2780
₴UAH
4 днів
Маршрут

Київ/Ваше місто – Чернівці – перевал Німчич – Ганнина гора – Долина тюльпанів – Заліщики – Борщів – Монастирок – Печера Вертеба – Червоногород – Джуринський водоспад – Чортків – Київ/Ваше місто

Країни:
Дати

Опис туру

У цьому турі ми з вами побачимо Чернівці в найкращу для цього міста пору року. Побуваємо на екскурсії у знаменитій Резиденції Буковинських митрополитів - Чернівецькому Університеті. Відвідаємо Ганнину гору та перевал Німчич в Буковинських Карпатах, користуючись нагодою завітаємо в Долину тюльпанів.

Побачимо мальовничі Заліщики з дивовижною панорамою вигину Дністра і древнім скельним монастирем. Ще один скельний монастир чекає нас на Тернопіллі, куди ми відправимось - Монастирок - загадковий Стоунхендж Тернопільщини, а також печера "Вертеба" - окремий підземний світ з унікальною колекцією предметів трипільської цивілізації.

Ми з вами побачимо одне з найкрасивіших місць в Україні - урочище Червоне з Червоногородським замком та Джуринським водоспадом, і на завершення нашої дивовижної подорожі - місто найкрасивіших церков України… Чортків.

Тут діє 8 старовинних церков, побудовано кілька сучасних - одна в формі тризуба (!), і ще є плани відносно подальшого будівництва.

У вартість входить
Проживання в готелі;
22
Транспортне та екскурсійне обслуговування;
22
Страхування;
Супровід туру співробітником компанії.
У вартість не входить
Квитки на потяг Київ-Чернівці-Чортків-Київ;
22
Додаткове харчування;
22
Вхідні квитки;
22
Особисті витрати.

Київ/Ваше місто – Чернівці – перевал Німчич – Ганнина гора – Долина тюльпанів – Заліщики – Борщів – Монастирок – Печера Вертеба – Червоногород – Джуринський водоспад – Чортків – Київ/Ваше місто
День 1
Київ/Ваше місто – Чернівці

Збіргрупи в 19:30 в Києві на Центральному залізничному вокзалі з представником Феєрії.

Квитки на потяг можна придбати у нас, або придбати самостійно.

День 2
Чернівці – перевал Німчич – монастир Св.Ганни - Чернівці

8:00 Зустріч на залізничному вокзалі в Чернівцях.

І одразу вирушаємо в Буковинські Карпати!

Наша перша зупинка: монастир Святої Ганни. За повір'ям, за часів татаро-монгольської навали, дівчина з Вашківців Ганна, рятуючись від кочівників, піднялася на гору і з благанням підняла руки до неба в проханні захистити її. Земля розверзлася і Анну сховала. На поверх землі залишилися тільки довгі коси дівчини. Кочівник спересердя відсік коси, і вітер розвіяв їх навколо гори. З тих пір на схилах Анниній гори росте цілюща шовкова трава, яку в народі називають Ганнині коси.

А далі - невелике випробування - підйом до перевалу Німчич. Це одне з найбільш мальовничих місць у Буковинських Карпатах. З перевалу відкривається чудовий краєвид гірської долини, якою тече бурхливий Черемош. Як поєтично написала Леся Українка: "Раз заїхали високо на гору Німчич і побачили звідти при заході сонця щось таке гарне та срібне - як мрія."

Прогулянка струнким буковим лісом. Обід.

Відправлення назад до Чернівців, де відбудеться наше перше знайомство з "маленьким Віднем" - так називають Чернівці за архітектурну і атмосферну схожість.

Екскурсія старим центром міста - це і довгі вулички з красивою австрійської забудовою, і невеликі гармонічні площі, і цікаві пам'ятники, і такі романтичні історії. 

А ввечері на Вас чекають затишні кав'ярні та ресторанчики "маленького Відня". 

Вільний час. Вечеря самостійно. Ніч у готелі.

День 3
Чернівці – «Буковинська Троя» - Заліщики – Борщів

8:00 Сніданок в готелі. Виселення.

Звичайно ж, ми просто не можемо виїхати з Чернівців, не подивившись старовинну Резиденцію митрополитів Буковини та Далмації, а нині - Чернівецький національний університет. Без удаваної скромності - це один з найбільш унікальних архітектурних ансамблів в Україні, включно з Трьох-святительською (Семінарською) церквою. Зараз університет є головною визначною пам'яткою Чернівців і включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Далі, у цей світлий Великоній день, ми з Вами здійснимо спеціальну пішохідну екскурсію по Церквам і Храмам Чернівців. Ми побачимо старовинну дерев'яну церкву Святого Миколая, Кафедральний собор Святого Духа, Армянську церкву, Успенську греко-католицьку церкву, а також Миколаєвській кафедральний собор румунської культури - з "крученими" банями. Храм збудовано за зразком одного із шедеврів румунського середньовічного зодчества: православного Успенського архієрейського собору у румунському місті Куртя-де-Арджеш – місця останнього спочинку румунських королів.

Після обіду - переїзд в Долину тюльпанів.

Цей шматочок краси серед поля створив місцевий підприємець. І тепер всі бажаючі приїжджають сюди, щоб відсвяткувати весну, помилуватися квітами і зробити кілька фотографій на пам'ять.

Ще один невеликий переїзд і перед нами, з високого буковинського берега відкриється неймовірний краєвид на місто Заліщики, що немов би оточене блискучою, сріблястою стрічкою Дністра.

А чи відомо Вам, що менше ніж сто років назад в Заліщиках знаходився один з найпопулярніших та респектабельних... курортів Європи? Як то було і хто тут бував Ви дізнаєтесь на нашій екскурсії - це цікава історія! А ще на високому березі Дністра є дужедревній скельний монастир. В селі Хрещатик, який ми також з Вами відвідаємо. 

На ночівлю відправляємось до міста Борщів. Вільний час. Вечеря самостійно.

Бажаючі зможуть відвідати Успенську Церкву – найдавніший борщівський храм, що знаходиться в центрі міста. В цій церкві Ви зможете побачити ікону Борщівської Божої матері у «чорній» - традиційній для борщівських земель - вишиванці. Місцеві жителі вважають, що ікона наділена особливою енергетикою і дарує спокій та мир у душі.

Ніч у готелі.

День 4
Борщів – Монастирок –печера Вертеба – Червоногород – Джуринський водоспад – Чортків

Сніданок у готелі.

Сьогоднішній день ми почнемо із дуже загадкових місць. Перше з них – Монастирок - тернопільський Стоунхендж із загадковими дольменами та прадавнім кам'яним календарем. На майже 100-метровій терасі річки Серет в кам'яному гроті розташований один із ранньохристиянських печерних храмів, який дивує зображенням Ісуса із закритими очима. А з величезної брили над гротом відкривається неймовірної краси панорама на річкову долину.

Друге, не менш загадкове місце – печера "Вертеба". Цю печеру, без перебільшення, можна назвати входом в цілий підземний світ! Вона складається з просторих залів, з'єднаних вузькими перемичками, загальною протяжністю близько 8 км. Для відвідування цієї печери не потрібно спеціального спорядження і підготовки, тому вона відкриває свої двері для всіх бажаючих і дозволяє доторкнутися до підземних чудес. Особливістю печери "Вертеба" є те, що тут зібрана унікальна колекція залишків трипільської культури.

Але це ще не всі дива, які ми з Вами побачимо в цьому турі. Урочище Червоне – вважається одним з найкрасивіших місць в Україні: велетенський природний амфітеатр зі скелястими темно-червоними схилами на дні якого височіють дві башти колишнього Червоногородського замку.

Довкола замку в минулому існувало місто Червоногород. Головна сучасна окраса урочища Червоного – найбільший рівнинний водоспад України – Джуринський. Каскад водограю в висоту сягає понад 16 метрів. Кажуть водоспад рукотворний. За легендою турки, для того аби захопити неприступну Червоногородську фортецю, змінили русло річки, і на місці нового русла виник мальовничий водоспад. Тим, хто наважиться зануритись в потужні струмені, Джуринський водоспад подарує незабутні водні процедури та масаж.

І на завершення нашої Великодньої подорожі як проминути найбільш набожне місто Тернопільщини… Чортків. На 29 тис. жителів тут діє 8 старих церков, побудовано кілька сучасних, і ще є плани відносно подальшого будівництва.

Найстаріша дерев’яна церква датується 1522 роком, ще одна –1630 роком. Обидві – справжні шедеври дерев’яного зодчества. Костел Святого Станіслава вважається найкрасивішою неоготичною спорудою України. А велетенський греко-католицький Петропавлівський собор в 2001 році побудували у формі... тризуба.

А ще в Чорткові є замок, ратуша та чудові ресторанчики, де ми з Вами і повечеряємо.

20:00 вирушаємо на залізничний вокзал м. Чортків, звідки вечірнім потягом їдемо до Києва.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Проживання 2 ночі в готелі "Андінна" м. Черновці

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталія Антонюк
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39, (050) 391-82-77
  • Вн. номер: 108
  • e-mail: natalia.a@feeria.ua