109 620 грн
2800
$USD
17 дней

Делі - Джайпур - Абханері - Фатехпур-Сікрі - Агра - Джансі - Орчга - Кхаджураго - Варанасі - Делі

Страны:
Даты

Описание тура

Запрошуємо Вас поринути в колоритний світ Індії!

Індія – дивовижна країна, вона сповнена багатою історією, чудовою природою та унікальною культурою. Під час подорожі Ви відвідаєте дивовижну столицю Індії – Делі, де на Вас чекає захоплююча екскурсія величними храмами. Також Ви станете гостем прекрасного міста Джайпур, відвідаєте неповторний Тадж Махал, покинуте місто Фатехпур-Сікрі, побудоване в 16 столітті, і багато іншого!

Після подорожі по Золотому Трикутнику пропонуємо продовжити відпочинок, відвідавши тисячолітній храмовий комплекс Кхаджурахо, відомий у всьому світі як комплекс храмів Камасутри. Відчуйте себе в середньовічній атмосфері далеко від міського життя в маленькому поселенні. А закінчимо ми знайомство з індійською культурою і пам'ятками у Варанасі – "Вічному місті", що було центром цивілізації та науки протягом більше 2000 років.

Також ви станите частиною унікальної події – свята Дівалі! В сучасній Індії це – Новий рік. Святкують його 5 днів. У цей період родини та друзі збираються разом, розпалюють у своїх будинках «діас» або глиняні лампи, насолоджуються солодкими делікатесами, обмінюються подарунками, грають у ігри, спілкуються. Ритуал запалення вогнів має велике значення у цьому дійстві. Бо у такий спосіб людина позбувається негативу.

На завершення на вас чекає Гоа. Це головний курорт країни, який як це часто буває, зовсім не схожий на решту Індії. Узбережжя простягнулося тут на 110 км, утворивши 40 прекрасних пляжів. І ви потрапите сюди у найкращий період – коли закінчується сезон мусонів, водоспад Дудхсагар набуває свій найвеличніший вигляд, а навколо розцвітають численні тропічні фруктові дерева.

В стоимость входит
Проживання в номері обраної категорії;
Щоденний сніданок – BB;
22
Трансфери, вказані в програмі;
Екскурсії за програмою;
22
Супровід гіда за програмою;
Міжнародний переліт (Варшава – Делі – Варшава);
Внутрішні перельоти (Варанасі - Гоа, Гоа - Делі);
Традиційне вітання в аеропорту;
Поїздка до етнічного села Чокі Дхані;
Катання на слонах/джип;
Катання на човні;
Катання на велорикші;
Розпис хною по руці;
Wi-Fi під час туру;
Бахіли для відвідування релігійних споруд;
Хустка для покриття голови під час відвідування сикхського храму;
Карта Індії від компанії;
Обмін валют;
Усі штатні податки/парковки/платні дороги.
В стоимость не входит
Віза:
22
Медичне страхування;
Вхідні квитки;
22
Катання на слонах/джипі;
22
Все, що не вказано в пункті "включено".
Делі - Джайпур - Абханері - Фатехпур-Сікрі - Агра - Джансі - Орчга - Кхаджураго - Варанасі - Делі
День 1, 24.10
Варшава - Делі

Зустріч з гідом в аеропорту Варшави.

Виліт у Делі о 15:50 за розкладом, рейсом LO-71.

День 2, 25.10
Делі - Джайпур

Прибуття в Делі о 02:55 за розкладом. Зустріч в аеропорту із представником компанії.

Переїзд у Джайпур. 

Зупинка на сніданок. Після прибуття у Джайпур - розміщення в готелі, відпочинок. 

Вечірня екскурсія: Тrip to Ethnic village choki dhani - поїздка до етнічного села Чокі Дхані.

Раджастанське фольклорне село Чокі Дхані, розташоване  далеко від шуму центру міста, серед освіжаючої природи, є дзеркалом культури Раджастану. Тут туристи зможуть познайомитися з побутом місцевих жителів. Назва означає "Раджастанська культура". Архітектура глибоко надихнута індо-сарацинським стилем.

Село займає площу 10 акрів мальовничої сільської території. Традиційні хатини древніх часів повертають туристів на багато років назад, даючи насолодитися затишком села тих часів. Тут кожен вечір влаштовують різноманітні свята, що показують багату і яскраву культурну спадщину Раджастану. Саме музика й танці протягом усього вечора є одними з головних визначних пам'яток села.

Місцеві народні артисти відродили декоративно-прикладне мистецтво, яке було популярне в Чокі Дхані в давні часи. Також у селі регулярно влаштовують магічні шоу, лялькові вистави та дійства, що ще більше заворожує відвідувачів. Ви також насолодитеся місцевими танцями та розвагами.

Вечеря раджастанська (вегетаріанська кухня).

Ніч у готелі в Джайпурі.

День 3, 26.10
Джайпур

Сніданок у готелі.

Джайпур є першим запланованим містом Індії 1727 року, яке вразить Вас своєю колоритністю і барвистістю.

Після сніданку Ви направитеся в околиці Джайпура, у древню столицю раджпутів – Амбер. Підняття у форт Амбер на слонах або джипі.

Після цього екскурсія по рожевому місту, що включає в себе відвідування Міського палацу, де досі живуть представники династії раджпутів, а також Джантар Мантар – дивовижної астрономічної обсерваторії, побудованої махараджею в 1728 році.

Також Ви побачите Палац у воді – Джал Махал, Палац вітрів – Хава Махал і Елберт Холл (оглядова екскурсія).

Увечері відвідування храму Лакшмі Нараяна, побудованого з мармуру в 1985 році.

Повернення в готель. Ніч у готелі.

За додаткову плату – поїздка в етнічне село Чокі Дхані, де Ви насолодитеся місцевими танцями та розвагами.

День 4, 27.10
Джайпур - Абханері - Фатехпур Сікрі - Агра

Після сніданку о 08.30-09.00 год. – переїзд в Агру. Перша коротка зупинка біля храму Гірірадж Дхаран – невеликий храм бога Крішни. Він зацікавить вас своєю архітектурою.

Далі – відвідування містечка Абханері, де у 9 ст. було побудовано найглибшу і найдавнішу ступінчасту криницю у світі – Чанд Баорі.

Обід у 12.30-13.00 год. Опісля відвідання Фатехпур-Сікрі (мертве/пустельне місто), побудоване імператором Акбаром як столиця та резиденція у 16 ст. Місто було покинуте до закінчення будівництва і в даний час воно залишилося таким самим, яким воно було понад 300 років тому. У місті є житлові приміщення та мечеті. Уявіть, Фатехпур-Сікрі було більшим за Лондон в момент його створення.

Прибуття та розміщення в готелі Агри та відпочинок. Шопінг. Ніч у готелі.

Дод. екскурсія: За можливості (без гарантії, залежно від наявності часу) зупинка в одному із сіл уздовж траси аби ви могли особисто познайомитися з тутешнім сільським життям. Не дарма ж кажуть, що душа Індії живе саме у її селах. Здебільшого селяни працюють фермерами, гончарями, теслярами, ковалями. А натуральне господарство (скотарство, вирощування рису) забезпечує харчові потреби. Спосіб життя мешканців села дуже милий і простий. Перебування тут потішить вас. 

День 5, 28.10
Агра

Вранці о 07.30-08.00 год. – відвідування Тадж-Махала (зачинено щоп'ятниці).

Тадж-Махал – це монументи та мавзолей, збудований імператором Шах Джахан Мугалом для своєї перської дружини Мумтаз-Махал. Його будівництво тривало 22 роки і здійснювалося силами 20 тисяч осіб, білий мармур видобували за 200 миль і доставляли до місця будівництва армією з 1000 слонів.

Тадж-Махал дійсно є одним із 7 чудес світу. Він дивовижно гарний з усіх боків завдяки найтоншій інкрустації на мармурі, яка вражає до глибини душі.

Далі – відвідування Червоного форту Агри, що був резиденцією та оборонною спорудою монгольських імператорів. Тут "зашифрована" історія чотирьох поколінь Великих Моголів. Це історія жорстоких воєн, приголомшливого кохання, боротьби за владу і падіння великої Імперії.

Опісля – відвідування мармурової фабрики, де ви познайомитеся зі складною ручною роботою з інкрустації мармуру.

Обід о 13.00 год.

Також передбачене відвідування Гробниці Акбара Великого, одного з відомих мусульманських правителів Індії, покровителя науки та мистецтв.

За можливості побачимо й архітектурний шедевр епохи Великих Моголів розташований у Сікандрі (передмісті міста Агри та Ітімад-уд-Даула), –пам'ятник могольської архітектури "Маленький Тадж".

Ніч у готелі.

День 6, 29.10
Агра - Гваліор - Орчга

Після сніданку – трансфер на залізничний вокзал для відправлення в місто Гваліор.

Після прибуття в Гваліор – екскурсія містом. Відвідування Форта Гваліора – це одна з найнеприступніших фортець. Розташована на вершині величезної скелястої гори ця велика споруда височіє над усім містом.

Також вартий вашої уваги тутешній Ман Мандір Палас, його звели між 1486 і 1516 рр. Будівля має два відкриті дворики та підземні тюремні камери. Також він оточений іншими пам'ятками, такими як Джехангір Махал, Шах Джахан Махал та Гуджарі Махал.

Якщо піднятися на скелю форту Гопачал Парват, видно пам'ятники джайнів 7 і 15 ст, присвячені джайнським тиртханкарам – Адінатха, Махавіра, Немінатха та Рішанабханатха. Вони є частиною 100 пам'яток, розташованих у місті та його околицях.

На тій самій вершині пагорбу недалеко знаходиться храм Сас-Баху, збудований у 9 ст. По суті,  це два храми, розташовані поруч один з одним і прикрашені бездоганним різьбленням та скульптурами.

Обід о 12.30 год.

Після обіду переїзд до Орчги. Розміщення в готелі та відпочинок.

Місто Орчга – славиться своїми величними палацами, химерно вирізаними храмами та яскравими фортами, розташований на березі річки Бетва. Це маленьке містечко на 5 000 жителів, начебто загубилося у 16 ​​ст. і тут здається ніби час застиг. Тут знаходиться всесвітньо відомий храм Чатурбхудж. Інший знаменитий храм – Раджа Рам Мандір. Обидва палаци чудово збереглися, вони вражаючого розміру і мають надзвичайне оздоблення.

Ще один палац, вартий вашої уваги, – Джахангір Махал. Його звели у 1598 р. і він є класичним прикладом архітектури моголів. 

В Орчгу ви зможете придбати сувеніри з міді.

Ніч у готелі.

День 7, 30.10
Орчга – Гарх Кундар – Кхаджураго

Вранці – вільний час та прогулянка до річки Бетва (можна зануритися). Після сніданку переїзд у Кхаджураго.

Дорогою відвідування Гарх Кундар форт (Тихий форт) – покинутий форт, зовсім не схожий на жоден інший. Він максимально зберіг свій вигляд. 

Після прибуття до Кхаджураго – реєстрація у готелі.

О 16.00 год. ви попрямуєте на екскурсію храмами Кхаджураго, що є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Їхня особливість це еротичні і чуттєві різьблення. Спочатку в комплексі знаходилося 85 храмів, а на сьогоднішній день збереглися близько 22. Ці храми славляться своїми витонченими скульптурами, що зображують сцени з Камасутри, а також зображеннями звірів та військових сцен. Слід зазначити, що у храмі Матангешвара досі відбуваються богослужіння за незмінною тисячолітньою традицією.

Невелика зупинка для придбання книг/фігур/картки пов'язана з Камасутрою.

Ніч у готелі.

 

День 8, 31.10
Кхаджураго – Варанасі

Після сніданку у готелі переїзд до Варанасі.

Увечері участь в особливій церемонії індуїзму – вечірній аарті. Це яскрава церемонія на берегах священної річки Ганг.

Ніч у готелі.

День 9, 01.11
Варанасі

Варанасі – місто, яке витримало випробування часом. За словами Марка Твена, «старше, ніж історія, старше, ніж традиція, навіть старше за легенду, і виглядає вдвічі старше, ніж всі вони разом узяті». 

Вранці о 05.00-05.30 год. відвідаємо гxати святої річки Ганга (особливі сходи, що сходять до води для виконання релігійних церемоній).

Насолодимося також прогулянкою на човні Гангом, спостерігаючи за сходом сонця. 

Також побачите храм Вішванатх ззовні (вхід іноземцям заборонений). Завітаїте також до храму Бхарат Мата, який відомий тим, що тут знаходяться численні статуї богинь і богів. 

Також буде оглядова екскурсія Бенареським індуїстським університетом – це один з кращих вищих навчальних закладів в Індії, заснований в 1916 р. Головний кампус, що займає територію 5,5 км², був побудований на землі, пожертвуваній раджею Варанасі Каші Нарешем.

Повернення до готелю. Сніданок.

Після сніданку відвідаємо Сарнатх – місто історичного дива з численними буддистськими ступами, музеями, розкопками стародавніх місць та гарними храмами, де 25 століть тому Будда вперше представив своє вчення про просвітлення та проповідував свою першу проповідь (Сарнатха, Стовп Ашоки, Ступа Дхарми, побудована Імператором Ашокою, і т.д).

Увечері ми відзначатимемо Дівалі  разом з корінними жителями!  Індійський Новий рік, його символізм та яскравість запам'ятаються на все життя. 

День 10, 02.11
Варанасі - Гоа (політ)

Сніданок.

Пізніше ви відправитесь в аеропорт Варанасі для перельоту в Гоа.

Після прибуття поселення до готелю.

Ніч у готелі.

День 11-14 (03.11-06.11)
Гоа

Відпочинок на Гоа. Вас зустріне Індійський океан. 

Гоа – наймолодший і найменший штат Індії, який приєднався до Індії тільки в 60-х роках минулого століття. До цього, з 1510 року на цих прекрасних землях правили португальці. Тож спосіб життя місцевого населення –  це унікальний коктейль з іберійської-середземноморської культури та індійських традицій.

День 15, 07.11
Гоа - Делі (переліт)

Сніданок. Після вирушаємо в аеропорт для перельоту в Делі.

Після прибуття поселення до готелю.

Ніч у готелі.

День 16, 08.11
Делі

Сніданок.

О 10.00 год. екскурсія в Нью-Делі. Ви відвідаєте 72-метровий Кутаб Мінар з елегантним ручним різьбленням по всій його висоті. Поруч стоїть залізна колона, яка витримала випробування часу та не поіржавіла за 2 000 років. Далі познайомимося з релігією Джайнізму у храмі Ахімса Стхал. Ця релігія існує лише на території Індії.

Далі – Храм Лотоса (храм релігії Бахаїзму), який також відомий під назвою Храм Усіх Релігій.

Ще буде оглядова екскурсія до Воріт Індії (пам'ятника першої світової війни), до будівлі Парламенту та Палацу президентської резиденції, які були спроектовані англійцем Едвіном Лютієнсом.

Обід о 14.30-15.00 год.

Наприкінці програми відвідування дивовижно красивого храмового комплексу Акшардхам зі світломузичним фонтаном та лазерним шоу, що розповідає індійську філософію. Цей комплекс увійшов до Книги Рекордів Гіннеса як найграндіозніший індуїстський храм у світі (збудований у 2005 році). Рожевий камінь, з якого зроблено лицьову сторону, символізує любов до Бога, а білий мармур усередині – абсолютну чистоту та навколишній світ.

Ніч у готелі.

День 17, 09.11
Делі - Варшава (переліт LO-72)

Трансфер до міжнародного аеропорту Делі.

Виліт.

Відправлення з Делі.

Добавить комментарий

Комментарии

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ОНЛАЙН ВІЗИ ДО ІНДІЇ::

1. Заповнена анкета

(ОБОВ'ЯЗКОВЕ ЗАПОВНЕННЯ ВСІХ ПУНКТІВ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ!)

2. Вимоги до фотографії

- чіткий і кольоровий первинник фотографії з фотосалону

Скановані фотографії до роботи не приймаються!

- розмір фото 5*5 (от 50 кб до 300 кб)

- 80% обличчя на світлому фоні

- формат JPG (JPEG)

- фотографія має бути зроблена впродовж останніх 6 місяців

3. Сканована копія паспорта:

Термін дії закордонного паспорта має становити не менше 6 місяців після повернення з Індії і мати дві вільні сторінки.

- формат PDF

- кольорова і чітка копія першого розвороту паспорта з фотографією

- розмір від 50 КВ до 300 KB 

І паспорти, і фотографії мають бути підписані за зразком:

Smirnova_Iryna_passport 

Smirnova_Iryna_foto

Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Бассейная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Бассейная, 5-А, оф. 9

Феєрія Мандрів, Левобережная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Е. Сверстюка 21, оф. 79, 7 этаж, ст. м. Левобережная

Феєрія Мандрів, Нивки

Город:
Киев
Адрес:
г. Киев, пр-т Победы, 71-A (Работаем он-лайн, или по предварительной договоренности о встрече)

Феєрія мандрів, Одесса

Город:
Одесса
Адрес:
Приморский бульвар, 11 (Отель Лондонская, Главный вход, 3 этаж)

Феєрія Мандрів, Львовская площадь

Город:
Киев
Адрес:
ул. Ярославов Вал 33-Б, оф.3

Феєрія Мандрів, Харьков

Город:
Харьков
Адрес:
ул. Алчевских (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львов

Город:
Львов
Адрес:
ул.Томашевского, 4
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олимпийская

Город:
Киев
Адрес:
ул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олимпийская, cт. м. пл. Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запорожье

Город:
Запорожье
Адрес:
69006, Проспект Металлургов 12-а, офис №1

Феєрія Мандрів, Винница

Город:
Винница
Адрес:
ТСК "Магигранд", пр. Юности, 43а

Феєрія мандрів, Черкассы

Город:
Черкассы
Адрес:
ул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Соломенка

Город:
Киев
Адрес:
ул. М. Скрипника, 40

При відсутності місць в певному готелі, буде надано номер в іншому готелі такої ж категорії.

Реєстрація та виселення з готелю о 12 годині дня.

Туристи, які подорожують по одному - зобов'язані брати одномісне розміщення, так як підселення не надається.

Місто

Ночі

Бюджетна категорія
(2*-3*)

Стандартна категорія
(3*-4*)

Делюкс категорія
(4*-5*)

Делі

2

Hotel Divine Paradise

Hotel Tavisha

Hotel The Suryaa

Джайпур

2

Hotel Hawa Mahal

Hotel Libra

Hotel Trident

Агра

2

Hotel Atithi

Hotel Amar

Hotel Trident

Кхаджурахо

1

Hotel Isabel

Hotel Temple View

Golden Tulip

Варанасі

1

Hotel Plaza Inn

Hotel City Inn

Hotel India

Вартість: дані ціни дійсні з с 06-09-2019 по 02-05-2020

Вартість (USD)

Бюджетна категорія
(2*-3*)

Стандартна категорія
(3*-4*)

Делюкс категорія
(4*-5*)

Вартість туру на одну людину при 2-х / 3-х місцевому розміщенні BB

 

450

580

640

Вартість туру на одну людину при 2-х / 3-х місцевому розміщенні HB

500

635

740

Доплата за одномісний номер

150

220

350

ГОТЕЛІ, що надаються в містах Індії:

Місто

Бюджетна категорія
(2*-3*)

Стандартна категорія
(3*-4*)

Делюкс категорія
(4*-5*)

Делі

Hotel Divine Paradise

Hotel Tavisha

The Suryya

Джайпур

Hotel Hawa Mahal

Hotel Libra

Trident Hotel

Агра

Hotel Atithi

Hotel Amar

Trident Hotel

Кхаджурахо

Hotel Isabel Palace

Hotel Temple View

Golden Tulip

Читракут

Tourist Bungalow 

Tourist Bungalow 

Tourist Bungalow 

Варанасі

Hotel Plaza Inn

Hotel City Inn 

Hotel India

Зверніть увагу, що більшість готелів в Індії не класифікують за міжнародним стандартом. Бюджетна категорія готелів спеціально розроблена для забезпечення прийнятної вартості і доступності для бюджетного туриста.

Послуги для туристів, що надаються за додаткову оплату:

Увага: Туристи, в залежності від прильоту / вильоту в / з Делі, за додаткову плату можуть замовити додаткову ніч / додатковий трансфер / або організувати додаткову екскурсію по Делі з кваліфікованим гідом

Додаткова вартість (USD)
Готель Транспорт
Бюджетна кат Стандартна катег. Делюкс категорія доп. трансфер Доп. екскурсія з гідом
SGL DBL TPL SGL DBL TPL SGL DBL TPL 1-2 люд. 3-4 люд. 1-2 люд. 3-4 люд.
50 60 65 70 90 105 120 130 150 25 30 75 100

Об'єкти за програмою

 

Джайпур

Форт Амбер / Міський Палац / Джантар-Мантар / Палац у воді - Джал-Махал / Палац Вітрів - Хава-Махал / Ельберт-гол / Храм Лакшмі-Нараяна

Джайпур-Агра

Храм Гірірадж-Дхаран / Стародавня східчаста криниця - Чанд-Баорі / Фатехпур-Сікрі (мертве / покинуте/ пустельне місто)

Агра

Тадж-Махал / Червоний Форт / Сікандра / Ітмад-уд-Даула

Гваліор

Пам'ятники Джайнів 7 і 15 століть

Орчга

Палац Радж-Махал / Джахангірі-Махал / Храм Раджа Рама / Храм Чатурбхуз / Дауджі кі Хавелі / Чхатріс / Храм Лакшмі

Кхаджураго

Храми Кхаджураго (кама-сутри)

Варанасі

Церемонія Індуїзму - Вечірньої Аарті / Гахти святої річки Ганга / Прогулянка на човні Гангою, спостерігаючи за сходом сонця / Храм Вішванатх (зовні) / Храм Бхарат Мата / Бенаресський індуїстський університет / Сарнат

Делі

Храм Лотоса / Старий Делі - Червоний Форт і Джама Масджид / Радж-гхат / Храм Бірла / Храм Сікхів – Гурудвара / Ворота Індії / Парламент / Палац Президентської резиденції /Акшардхам зі світломузичним фонтаном та лазерним шоу

 

Бажаємо вам щасливої, безпечної та незабутньої подорожі з нами

 

Дополнительная информация

Додаткові послуги, що входять у вартість:

 • Традиційне привітання в аеропорту з гірляндами;
 • Залізничні квитки Агра – Варанасі в кондиційованому вагоні (2AC або 3AC, залежить від наявності);
 • Катання на човні;
 • Катання на велосипедній рикші;
 • Wi-Fi під час туру;
 • Доступ до програми на мобільному додатку;
 • Бахіли для відвідування релігійних установ;
 • Хустка для покриття голови під час відвідування сикхського храму;
 • Карта Індії від компанії;
 • Щоденник і ручка для запису спогадів про тур;
 • Обмін валют;
 • Всі штатні податки / парковки / платні дороги.

Політ: Варанасі – Делі оплачується додатково, 200-300 доларів на одну людину.

Увага! Тур засновано на польотах, які здійснюються в п'ятницю о 20:55 з Києва і прибувають у Делі в суботу о 6:20. Туристам буде надано груповий трансфер. Час реєстрації / виселення в готелях – 12:00, номер бронюється з дня вильоту.

Ukraine International Friday Flight PS–391 @ 2055 – 0620 (+1) Hrs

Зверніть увагу, що більшість готелів в Індії не класифіковано за міжнародним стандартом. Бюджетна категорія готелів спеціально розроблена для забезпечення прийнятної вартості і для того, щоб зробити поїздку доступною для бюджетного туриста.

Дати проведення туру: щотижня кожної п'ятниці з 28.09.2018 до 20.09.2019.

Доплати на свята:

Дівалі (07.11.2018): 15 доларів з людини (включає свічки, феєрверки, індійські солодощі тощо, щоб відсвяткувати Дівалі).

Доплата на новорічні та різдвяні дати – 150 доларів з людини.

Холі (21.03.2019): 15 доларів з людини (включає індійське плаття, фарби тощо, щоб грати в Холі).

Вартість додаткових екскурсій:

Делі: Heritage Walk At Old Delhi With Metro Ride – прогулянка Старим Делі з поїздкою на метро, 60 доларів з особи (мінімум 2 особи).

Прогулянка Старим Делі (Шахджаханабад). Мета цієї прогулянки – дослідити історію міста Шахджаханабад (сьогоднішній Старий Делі або Пурани Діллі). Маршрут зосереджено в районі вулиці Чандні Чоук, яка була головним бульваром 17-го століття і досі залишається такою. Дуже цікаво спостерігати, як у місті поєднуються сучасність та вишукана старовинна архітектура. Побачена екзотика переповнить Вас емоціями, а Ваші Facebook та Instagram ряснітимуть яскравими фотографіями. Також у Вас буде можливість побачити процес приготування масала (чаю по-індійськи).

Відстань: близько 2 км.

Час початку екскурсії з готелю: 5:45.

Час повернення в готель: 8:45.

Маршрут: готель – метро – Джама Масджид – Хавелі Дхарампура – Наугхара – Парантхевалі гали – Гурудвара Сис Ганджа – Лал Джайн Мандір – Храм Гаурі Шанкар – станція метро Лал Кіла – готель.

Джайпур – поїздка в етнічне село Чокі Дхані: 60 доларів з особи (мінімум 2 особи).

Раджастанське фольклорне село Чокі Дхані є дзеркалом культури Раджастану з 1989 року, тут туристи зможуть познайомитися з побутом місцевих жителів. Село займає площу 10 акрів мальовничої сільської території. Традиційні хатини древніх часів повертають туристів на багато років назад, даючи насолодитися затишком села тих часів. Тут кожен вечір влаштовують різноманітні свята, що показують багату і яскраву культурну спадщину Раджастану. Саме музика й танці протягом усього вечора є одними з головних визначних пам'яток села.

Місцеві народні артисти відродили декоративно-прикладне мистецтво, яке було популярне в Чокі Дхані в давні часи. Також у селі регулярно влаштовують магічні шоу, лялькові вистави та дійства, що ще більше заворожує відвідувачів. Доставлять задоволення також штучні ліси зі звуками тварин, катання на човнах, конях, верблюдах, слонах.

Агра – вечірнє шоу Мохаббатте Тадж: Silver / Gold / Platinum Class – 40/50/60 доларів з особи.

Вистава відбувається в культурно-розважальному центрі Агри Калакріті. Театральне дійство, що розповідає про історію виникнення архітектурного дива Тадж Махал "Мохаббате Тадж", – це красива сага любові. У виставі йдеться про легендарне кохання царського подружжя; яскраві костюми, пісні й танці заворожують, а на сцені з'являється найбільша в світі копія Тадж Махалу. Шоу показує історію кохання імператора Шаха Джахана і Мумтаз Махал, а також історію створення Тадж Махалу.

Кхаджурахо – Національний парк Панна. Вартість вхідних квитків + транспорт + англомовний гід у Національний парк Панна для 1-6 туристів – 150 доларів.

Регіон, відомий своїми алмазами, також є батьківщиною деяких із кращих різновидів дикої природи в Індії. У 1994 році парк було оголошено тигровим заповідником. Слід зазначити, що до 2009 року всіх тигрів у парку було знищено в результаті браконьєрства в змові з посадовими особами департаменту лісового господарства. До кінця 2011 року в парку оселилося п'ять тигрів і близько 10 дитинчат до 2 років, які перебувають у заповіднику під регулярним наглядом департаменту лісового господарства, і зараз їх 24.

Варанасі: 30 доларів з особи (мінімум 2 особи).

Варіант 1: Форт Рамнагар – фортеця і палац 17-го століття, де все дихає історією, і досі мешкає неофіційний махараджа Варанасі. У форті є музей, у якому представлено велику колекцію зброї, бойових возів, старих авто, астрологічний годинник, мисливські трофеї, паланкіни, сідла, меблі тощо.

Варіант 2: Сільський тур – відвідування села Варанасі. Знайомство з сільським життям Індії, як люди проводять час у полі та сільському господарстві. Також Ви побачите там корівник (гаушала) на масивній території.

Варіант 3: Пішохідна екскурсія по Варанасі. У цьому турі ми організуємо прогулянку з гідом у старій частині міста, по знаменитих вузьких вуличках (галле). Тут ми не можемо користуватися транспортними засобами, тож будемо використовувати велосипедну рикшу.

Увага:

 • У храмах необхідно роззуватися і покривати голову, мати шкарпетки і хустку.
 • Перед Днем Республіки Індії (26 січня), орієнтовно за тиждень у місці проходження параду (Ворота Індії / Президентський палац) блокуються проїзні дороги з метою підготовки до свята.
 • У день свята Холі екскурсію буде розпочато після обіду, тому що через фестиваль фарб міські дороги і пам'ятки можуть бути закриті. Також люди можуть кидати фарби на автомобілі, що проїжджають повз, і самих туристів.
 • Під час свята Навратрі в жовтні / листопаді і березні / квітні на 9-10 днів катання на слонах у Джайпурі припиняється.
 • Зверніть також увагу, що в святкові дні в Індії спостерігається велике скупчення народу в храмах, у зв'язку з чим іноді виникає необхідність скасування їхнього відвідування з метою безпеки.
 • З 1 грудня по 31 січня через туман літак може бути затримано. Це поза нашим контролем. Тому ми рекомендуємо взяти додаткову ніч у Делі, щоб не пропустити міжнародний рейс.

Контакты менеджеров

 • Имя: Алла Безверхая
 • Должность: Менеджер
 • Телефон: 0-800-60-44-39
 • Вн. номер: 118
 • e-mail: alla@feeria.ua