Шрі-Ланка або скарб Південної Азії

Шрі-Ланка відома в світі здебільшого завдяки своїм великим чайним плантаціям, екзотичним фруктам, солодощам та пряностям, ошатним буддійським храмам, прекрасним зірковим лотосам, на поверхні води практично кожної нерукотворної водойми, квітучими джунглями, в яких можна легко зустріти мавпу або слона, і, звісно ж — пляжами! Саме їх мальовничість зваблює мандрівників здійснювати довготривалу подорож на Шрі-Ланку навіть з найвіддаленіших куточків світу. Чим же ще так особлива ця держава? Завдяки чому вона приваблює понад два мільйони туристів на рік?

Є велика кількість пляжів та курортів у Шрі-Ланці: купання й засмага — напевне саме те, за чим сюди прямує більшість туристів.

Найчастіше за все для відпочинку обирають пляж Негомбо, де, окрім лінивого розслаблення на піску й воді, можна також поспостерігати, як мешканці однойменного селища займаються ловлею й перевезенням риби.

Вихід до пляжу Ваддува мають здебільшого розкішні готелі, чия територія охоплює власні ресторани, спорт-клуби, розважальні та аквапарки й багато іншого.

Курорти пляжу Бентота ідеально підходять тим, хто мріє про відпочинок далеко від міського шуму й натовпів туристів: пляжна смуга тут відрізняється усамітненістю, а також — шириною, довжиною, пологим входом до океану й рідкими високими хвилями.

Однак саме про такі острови, як Шрі-Ланка, можна сказати, що туристи, що вирішили повністю провести час свого відпочинку в межах території готелю — втрачають дуже багато! Адже навіть при всій мальовничості ланкійських узбереж, пляжі — не єдина достойність країни.

Один з найвідвідуваніших історичних пам'ятників тут — стародавнє місто Сігірія. Сьогодні це руїни старовинної фортеці й палацу, зведених ще у V столітті, що також охоплюють печери Аджанта, знамениті наскельним живописом.

Широко славляться храми Дамбула, Гангарамайя, в яких Ви знайдете паломницькі печери, фрески, картини й, звісно ж — безліч статуй Будди. А також поспостерігаєте за священними ритуалами: наприклад, як у храмі Зуба Будди поклоняються цій шанованій реліквії.

В різних куточках острова розкидана безліч заповідників. Сюди варто відправитися заради знайомства із тутешньою фауною: до крокодилів — заповідник Вілпатту, до плямистих пантер — національний парк Яла, до слонів — парк Уда-Валаве, до морських левів — національний зоологічний сад Шрі-Ланки в місті Дехівала.

А цілу колекцію різних видів пальм, лікарняних та пряних рослин Ви відшукаєте в саду Піраденія, що недалеко від міста Канді у самому центрі острова.

Відправтесь у феєричну мандрівку Шрі-Ланкою разом із Феєрією!

Контакти менеджерів
  • Ім'я: Діана Слободинська
  • Посада: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 311
  • e-mail: diana@feeria.ua
  • Ім'я: Марина Слободинська
  • Посада: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 113
  • e-mail: marisha@feeria.ua