Перу: в гості до інків

Феєрія мандрів запрошує Вас відвідати батьківщину однієї з найтаємничіших цивілізацій історії людства. Протягом багатовікової історії цього краю у перуанців сформувалась одна з найбільш властивих цьому народові звичок — цінувати історію своєї вітчизни понад усе й відповідально передавати її наступним поколінням. Напевне саме тому Перу й до сьогодні залишається державою, оповитою серпанком багатьох легенд, таємниць, стародавніх звичаїв й прикрашеною барвами неповторної перуанської культури.

Перу
Перу
Перу

Типовий краєвид у Перу — гори, легкий гірський туман, що відбиває сонячне світло, руїни стародавнього поселення й лами.

Саме для того, аби на власні очі помилуватися таким видовищем, до Перу щорічно прибувають сотні тисяч туристів.

Більшість з них долає довгий шлях заради Мачу-Пікчу — безперечно головної визначної пам'ятки країни.

Це місто, зведене інками в Андах на висоті 2400 метрів над рівнем моря, було відкрите лише на початку 20 століття: досі не відомо напевне, коли власне почалось будівництво поселення, для чого саме воно будувалось й коли загинув його останній житель.

Відомо лише, що перуанці знали про існування Мачу-Пікчу задовго до моменту його офіційного відкриття, проте ревно, до останнього берегли таємницю від іноземців.

Втім, сьогодні це одне з найтуристичніших місць Перу, одне з семи нових чудес світу, загублене в горах місто, яке має відвідати кожен мандрівник хоча б раз у житті!

До обов'язкових для відвідування міст також належить колишня столиця імперії інків — місто-музей Куско.

Тут поєднались відтінки іспанської та індської культури, що помітно в чарівності численних храмів, елементах архітектури місцевих споруд й навіть — в одязі мешканців.

Унікальний ландшафт, що протягом віків вже став частиною природного краєвиду, Ви також помітите в стародавніх містах Пісак, Чан-Чан, Арекіпа.

Ще одне перуанське чудо — Райдужні гори. Це, напевне, єдине місце на Землі, що виглядає так, ніби хтось розсипав величезну кількість піску різних кольорів, внаслідок чого утворився дивовижний гірський краєвид.

Перуанські пам'ятки ніби змагаються між собою в таємничості!

Пустеля Наска відома величезними геогліфами, намальованими прямо на піску.

Уявіть собі розміри цих малюнків з ліній, залишених інками, якщо їх можна побачити лише з висоти пташиного польоту!

Андський канделябр — доісторичний ієрогліф діаметром більш ніж 100 метрів, знайдений на півострові Паракас.

Важко повірити в те, що цей геогліф проіснував стільки століть і чудово зберігся до наших днів, тож це варто просто побачити!

Панорама каньйону ріки Колка й соляних терас Марас нагадує химерні візерунки з мозаїки неймовірних розмірів, складені яким-небудь велетнем.

Усі згадані тут цікавинки Перу — лише деякі з численних скарбів цієї неосяжної країни.

Цей край можна відвідати багато разів поспіль, проте кожна наступна подорож сюди буде як перша: настільки багато граней має Перу.

Однак, незалежно від того, які саме пам'ятки включені до Вашого списку місць для відвідання, — мандри до Перу ладні змінити життя. Запевніться в цьому разом із Феєрією!