16-е сторіччя видалося бурхливим для Волинських земель. Безліч романтичних і драматичний історій дійшли до нас з тих часів. Найяскравіші з них пов'язані з "Острозьким трикутником": легенди стародавніх замків Острога, Кременця та Дубно, які є одними з найбільш вражаючих серед усіх замків України.
Цікаво, що всі три пов'язані з іменами реальних жінок. Отже "шерше ля фам"! Замкова гора в Кременці носить ім'я неаполітанської принцеси Бони Сфорца, яка протягом 20 років була власницею твердині. Дубненський замок прославила красуня Беата, що власноруч відбула напад татарського війська. А історія кохання юної острозької княжни Гальшки, гідна пера самого Шекспіра. Всі подробиці Ви дізнаєтеся безпосередньо на місці подій.
Але не тільки легендами багаті ці землі: прекрасно збереглися замки Острога і Дубно, храм-фортеця в Межиричі, унікальний форт-привид в Тараканові, вишукана архітектура старовинних вуличок Кременця і неймовірні панорами, що відкриваються з вершини Замкової гори – в ясну погоду звідси видно куполи Почаївської лаври. Ви побачите знамениту Острозьку біблію і зможете зробити себе невеличкий подарунок, відвідавши фірмовий магазин "Бурштин України".
7:00 Виїзд групи на комфортабельному автобусі від ст. м. Житомирська.
По дорозі ми зробимо зупиночку в фірмовому магазині "Бурштин України".
Але наша мета – Острог, літописні місто, резиденція князів Острозьких – одного з найбагатших родів Речі-Посполитої, історія якого багата яскравими особистостями, подіями та перемогами. Замок князів Острозьких абсолютно унікальний – один з небагатьох в Україні "житлових" замків, який зберігся практично у первісному вигляді. До того ж він (замок) з сюрпризом!
Крім того Острог відомий своєю Острозькою Академією – одним з найдавніших ВНЗ Європи. Тут вийшли в світ знамениті видання Івана Федорова – «Азбука» і Острозька біблія, яка сьогодні зберігаються у замку.
Прогулявшись по древньому місту і трохи перекусивши, вирушаємо в Міжирич.
Відвідаємо Свято-Троїцький монастир-фортецю, який більше схожий на казковий замок, ніж на обитель пустельників.
18:00 Переїзд в м. Кременець.
19:30 Поселення в готель. Вільний час.
8:00 Сніданок в готелі.
Після сніданку екскурсія по Кременцю з підйомом на гору Бона до залишків замку XII-XVI сторіччя, з якої, за легендою, був перекинутий на сусідню гору шкіряний міст з тросами з жіночого волосся. З гори відкривається вражаюча панорама міста: Миколаївський собор з келіями, Богоявленський монастир, будинки-близнюки і ансамбль Кременецького ліцею XVIII-XIX сторіччя, який був великим освітнім центром, названим «Волинські Афіни». Після закриття Кременецького ліцею, на його базі був відкритий Університет Св. Володимира в Києві.
Далі переїзд в Тараканово. Огляд Тараканівського форту, збудованого декілька сторічь тому для зміцнення західних кордонів Російської імперії. Це абсолютно унікальна споруда - всередині рукотворного пагорба (!) ховається невелике військове містечко - ніде більше ви не побачите нічого подібного. У 1890 році на відкриття фортеці навіть приїздив імператор Олександр III.
Переїзд до Дубно. Обід
Екскурсія в Дубенський замок – ще один родовий замок князів Острозьких XV століття, який чудово зберігся. До того ж – це місце знаменитих подій повісті Гоголя "Тарас Бульба".
Виїзд у Київ.
21:30 Орієнтовний час прибуття в Київ