Країна, де все навпаки

"Десь там, за морями, за горами є неймовірний край, де усі жителі, від малого до великого, займаються серфінгом, під кожним кущем ховаються змії та павуки, а на узбережжях чатують кровожерні акули..." Знайомо, чи не так? Але за численними помилковими стереотипами насправді ховається прекрасна, загадкова, безпечна країна — феєрична Австралія!

Австралия
Австралия
Австралия
Австралия

Міф про те, що "в Австралії усюди кишать істоти, що бажають вкусити, вжалити або вбити" — один з найпоширеніших.

Насправді ж відсоток отруйних істот в Австралії — малий і живуть вони переважно у диких місцевостях та джунглях.

Проте понад 80% місцевої флори та фауни є дійсно унікальними, адже у природному вигляді їх більше ніде у світі не побачити – хіба що у заповідниках, зоопарках та оранжереях.

Лише тут можна поспостерігати за милими кенгуру та коалами, незвичайними вомбатами та єхиднами, винятковими ему та качкодзьобами в їхньому природному середовищі!

Поціновувачі морського світу зазвичай прямують до Австралії, аби побачити Великий Бар'єрний риф.

Дайвінг тут залишає незабутні враження, не схожі ні на що інше!

Захопившись неповторною австралійською природою, не варто забувати про міста, кожне з яких є цікавою пам'яткою для відвідування.

Якщо Канберра — адміністративна столиця Австралії, то Сідней — головне туристичне місто, в якому знаходиться славнозвісний Сіднейський Оперний театр, прихисток серферів Бонді-Біч, масивне чудо мостобудування Харбор-Бридж, а на обрії – мальовничі Блакитні гори.

Інше австралійське місто, яке було неодноразово визнане як найкраще місто для життя у світі, — Мельбурн — дійсно варте уваги.

Саме тут знаходиться найстарший парк атракціонів у світі — Luna Park, найдревніша будівля Австралії (1755 рік будівництва) — Хатинка капітана Кука, башта Еврика (88 поверхів) та відомий майданчик для гри у крикет «Мельбурн Крикет Граунд».

Австралія — держава-заперечення, що йде проти усього звичного.

Ви звикли, що камені — нудні?

Австралія готова посперечатися!

Неподалік від міста Аліс-Спрінгс знаходиться найвідоміший камінь (або скоріше стрімчак) країни — Ауерс Рок або Улуру.

Цей видовищний, неймовірної краси масив висотою близько 450 м та шириною 3 км — справжнє національне надбання Австралії, яке вважається найбільшим цільним каменем у світі.

Його також називають «хамелеоном» за те, що він змінює свій колір упродовж дня залежно від того, як падає сонячне світло.

Хто сказав, що усі водойми мають бути холодних відтінків?

Австралія може заперечити й це!

На острові Міддл поблизу берегів Австралії знаходиться озеро Хіллер — цілком рожеве озеро!

Причина цього — у водоростях, які забарвлюють місцеву воду.

Перераховуючи цікавинки Австралії, просто неможливо не згадати про пляжі, адже вони є невід'ємною частиною повсякденного життя майже всіх австралійців.

Серед найчистіших та наймальовничіших пляжів Австралії можна назвати такі: Manl, Cable Beach, Coral Bay, Noosa.

А найкращим містом для пляжного відпочинку за місцеву "ідеальну хвилю" для серфінгу визнано Перт.

Австралія — ідеальний пункт призначення для подорожі, якщо Ви мрієте відкрити для себе нове, побачити унікальні речі, поспостерігати за винятковими істотами цієї країни та злитися із неповторною природою!

Контакти менеджерів
  • Ім'я: Олексій Грибач
  • Посада: Менеджер
  • Телефон: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 151
  • e-mail: [email protected]