Апартаменти Maria 3 * розташовані в м. Трибунь, ВодіцеТрибунь - мальовниче далматинське рибальське містечко, історичний центр якого знаходиться на острівці, з'єднаному мостом з сучасною міською набережною.

Пляж: велика галька, платформа. Відстань до пляжу - 400 м.

У номері: 1 або 2 спальні, душ або ванна, туалет, вітальня. У деяких номерах є кондиціонер, міні-кухня і тераса. Можливе поселення в апартаменти, які знаходяться на цокольному поверсі. Розміщення: в 2,3,4-місних номерах і апартаментах.

1. Апартаменти з двома кімнатами: в першій кімнаті - 2 ліжка, в іншій - одне ліжко; ванна кімната і велика тераса. Це чудовий варіант для двох людей, які хочуть більше простору або для сім'ї з двома маленькими дітьми.

2. Сімейна кімната - є 1 двоспальне ліжко, двох'ярусне ліжко для дітей, ванна кімната і тераса. Номер підходить для сім'ї з 3-4 осіб.

3. Апартаменти: 1 кімната з двоспальними ліжками, ванна кімната, тераса. 2 кімната: є три окремих ліжка, ванна кімната, велика вітальня.

4. Апартаменти з 2 ліжками.

5. Апартаменти для 2-х осіб з ванною кімнатою і холодильником. 

6. Апартаменти з двома кімнатами: одна кімната з двома роздільними ліжками, в другій є одне двоспальне ліжко з загальною ванною кімнатою.

В апартаментах не проводиться прибирання, також не передбачені приналежності для прибирання.

УВАГА! При заселенні або виселенні з готелю додатково потрібно буде сплатити туристичний збір - 1 євро в день за людину, діти від 12 - 18 років - 50%, до 12 років безкоштовно.

Звертаємо увагу туристів, які бронюють підселення! В апартаментах немає номерів TWIN. У всіх апартаментах одне двоспальне ліжко і одне односпальне ліжко або софа.