Ваше місто/Київ – Івано-Франківськ - Косів - Пістинь – Тюдів – перевал Німчич – Криворівня – Ясенів – Верховина – Красник – Річка – хребет Острий – Шешори – Яремче – Микуличин – Ворохта – Івано-Франківськ – Ваше місто/Київ
Величні гори й вільні полонини, втаємничені долини і могутні ліси, грайливі водоспади і суворі скелі... Саме тут, на стрімких схилах народжувалися легенди та перекази. Місця сили, де відчуваєш подих природи, зливаєшся з нею і сповнюєшся спокоєм, здоров'ям і мудрістю. Тут б'ється серце України, а в повітрі дзвенить і переливається вічна музика душі нашої батьківщини...
Запаморочливі краєвиди, синє небо і навіть мінлива погода залишають незабутні враження і назавжди закарбовуються в пам'яті. А гостинність місцевих господарів, смачна національна кухня і розмаїття пропозицій для релаксу ще довго будуть зігрівати спогади і лунати основною темою для захопливих оповідань досвідчених туристів і новачків.
Прогуляйтеся шляхами мольфара, помилуйтеся водоспадами і перепочиньте в ґазди полонини. І пам'ятайте: якщо в сонячний день високо в Карпатах ви загадаєте бажання, що йде від серця, - то воно неодмінно збудеться!
Кількість місць по ранньому бронюванню обмежена!
Збір групи в Києві о 21:50 на Центральному залізничному вокзалі із представником Феєрії.
*Квитки на потяг Київ — Франківськ — Київ можна придбати у нас.
Приїзд в м. Івано-Франківськ. З інших міст можна приєднатись до групи до 9 год., на жд вокзалі в місті Івано-Франківськ.
Трансфер у Косів.
Сніданок. Поселення в туристичному комплексі «Байка». На території готелю є дерев'яні альтанки, лікувально-оздоровчий комплекс з сауною і басейном, тенісний корт, більярд, ставок для любителів риболовлі.
Виїзд на дегустацію ексклюзивних карпатських настойок. Приємні на смак, створюють настрій, мають цілющі властивості, підсилюють любов до рідних Карпат. Запрошуємо на 8 видів наливок, 4 з яких міцні. Медівка, калганівка, карпатське віскі, абцент, чача та інші смачні напої.
Мандрівка еколого-пізнавальною стежкою "На Росохату".
Захоплююча подорож у казковий світ різноманіття природи, у світ легенд, традицій, звичаїв та побуту гуцульського краю. Стежка промаркована. На маршруті встановлені малі архітектурні форми, облаштовані місця відпочинку.
По дорозі відвідування печери Довбуша. Печера має форму прямокутного тунелю довжиною 27м, шириною 1-1,5м, висотою 2-4м, орієнтована на південний захід, з глибини тунелю витікає джерело. На полонині можна побачити і посмакувати гуцульськими смаколиками( бринзу, сир-будз, вурду), а також скупатися в гірській річці.
Обід в ресторані Аркан – смачні страви та неперевершений сервіс. Природа і тиша на березі річки. Також Вам запропонують карпатський банош, сир бужений на дровах, бринза, узвар, грибні страви. Відпочинок доповнюють свіже гірське повітря, прохолода лісу та гірської річки.
Пістинь – відвідування джерела Івана Водички й церкви Пресвятої Богородиці XVI ст.
Косів – прогулянка по місту, панорама міста із Міської гори, відвідування дерев'янної Василівську церкву. Косів – справжня Мекка унікального декоративно-прикладного мистецтва.
Прогулянка водоспадом Косівський Гук – це ряд водоспадів і великих порогів на р. Рибниці на південно-західній околиці Косова, між горами Острий та Стіжки. Бажаючі зможуть викупатись в справжній, чистій й стрімкій річці Рибниця.
Сніданок.
Факультативна екскурсія «Протяті Камені й перевал Німчич» (300 грн, діти до 12 років – 200 грн).
Сокільська скеля – геологічна пам'ятка природи, яка розташовується на березі річки Черемош практично на межі Івано-Франківської і Чернівецької областей поблизу села Тюдів. За розмірами скеля сягає 250 метрів в довжину і близько 100 метрів у висоту. Скелясте урвище утворилось внаслідок ерозійної дії річки, в результаті маємо наочний приклад, як насправді вода камінь точить. Важко повірити, але вік скелі сягає приблизно 25 мільйонів років.
По дорозі до перевалу відвідуємо і водоспад Сикавка. Він розташований біля підніжжя Сокільського хребта, в південній частині скелі. Це один з найцікавіших водоспадів краю, він має цікаву історію і виглядає дуже незвично.
Зупинка біля джерела мінеральних вод у с.Підзахаричах.
Перевал Німчич – це неповторні панорамні види довколишніх гір, одне з найбільш мальовничих місць у Буковинських Карпатах, звідси відкривається чудовий краєвид гірської долини, якою тече бурхливий Черемош. Дуже поетично про Німчич висловилася Леся Українка, яка тут побувала у 1901 році: «Раз заїхали на гору Німчич і побачили звідти при заході сонця щось таке гарне і срібне, як мрія».
Неподалік від перевалу знаходяться найцікавіші пам'ятки природи Буковинських Карпат: дивовижні скельні утворення Соколине око та Протяте Каміння. Дістатися до цих об'єктів можна лише пішими маршрутами, вони нескладні й доступні для будь кого.
Скелі Протяте Каміння утворилися в результаті виходу на поверхню потужних сірих пісковиків, а процес вивітрювання надав їм чудернацьких форм. Вони вражають своїми гігантськими розмірами, монолітністю й неповторністю.
Але найцінніше в урочищі — це гігантська десятиметрова кам'яна арка «Соколине око», рідкісна форма карсту, що утворилася на вершині 40-метрової скелі. Позаду арки, тобто з північного боку, у верхній частині скелі є трикамерна печера. У печеру можна потрапити через два отвори, а два інших виходять крізь скелю через десять метрів зі східного боку.
Вечеря в ресторані «Купальська ніч».
Повернення у Косів. Ніч у готелі.
Сніданок.
Виїзд на факультативну екскурсію «Українські Афіни» - с. Криворівня + музеї (300 грн, діти до 12 років – 200 грн).
Переїзд у Криворівню. По дорозі зупинка на Буковецькому перевалі (835 м), звідки відкриваються неймовірні краєвиди й місця.
Криворівня – селище, що розташоване у мальовничому куточку Карпат. Краса цих місць надихала відомих письменників, літераторів, митців. Саме тут створювалась повість “Тіні забутих предків”, а Сергій Параджанов зняв видатний фільм за цією повістю. Тут полюбляли відпочивати Іван Франко, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Василь Стефаника та Михайло Коцюбинський.
Відвідування церкви Різдва Пресвятої Богородиці – однієї із найстаріших церков на Гуцульщині, яка за всі триста років свого існування жодного разу не була зачинена, незважаючи на зміни влади, війни тощо. Офіційною датою заснування церкви є 1719 рік – про це свідчить напис, схований під покрівлею над західним ґанком.
Відвідування музею гуцульської магії та мольфарства. Музей гуцульської магії, що у Верховині, потрапив до десятки найнезвичніших музеїв в Україні, зайнявши перше місце.
В музеї Ви почуєте розповідь:
- про способи боротьби з духами, що населяють гори, ліси, річки та озера;
- про магічні знаки та предмети;
- про людей з надприродними властивостями.
Обід на природі коло гуцульської хати-зграї. Вас пригостять традиційним баношем, книшами, бринзою та іншими гуцульськими смаколиками.
Відвідування «Музею гуцульського побуту», будівля музею споруджена за зразком будівництва XVIIIст.
Місцевий газда пан Василь проводить майстер-класи з використанням стародавнього гуцульського побутового приладдя. А саме:
- помол кукурудзи на муку на жорнах;
- виготовлення шерстяної нитки за допомогою мотовила, веретена, самотоки та кужеля;
- розбивання зерен льону на муку у ступі;
- виготовлення олії з муки льону в олійниці;
- приготування сиру.
Факультативно – катання верхи на конях – це неймовірно цікавий вид активного відпочинку, доступний практично кожному. Ми пропонуємо до Ваших послуг прогулянки на конях по мальовничих Карпатах в околицях м. Верховина, або рафтинг на р. Чорний Черемош (включаючи прокат водного спорядження: весло, каска, рятувальний жилет і послуги інструктора).
Повернення у Косів. Ніч у готелі.
Сніданок.
Для бажаючих пішохідна екскурсія на хребет "Острий".
З Острого, як на долоні, – видно весь Косів та сусідні села. Також добре проглядаються і всі "горби", що оточують місто, немов підковою.
Переїзд в с. Річка. На Вас чекає неймовірна подорож у справжню казку Карпатських гір.
Відвідування маєтку "Гостинний двір у Грепіняків", який розташований високо в горах (800 м), серед синіх гір та смерекового лісу. До маєтку піднімаємося на транспорті підвищеної прохідності: УАЗ, ГАЗ-66 (незабутні враження, по дорозі зупинки для фотографування).
Домашній обід з екологічно чистих продуктів, вирощених господарем + шашлик на природі.
Майстер-клас від господаря, який все життя займається різьбою та інкрустацією по дереву, де Ви за власним бажанням зможете самостійно виконати один із елементів інкрустації. Також можна придбати вироби й сувеніри у господаря.
Повернення у Косів. Вільний час. Ніч у готелі.
Сніданок.
Пішохідна екскурсія на пасіку із дегустацією місцевого меду та медовухи. За бажанням дегустація медовухи й карпатських настоянок, а також презентація унікальної медової косметики, при бажанні Ви зможете придбати в якості сувенірів те, що сподобалось вам найбільше.
Виселення із номерів. Виїзд на екскурсію «Прикарпатське кільце».
Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на декілька кілометрів вздовж гірської річки Пістиньки. Вона відома своїми Срібними водоспадами, а Шешорський Гук – один з найгарніших у Карпатах.
Зупинка на каньйоні на річці Прутець-Чемегівський - пройшовши трохи вздовж річки в ліс, побачите справжній Карпатський каньйон.
Ворохта – високогірний курорт, тут є комплекс з чотирьох трамплінів з витягом, що завдяки штучному покриттю діють протягом всього року. Для бажаючих підйом на крісельному підйомнику на оглядовий майданчик.
Тут можна побачити унікальну пам'ятку – церкву Різдва Богородиці, яка є яскравим зразком народної дерев'яної архітектури гуцульського краю XVIII століття.
Старовинний віадук, загальною протяжністю сто тридцять метрів з арками, найдовша з яких досягає шістдесяти п'яти метрів. Даний міст побудований з каменю і є найдовшим в Європі.
Обід у колибі «У Якова».
Переїзд до Івано-Франківська.
Екскурсія старим містом: Кафедральний собор Воскресіння Христа в стилі бароко, Міська Ратуша 1695 року, вірменська церква 1762 року, можливість прогулятись по «Стометрівці». Це пішохідна частина вулиці Незалежності. Улюблене місце відпочинку мешканців міста. На “стометрівці” знаходяться книгарні, ресторани, піцерії та магазини. Досить часто виступають вуличні музиканти та артисти.
Вільний час в Івано-Франківську на вечерю та сувеніри.
Трансфер на залізничний вокзал. Виїзд до Києва. Завершення обслуговування.
Додати новий коментар
Коментарі
Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:
Феєрія Мандрів, Басейна
Феєрія Мандрів, Лівобережна (Олена Братусь)
Феєрія Мандрів, Оnline
Феєрія мандрів, Одеса
Феєрія Мандрів, Нивки
Феєрія Мандрів, Львівська площа
Феєрія Мандрів, Харків
Феєрія Мандрів, Львів
Феєрія Мандрів, Олімпійська
Феєрія Мандрів, Запоріжжя
Феєрія Мандрів, Вінниця
Феєрія мандрів, Черкаси
Проживання в номерах зі зручностями у туристичному комплексі "Байка", вартість за 1 особу:
Номер стандарт – 5250 грн.
Номер напівлюкс в котеджі із терасою – 5550 грн.
Номер двокімнатний люкс – 5850 грн.
Двоповерховий сімейний котедж — 6250 грн.
Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері — 4850 грн.
Проживання в номерах зі зручностями у готелi "Вілла Медова"
Номер стандарт — 4550 грн.
Номер стандарт із балконом – 4750 грн.
Номер сімейний люкс із балконом — 4950 грн.
Номер студіо із власною кухнею й балконом - 5050 грн.
Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері — 3850 грн.
*Квитки на потяг Київ — Франківськ — Київ можна придбати у нас.
Екскурсії за програмою:
- Мандрівка еколого-пізнавальною стежкою "На Росохату";
- Дегустація ексклюзивних карпатських настойок;
- Екскурсія «Прикарпатське кільце»;
- Екскурсія на пасіку із дегустацією місцевого меду та медовухи;
- Майстер - клас із різьбою та інкрустацією по дереву+ гостинний обід.
Проживання в номерах зі зручностями у туристичному комплексі "Байка", вартість за 1 особу:
Номер стандарт – 5250 грн.
Номер напівлюкс в котеджі із терасою – 5550 грн.
Номер двокімнатний люкс – 5850 грн.
Двоповерховий сімейний котедж — 6250 грн.
Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері — 4850 грн.
Проживання в номерах зі зручностями у готелi "Вілла Медова"
Номер стандарт — 4550 грн.
Номер стандарт із балконом – 4750 грн.
Номер сімейний люкс із балконом — 4950 грн.
Номер студіо із власною кухнею й балконом - 5050 грн.
Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері — 3850 грн.