Історія

Як має виглядати найзаповітніша мрія? Чого людина прагне найбільше? Складні філософські питання, що не мають однозначної відповіді. І це не дивно, адже усі ми різні, зі своїми особливими уявленнями. Проте є дещо спільне, що об'єднує нас незалежно від статі та віку – дотик до простих речей, з яких складається щастя.

Радість. Спокій. Впевненість. Безпека. Простота і легкість у втіленні задуманого. Надійна опора, яка не підведе.

Маючи ці складові, можна випробувати щось нове, вийти за межі можливого, розсунути власні кордони і без вагань поринути у мандри, щоб спіймати WOW-ефект від пережитого.

А ми будемо завжди поруч.

Спробуй. І ти побачиш, як з кожною подорожжю змінюєшся. Адже мандри – це відкриття світу для себе і себе для світу, це наснага і захоплення, це політ фантазії і дотик до незнаного. Як підсумок – втілення твоєї уяви в конкретному маршруті.

Саме для цього ми й працюємо.

Ми не спонукаємо людей до щастя. Ми генеруємо енергію творчості і натхнення разом з вами – і даруємо прості речі для щастя.

  • Досконалі програми і вивірені маршрути, перевірені сотнями вдячних туристів.
  • Нові горизонти і ексклюзивні напрямки, що відкривають двері в інші світи в найекзотичніших куточках планети.
  • Якісні цікаві екскурсії з феєричними гідами.
  • Зрештою, чесна ціна без прихованих доплат.
  • Усе разом це породжує довіру, дарує спокій і гарантію якості.

Прості речі, з яких складається щастя. І саме так народжуються мрії. Ми йдемо своїм шляхом. Приєднуйтесь!

Життя одне – час линути у мандри!

 

Історія

 

За час роботи наша компанія отримала безліч нагород: Абсолютний Фаворит Олімпу в номінації "Нова якість життя"; нагорода в номінації "Автобусні тури року" в міжнародному конкурсі "Вибір року", 1 місце у Національному конкурсі “Благодійна Україна - 2016” у номінації “Благодійність середнього бізнесу”. А також безліч дипломів (за участь у виставках, маркетингову політику, оригінальний стенд, діяльність на телебаченні).

Ми першими в Україні запропонували  "тури без нічних переїздів", а   з 2014 року  запровадили Нову концепцію турів - Авіатури за ціною автобусних!

Авіатури за ціною автобусних - це: 

 

- всі вильоти гарантовані;

- переліт з Києва у вартості туру;

- швидкий транзит - економія часу і грошей;

- до туру можна приєднатися з будь-якого міста України або світу;

- найкращі гіди впродовж усього туру;

- програми не мають аналогів;

- зручне поєднання екскурсійних програм з відпочинком на морі;

- більше вільного часу в головних місцях перебування.

 

Такі екскурсійні програми, як “Тур де Франс”, “ “Скандинавська казка”, “Дама з камеліями”, “Європейський фейєрверк”, “Шотландія. Фрідом”, настільки полюбилися нашим туристам, що вже стали беззаперечною класикою у туристичному просторі.

Ми стали першими, хто відкрив для України новий напрямок літнього відпочинку в Албанії, відкрили туристам курорт Марса Алам.

Нині ми активно розвиваємо екзотичний напрямок, підготувавши для Вас цілу серію подорожей в екзотичні країни з відпочинком на морі й океані, на казкових островах, чудових пляжах, у місцях зародження найдавніших цивілізацій. На Вас чекають фантастичні пейзажі й незвичайні екскурсії легендарними пам'ятками планети. 

Наша головна фішка – екскурсійне наповнення кожного маршруту. У нас працюють, без перебільшення, найкрутіші гіди – досвідчені й ерудовані, які бездоганно знають матеріал і люблять свою роботу.

Компанія «Феєрія» – єдина туристична компанія в Україні, що має власний телевізійний проект - «Феєрія Мандрів». Передачі транслюються на 60 каналах України.  Ведучий програми Ігор Захаренко, життя якого – «навколосвітня подорож». Ви можете подивитися програми на каналі «Феєрії» в YouTube.

Ми організуємо для Вас відпочинок у будь-яку країну світу і завжди докладаємо максимум зусиль, щоб Ваша подорож була комфортною. Сотні країн, тисячі міст – ми намагаємося зробити Ваше життя цікавішим і більш насиченим!

Наша спеціалізація:

 

- туризм і відпочинок;

- екскурсійні тури;

- авіаквитки;

- навчання за кордоном;

- MІСЕ (діловий туризм);

- круїзи;

- корпоративний туризм.

 

Безперечні переваги програм:

 

- тури без нічних переїздів;

- увага до деталей і дрібниць;

- найкрутіші гіди;

- найпродуманіші маршрути;

- в кожному турі - своя "родзинка";

- найкраще співвідношення ціна-якість;

- незабутні враження.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тож мандруйте разом з Феєрією, знайомтесь з країнами Європи і Африки, Америки і Азії, насолоджуйтесь вишуканими класичними замками, або ж відпочивайте в найекзотичніших куточках нашої планети, пізнавайте нові горизонти чи знову й знову повертайтеся в улюблені місця – живіть на повну!

 

команда

 

Феєрія – дешевше ніж самому, краще ніж з іншими!