Єрихону на річці Йордан, відбулося хрещення Іоанном Хрестителем Ісуса Христа. Під час місцевих розкопок у 1996 році підтвердилося, що Бетані іменувалася в Біблії як «Віфавар за Йорданом», де відбулося хрещення Господа. Здійснити обряд очищення в річці Йордан може кожен охочий. Одягніть хрестинну сорочку і тричі зануртеся у воду. Вважається, що таким чином можна змити з себе всі гріхи.

Рекомендуємо взяти з дому купальник та довгу сорочку або туніку для обряду очищення в річці Йордан. Або можна буде придбати сорочку в магазині – 8-15 доларів.

Після закінчення огляду Бетані – їдемо на гарячі джерела Маін. Цілющі природні гарячі джерела Маіна та гарячий водоспад - найкраще завершення екскурсійного дня.

Для відвідин Маін підготуйте купальник, пляжне взуття та рушник.

Переїзд на Мертве море. Поселення в готель Dead Sea Spa 4*.

Вечеря в готелі.  Ночівля.

День 4-6
Мертве море

Сніданок у готелі. Вільний час і відпочинок на Мертвому морі.

Приголомшливої краси Йорданська рифтова долина – поза всяким сумнівом, найбільш дивовижне місце на землі. Тут же розташована найнижча точка планети – у Мертвого моря "висота" становить понад 400 метрів нижче рівня світового океану. У Мертве море впадає декілька річок, у тому числі річка Йордан. Після того як річкові води досягнуть Мертвого моря, вони починають випаровуватися, залишаючи після себе густий коктейль солей і мінералів, які з успіхом застосовуються в промисловості, сільському господарстві та медицині.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 7
Мертве море – Петра

Сніданок у готелі.

Петра, яку часто називають восьмим чудом стародавнього світу, безсумнівно, є головним скарбом і найбільш популярною серед туристів пам'яткою Йорданії. Це унікальне величезне місто було вирубане просто в скелях набатейцями, працьовитим арабським плем'ям, що осіло тут понад 2000 років тому і перетворило це місце на найважливіший торговий центр на перетині торгових шляхів, якими везли шовк, спеції та інші товари. Ці шляхи з'єднували Китай, Індію і південні арабські країни з Єгиптом, Сирією, Грецією і Римом.

Петра – це те місце, яке є справжньою екзотикою для великого числа туристів, які щороку відвідують місто. Приїхати в країну слід хоча б заради того, щоб побачити древнє місто, розташоване просто всередині скелі – і це Петра. Ті емоції, які викличе ця поїздка, залишать у душі кожного мандрівника неповторний слід.

Поселення в готель 4*. Вечеря в готелі.

Екскурсія "Нічна Петра" з 20:00 до 23:00. Неймовірне видовище, 1800 свічок підсвічує царство набатеїв.

Ніч у готелі в Петрі.

День 8
Петра – Амман

Ранній виїзд з готелю. Сніданок в ланч-боксах.

Виїзд на екскурсію Амман.

В Аммані ви відвідаєте: Цитадель, з висоти якої відкривається дивовижний вид на історичну частину міста Амман. Фольклорний та археологічний музей.

Це місто на семи пагорбах, у якому гармонійно переплелися старовина і сучасність. Він метушливий, трохи дивно спланований, але в той же час надзвичайно привабливий. Амман називають «Білим містом», оскільки більшість будинків побудовані з білого вапняку, і він просто засліплює своєю білизною.

Місто Амман приваблює не тільки любителів архітектурних пам'яток, археологічних музеїв, музеїв народного фольклору і традицій, а й людей, які не уявляють свою подорож без шопінгу. Місто наповнене різноманітними магазинчиками і лавками, торговими центрами і бутиками, де можна купити не тільки різні сувеніри і вироби ручної роботи, але і модний одяг.

Відвідини східного базару в Аммані. Поселення в готель Arena Spase 4*.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 9
Амман –Ум Каіс – Аджлун – Джераш – Акаба

Сніданок у готелі .

Зустріч групи в лобі готелю з гідом о 09:00 і виїзд на екскурсію в Аджлун-Ум Каіс-Джераш.

Умм-Кайс був одним із міст Десятимістя, як Амман і Джераш. Умм-Кайс побудований з чорного базальту, на вершині пагорба з краєвидом на озеро Кінерет. Тут можна відвідати театр, церкву з галереєю, чорні саркофаги і підземний мавзолей. Головною визначною пам'яткою Умм-Кайса є руїни римського міста з його Західним театром, вулицею Колон, мавзолеєм і банями. Музей в Умм-Кайсі розташований у будівлі епохи оттоманського панування. Вашій увазі пропонується багата колекція творів античних майстрів, включаючи скульптури і чудові мозаїки того часу.

Далі на вас чекає екскурсія в Аджлун.

Місто Аджун було засновано на місці зруйнованого монастиря, місто скривається за сосновими лісами та оливковими  рощами. Аджлунський замок (замок Айюбідов) розташований на вершині гори, зразок арабо-масульманської середньовічної військової архітектури. З верхньої оглядової пощадки замку відкривається неймовірної краси вид на долину річки Йордан.

Далі виїзд на екскурсію в Джераш.

Джераш – чудовий зразок провінційного римського містобудування, приклади якого можна було знайти по всьому Близькому Сходу. Для цього стилю характерні бруковані вулиці з колонадами, величні храми на пагорбах, чудові амфітеатри, просторі міські площі, лазні, фонтани, а також масивні міські стіни з вежами і воротами.

Переїзд в Акабу на Червоне Море.

Прибуття та поселення в готелі Grand Tala Bay 5* близько 21:00.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 10-14
Акаба

Сніданок у готелі. Вільний час і відпочинок на Червоному морі.

Червоне море вважається найсолонішим серед усіх морів, що входять до складу Світового океану. Назва моря вказує на його південне розташування, тож з кольором води це ніяк не пов'язано - вона тут кристально чиста, прозора і дуже тепла. А багатий підводний світ з різноманітними коралами та цікавою фауною робить Червоне море визнаним чемпіоном серед любителів поплавати з аквалангом. Про дайвінг в Червоному морі можна сказати одне: він неперевершений!

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 15
Акаба - Київ

Сніданок у готелі. Вільний час та відпочинок на Червоному морі.

Виїзд в аеропорт Акаби для вильоту додому. Допомога представника в аеропорту при реєстрації на рейс.

Виліт до Києва. Прибуття до а/п Бориспіль.

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Вартість туру на 1 особу по датах виїзду:

Виїзд 23.12.21, 06.01.22, 13.01.22:

1/2 DBL - 1999 дол.
SNGL - доплата 585 дол.
Дитина (2-11,99) з двома дорослими в номері - 1659 дол.

Виїзд 30.12.21:

1/2 DBL - 2199 дол.
SNGL - доплата 585 дол.
Дитина (2-11,99) з двома дорослими в номері - 1859 дол.

Додаткова інформація

Польотні дані: а/к МАУ, B737 (186Y), економ-клас, у вартості багаж 23 кг, ручна поклажа 7 кг

PS7135  KBP 09:00 AQJ13:15
PS7136  AQJ 14:25 KBP19:05

Вхідні квитки за програмою (загалом 148$):

Петра - 71$ 
Нічна Петра - 25$,
Ваді Рам - 7$,
Гора Небо - 5$,
Мадаба - 2$,
Бетані - 17$,
Джераш - 16$,
Цитадель та Археологічний музей - 5$.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Таміла Губерченко
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 125
  • e-mail: tamila@feeria.ua
  • Ім'я: Марія Тимченко
  • Посада: Заступник директора
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 106
  • e-mail: maria.t@feeria.ua