Коста-Рика: пригоди на багатому узбережжі!

Саме так перекладається з іспанської назва цієї мальовничої країни в Центральній Америці. Й головне багатство цього краю — в місцевій природі, краєвиди якої не забуваються ніколи. Окрім безтурботного відпочинку на золотистому піску теплих пляжів Коста-Рики, тут на Вас також очікують види величних вулканів, приховані у темряві таємниці підземних печер, гарячі потоки термальних джерел, шум водоспадів в тропічних лісах.

Перше, що найсильніше приваблює до себе мандрівника, що щойно прибув до Коста-Рики — це, звісно ж, пляжі. Й оскільки прибережна лінія тягнеться вздовж усього західного та східного кордону держави, тут їх — величезна кількість.

Територія країни густо засіяна національними парками: грамотно спланувавши маршрут своєї подорожі, тут можна поєднати лінивий пляжний відпочинок із хвилюючими експедиціями назустріч тутешнім диким лісам та екзотичним тваринам. Це вдасться із легкістю в парках Мануель Антоніо, Варгас, Тортугеро, Барра-дель-Колорадо та в багатьох інших.

Звикнувши до особливостей місцевої флори та фауни під час прогулянки національними парками, можна сміливо відправлятися до вулканів Коста-Рики. Серед найбезпечніших для підйому та найдоступніших для мандрівників — вулкани Ареналь та Поас.

Вулканічний ґрунт є неймовірно родючим, тому під час підйому на вулкан Поас відкриватимуться види на плантації кави, полуниці й різноманітних декоративних рослин. Достойною винагородою за довгу та, можливо, місцями виснажливу путь схилом уверх стане незабутній краєвид на активний кратер вулкана із кислотним озером всередині.

А вулкан Ареналь славиться термальними джерелами, купання в гарячій воді котрих — суцільне задоволення. Він також відомий завдяки однойменному рукотворному озеру, розміщеному біля підніжжя вулкана. Розташоване на висоті 544 м над рівнем моря, воно вважається одним з найкращих місць для серфінгу на планеті!

Багато туристів приділяють час лише пляжам та природі цього краю, не включаючи столицю Сан-Хосе до списку місць для відвідання в Коста-Риці з різних причин. Але даремно!

Адже саме в Сан-Хосе знаходиться найкращий архітектурний витвір у державі — національний театр Коста-Рики. Найліпший для знайомства із культурою та сучасним мистецтвом музейний комплекс країни — національний Центр Мистецтва та Культури.

Найкращий міський парк, де представлена багата костариканська флора — Савана. І для поціновувачів шопінгу — безперечно один з найкращих та найбільших торговельних центрів в усій Центральній Америці — Сан Педро Мол.

Відвідайте затишний куточок Центральної Америки — Коста-Рику разом із Феєрією!

Контакти менеджерів
  • Ім'я: Олексій Грибач
  • Посада: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 151
  • e-mail: exotic@feeria.ua