Кенія: популярна Африка!

Тут так само, як і в інших країнах африканського континенту, є велика кількість національних парків. Проте саме в Кенії вони вважаються найкращими в Африці, оскільки поєднують в собі найбільш повну палітру африканської флори та фауни! Так само, як і в сусідніх країнах, В Кенії можна відправитись у сафарі. Але саме ця держава відома величезним вибором сафарі-турів, включаючи нічні! У багатьох туристичних куточках Африки зустрічаються розваги на різний смак. Але в Кенії можна поєднати підводне плавання з аквалангом в Індійському океані, польоти на повітряній кулі у тутешніх горах та наметовий ековідпочинок в одній поїздці!

Кения
Кения

Практично усі види африканських великих тварин можна знайти у кенійському національному парку Меру, що у 298 км на північний схід від столиці Найробі. Причиною цьому є ріка Тана — найбільша в країні: пишна рослинність її плідних берегів створює ідеальні умови для життя тварин.

Національний парк й велика система озер Накуру — рай для поціновувачів виключності та краси рожевих фламінго: за сезон численність зграї може сягати більш ніж 1 мільйона цих пташок!

А от парк Амбоселі поряд з іншими національними парками Кенії має порівняно малу площу — 392 км². Втім, це анітрохи не применшує його популярності: саме з території цього парку видніється велична гора Кіліманджаро — найвища точка Африки.

Найробі — не лише назва столиці Кенії, але й національного парку — найближчого до міста (у 7 км від міського центру), та, в цілому, першого відкритого заповідника та території держави.

Природа парку доповнюється панорамою міста, від краєвиду якої однозначно захочеться відвідати саму столицю.

Адже саме тут можна в деталях та в супроводі безлічі унікальних експонатів дізнатися все про культуру та історію Кенії.

За цими деталями варто йти до Національного музею Кенії, Національної художньої галереї, Дому африканської спадщини.

Можна також потрапити на виставу в Національному кенійському театрі, якщо пощастить із часом!

На ринку масаї Ви розширите свої знання про стародавній африканський народ масаї, а також — придбаєте різноманітні сувеніри, що символізують його звичаї.

Найробі також відоме різноманіттям спеціалізованих парків. В Парку Змій, наприклад, представлені різні види крокодилів, змій та інших плазунів. А в слонячому притулку імені Девіда Шелдріка можна познайомитись зі слонами будь-якого віку, котрі стали жертвами місцевого населення або браконьєрства.

Кенія — країна, повна загадок, які доведеться розгадати кожному туристу, що подорожує сходом Африки. Почніть свою феєричну подорож з Кенії разом із Феєрією!