Категорія
Розповіді про мандри

Ви коли-небудь мріяли навчитися кататись на лижах? Якщо так, тоді у Феєрії до вас пропозиція – тур до Доломітових Альп з катанням на найкращих трасах. У вашому розпорядженні – інструктор зі стажем, який допоможе підібрати правильне спорядження, щоб катання було тільки в задоволення.

Віго-ді-Фасса – так називається пункт нашого призначення. Це одночасно і маленьке затишне селище, і великий гірськолижний італійський курорт. Окрім якісних схилів для професіоналів і можливості стати на лижі навіть малюкам, це італійське поселення також приваблює туристів своєю самобутністю. Навіть після великої пожежі 1921 року його, попри велику кількість сучасних будівель, у Віго-ді-Фасса зберігся типовий сільський дух.

Готель, який Феєрія пропонує своїм відпочивальникам, знаходиться за 50 метрів від підйомника. Він усього за 6 хвилин доставить вас на плато Чіампедіе, звідки відкривається приголомшливий панорамний краєвид на долину від ланцюга Катіначчіо до Палле ді Сан Мартіно.

Тут є 40 км обладнаних трас, 4 з яких освітлюються в темний час доби. 7 синіх трас ніяк не перетинаються з червоними. Тому ви навіть випадково не можете вискочити на складну, для початківця, червону трасу. Крім того, на курорті відкрито дитячий парк Kinderpark Ciampedie, де створені всі умови для комфортного перебування і навчання дітей з двох років, і гірськолижна школа Scuola di Sci Vigo di Fassa для дорослих.

А ще з нами відпочинок буде більш комфортний, оскільки у вартість туру входить не тільки проживання в готелі, а й сніданок та вечеря. А це не малий бонус, враховуючи ціни в Альпійському регіоні.

У Віго-ді-Фасса знаходиться дуже цікавий Ладинський музей Фасси і Інститут культури, який дає можливість познайомитися з традиціями та історією стародавнього доломітского народу. До речі, у лютому тут ще й проводиться традиційний карнавал, де можна побачити костюмовані вистави і танці, які виконують місцеві жителі в барвистих убраннях. 

А ще ми подбали про тих, хто хоче не тільки на лижах покататись, а й трохи Італії подивитись. Можна обрати одну з факультативних екскурсій, наприклад, у Верону чи у палац князів у Тренто. Також ми пропонуємо трошки релаксу в одному з термальних джерел у містечку Канацей або Поццо ді Фасса.

А ви коли-небудь чули про древню столицю Тіроля – Мерано? Це казкове місто, яке знаходиться в регіоні рицарських замків та багатьох пам’яток Середньовіччя. 

Мерано славиться серед іноземних туристів не тільки своїми мальовничими природними краєвидами, а й відоме як «місто здоров'я», завдяки відкритим тут термальним джерелам.

Але все ж перше, що заслуговує на вашу увагу, - італійські замки, серед яких прекрасний Трауттмансдорф, побудований в п'ятдесятих роках дев'ятнадцятого століття. Неоготична споруда довгий час належала графам Трауттмансдорф, чиє прізвище увічнене у назві. Тут розташовувалася їх резиденція. Однак довгий час про нього ніхто нічого не знав, доки одного разу в замок не приїхала імператриця Австрії Єлизавета. Після її візиту про ці місця дізнався весь світ. З того часу туристи приїжджають сюди, щоб своїми очима побачити історичну цінність Мерано.

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment