14 453 грн
521
$USD
8 днів
Маршрут

Ваше місто/Київ – Делі – Гваліор – Мітавалі – Падавалі – Батешвар – Сонагірі – Датія – Орчха – Гарх Кундар – Дхубелла – Кхаджурахо – Джансі – Делі – Ваше місто/Київ

Країни:
Дати

Опис туру

Тут залишили свій слід мінливі піски часу і цивілізацій... Романтика і магія князівства Бундельханд досі живі в його суворих палацах і фортецях. Атмосфера цього регіону наповнена історією і спогадами про чесноти лицарства, що мовчазно свідчать про минулі часи.

Для любителів історії та шанувальників художньої й архітектурної спадщини, Бундельханд є величезною скарбницею стародавніх пам'ятників та місць, багатих на індуїстські, буддистські, джайнські храми й монастирі, закинуті міста та місця. Бундельханд, що виник з туману давніх віків за часів правління могутніх династій Чандели в 9 столітті н.е., та Бунделли, що прийшли до влади шість століть тому і справили величезний вплив на цей регіон.

Бундельханд також батьківщина харизматичного лідера, молодої доблесній Рані Лакшмібая з Джансі, яка привела своє військо на війну проти британців під час першої війни за незалежність 1857 року. Мечеті та задумливі фортеці є яскравою пам'яткою цієї частини країни.

У вартість входить
Залізничні квитки Делі – Гваліор;
22
Проживання в номері обраної категорії;
22
Трансфери;
22
Супровід гіда й екскурсії за маршрутом.
22
У вартість не входить
Будь-які авіаперельоти;
Вхідні квитки;
22
Чайові гіду/водієві;
Віза;
22
Медична страховка.

Ваше місто/Київ – Делі – Гваліор – Мітавалі – Падавалі – Батешвар – Сонагірі – Датія – Орчха – Гарх Кундар – Дхубелла – Кхаджурахо – Джансі – Делі – Ваше місто/Київ
День 1, субота
Ваше місто/Київ – Делі

Прибуття в Делі. Зустріч в аеропорту з представником компанії.

Трансфер у готель. Розміщення.

Сучасне Делі (столиця Індії) – це місто, що було столицею семи імперій в історії Індії. У Делі розташовані 60 тисяч пам'яток світового значення, багато з яких побудовані більш ніж кілька тисячоліть тому. Швидко зростаючий мегаполіс, найбільше місто Індії з населенням 25 мільйонів осіб (друге за чисельністю населення місто в світі), тут можна ознайомитися з дивовижними традиціями, звичаями і найдавнішими пам'ятками. Серед могутніх хмарочосів залишки минулого у вигляді численних пам'яток стоять як тихі нагадування про давню спадщину країни.

Відпочинок. Ніч у готелі.

День 2, неділя
Делі

Сніданок.

О 10:30-11:00 екскурсія в Храм Лотоса (храм релігії Бахаїзму), який також відомий під назвою Храм Усіх Релігій.

Далі огляд міста 17-го століття – Старого Делі, яке було побудоване п'ятим монгольським імператором Шахджханом.

Оглядова екскурсія по Старому Делі, з проїздом повз Червоний Форт і мечеть Джама Масджид (найбільша мечеть в Індії, де одночасно можуть молитися 25 тисяч осіб). Гід розповість Вам історію незалежності Індії, дізнаєтеся щось нове і про національного героя Махатму Ганді, під час проїзду повз місце його кремації – Радж-гхат.

Відвідування храму Бірла, де Ви познайомитеся з культурним і релігійним життям місцевих жителів. Проїжджаючи повз Католицьку церкву, ми відвідаємо храм Сикхів – Гурудвару.

Обід о 14:30-15:00.

Відвідування дивовижно красивого храмового комплексу Акшардхам зі світломузикальним фонтаном і лазерним шоу (Сахадж Ананд водне шоу), яке розповідає індійську філософію. Комплекс увійшов до Книги Рекордів Гіннеса як найграндіозніший індуїстський храм у світі (побудований у 2005 році). Рожевий камінь, з якого зроблена лицьова сторона, символізує любов до Бога, а білий мармур всередині – абсолютну чистоту і мир.

Ніч у готелі.

День 3, понеділок
Делі – Гваліор

Сніданок у готелі.

7:15 трансфер на залізничний вокзал для поїздки у Гваліор.

Екскурсія по місту. Форт Гваліор був колись однієї з найбільш неприступних фортець. Саме місто побудоване в 6 столітті, самобутня архітектура свідчить про це. Тут же було знайдено другу найстарішу згадку числа «нуль» у вигляді різьблення всередині храму на вершині форту.

Ман Мандір Палас – був побудований між 1486 і 1516 роками правителем Томара Ман Сінгхом Томаром. Це місце, де Аурангзеб ув'язнив свого брата Мурада і повільно його отруїв, використовуючи опіум.

Джохар Кунда – місце, де жінки-раджпути здійснювали масові самогубства, щоб уникнути зґвалтувань силами Ілтутмиша, який був королем Делі в 13 столітті нашої ери. Палац оточений іншими пам'ятками, такими як Джехангір Махал, Шах Джахан Махал і Гуджарі Махал. При підйомі на форт на скелю Гопачал Парват видно пам'ятники джайнів 7 і 15 століть, присвячені джайнським тіртханкарам – Адінатха, Махавіра, Немінатха і Рішанабханатха, чиї ідоли можна побачити в медитативній позі. Вони є частиною 100 пам'ятників, розташованих у місті та його околицях.

На тій же вершині пагорба недалеко є Храм Саас Баху, зведений у 9 столітті. Назва храму є короткою формою Шастра Баху, другого імені Вішну. Це два храми, розташовані поруч один з одним і прикрашені бездоганним різьбленням і скульптурами.

Обід о 14:30-15:00.

Відвідування Джай Вілас Махала – символу вікової індійської культури і багатства. Махараджа Гваліора, Джаяджи Рао Скандіа побудував цю прекрасну споруду для пишного прийому короля Едуарда VII, тодішнього принца Уельського, у 1874 році. Сьогодні вона служить резиденцією для нащадків королівської сім'ї Маратха Скандіа.

Це ще й музей, що складається з 35 приміщень, у якому міститься Художня галерея Чітрангада Радже, бібліотека, у якій зберігається більше 5000 книг, колекція мечів тощо. Популярна споруда і завдяки величезному Дарбар Холу, прикрашеному золотим та позолоченим різьбленням. Ця кімната має висоту 100 футів і завширшки 50 футів з колосальними люстрами всередині.

Ніч у готелі.

День 4, вівторок
Гваліор – Мітавалі – Падавалі – Батешвар

Сніданок о 7:30-8:00.

Поїздка в околиці Гваліора для екскурсії в Мітавалі, Падавалі та Батешвар.

Мітавалі – село, у якому розташований популярний храм Чаусат Йогіні, що стоїть на вершині пагорба, оточений пишною зеленню. Треба подолати 100 сходинок, щоб помилуватися навколишньою красою. Як стверджують офорти і гравюри в храмі, древній храм був побудований Махараджою Девапалою. Насправді будівля Парламенту в Нью-Делі, як подейкують, була натхненною дизайном й архітектурними тонкощами храму Мітавалі. Мітавалі, Падавалі та Батешвар утворюють золотий трикутник, у якому розташовувався університет близько 1000 років тому! Є думка, що навчальний центр був центром, де діти за допомогою сонячних променів навчалися математики, астрології та індуїзму.

Фортеця Падавалі була зведена у 18-му столітті правителем Джаулпур Джат Ранас. У форті також є храм, який колись служив божественним місцем для поклоніння Шиві. Кожен камінь, використаний при будівництві храму, зберігає свої таємниці.

Батешварські храми (не тільки один храм) є скупченням із майже 200 міні-скульптур з піщаника, присвячених божествам Шиві та Вішну і побудованих на схилах біля Падавалі у 8-10 століттях нашої ери, ймовірно, за часів династії Гурджара-Пратіхара. Джунглі поблизу сповнені красивих птахів, таких як павичі і папуги.

Ніч у готелі.

День 5, середа
Гваліор – Сонагірі – Датія – Орчха

Сніданок у готелі.

7:30-8:00 переїзд в Орчху. По дорозі відвідування Сонагірі та Датія.

У Сонагірі панує атмосфера тиші, безтурботності і духовності, яка створює ідеальну атмосферу для регулярної медитації. Тут є принаймні сто джайнських храмів, маленьких і великих, з відмінною архітектурою, розкиданих по всьому місту. Самавасара або проповідь Чандрапрабху проходила тут, у Сонагірі, сімнадцять разів. У головному храмі розташована статуя Чандрапрабху, що вирубана в скелі і датується 5-6 століттями.

Згадуване як Дайтавакра в Махабхараті, місто Датія благословенне як історією, так і божественністю. Численні храми, деякі з яких належать до доісторичних часів, дали цьому місту друге ім'я – «Лагху Вріндаван» або «Малий Вріндаван».

Палац Датія, або Датія Махал, був побудований виключно для зустрічі Імператора Великих Моголів – Джехангіра – з королем Бір Сінгх Део. Датія Махал – це 7-поверхова будівля з двома поверхами, розташованими в підвалі. Він зроблений тільки з каменю та цегли без використання дерева або заліза. У цьому палаці ніколи не жили правителі. Датія Палас налічує близько 440 кімнат і безліч дворів. Стіни палацу прикрашені неймовірними картинами з використанням фруктів і овочів.

Прибуття в Орчху, реєстрація в готелі. Обід о 14:00-14:30.

Екскурсія по місту Орчха. Відоме своїми величними палацами, храмами і фортами, розташоване на березі річки Бетва – це місто з великим історичним минулим і рай для фотографів. Орчха була столицею однієї з наймогутніших династій, які правили в Індії, – Бундели. Сама пишність і велич храмів просто захоплює дух своїми класичними розписами і фресками.

Всесвітньо відомий храм Чатурбхудж був побудований королевою Орчхи Ганеші Баєм. Інший знаменитий храм Раджа Рам Мандір був побудований Мадхукар Шахом під час його правління між 1554 і 1591 роками. Дауджі і Хавелі, Чхатріс і Храм Лакшмі – це ще кілька відомих місць. Палаци величезні і прекрасно збереглися.

Джахангір Махал – побудований у 1598 році і є класичним прикладом архітектури Моголів. Радж Махал – побудований у 17 столітті, витримав випробування часом і не втратив своєї чарівності. Палац прикрашають чудові вежі і вражаючі фрески.

У місті Орчха можна придбати сувеніри з міді. Ніч у готелі.

День 6, четвер
Орчха – Гарх Кундар – Дхубелла – Кхаджурахо

Сніданок у готелі.

9:00 переїзд у Кхаджурахо. По дорозі відвідування Гарх Кундар форту і музею Дхубелла.

Гарх Кундар (Тихий форт) – занедбаний форт, абсолютно не схожий на жоден інший. Форт Кундар був побудований Чанделами.

Згодом управління фортом перейшло в руки династії Кхангар, яка ворогувала з Бунделами. Ворожнеча досягла апогею під час церемонії одруження між принцесою Бундела і принцом Кхангар у форті. Скориставшись тим, що Кхангари були п'яні, озброєні Бундели проникли до фортеці посеред ночі. Кажуть, що за цим послідувала різанина Кхангарів протягом цілої ночі, після якої форт перейшов під контроль Бунделів.

Альтернативна історія приписує туглакам знищення Кхангарів і стверджує, що Бундели захопили форт після того, як сили туглаків були виведені. Хоч би яка була правда, реальність така, що Кундар був покинутий ще в 1517 році.

Обід о 14:00-14:30.

Відвідування музею Дхубелла, також відомого як Музей Махараджи Чхатрасала. У музеї представлена велика колекція скульптур, зброї, мініатюрних картин, розташована у 8 галереях.

Прибуття в Кхаджурахо, реєстрація в готелі. Ніч у готелі.

День 7, п'ятниця
Кхаджурахо

Сніданок у готелі.

Факультативна екскурсія в Національний парк Панна, що відомий алмазами і є батьківщиною деяких з кращих представників дикої природи в Індії. Парк з 1994 року відомий як тигровий заповідник. Але до 2009 року всі тигри в парку були знищені в результаті браконьєрства. До кінця 2011 року в парку оселилися п'ять тигрів і близько 10 дитинчат до 2 років, які перебувають у заповіднику під пильним наглядом департаменту лісового господарства. Зараз їхня чисельність зросла до 24.

Примітка: вартість вхідних квитків + транспорт + натураліст англомовний гід у Національний парк Панна (для 1-6 туристів = USD 100) – оплачується додатково.

Екскурсія на алмазний рудник відкриє всі таємниці про вирощування алмазів. Найбільший і єдиний в Азії чинний алмазний рудник розташований у Маджхагаоні на площі завдовжки 50 км і завширшки близько 30 км.

Обід о 12:00-12:30.

Екскурсія на водоспад Ранех, який названий на честь короля Ране Пратапа, колишнього правителя регіону. Водоспад з'явився в місці злиття річок Кен і Кхуддар. Головна визначна пам'ятка – каньйон з чистого кристалічного граніту 5 км завдовжки і 30 метрів завглибшки. Цей граніт має різні відтінки – рожевий, червоний, туманний, білий, зелений і сірий.

Далі вниз від водоспаду розташований заповідник – Кен Гавіал. Гангський гавіал (рідкісна порода рептилій) є унікальною твариною серед сучасних крокодилів. Це останній з представників цього древнього роду. Гавіали харчуються рибою і живуть у глибоких, стрімких водоймах. Вони проводять більшість часу у воді, виходячи на сушу тільки для того, щоб погрітися, або для відкладання яєць. Заповідник закритий під час мусонів – це сезон розмноження крокодилів. У заповіднику також можна побачити диких тварин – кабанів, чінкару, синього бика, павичів та інших.

Примітка: вартість вхідних квитків на водоспад Ранех і в заповідник Кен Гавіал (для 1-6 осіб – USD 12) оплачується додатково.

Повернення в готель. Ніч у готелі.

День 8, субота
Кхаджурахо – Джансі – Делі - Ваше місто/Київ

Сніданок у готелі.

7:30-8:00 екскурсія по храмах Кхаджурахо, що побудовані між 950 і 1050 роками нашої ери династією Чандела і є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Архітектура цих індуїстських і джайнських храмів зображує невинну форму любові, різьблені фігурки на стінах показують пристрасть еротичними й естетичними сценами з камасутри, а також заповнені немислимою кількістю зображень звірів, військових сцен, красивих дів і любовних пар.

Спочатку в Кхаджурахо було 85 храмів, але на сьогоднішній день збереглися близько 22. Слід зазначити, що в храмі Матангешвара досі відбуваються богослужіння за незмінною тисячолітньою традицією. Невелика зупинка для придбання книг/ фігур/ карт – усе, що пов'язано з камасутрою.

Обід о 12:00-12:30.

Після закінчення екскурсії переїзд в Джансі для посадки на поїзд до Делі. Після прибуття в Делі 23-30 трансфер в аеропорт на реєстрацію міжнародного рейсу для перельоту додому. (Розміщення в готелі не передбачено!)

Відправлення з Делі (після 4:00 - неділя).

Примітка: опція польоту з Кхаджурахо в Делі доступна в суботу AI-405 15:15 - 18:30 через Варанасі тим же рейсом. Борт не треба міняти.

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Готелі: за відсутності місць у певному готелі, буде надано номер в іншому готелі такої ж категорії. Реєстрація о 14:00, виселення об 11:00 (усі готелі розташовані поблизу).

Місто/Ночі

 

Бюджет (3*)

Стандарт (4*)

Делюкс (5*)

Делі / 2

 

Hotel Divine Paradise

 http://www.divine-paradise.com 

The Athena
http://www.theathenahotel.com 

The Suryya

www.thesuryaa.com 

Гваліор / 2 

Land mark NM Gwalior
http://www.hotellandmarkgwalior.com/

Clarks In & Suite Gwalior
http://www.clarksinnsuitesgwalior.com/

Radisson Gwalior 
https://www.radisson.com/gwalior-hotel-mp-474011/indrdgl

Орчха / 1

Orchha Resort
https://www.orchharesort.com/

Orchha Palace
https://orchhapalace.com/

Orchha Palace
https://orchhapalace.com/

Кхаджурахо / 2

Hotel Isabel Palace

www.hotelisabelpalace.com

Syna Heritage
http://synaheritagehotel.com 

Clarks Khajuraho
http://www.hotelclarks.com/khajuraho/

Вартість: вказані ціни дійсні з 28.09.2019 до 02.05.2020.

Вартість

 

Бюджет (3*)

Стандарт (4*)

Делюкс (5*)

Вартість туру на одну людину при 2-х/ 3-х місному розміщенні BB

521

579

660

Вартість туру на одну людину при 2-х/ 3-х місному розміщенні HB

560

635

730

Доплата за одномісний номер

 

200

250

323

Додаткова інформація

Обов'язкові доплати на свята:

Вартість

 

Бюджет (3*)

Стандарт (4*)

Делюкс (5*)

Diwali 27-10-2019 Sunday 

USD 40 Per Person (включає індійський традиційний одяг + пуджа/індійські солодощі + феєрверк + святкова вечеря + транспорт і гід)

X-mas Eve Dinner 24-12-2019 Wednesday 

30

50

80

New Year Dinner 31-12-2019 Tuesday 

50

65

100

Holi 10-03-2020 Tuesday 

USD 40 Per Person (включає індійський традиційний одяг + натуральні фарби для гри Холі + фестивальні закуски і напої (безалкогольні) + гід)

Якщо туристи прилітають раніше або вилітають пізніше, ніж як зазначено в програмі, то зустріч і розміщення проводиться за додаткову оплату. За бажанням можна замовити екскурсію по Делі або провести день самостійно.

Увага: туристи, в залежності від прильоту / вильоту в / з Делі, за додаткову плату можуть замовити додаткову ніч / додатковий трансфер / або додаткову екскурсію по Делі з професійним гідом.

Додаткові послуги:

Традиційне вітання в аеропорту з гірляндами.
Доступ до програми на мобільному додатку – з 1 жовтня.
Вай-фай під час туру.
Бахіли для відвідування релігійних установ.
Хустка для покриття голови під час відвідування сикхського храму.
Карта Індії від компанії.
Щоденник і ручка для запису спогадів про тур.
Обмін валют.
Усі штатні податки/ парковки/ платні дороги.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Алла Безверха
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 118
  • e-mail: alla@feeria.ua