Запрошуємо до обіймів сонячного Марокко!

Країна, де панує непідробна арабська культура. Сюди варто їхати за різноманітною природою, неперевершеними заходами Сонця, широкими пляжами, колоритом гамірних арабських ринків, справжніми східними солодощами та прянощами. Це саме той край, барви якого варто відчути, а для цього потрібно побачити Марокко на власні очі

Марокко
Марокко
Марокко

Зазвичай офіційна столиця держави представляє її з найкращого боку.

Тому, подорожуючи до Марокко, не оминіть Рабат!

Адже, окрім виконання функцій, притаманних адміністративного центру країни, столиця Марокко може похвалитися величезним різноманіттям яскравих історичних пам'яток.

Тут треба обов'язково побачити тисячолітню фортецю Удайя — старовинну цитадель періоду Альмохадів (12 століття), а також — символічний мінарет або вежу Хасана висотою 44 метри.

Варто відвідати фортецю-некрополіс Шелла — слід епохи Римської імперії у Марокко, та мавзолей короля Мохаммеда V, стіни якої оздоблені мозаїкою в марокканському силі, але виконаної з італійського мармуру

До того ж, неповторні враження залишить по собі відвідання автентичних мавританських кафе, де частують славнозвісним марокканським м'ятним чаєм та східними солодощами.

Найбільше місто-порт у Марокко, якому було присвячено безліч пісень — Касабланка!

З португальської це слово перекладається як "білий будинок": таку назву місто отримало завдяки кам'яним будівлям білого кольору. Розташовані на узбережжі, вони слугували помітними орієнтирами для кораблів.

У Касабланці не оминіть увагою відоме кафе "Рікс".

Його інтер'єри були спеціально оформлені для однойменного із назвою міста фільму, який свого часу отримав цілих дві нагороди "Оскар".

Тут знаходиться велична мечеть Хасана із мінаретом висотою 120 метрів — одна з найвищих у світі!

Саме тут у районі Анфа можна захопитися красою місцевих маєтків часів Середньовіччя — прекрасних прикладів мавританського стилю архітектури.

Ну й, звісно ж, у Касабланці не обійтися без прогулянки узбережжям міста та його портом, який є однією з головних місцевих визначних пам'яток.

Прямуючи до Марокко, не забудьте захопити із собою сонячні окуляри!

Адже це, безперечно, країна сліпучого різноманіття барв. У цих краях кожне місто асоціюється із певним кольором.

Марракеш вважається "рудим" містом завдяки червоним відтінкам місцевих будівель, багатству прянощів та тканин.

А містечко Шефшауен іменують "Блакитним містом" оскільки тутешні помешкання являють собою широку палітру одного моно-кольору: від насиченої синьої барви океанічної глибини до небесно-блакитного відтінку залитого сонячним світлом неба.

Марокко — ідеальний варіант подорожі для тих, хто мріє вирватись із полону буденності та набратись нових феєричних вражень.

Подорожуймо разом із Феєрією!