Країни: Домінікана, Туреччина, Албанія, Іран, Данія, Норвегія, Швеція, Японія, В'єтнам, Індія.

Людина це те, у що вона вірить.
Не вірю у знаки зодіаків і переселення душ, але вірю у щастя. Вірю, що на щастя не чекають, його створюють, окреслюють, формують.

Значно легше це зробити стоячи під водоспадом з пелюсток сакури, кинувши оком на краєвиди чаруючих фіордів, піднімаючи ногами пісок від танців у пустелях Персії, загрібаючи веслом шумні води азіатських річок, заокруглюючи очі від магічних ліній картин фламандских примітивістів, слухаючи мелодії розлиті у повітрі садиб Едварда Гріга, сидячи на кавеях римського театру у тіні оливкових дерев, шукаючи загублену у власних спогадах ту саму кав’ярню на Монмартрі, прокидаючись під азан у безкрайніх полях Месопотамії, розрізаючи собою густі тумани джунглів Чітвану, ненаситно вдихаючи аромат албанського хліба, прокладаючи сувору путь у дівич-снігах Гімалайських гір, пізнаючи смак сирої риби на ринку Канадзави.

Щасливими людину роблять не далекі подорожі й не 5* готелі,  а цікаві зустрічі, пізнання нових страв та смаків, пошук таємниць та знайомства з собою - все це атрибут феєричних душевних мандрів.

Не існує найцікавішої книги, найкрасивішої країни, найсмачнішої страви, як і не існує найкращого гіда, кожен обирає за своїми цінностями. 

Ритуалами моїх подорожей є смачна локальна їжа, прогулянки до схід сонця, пошуки українського у найвіддаленіших куточках світу, тож, якщо це близьке і для Вас, чекаю на зустрічі з Вами у феєричних турах. Не будемо чекати на щастя, будемо творити його.