Про компанію

Життя одне – мандруй, живи!

Туроператор «Феєрія» – один з лідерів туристичного бізнесу на ринку України. Компанію було засновано 15 січня 2001 року.
 
Нещодавно ми феєрично відсвяткували своє 18-річчя. За цей час ми розробили безліч нових туристичних проектів, створили десятки унікальних туристичних продуктів – і не зупиняємося на досягнутому.
 
За час роботи компанія отримала безліч нагород: Абсолютний Фаворит Олімпу в номінації "Нова якість життя"; нагорода в номінації "Автобусні тури року" в міжнародному конкурсі "Вибір року", а також безліч дипломів (за участь у виставках, маркетингову політику, оригінальний стенд, діяльність на телебаченні).
 
Ми завоювали довіру тисяч туристів, які неодноразово з нами подорожували, і безлічі агентств, які співпрацюють з нами вже більше 10 років. Крім цього, з нами подорожують туристи з інших країн.
 
«Феєрія» першою впровадила концепцію "без нічних переїздів" в Україні і слідує цьому правилу по сьогодні. Всі ночі протягом туру група проводить у готелях, а не в автобусі. Ми першими ввели цю концепцію в Україні. Немає жодного туру, де б Вам довелося здійснювати нічний переїзд автобусом.
 
З 2014 року "Феєрія" запровадила Нову концепцію турів до Європи! Віднині Ви вирушаєте в подорож без утомливих залізничних переїздів і заощаджуєте час. До місця старту маршруту Ви дістаєтеся літаком – це набагато швидше й комфортніше! При цьому вартість залишається на рівні автобусного туру. Крім того, Ви не витрачаєте часу на транзит, а відразу ж опиняєтеся в головній країні перебування. Ви можете потрапити до країни призначення з різних міст України та світу, при цьому авіапереліт підібрано спеціально під програму туру, а не навпаки.

Максимальний комфорт туриста під час подорожі – одне з наших головних завдань:
    Авіатур за ціною автобусного.
    Швидкий транзит – економія часу і грошей.
    Більше вільного часу в головних країнах перебування.
    Можливість поєднання та доповнення 5-денних і 11-денних турів до Європи.
    Можливість приєднання до туру майже в будь-який день – прилетівши з будь-якої точки земної кулі.
 
Ми стали першими, хто відкрив для України новий напрямок літнього відпочинку в Албанії, і щодня створюємо нові маршрути.
 
Нині ми активно розвиваємо екзотичний напрямок, підготувавши для Вас цілу серію подорожей в екзотичні країни з відпочинком на морі й океані, на казкових островах, чудових пляжах, у місцях зародження найдавніших цивілізацій. На Вас чекають фантастичні пейзажі й незвичайні екскурсії легендарними пам'ятками планети. 
 
Наша головна фішка – екскурсійне наповнення кожного маршруту. У нас працюють, без перебільшення, найкрутіші гіди – досвідчені й ерудовані, які спеціалізуються на кількох країнах, пройшли навчання і супроводжують групи туристів не менше трьох років.
 
Під час створення кожен маршрут доводиться до ідеального. У створенні турів і комбінуванні маршрутів беруть участь гіди, відповідальні менеджери і, звичайно ж, наш генеральний директор Ігор Захаренко – один з кращих гідів України.
 
Компанія «Феєрія» – єдина туристична компанія в Україні, що має власний телевізійний проект - «Феєрія Мандрів». Передачі транслюються більш ніж на 60 каналах України, ведучий Ігор Захаренко, життя якого – «навколосвітня подорож». Ви можете подивитися програми на каналі «Феєрії» в YouTube.
 
Ми організуємо для Вас відпочинок у будь-яку країну світу і завжди докладаємо максимум зусиль, щоб Ваша подорож була комфортною. Сотні країн, тисячі міст – ми намагаємося зробити Ваше життя цікавішим і більш насиченим!

Ми з тими, хто має крила!

 

 Ще декілька фактів про нас


Спеціалізація

- туризм і відпочинок;
- екскурсійні тури;
- авіаквитки;
- навчання за кордоном;
- VIP-обслуговування;
- круїзи;
- корпоративний туризм.

 

Безперечні переваги програм

- тури без нічних переїздів;
- увага до деталей і дрібниць;
- лише досвідчені гіди;
- продумані маршрути;
- в кожному турі - своя "родзинка";
- ЧЕСНА ЦІНА без прихованих доплат (найкраще співвідношення ціна-якість)


Досягнення


 
Організували незабутній відпочинок для більш ніж 100.720 туристів
 
Проїхали близько 9.000.000 км екскурсійних маршрутів
 
Провели вже понад 500.000 годин захоплюючих екскурсій
 
Організували більш ніж 8.000 ділових зустрічей
 
Отримали 11 тисяч позитивних відгуків
 
Отримали понад 40 нагород за внесок у розвиток туризму

 

 

Facebook

YouTube

Феєрія мандрів - Val Cenis

Смотрите больше на нашем канале...

Инстаграм