59 828 грн
1349
€EUR
1399 €
12 дней

Гарантований тур: Варшава - Стокгольм - Осло - Гуль - Торпо - водоспад Ворінгфоссен - Ойстессе - водоспад Стендалфоссен - Берген - Флом - круїз по Согне-фіорд - Лейкангер - Бриксдальский льодовик - Норд-фіорд - оз.Хорніндаль (Олесунн - Дорога Троллів) - круїз по Гейрангер-фіорд - Летюча скеля - гора Далснібба - Осло - замки Данії - КопенгагенВаршава

Даты

З'явився відмовний номер (на 2 особи) - знижка 50 євро/ос., 100 євро за номер (акція)

Тепер подорож по Скандинавії стала ще більш комфортною, цікавою та захопливою. Авіатур «Скандинавська казка» - це оновлений тур із продуманим до дрібниць маршрутом, яким туристи подорожують із нами вже не перший рік. Мандруючи через Швецію, Норвегію та Данію, Ви здійсните справжню подорож в інший вимір, занурившись в світ казкових фіордів і гірських вершин, красивих льодовиків і дивовижних панорам.

На Вас чекають оглядові екскурсії по найбільш цікавих місцях, вільний час для відпочинку та відвідування визначних пам'яток. Ви побуваєте в старовинних палацах і замках, відвідаєте стародавні міста, прогуляєтеся на катері по мальовничим фіордам та каналам, підніметеся на "дах Норвегії" та зможете помилуватись первозданною природою. Гід - Олександр Третяк!

Також дивіться програму Скандинавська казка: Данія - Норвегія - Швеція

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

Участвует в акциях

В стоимость входит
11 ночей у готелях 3-4* зі сніданками;
22
Груповий трансфер а\п - готель - а\п;
22
Комфортабельний автобус за маршрутом;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
В стоимость не входит
Послуги з трансферу до/з аеропорту Варшави;
Страхування;
22
Додаткові екскурсії, вх.квитки, 2 круїзи по фіордах;
Доплата за одномісне розміщення.
22
Гарантований тур: Варшава - Стокгольм - Осло - Гуль - Торпо - водоспад Ворінгфоссен - Ойстессе - водоспад Стендалфоссен - Берген - Флом - круїз по Согне-фіорд - Лейкангер - Бриксдальский льодовик - Норд-фіорд - оз.Хорніндаль (Олесунн - Дорога Троллів) - круїз по Гейрангер-фіорд - Летюча скеля - гора Далснібба - Осло - замки Данії - Копенгаген - Варшава
День 1
Варшава - Стокгольм

Переліт у Стокгольм. Зустріч з гідом в аеропорті Стокгольма.

Посадка в автобус, зустріч з туристами, що прилетіли по своїх квитках.

Пішохідна екскурсія Гамла Станом (Старим Містом) з оглядом Королівського Палацу, Кафедрального Собору, Палацу Шляшти, церкви Лицарського Острову, "флігеля Карлссона", Старої Площі та Фінської Церкви.  

Стокгольм виник понад 700 років тому; сьогодні він розташовується на 14 островах у холодному Балтійському морі, з'єднаних 57 мостами. Але незважаючи на це, практично до всіх основних визначних пам'яток можна без проблем дістатися пішки.

Вільний час.

Переїзд до готелю, ніч у готелі.

День 2
Стокгольм

Сніданок.

Продовження знайомства зі Стокгольмом: Ратуша (16 євро), в якій проходить Нобелевський банкет, Острів Святого Духа, Концетрний Зал (де вручається Нобелевська Премія), "Стокгольмський Сіті". Вільний час.

Бажаючим пропонуємо відвідати музей корабля "Васа" (22 євро) та роздивитись острови Стокгольму під час прогулянки на кораблику (25 євро).

Переїзд у готель. Ніч у готелі на території Швеції або Норвегії.

День 3
Осло - Гуль

Сніданок у готелі.

Переїзд до Осло.

Осло - столиця і найбільше місто Норвегії. Це цікаве місто розташоване на початку мальовничого стокілометрового Осло-фіорда, серед пагорбів і лісів, які служать гідним обрамленням незвичайних визначних пам'яток.

Екскурсія в Осло з оглядом Ратуші, Нобелевського центру, Національного театру, вулиці Карла Юхана, Стуртинга, Кафедрального Собору.

Вільний час.

Переїзд в район містечка Гуль, мальовничими норвезькими дорогами вздовж фіордів, озер та річок.

Поселення в готель. Ніч у готелі.

Авіатуристи можуть приєднатись в Осло до групи у турі Фіорди Норвегії 

День 4
Торпо - водоспад Ворінгфоссен - Ойстессе - купання у фіорді - водоспад Стендалфоссен - Берген

Сніданок.

Переїзд у Берген через мальовниче плато Хардангервідда.

Хардангервідда – найвище гірське плато в Європі, котре підіймається на висоту 1100-1400 метрів над рівнем моря. На Вас чекає зустріч із первозданною природою, тишею і безтурботним спокоєм. Зупинки на панорамних майданчиках для фото: гірське озеро, житла саамів, водоспад Ворінгфоссен.

Зупинки для огляду церкви в Торпо, водоспаду Ворінгфоссен. Зупинки на панорамних майданчиках для фото.

Водоспад Ворінгфоссен – найзнаменитіший норвезький водоспад, його висота складає 182 метри, з яких 145 метрів – висота вільного падіння води. Цей красивий водоспад в обіймах північної природи полонить Ваше серце назавжди! Зупинки на панорамних майданчиках для фото.

Дорога вздовж Хардангер-фіорду. Зупинка в місті Ойстессе, відпочинок, купання у фіорді.

Зупинка біля водоспаду Стендалфоссен (можна зайти за водоспад).

Цей чудовий водоспад має свою особливість – прихований оглядовий майданчик, завдяки якому можна пройти між струменями води і скелею, подивитися на водоспад "ззаду" і зробити фантастичні фотографії. Але ніякі фотографії не зможуть передати відчуття від того, коли Ви чуєте поруч із собою гуркотіння води, бачите дрібні бризки, що іскряться на сонці, та відчуваєте прохолодий вітерець на своєму обличчі!

Після приїзду - оглядова екскурсія у Бергені. 

Берген – чудове старовинне місто з багатою історією і незвичайними традиціями. Протягом 400 років місто перебувало під контролем ганзейських купців, зберігши до наших днів свою самобутню архітектуру й торговий дух. Головною визначною пам'яткою Бергена, що прославила його на весь світ, є ганзейський куточок Брюгген, відомий також як Німецька корабельня.

Ніч у готелі в Бергені.

День 5
Берген - Флом - круїз по Согне-фіорд - Лейкангер

Сніданок.

Відвідування садиби Е. Гріга «Трольхауген» (12 євро).

Трольхауген – це будинок-музей найзнаменитішого норвезького композитора Едварда Гріга. Гріг провів тут 22 роки, працюючи в маленькому садовому будиночку на березі озера Нордос. Тут він написав чимало зі своїх найвідоміших творів.

Ви побачите оздоблення будинку, що збереглося з 1907 року, різноманітні експонати, пов'язані з життям Гріга, підійдете до висіченої в скелі могили, де похований сам композитор і його дружина Ніна, і почуєте його дивовижну музику, що зачаровує, мелодійно розливаючись і наповнюючи повітря навколо.

Вільний час у Бергені для відвідування рибного ринку, підйому на гору Флой на фунікулері (18 євро), відвідування музеїв і акваріума.

Переїзд у Флом. По дорозі - огляд водоспаду Твін.

Круїз по Согне-фіорду (60 євро) – це найбільший фіорд у світі.

Переїзд у Лейкангер (Согндаль). Поселення в готель. Ніч у готелі.

День 6
Бриксдальський льодовик - Норд-фіорд - оз.Хорніндаль

Сніданок.

Переїзд до озера Хорніндаль надзвичайно мальовничою дорогою з фантастичними видами.

Зупинки біля льодовика Бойєбрін і на панорамному майданчику біля Норд-фіорду.

Норд-фіорд розташований між Гейрангер-фіордом і Согне-фіордом і простягається на 110 км від льодовика до Атлантичного океану. Це один із найкрасивіших і найвужчих фіордів Норвегії, що вражає своїми контрастними краєвидами озер, льодовиків, гір і океану.

Підйом на Бриксдальський льодовик.

Тут панує справжня норвезька ідилія: на схилах мальовничо пасуться отари овець, у долині протікає чиста гірська річка, а з гори повільно сповзає багатотонна крижана брила, яка нагадує величезний блакитний язик. Вільний час. 

Переїзд у готель. Ніч у готелі.

День 7
Озеро Хорніндаль (Олесунн - Дорога Троллів)

Сніданок. Відпочинок на березі найглибшого озера в Європі!

Цього дня ви за бажанням можете піти купатися, покататися на човнику, ловити рибу, піти в гори або просто насолоджуватися мальовничою природою.

Охочих запрошуємо на додаткову екскурсію "Дорога Троллів - Олесунн" (65 євро/дорослий, 35 євро/дитина).

Олесунн - одне з найкрасивіших міст Норвегії, яке прославилося своїми архітектурними шедеврами в стилі модерн.

Олесунн розташований на кількох островах у гирлі славнозвісного Гейрангер-фіорду. Незліченні острови, фіорди і море роблять це місто особливо привабливим для туристів. Свою назву Олесунн, що по-норвезьки означає "вугор", місто отримало завдяки вузькій звивистій протоці, що розділяє його на кілька частин. Не дивно, що Олесунн входить до числа найбільш відвідуваних місць у Норвегії. Для багатьох це місто в стилі модерн стає відправною точкою в подорожі по Гейрангер-фіорду, внесеному до Списку Всесвітньої спадщини.

Огляд Румсдальської долини і Румсдал-фіорду.

Поїздка по Сходах Тролів – найкрасивішій дорозі у світі, що звивається вузькою стрічкою з 11 крутими поворотами.

Зупинка біля водоспаду Стурсеттерфоссен, на оглядовому панорамному майданчику на висоті 858 метрів над рівнем моря.

Повернення до готелю. Ніч у готелі.

День 8
Круїз по Гейрангер-фіорд - Летюча скеля - гора Далснібба - Осло

Сніданок.

Круїз по найкрасивішому фіорду в світі – Гейрангер-фіорду (50 євро), визнаному об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ви побачите знамениті водоспади "Сім сестер" і "Наречений".

Фіорд розтягнувся на 15 км і є унікальним природним ансамблем зі стрімкими скелями заввишки до 1400 метрів, масивними льодовиками, чарівними водоспадами, а також представниками морської фауни. Завдяки унікальній красі Гейрангер-фіорд внесено до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Відвідування одного з найвідоміших світових фотографічних об'єктів -  Летючої скелі. «Родзинка програми»: підйом на автобусі на гору Далснібба (15 євро) висотою 1500 метрів, «дах Норвегії» (за умови ясної і сухої погоди без опадів).

Переїзд в Осло. Ніч у готелі в Осло (район а/п).

В Осло авіатуристи можуть від'єднатись від групи у турі Фіорди Норвегії, або наступного дня після музеїв Осло, із самостійним трансфером в а/п.

День 9
Осло - переїзд у Данію

Сніданок у готелі.

Продовження знайомства з Осло. Відвідування Парку Вігеланна. Вільний час в Осло.

Охочим пропонуємо відвідати музеї "Кон-Тікі" (14 євро) та "Фрам" (14 євро). На вас також чекають оновлені музеї Мунка, Національна Галерея, Сучасного мистецтва, Опера, замок Акерсхус.

Переїзд у Данію.

Ніч у готелі на території Швеції (Данії).

День 10
Замок Кронборг - замок Фредріксборг - Копенгаген

Сніданок.

Поромна переправа у Данію.

Зовнішній огляд замку Гамлета Кронборг у Хельсінгері.

Переїзд до м.Гіллеред, де розташований найвідоміший Ренессансний палац Данського Королівства Фредеріксборг (16 євро).

Переїзд у Копенгаген. Пішохідна екскурсія містом: Ратуша, Стара Площа, пішохідна вулиця Стрьогет, церква Богородиці, Університет, Кругла Вежа (6 євро), Палац Крістіансборг, Нова Королівська Площа та Нова Гавань.

Вільний час.

Переїзд до готелю, ніч у готелі в Копенгагені.

День 11
Копенгаген

Сніданок.

Оглядова екскурсія у Копенгагені: Палац Розенборг, фонтан Гефіона, Маленька Русалонька, Палац Амалієнборг (резиденція Королівської родини Данії), Мармурова церква.

Вільний час у Копенгагені. На вас чекають найвизначніші музеї міста: Нова Гліптотека Карлсберга, Палац Крістансборг, Палац Розенборг, Парк розваг "Тіволі".

За бажанням, прогулянка на катері по каналах Копенгагена (20 євро).

Вільний час. Ніч у готелі в Копенгагені.

День 12
Копенгаген - Варшава

Сніданок.

Трансфер в аеропорт. Виліт до Варшави.

Добавить комментарий

Комментарии

Опубликовано Елена - 06.10.2019

Очень рекомендую побывать в Скандинавской сказке, это поистине волшебное путешествие. Впечатления от тура непередаваемые, что бы понять , нужно взять и поехать. Огромное спасибо Игорю Захаренко. Вы лучший гид во Вселенной и лучший организатор качественного и интересного отдыха.

Опубликовано Юлія - 16.08.2019

Ми їздили в тур Скандинавська казка: Швеція – Норвегія – Данія з 29.07.2019 по 9.08.2019 з гідом Володимиром Катковим. Хочу виразити величезну вдячність компанії Феєрія Мандрів, менеджеру Марині Молоті, яка працювала бездоганно, та феєричному гіду Володимиру. Подорож була незабутньою. До Скандинавії ми, як самостійні туристи, об'їздили всю західну, центральну та південну Європу, Північну Америку, кілька країн Азії. В організований автобусний тур їхали вперше і дуже побоювались особливостей подорожей великою групою по встановленому маршруту, про які багато хто пише у негативних відгуках. На щастя, всі побоювання виявились марними, насамперед завдяки Володимиру. Супергід! Абсолютне володіння матеріалом, хороше технічне оснащення (навушники, фільми та музика, незабутня жовта кулька :-)), глибоке знання історії, місцевих особливостей та маршруту, місць для перепочинків, їжі та гігієнічних потреб, шикарні поради для вільного часу, тонкий гумор, делікатність, уважність. Сама програма складена дуже вдало, і я всім рекомендую знайомство з Скандинавією саме в такому порядку - з Стокгольма до Копенгагена, по наростанню вражень. В цьому турі ми і в королівських замках побували, і в сніжки пограли, і в фьордах поплавали, і злетіли вище хмар, і шопінг був вдалий - сезон скидок, і ще багато всього! Кілька порад для подорожуючих: беріть з собою подушечку під шию (краще надувну), снеки, горішки та сухофрукти для перекусів - при довгих автобусних переїздах, прогулянках до льодників та водопадів пригодиться. Хороших всім подорожей, а Феєрії - процвітання. Ще раз дуже дякуємо!

Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Бассейная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Бассейная, 5-А, оф. 9

Феєрія Мандрів, Левобережная (Алена Братусь)

Город:
Киев
Адрес:
ул. Е. Сверстюка 21, оф. 79, 7 этаж, ст. м. Левобережная

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Город:
Киев
Адрес:
Онлайн

Феєрія Мандрів, Нивки

Город:
Киев
Адрес:
г. Киев, пр-т Победы, 71-A (Работаем он-лайн, или по предварительной договоренности о встрече)

Феєрія мандрів, Одесса

Город:
Одесса
Адрес:
Приморский бульвар, 11 (Отель Лондонская, Главный вход, 3 этаж)

Феєрія Мандрів, Львовская площадь

Город:
Киев
Адрес:
ул. Ярославов Вал 33-Б, оф.3

Феєрія Мандрів, Харьков

Город:
Харьков
Адрес:
ул. Алчевских (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львов

Город:
Львов
Адрес:
ул.Томашевского, 4

Феєрія Мандрів, Олимпийская

Город:
Киев
Адрес:
ул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олимпийская, cт. м. пл. Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запорожье

Город:
Запорожье
Адрес:
69006, Проспект Металлургов 12-а, офис №1

Феєрія Мандрів, Винница

Город:
Винница
Адрес:
ТСК "Магигранд", пр. Юности, 43а

Феєрія мандрів, Черкассы

Город:
Черкассы
Адрес:
ул. О. Дашкевича, 19

Вартість туру за умови розміщення:

DBL (2 AD) = 2798 євро
TRPL (3 AD) = 4147 євро (Знижка на третю дорослу людину в номері 50 євро)
2 AD + 1 CHD (6-11,99) = 4107 євро (Знижка на дитину до 12 років в номері з двома дорослими 90 євро)

Дополнительная информация

Вартість вхідних квитків може змінюватися залежно від курсу крони до євро.

Знижка на третю дорослу людину в номері - 50 євро
Знижка на дитину до 12 років в номері з двома дорослими - 90 євро

Можливе приєднання / від'єднання авіатуристів в Осло до групи у турі "Фіорди Норвегії".

Польотні дані: а/к LOT (економ-клас, багаж 23 кг, ручна поклажа 8 кг. Вартість квитка 399 євро/ос.)

LO  453  09JUL WAWARN  0805   0950     
LO  464  20JUL CPHWAW  1040   1205 

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

Контакты менеджеров

  • Имя: Марина Молога
  • Должность: Менеджер
  • Телефон: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 131
  • e-mail: [email protected]
  • Имя: Татьяна Жарова
  • Должность: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: [email protected]