Турів: 1

Чари й гостинність Киргизстану: справжній відпочинок для душі!

Серед високих гір та широких озер, великих міст та колоритних поселень живе веселий народ, завжди радий гостям. Мальовнича природа, історичні пам'ятки, смачна кухня та доступні ціни на більшість послуг доповнюють м'який місцевий клімат. Усе це створює ідеальні умови для неквапливої подорожі та душевного відпочинку. Усе це — Киргизстан!

Найперше, за чим варто їхати до Киргизстану, як стверджують самі місцеві жителі, це все нерукотворне в країні — її прекрасна природа.

Озера є безперечними перлинами в туристичному намисті Киргизстану. Іссик-Куль — судноплавне озеро, розташоване на відносно невеликій (у порівнянні з іншими височинами країни) висоті — 1608 метрів над рівнем моря.

Тому його блакитний колір зливається із біло-синіми відтінками вищих гір: здається, ніби ці чисті води утворюють собою водойму, стікаючи із самих гірських вершин.

Озеро Сонг-Куль розкинулось вище — на висоті 3016 метрів. Тому зазвичай тут досить вітряно.

Й саме прохолодний свіжий гірський вітер дозволяє відчути широту тутешнього простору, усвідомивши себе маленькою частинкою великого світу, в якому можна дослідити та відкрити для себе ще так багато!

Приозерна територія — заповідна та досить дика: тут практично немає поселень, проте є багато пасовищ. Почуваєш себе єдиним людським створінням у цілій долині!

Тут часто можна спостерігати за буденністю рідкісних птахів та познайомитись із місцевими конями, вівцями, дикими собаками.

Краса киргизької природи дійсно вражає, але не забудьте відвідати обличчя держави — столицю Бішкек! Період Радянського Союзу залишив у цьому місті багато історичних пам'ятників тих часів.

Але тут також можна піти на екскурсію до Узгенського історико-архітектурного комплексу — мавзолею 12-13 століть, будівлі якого й сьогодні зберігають свій первісний вигляд.

Щоб краще зрозуміти та пройнятися киргизькою культурою, відвідайте ринок Дордой у Бішкеку. За розмір ринку та різноманіття вибору товарів місцеві також називають його "державою в державі": чого тільки тут немає!

Тож саме там можна не лише добряче поторгуватися, а й почастуватися киргизькими сухофруктами, насінням, горіхами, солодощами та чаєм.

До того ж, завдяки невисоким цінам це відмінне місце для того, аби обрати сувеніри на згадку. З Бішкека найкраще везти із собою повстяні вироби — елемент національного одягу, який тут відрізняється високою якістю.

Також популярні вироби із костей та рогів тварин, кераміка, дерев'яні шкатулки та нарди.

Насолодившись усамітненням біля киргизьких гірських озер та гамором столиці, зазирніть до головного національного парку Киргизстану — Ала Арча.

Розташований він в однойменній долині в ущелині, затиснутій між гірськими хребтами.

Всього 30 кілометрів від столиці, і Ви — серед неймовірних краєвидів гір, чиї верхівки вкриті вічними льодами, а також — представниками унікальної флори та фауни!

Тут збираються альпіністи з різних куточків світу: багато хто прагне підкорити найвищу вершину усього хребта — пік Семенова Тян-Шанського (4875 метрів).

Подорож до Киргизстану стане приємним туристичним досвідом, а щирість цього краю спонукатиме повернутись сюди ще неодноразово! Розширяймо горизонти мандрів разом із Феєрією!

Контакти менеджерів
  • Ім'я: Мар'яна Коваленко
  • Посада: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 140
  • e-mail: maryana@feeria.ua