Горнолыжный тур в Доломитовые Альпы (На лыжах среди роз)

28 754грн.
від 870
EUR
8 дней

Київ - Мілан - Віго-ді-Фасса - Мілан – Київ

Новинка

Країни: 

Віго-ді-Фасса в Доломітових Альпах – це чудове місце для перших кроків у гірськолижному спорті, для початківців-лижників і сімей з маленькими (від двох років) дітьми. Завдяки широким і комфортним трасам різної довжини (від 10 метрів до 3 кілометрів) прогрес у навчанні настає дуже швидко. Усього ж трас для початківців тут 16 кілометрів!

Водночас для лижників експертного рівня абонемент Dolomiti super-ski дозволяє користуватися 496 підйомниками 12 гірськолижних курортів Доломітових Альп та прокотиться знаменитою «кругосвіткою»  Селла Ронда.

Дивовижне містечко Віго-ді-Фасса розташоване у самому серці сонячної долини у підніжжя гірського масиву «Катіначчо». Цей скелястий хребет має ще німецьку назву - «Rosengarten», що в перекладі звучить як «Парк троянд». З назвою пов язана легенда про короля Лаурино, правителя казкового гірського народу, що мешкав в цих місцях та зачарував свій чудовий рожевий сад, перетворивши його в камінь - «щоб ні вдень, ні в ночі ніхто не міг бачити квіти». І тепер тільки на заході сонця й на світанку людське око може побачити відгомони чарівної краси квітучих троянд – і двічі в день, вранці та ввечері, гірські вершини спалахують дивовижним рожевим кольором.

Квітучих кущів троянд на гірськолижних трасах, звичайно ж, не буде, але уява та віра у зимову казку робить неможливе - можливим!

Ми гарантуємо дивовижні зимові краєвиди та унікальну можливість зробити перші кроки, або насолоджуватись катанням тим, хто вже впевнено почуває себе у гірськолижному спорті, що у поєднанні з магією зимових італійських містечок зробить Ваш відпочинок незабутнім…

Гід - Скарін Олексій!

Описание тура

Facebook

YouTube

Феєрія мандрів - Val Cenis

Смотрите больше на нашем канале...

Инстаграм