19 345 грн
588
€EUR
8 днів
Маршрут

Ваше місто – ЛісабонЛагуш, Ерісейра, Назаре – Лісабон – Ваше місто

Виїзди щодня

Країни:
Дати

Опис туру

Багато хто не знає, але головний різдвяний спорт у Португалії – це серфінг. У знаменитому португальському містечку Ерісейра, яке так плюбляють серфери за його пляжі, під час різдвяного святкування Санта розвозить подарунки на серфі, поки його олені відпочивають.

Запрошуємо Вас до Португалії, на узбережжя океану – помилуватися хвилею, подивитися на заняття серферів з усього світу. Адже достатньо хоча б півгодини поспостерігати за цими натхненими хвилею людьми, щоб з'явилося бажання і самому стати одним із них.

Новачки, не турбуйтеся – усі колись починали, бронюйте наші гарантовані тури-навчання. Серфінг у Португалії – це більше, ніж просто спорт: це унікальна культура, яку Ви зможете пізнати й відчути разом з нами!

У вартість входить
Трансфер на пляжі з оптимальними для Вас хвилями;
Навчання серфінгу;
22
Спорядження для серфінгу;
Проживання та харчування за програмою кемпінгу.
22
У вартість не входить
Авіапереліт;
Трансфер з/до аеропорту Фаро, Лісабон;
22
Особисті витрати, чайові інструкторам;
Додаткові екскурсії.

Ваше місто – Лісабон – Лагуш, Ерісейра, Назаре – Лісабон – Ваше місто

Виїзди щодня
День 1
Ваше місто/Київ – Лісабон – Серф-кемпінг

Зустріч в аеропорту Лісабона. Трансфер до готелю.

Вільний час для відпочинку і прогулянок по пляжу.

На думку фахівців і спортсменів-серфінгістів, Португалія вважається ідеальним місцем для заняття серфінгом, будь Ви новачок або професіонал. Такі місця, як Алгарве, Каркавелуш, пляжі Гуіншо, Ерісейра, Кашкайш, Назаре і Пеніше – просто переповнені серфінгістами різного віку, що закохані в підкорення хвилі, швидкість і висоту.

А після подвигу Гарретта Макнамари, який знову підкорив найвищу в світі хвилю в Португалії в Назаре, серфінгісти зі всіх куточків світу почали своє паломництво в Португалію, як у Мекку. У всіх є надія стати "морським дияволом" і на серфі влетіти в Книгу рекордів Гіннеса.

Ніч у готелі.

День 2
1-й урок серфінгу

Сніданок.

Перед уроком Ви поділитеся на групи за віком і рівнем навчання серфінгу, після чого почнуться заняття (по 5-6 осіб на 1 інструктора).

Узбережжя Алгарве добре відоме серед серферів. А містечко Лагуш стало відправною точкою багатьох серфінг-шкіл. У близькій доступності від міста – безліч пляжів з різноманітними за складністю хвилями і прекрасний пляж для новачків з безпечними хвилями, де Ви опануєте техніку веслування і вставання на дошку. Набравшись досвіду, Ви навчитеся техніці прискорення, гальмування і маневрування на пінних хвилях, а також опануєте початкові стійки – фронтсайд і бексайд. Ближче до кінця навчання Ви поліпшите свою техніку володіння хвилею й опануєте теорію правильного вибору хвилі та місця на лайнапі.

Ніч у готелі.

День 3
2-й урок серфінгу

Сніданок.

Серфінг – це не просто спорт. Це спосіб життя, свобода, справжні емоції і радість руху! Серфінг є відмінним способом оцінити свої сили і дізнатися нове про себе, а наші кваліфіковані інструктори допоможуть Вам у цьому.

Вільний час для серфінгу, відпочинку, прогулянок по пляжу. При бажанні, за додаткову плату Ви зможете придбати екскурсію, яка Вам стане до вподоби.

Ніч у готелі.

День 4
3-й урок серфінгу

Сніданок.

Ця програма найкраще підходить для молодих і енергійних людей, які бажають відмінно провести час і відчути безтурботність життя серферів. Серфінг – це не просто спорт. Це спосіб життя, свобода, справжні емоції і радість руху! Серфінг є відмінним способом оцінити свої сили і дізнатися нове про себе, а наші кваліфіковані інструктори допоможуть Вам у цьому.

Сезон серфінгу в Португалії триває цілий рік. Але треба пам'ятати, що літнє сонце в Португалії може бути небезпечним, особливо якщо Ви кілька годин проводите в океані. Зимовий період – улюблений серед професіоналів, адже саме в грудні океан дарує найпотужніші і найвищі хвилі. Але не думайте, що зима – сезон для профі. Безліч новачків катається в грудні, просто варто правильно вибрати пляж: на допомогу Вам знову прийдуть наші інструктори – кваліфіковані професіонали FPS (Portuguese) і ASI (Australian).

Вільний час для серфінгу, відпочинку, прогулянок по пляжу. При бажанні, за додаткову плату Ви можете придбати екскурсію, яка Вам стане до вподоби.

Ніч у готелі.

День 5
4-й урок серфінгу

Сніданок.

Під час уроків фотограф закарбує найкращі моменти Вашого серфінгу.

Вільний час для серфінгу, відпочинку, прогулянок по пляжу. При бажанні, за додаткову плату Ви можете придбати екскурсію, яка Вам стане до вподоби.

Увечері, коли серфери залишають пляжі і повертаються в місто, настає час клубів і барів, що наповнюються клієнтами, які приїхали займатися серфінгом з усіх куточків світу...

Ми пропонуємо Вам сучасний хостел, зі стильними комфортабельними номерами і всім необхідним для відмінного проживання! Вам не треба турбуватися про сніданок, обід і прибирання. Сучасна кухня, інтернет, домашній кінотеатр і багато іншого – абсолютно безкоштовно до Ваших послуг у будь-який зручний час.

Ніч у готелі.

День 6-7
5-й і 6-й уроки серфінгу

Сніданок.

У лютому 2013 року компанія CNN Travel склала рейтинг найкращих міст світу для серфінгу. Так ось, на третьому місці опинилася Ерісейра (Португалія). І це зовсім не дивно. Природа, створюючи цей берег Атлантики, з усією щедрістю обдарувала його всіма перевагами. Тут поєднуються і підводні течії, і особливий рельєф дна, режим припливів і відливів, роза вітрів – все це створює в Португалії дуже сприятливі умови для заняття серфінгом.

В Ерісейрі формування хвилі починається за чотири кілометри від берега. Наближаючись до пляжу, вона стає ідеальною: довгою, впевненою і сильною. На такій зручно входити в повороти, підніматися вгору і вниз, показувати елементи найскладнішої серферської акробатики.

Вільний час для серфінгу, відпочинку, прогулянок по пляжу. При бажанні, за додаткову плату Ви можете придбати екскурсію, яка Вам стане до вподоби.

Ніч у готелі.

День 8
Лісабон – Ваше місто/Київ

Сніданок.

Вільний час для серфінгу, відпочинку, прогулянок по пляжу. При бажанні, за додаткову плату Ви можете придбати екскурсію, яка Вам стане до вподоби.

Трансфер в аеропорт. Повернення в Україну.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість туру з 1 людини, в євро:

Місяці

З листопада по березень

Квітень і жовтень

Травень і червень

З липня по вересень

Surf Camp

588

600

624

672

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталія Антоненко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 117
  • e-mail: artnata@feeria.ua