40 139 грн
979
€EUR
13 дней

Барселона - Таррагона - Памплона - Сан Себастьян - Більбао - Льянес (Сантандер - Сантільяна дель Мар - Пікос де Еуропа - Ковадонга) - Ов'єдо - О-Грове (Сантьяго де Компостела - мис Фіністерре - Ріас Бахас) - Ла Корунья - Луго - Леон - Бургос - Сарагоса - Барселона

Страны:
Даты

Описание тура

Погодьтеся, війна не лише загострює всі почуття, а й спонукає цінувати моменти щастя і спокою. Надихатись навколишньою красою і сповнюватись новими враженнями. Відволікатись і відпочивати. Щоб потім повернутись додому, допомагати з новими силами, чекати добрих звісток і вірити в перемогу.

Запрошуємо вас у подорож північною Іспанією – це неперевершена природна краса, багатство гастрономічних традицій та унікальна історична спадщина. У порівнянні з іншими регіонами, північ Іспанії має більш вологий і прохолодний клімат, тому тут можна прогулюватися вічнозеленими дубовими лісами, насолоджуватися краєвидами зелених гірських масивів і чудового узбережжя.

На вас чекають курорти Сан Себастьян і О-Грове, історичні міста Таррагона, Ов'єдо, Бургос і Леон, релігійний центр у Сантьяго де Компостела, а також найвідоміші природні парки Іспанського Королівства: Іслас Атлантікас де Галісія і Пікос де Еуропа. І звісно, - неймовірна Барселона, каталонська перлина з геніальними шедеврами Гауді. Дивовижна, насичена мандрівка, яка гарантовано запам'ятається.

І навіть закрите небо не завадить відпочинку. Ми впевнені, що це ненадовго, і завершувати сезон будемо вже прямими рейсами до Борисполя :) Ласкаво просимо в найзеленіший регіон Іспанії!

Гід - Олександр Третяк!

В стоимость входит
12 ночей у готелях (1/2 DBL);
Харчування - сніданки;
Усі трансфери за маршрутом в Іспанії;
22
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
В стоимость не входит
Додаткові екскурсії, вхідні квитки;
Медичне страхування;
Сіті-такс, система "Радіогід";
22
Доплата за одномісне розміщення.

Барселона - Таррагона - Памплона - Сан Себастьян - Більбао - Льянес (Сантандер - Сантільяна дель Мар - Пікос де Еуропа - Ковадонга) - Ов'єдо - О-Грове (Сантьяго де Компостела - мис Фіністерре - Ріас Бахас) - Ла Корунья - Луго - Леон - Бургос - Сарагоса - Барселона
День 1
Ваше місто - Барселона

Прибуття до Барселони. Самостійний трансфер у готель, вільний час.

Ніч у готелі в Барселоні.

 

День 2
Барселона

Сніданок у готелі.

Барселона – головна туристична перлина Іспанії. Місто розташоване на північному сході країни за 120 кілометрів від іспано-французького кордону і є столицею автономної провінції Каталонія – найважливішого з економічної точки зору регіону Іспанії.

Оглядова екскурсія в Барселоні з відвідуванням Парку Гуель (12 євро) і Собору Саграда Фамілія (30 євро), знайомством з районом Ешампле, підйомом на оглядові майданчики на горі Монтжуік.

Вільний час у Барселоні.

Радимо прогулятись по Готичному Кварталу, оглянути Кафедральний собор 13-14 століття, Будинок Каталонської Музики, Женералітат (уряд Каталонії), Королівську Площу, бульвар Лас Рамблас.

Ніч у готелі в Барселоні.

День 3
Таррагона

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Таррагону.

Таррагона - дивовижне середземноморське місто, "антична" перлина Каталонії. Либонь, це один з найцікавіших курортів узбережжя Коста Дорада.  Адже крмі золотих пляжів, місто по праву пишається унікальними пам'ятками історії й архітектури.

Тут чудово зберігся величний амфітеатр, де в дохристиянські часи проводились гладіаторські бої, а на початку нашої ери страчували перших єпископів. Про цю подію нагадують рештки базиліки в центрі амфітеатру. Загадайте бажання на Середземноморському балконі, або ж ознайомтесь з експонатами Національного археологічного музею, де зберігається найбільша колекція рідкісних експонатів римського періоду Іспанії.

Прогулянка містом. Вільний час у Таррагоні.

Переїзд у Памплону. Поселення, ніч у готелі в Памплоні.

День 4
Сан-Себастьян – Більбао – Льянес

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Сан Себастьян, прогулянка по Старому місту з оглядом Базиліки Діви Марії, собору Сан Вісент, площі Конституції, ринку Бретша і фешенебельної набережної.

Сан Себастьян – один із найбільших туристичних центрів в Іспанії. Його пейзаж розгортається на тлі бухти Bahía de La Concha. Архітектурний розвиток почався в другій половині XIX століття, сформувавши наполовину французький, наполовину місцевий стиль і викликавши приплив європейських туристів.

Вільний час у Сан Себастьяні.

Переїзд у Більбао. Більбао є адміністративним центром провінції Біская і, за сумісництвом, найбільшим містом Країни Басків. Місто розташоване на берегах Нервьона, річки з приливами і відливами.

Безсумнівно, що головною визначною пам'яткою Більбао є дивовижний Музей Гуггенхайма роботи Френка Гері, який височить на набережній навпроти Університету Деусто. Підкреслює неповторну архітектуру Музею витончена арка пішохідного моста Субісурі.

Вільний час у Більбао для відвідування музею Гуггенхайма (16 євро).

Переїзд у Льянес. Поселення в готель, ночівля у Льянесі.

День 5
Льянес (Сантандер - Сантільяна дель Мар)

Сніданок у готелі. Вільний час для відпочинку у знаменитому курортному місті Льянес.

Охочих запрошуємо на додаткову екскурсію "Сантандер та Сантільяна дель Мар" (30 євро).

Сьогодні ми побачимо столицю Кантабрії – місто Сантандер. Екскурсія містом з оглядом Кафедрального Собору, Садів Переда, муніципального ринку дель Есте, парку палацу де Ла Магдалена, набережної.

Вільний час у Сантандері.

Переїзд до Сантільяна дель Мар. Прогулянка містом, яке в Іспанії називають "Найкрасивіше місто Півночі країни".

Повернення в Льянес, ночівля в Льянесі.

День 6
Льянес (парк Пікос де Еуропа - Ковадонга)

Сніданок. Вільний час у Льянесі.

Факультативна екскурсія в національний парк Пікос де Європа (50 євро) з відвідуванням місця народження Іспанського Королівства – містечка Ковадонга, унікальних гірських озер Еноль і Ерсіна, а також дегустацією знаменитих астурійських блакитних сирів "Кабралес".

Ніч у готелі в Льянесі.

День 7
Ов'єдо - О-Грове

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд до столиці Астурії – міста Ов'єдо.

Ов'єдо – мальовниче середньовічне місто, що розташувалося на височині серед широких рівнин північної Іспанії. Головний предмет туристичного інтересу – відмінно збережена дороманська архітектура, серед якої 14 церков дивовижної краси. У цьому місті багато пам'яток, включених до Списку культурної спадщини ЮНЕСКО. Перше місце по праву належить величному Кафедральному собору Сан Сальвадор.

Екскурсія по місту з оглядом Кафедрального собору (6 євро), ринку Ель Фонтан, Університету, театру Кампоамор, бульвару Сидру, а також знаменитих дороманських вестготських церков. 

Вільний час для дегустації астурійської фабади і сидру.

Переїзд в О-Грове (Ріас Бахас). Поселення в готель, ночівля в О-Грові.

День 8
Сантьяго де Компостела - мис Фіністерре

Сніданок.

Екскурсія до Сантьяго де Компостела.

Сантьяго де Компостела – дивовижне місто з критими гранітними середньовічними вулицями, що виросло навколо собору, зведеного після чудесного виявлення останків апостола Якова. Сюди до цих пір линуть паломники з усього світу, щоб дістати прощення для себе і своїх близьких.

Відвідування Собору Сантьяго, в якому спочивають мощі Святого Якова – це третя в світі за значимістю католицька святиня.

Вільний час у Старому Місті, яке повністю занесено до Списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. 

Для охочих можлива додаткова екскурсія на мис Фіністерре – містичний Край Землі (20 євро).

Фіністерре – культове місце для кельтиберів, карфагенян, римлян і, звісно, християнських паломників. Тут закінчується Земля.

Повернення до готелю. Ночівля в О-Грове.

День 9
О-Грове (Ріас Бахас)

Сніданок. Вільний день в О-Грове.

Охочих запрошуємо на додаткову екскурсію в Ріас Бахас (50 євро) з відвідуванням рибальського селища Комбарро, курортного міста Санчечо, найзнаменитіших пляжів Галісії – Сілгар та Лансада, а також із прогулянкою на катамарані навколо дивовижних островів галісійської Атлантики.

Також до програми входить відвідування (з дегустацією) виноробного села Камбадос, знаменитого своїми винами з винограду сорту Албаріньйо.

Ніч у готелі в О-Грове.

День 10
Ла Корунья – Луго - Леон

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Ла Корунью.

Не зважаючи на свою довгу історію, порт Ла-Корунья виглядає напрочуд сучасно. Зачаровує його місце розташування на півострові, де одна сторона виходить до бухти Ферролі, а інша до Атлантики, при цьому добре зберігся досить великий середньовічний квартал.

Прогулянка по місту з оглядом Вежі Геркулеса (3 євро) і площі Марія Піта. Вільний час у Ла-Коруньї.

Переїзд у Луго.

Місто Луго, розташоване на північному заході Іспанії, є найдавнішим містом у Галісії. Луго оточене трьома річками: Міньо, Рато і Чанца. Військовий табір, заснований колись у Луго, захищала потужна стіна, що збереглася донині. Фортечна стіна має загальну довжину понад 2 кілометри і складається з 82 веж і 10 воріт. Масивна фортифікаційна споруда вірно служила місту, а зараз є туристичним центром і внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Прогулянка по місту з оглядом Плаза Майор, Кафедрального собору Санта Марія, старовинних середньовічних вуличок, схованих за ідеально збереженими римськими фортечними стінами.

Вільний час у Луго.

Переїзд у Леон. Ніч у готелі в Леоні.

День 11
Леон - Бургос

Сніданок у готелі, виселення.

Екскурсія в Леоні з оглядом Базиліки Сан Ісідро, Пантеону Королів (5 євро), Кафедрального собору Санта Марія (5 євро), Ринкової площі і площі Майор.

Колись Леон захищали потужні давньоримські стіни з каменю і вугілля. Більша частина цих споруд збереглася до наших днів. Головна міська площа Пласа Майор раніше служила майданчиком для бою биків, а по середах і суботах перетворювалася на ринок. Ще варто заглянути на площі Грано, Регла і Гусман-ель-Буено. Варто відзначити, що над зовнішністю міста також попрацювала рука майстра Антоніо Гауді – тут ним був спроектований і побудований будинок Ботінес у неокласичному стилі.

Вільний час у Леоні.

Переїзд у Бургос.

Затишне середньовічне містечко Бургос протягом декількох століть було столицею Королівства Кастилія, і стара частина міста, зведена з темного каменю, з Собором і Замком, нагадує про колишню велич і військову могутність міста. Місто зберігає спогади про Великого Сіда і Святого Короля Фердинанда.

Бургос відомий перш за все чудовим готичним собором, який є третім за величиною католицьким храмом в Іспанії і присвячений образу святої Діви Марії. Споруда відома також і тим, що тут зберігаються останки національного героя Іспанії Сіда Кампеадора і його дружини Хімени Діас. Є тут і деякі артефакти, пов'язані з життям і подвигами знаменитого іспанця.

Прогулянка Бургосом з оглядом Кафедрального Собору, пам'ятника Сіду, площ Сан Фернандо та Майор, Тріумфальних воріт і мосту Санта Марія.

Вільний час у Бургосі. За наявності часу пропонуємо самостійно відвідати Кафедральний Собор (7 євро) і каплицю Санто Крісто.

Переїзд до Сарагоси (Логроньйо, Тудела). Ніч у готелі в передмісті Сарагоси.

День 12
Сарагоса - Барселона

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд до м. Сарагоса.

Сарагоса - одне з найдавніших міст Іспанії, яке дбайливо зберігає свою багатовікову історію і традиції. В її архітектурі простежується вплив чотирьох колись панівних культур: римської, християнської, арабської та єврейської. Сарагоса встигла побувати і місцем проведення загального християнського синоду, і форпостом Кордовського халіфату, і столицею першого Арагонського королівства.

Прогулянка містом з оглядом Базиліки Нуестра Сеньйора дель Пілар (два куполи в якій розписував Гойя), будівлі Біржі, Кафедрального Собору Се, римських фортечних стін.

Вільний час у Сарагосі.

Переїзд до Барселони. Поселення в готель, ніч у готелі в Барселоні.

День 13
Барселона - Ваше місто

Сніданок, звільнення номерів до 12:00.

Завершення обслуговування.

Добавить комментарий

Комментарии

Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Бассейная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Бассейная, 5-А, оф. 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Город:
Киев
Адрес:
г. Киев, пр-т Победы, 71-A

Феєрія Мандрів, Львовская площадь

Город:
Киев
Адрес:
ул. Ярославов Вал 33-Б, оф.3

Феєрія мандрів, Левобережная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Е. Сверстюка 21, оф. 79, 7 этаж, ст. м. Левобережная

Феєрія мандрів, Одесса

Город:
Одесса
Адрес:
Приморский бульвар, 11 (Отель Лондонская, Главный вход, 3 этаж)

Феєрія Мандрів, Харьков

Город:
Харьков
Адрес:
ул. Алчевских (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львов

Город:
Львов
Адрес:
пр-т Красной Калины, 46 (1-й этаж)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олимпийская

Город:
Киев
Адрес:
ул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олимпийская, cт. м. пл. Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запорожье

Город:
Запорожье
Адрес:
69006, Проспект Металлургов 12-а, офис №1

Феєрія Мандрів, Винница

Город:
Винница
Адрес:
ТСК "Магигранд", пр. Юности, 43а

Феєрія мандрів, Черкассы

Город:
Черкассы
Адрес:
ул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Соломенка

Город:
Киев
Адрес:
ул. М. Скрипника, 40
Дополнительная информация

Варіанти авіаперельотів:

WizzAir
верес. 22 Катовіце – Барселона Ель Прат 18:10 – 21:00 (W6 1175)
жовт. 04 Барселона Ель Прат – Катовіце 10:25 – 13:20 (W6 1176) 

Ryanair
Krakow to Barcelona Thu 22 Sept 09:55 - 12:40 FR 3054
Barcelona to Krakow Tue 4 Oct 06:45 - 09:35 FR 3053

Регулярні рейси з інших міст:
22SEPT 17:25 Warsaw Modlin - 20:30 Barcelona
04OCT 17:00 Barcelona - 20:00 Warsaw Modlin

22SEPT 08:55 Paris Beauvais - 10:40 Barcelona
04OCT 06:30 Barcelona - 08:20 Paris Beauvais 

22SEPT 06:20 Berlin Brandenburg - 09:00 Barcelona
04OCT 09:35 Barcelona - 12:20 Berlin Brandenburg 

Контакты менеджеров

  • Имя: Татьяна Жарова
  • Должность: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: tanya@feeria.ua