26 279 грн
799
€EUR
7 днів
Маршрут

Алмати – Чон-Кемін – Чолпон Ата – Орукту – Каракол – Арашан – Боконбаєво – долина Яйчі – Іссик-Куль – Бішкек – Алмати – Київ

Країни:
Дати

Опис туру

Прихований від чужих очей за "небесними горами" Тянь-Шань і хребтами Паміру, далеко від второваних туристичних маршрутів, причаївся справжній діамант для досвідченого мандрівника. Казкова центрально-азіатська країна, що зачаровує і вабить своєю природною красою, перехрестя доріг Великого Шовкового шляху, скарбниця Чингісхана, перлина в короні древніх азіатських імперій – Киргизстан!

Тут ростуть реліктові ліси і б'ють гарячі сірчані джерела. Тут повітря просякнуте ароматом степових трав, а легенди й пісні оживають під дзвінким цокотом копит коней і в драйві соколиного полювання. Тут мимоволі впадаєш в ейфорію від приголомшливих краєвидів гірських річок і могутніх засніжених піків. Тут таємниче блищить "планетарне око" – прозорий і цілющий Іссик-Куль, а кожен крок мандрівника щедро всипаний унікальними древніми пам'ятниками й історичними таємницями.

Тут люди дбайливо оберігають традиції, шанують свою культуру і щиро готові поділитися гостинністю та долучити Вас до місцевого колориту. Словом, справжня Азія у всій красі!

Така близька й екзотична незнайомка – і Вам надається честь стати першовідкривачем цієї чудової країни. Ласкаво просимо в Киргизстан!

У вартість входить
Проживання, харчування;
Трансфери і переїзди;
22
Вхідні квитки, екскурсії;
22
Кваліфікований гід.
У вартість не входить
Авіаквитки;
Страхування;
Чайові гідам/водіям;
Особисті витрати.

Алмати – Чон-Кемін – Чолпон Ата – Орукту – Каракол – Арашан – Боконбаєво – долина Яйчі – Іссик-Куль – Бішкек – Алмати – Київ
День 1
Київ – Алмати – Чон-Кемін (370 км)

Виліт з а/п "Бориспіль" о 22:05 19.09.

Прибуття в міжнародний аеропорт Алмати (Казахстан) 20.09 о 5:55.

Переїзд у долину Чон-Кемін. Відвідування Буранської вежі.

Вежа Бурана – Баласагун був містом у Чуйській області за часів Караханідського ханства. Розкопки показали, що подвійні стіни селища оточували 30 кв. км, включаючи фортецю, безліч майстерень, базари, баню і ділянку орної землі. Вода проходила по великій трубі із сусіднього каньйону. Коли правління Караханідів було підірване монгольськими навалами, Баласагун почав повільний занепад, врешті ставши містом-привидом у 15 столітті.

Вежа Бурана є найбільш помітною пам'яткою старого міста. Побудована в 11 столітті, вежа вважається мінаретом. Спочатку вона була вдвічі більшою, її нинішня висота – 24,6 метра. Історики вважають, що верхня частина була зруйнована в результаті землетрусу 15-го століття.

Обід у гостях у місцевої родини.

Переїзд у Чон-Кемін, поселення в гостьовому будинку, вечеря.

Кемінський національний парк – заповідна зона, яка суворо охороняється державою. Унікальний природний комплекс, куди входять ущелини, долина і річка Чон-Кемін, що протікає по долині. Вся долина покрита зеленими луками, а на схилах ущелини ростуть смерекові ліси. У поєднанні з льодовиками, які покривають гірські хребти, все це справляє незабутнє враження.

Ніч у гостьовому будинку.

День 2
Чон-Кемін – Чолпон Ата – Орукту – Каракол (300 км)

Сніданок.

Переїзд у Каракол (стара назва Пржевальськ). По дорозі зупинка на обід, відвідування гарячих джерел біля села Орукту.

Каракол – місто-сад в оточенні первозданних гірських ландшафтів. Вас здивує нетрадиційна для Азії забудова європейського типу, з прохолодними вуличками і дерев'яними будиночками, схожими на коробки шоколадних цукерок. По той бік хребта – вже Китай, а навколо Каракола – криваво-червоні скелі, гарячі джерела, скіфські могильні пагорби, табори кочівників і піщані пляжі.

Поселення в гостьовий будинок у Караколі, вечеря. Ніч у гостьовому будинку.

День 3
Каракол - Арашан - Каракол

Сніданок.

Відвідування ринку і православної церкви (1895 рік). Переїзд на повноприводному авто до гарячих джерел Алтин-Арашан.

Алтин-Арашан (Золоте Джерело) розташовується високо в горах, оточений смерековими лісами. Старожили розповідають прекрасну легенду про це джерело – про дівчину неземної краси Толгон-Ай, яка відкинула любов заможних женихів, оскільки була вірна біднякові батиру Юсупу. Саме з її сліз, які вона проливала, і виникло це джерело.

Пікнік на березі термального озера.

Повернення в Каракол. Вечеря в дунганській сім'ї. Ніч у гостьовому будинку.

День 4
Каракол - Боконбаєво (150 км)

Сніданок. Відвідування дунганської мечеті (китайська архітектура, 1905 рік).

Переїзд на південне узбережжя озера Іссик-Куль. Відвідування ущелини Джети-Огуз, яка перекладається на українську мову як ущелина «Сім биків». Назва походить від 35-кілометрової стіни семи страхітливих червоно-коричневих скель, що нагадують злих биків.

Це одна з найкрасивіших пам'яток країни: полонина, утворена річкою Джети-Огуз, яка втікає в озеро Іссик-Куль. Червоні скелі, гори, вкриті лісовою рослинністю, різнокольорові субальпійські й альпійські луки (джайлоо), незаймані заповідні місця, захоплююча панорама – все це робить ущелину Джети-Огуз надзвичайно красивим, унікальним природним комплексом.

Обід у місцевій сім'ї в селі Чирак.

Зупинка для прогулянки в каньйоні Казка (45 хвилин). Скелі в каньйоні складаються з червоного пісковика, який за багато століть у результаті ерозії набув форми фантастичного вигляду.

Переїзд у село Кажи-Сай, купання в родонових джерелах.

Переїзд у Боконбаєво.

Поселення і вечеря в гостьовому будинку. Ніч у гостьовому будинку.

День 5
Бонконбаєво - долина Яйчі – Іссик-Куль – Бішкек

Сніданок. Відвідування орлиного полювання в долині Яйчі.

Полювання з птахами – це давня традиція, яка бере свій початок з часів Монгольської навали в Центральній Азії 12-го і 13-го століття, коли хороший беркут і швидкий кінь мали однакову вартість і надавали їхньому власнику помітний авторитет.

Переїзд на солоне озеро Іссик-Куль. Час для відпочинку та купання.

Іссик-Куль – "Гаряче озеро" – древнє високогірне озеро, друге за величиною в світі і перше за дивовижним глибоким аквамариновим кольором. Перша згадка про нього трапляється в китайських літописах кінця II століття до нашої ери. Озеро не замерзає навіть узимку, вода тут прозора і солона – в Іссик-Куль впадає близько 80 річок, пройшовши по безлічі мінеральних порід, і жодна не витікає з нього. У гарну погоду, за переказами, можна навіть побачити на глибині затонуле місто. Іссик-Куль весь оповитий легендами: за переказами, саме тут заховані незліченні скарби Чингісхана.

Туристів і відпочивальників Іссик-Куль приваблює унікальним гірничо-морським кліматом, чистим повітрям, великою кількістю сонячного тепла і лікувальною мінералізованою водою озера. А гарячі джерела і лікувальні грязі допоможуть зміцнити здоров'я.

Обід у селі Кизил Ту, в родині, яка робить юрти. Юрти – мабуть, найважливіша і невід'ємна частина культури Киргизстану. Це не просто домівки – а символ, який охоплює всі етапи людського життя, від народження до смерті. З юртами пов'язано безліч ритуалів і церемоній, а також традиційних ремесел. Решітчасте коло в центрі купола юрти – тундюк – є найважливішим символом сім'ї та Всесвіту. Саме тундюк зображений на національному прапорі країни.

Переїзд у Бішкек. Ніч у готелі.

День 6
Бішкек - Алмати

Сніданок. Виїзд на оглядову екскурсію Бішкеком (площа Ала Ту, ринок Ош),

Бішкек – столиця Киргизстану, розташована в Чуйській долині на висоті 700-900 метрів над рівнем моря. Назва міста походить від фортеці Бішкек, яка була зведена в 1825 році. Тут багато пам'ятників радянського періоду, музеїв, славиться місто і зеленими зонами.

Переїзд в Алмати, ніч у готелі.

День 7
Алмати - Київ

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія Алмати - колишньою столицею Казахстану. Обід.

Трансфер в аеропорт. Виліт в Україну о 18:50. Приліт у Київ о 21.05.

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Мар'яна Коваленко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 140
  • e-mail: maryana@feeria.ua