Турів: 3

Амман — серце Йорданії!

Як столиця Йорданії, Амман втілює найкращі якості цієї прекрасної країни! Затишні вулички Аммана закохують в себе з першого погляду: старовинні пам'ятники та руїни, мечеті й палаци, галереї й музеї, та безліч кафе й ресторанів, де Вам запропонують неймовірно смачні національні йорданські страви.

Амман

Це місто повне історичних визначних пам'яток, що до сьогодні бережуть її стародавню історію.

В його історичній частині знаходиться Цитадель Аммана — гора із руїнами Палацу Омейнадів — правителів держави. Залишки будівель збереглись з 750 року до н. е., в якому було завершене їх будівництво.

Недалеко від Цитаделі — колишній римський амфітеатр, вирізьблений в пагорбі. Зведений в середині II століття н. е., він був однією з найважливіших точок древнього міста Філадельфія. На території пагорба є два музеї та, до того ж, тут зазвичай проходить багато різноманітних культурних заходів.

Ознайомитись із рідкісними реліквіями й одночасно дізнатися більше про історію Аммана та Йорданії загалом можна в багатьох місцевих музеях: Королівському автомобільному, археологічному музею Йорданії, Дитячому, Пророка Мухаммеда й багатьох інших.

Оглянувши історичний центр міста, варто також відвідати його околиці. Саме тут розташована ошатна мечеть короля Абдулла І. Вона славиться своїм широким куполом синього кольору, оздобленим мозаїкою, а також — тутешнім музеєм та двома мінаретами.

Мандруйте Йорданією разом із Феєрією!