575
₴UAH

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Основна сторінка документу - "Хорватія - важлива інформація (анкета туриста, ПЛР-­тест: адреси клінік)"
Прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!
Останнє оновлення - 22.09.2020 о 17:00

Країни:

Друзі! Феєрія завжди дбає про безпеку та зручності для наших туристів і захищає ваші інтереси. Тому ми склали для вас пам'ятку подорожуючого до Хорватії.

З неї ви дізнаєтесь, де можна зробити ПЛР-тест в різних містах України за пільговими цінами, спеціально для туристів Феєрії (адреси клінік, години роботи, умови й терміни обслуговування), як отримати результати тестів, та добірку порад, як підготуватись до здачі тесту. Ми радо посприяємо вам в отриманні результатів тестів напряму на нашу корпоративну пошту, якщо ви з якихось причин не можете забрати результати аналізу особисто. Ми готові навіть подбати про ваш багаж, якщо ви бажаєте здати тест в Києві напередодні вильоту, та допомогти з розміщенням в Києві або Борисполі.

Також ми не лише зібрали перелік документів, які нині, за карантинних обмежень, вимагає хорватська сторона під час перетину кордону, - а й створили шаблони, які допоможуть вам заповнити ці документи та анкети. 

До зустрічі в сонячній прекрасній Хорватії!

У вартість входить
У вартість не входить
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Основна сторінка документу - "Хорватія - важлива інформація (анкета туриста, ПЛР-­тест: адреси клінік)"
Прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!
Останнє оновлення - 22.09.2020 о 17:00
ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ В'ЇЗДУ ДО ХОРВАТІЇ З ТУРИСТИЧНОЮ МЕТОЮ

Для в'їзду до Хорватії (з 11.07.2020) з туристичною метою необхідні наступні документи:

1. Підтвердження негативного результату ПЛР­-тесту на SARS­-CoV-2, який повинен бути не старше 48 годин з моменту забору аналізу до перетину кордону Хорватії. (Прибуття в Спліт за розкладом у суботу о 08:45. Час здачі тесту, який буде вказано і в підтвердженні, має бути не раніше четверга 12:00).

Документ, роздрукований у 2-х примірниках, може бути англійською мовою, українською з перекладом хорватською або англійською, а у виключному випадку – українською в разі, якщо у ньому епідеміолог може ідентифікувати особу, приналежність тесту та результат, тому ці дані бажано мати латиницею (ПІБ як у вашому закордонному паспорті). Якщо повністю весь документ тільки українською мовою, тоді обов'язково переклад на англійську з печаткою бюро перекладів. Документ може бути без мокрої печатки, роздрукований з електронної пошти (адреси клінік та рекомендації нижче).

У день вильоту з собою обов'язково мати роздруковане в 2-х примірниках підтвердження негативного тесту. 

Здача тесту є обов'язковою для всіх туристів, які подорожують до Хорватії, незалежно від віку туриста (від 0 до 80+ років). Порядок отримання результатів тестів та оформлення дивіться нижче по кожній лабораторії окремо.
 

2. Travel announcement — роздруковане підтвердження з унікальним номером, яке надсилається на ел. адресу після заповнення форми онлайн за посиланням: https://entercroatia.mup.hr/ (інструкція щодо заповнення форми додається).

Дана форма заповнюється і роздруковується туристом / агентом самостійно за 1-2 дні до дати туру, після отримання Інфолиста з точною назвою та адресою готелю / апартаментів!
 

3. Заповнена анкета, яка буде видана в літаку (шаблон додається). За бажанням, можна самостійно роздрукувати і заповнити заздалегідь.

Інформація щодо вильотів

ВАЖЛИВО!  Якщо після здачі тесту немає повідомлення про необхідність отримання результату, тобто не була відправлена квитанція, турист/агент особисто несе відповідальність за відсутність / несвоєчасну видачу документів.

1. Реєстрація на рейс
Онлайн реєстрація доступна за 24 год до вильоту на сайті МАУ в розділі "чартерний рейс" https://ocki.flyuia.com/checkin/#/login/charter
Для реєстрації потрібно:
- вибрати аеропорт вильоту Kyiv (Київ)
- прибуття SPL (Спліт)
- вказати латиницею прізвище, ім"я
- вибрати дату
Зареєструватись можна в аеропорту перед вильотом (не пізніше ніж 2 години). Реєстрація - безкоштовна!
Якщо ви зареєструвалися і не маєте можливості завантажити чи роздрукувати посадкові, то це можна зробити в самому аеропорту на стійці реєстрації.
Посадкові для чартерних рейсів видаються БЕЗКОШТОВНО!
На зворотньому шляху - реєстрація тільки в аеропорту вильоту.
 
2.  Інфолисти будуть прикріплені в кабінеті агента у ПТ перед вильотом до 12:00 з наступною інформацією:
 - назва готелю/апартаментів
 - час зустрічі з представником Феєрії для видачі роздрукованих документів. Прохання роздрукувати все самостійно. Ми роздруковуємо тільки в крайніх випадках - під запит на імейл [email protected] у ПТ перед вильотом до 15:00.
 - норми перевезення багажу
 
! Роздруковані документи (лише для тих, хто залишив письмове повідомлення з проханням роздрукувати пакет документів) — будуть видані представником Феєрії з табличкою «Феєрія» за 3,5-3 години до вильоту в терміналі D, до здачі багажу, біля кас МАУ.
 
3. Страховки, ваучери, авіаквитки - будуть прикріплені в кабінеті агента у ПТ перед вильотом до 12:00
 
4. Форму Travel announcement  https://entercroatia.mup.hr/ заповнювати на сайті. Інструкція по заповненню  тут . Та пред’явити її печатну копію по прибуттю на територію Республіки Хорватія.
 
5. Заповнена анкета https://feerie.com.ua/sites/default/files/2020-07/Anketa.pdf - можна роздрукувати та заповнити завчасно, або ж отримати на борту літака.
(ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ) Тести на негативний результат аналізу
- Скільки копій сертифікату з результатами негативного тестування на COVID-19 пасажирам необхідно мати при собі?

Бажано мати дві копії (оригінал і копія) негативного результату ПЛР тесту на SARS-CoV-2, одну копію необхідно віддати черговому епідеміологу по прильоту.     

- Необхідно пред’явити оригінал сертифікату з результатами негативного тестування, чи можна пред’явити оригінал сертифікату, завантажений на мобільний пристрій?

Оригінал сертифікату може бути завантажений на мобільний пристрій. Бажано мати роздруковану копію. 

- Сертифікат з підтвердженням негативного результату тестування має бути англійською мовою з печаткою?

Документ, який підтверджує негативний результат тесту, може бути англійською мовою, українською з перекладом хорватською або англійською, а у виключному випадку – українською в разі, якщо у ньому епідеміолог може ідентифікувати особу, приналежність тесту та результат, тому ці дані бажано мати латиницею.

- Чи потрібен бути вказаний час забору аналізу?

На результатах тестів має бути вказаний час забору аналізу. Інакше результат буде рахуватись від 00:00 дня взяття аналізу.

ВАЖЛИВО!  Якщо після здачі тесту немає повідомлення про необхідність отримання результату (не було відправлено квитанцію), турист/агент особисто несе відповідальність за відсутність / несвоєчасну видачу документів.

АДРЕСИ КЛІНІК В КИЄВІ

ДНК лабораторія - вул. Ю. Глушка, 9 (ст.м. "Дорогожичі")

725 грн. Найкраще здавати в четвер після 12.00 до 17.00. Черг немає. Результат у п’ятницю. У п’ятницю з 09.00 до 12.00 є черги. Результати будуть біля 18:00. Дослідження приймаються тільки в порядку живої черги.

Два варіанти, як отримати результат аналізів:

1. На електронну пошту співробітника компанії [email protected] - для цього потрібно в клініці сказати кодове слово "Феєрія" та вказувати даний імейл. В даному випадку після здачі тесту обов'язково необхідно повідомити провідному менеджеру агентства: прізвище та ім'я, дату здачі тесту, номер квитанції (а провідний менеджер передає інформацію до 12:00 п'ятниці на [email protected]). Лише за цих обставин роздрукований документ у 2-х примірниках буде виданий в аеропорту в день вильоту.

2. Забрати сертифікат з результатом самостійно в лабораторії. На імейл фізичним особам лабораторія результат НЕ ВІДПРАВЛЯЄ! В даному випадку Туристична компанія "Феєрія" не несе відповідальності за своєчасність видачі. 

Якщо після здачі тесту немає повідомлення про необхідність отримання результату, турист/агент особисто несе відповідальність за відсутність / несвоєчасну видачу документів.


Дніпро­Лаб - вул. Велика Житомирська, 14

1000 грн. Теж краще здати в четвер після 12.00, або в п’ятницю до 12.00.
Потрібно повідомити к­-cть осіб на [email protected] через вашого провідного менеджера агентства до 16:00 в середу, якщо здача в четвер, або в четвер до 16:00, якщо здача в п’ятницю. Результат в п’ятницю ввечері на імейл (англійською). Кодове слово: "Феєрія".

Для пришвидшення оформлення взяття забору рекомендуємо завчасно оформити анкету (шаблон додаєтьсята взяти з собою в лабораторію.

В даному випадку після здачі тесту обов'язково необхідно повідомити провідному менеджеру агентства: прізвище та ім'я, дату здачі тесту, номер квитанції (а провідний менеджер передає інформацію до 12:00 п'ятниці на [email protected]). Лише за цих обставин роздрукований документ у 2-х примірниках буде виданий в аеропорту в день вильоту.

Якщо після повідомлення менеджера Ви все ж-таки вирішили отримати результат в оригіналі самостійно в ДніпроЛабі або на власну ел.адресу, не забудьте, будь ласка, попередити про це.

Якщо після здачі тесту немає повідомлення про необхідність отримання результату, турист/агент особисто несе відповідальність за відсутність / несвоєчасну видачу документів.

АДРЕСИ КЛІНІК В ОБЛАСТЯХ

ЗАПОРІЖЖЯ
 

Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України - вул. Рекордна 27, 69037

Графік роботи: 8.00 - 15.00, понеділок-­п’ятниця. Краще здавати в четвер після 12:00. Роблять такий тест за 24 години. Вартість тесту ­ 575 гривень.
Телефон для запису: 061­283­17­42
 

Medlife diagnostic center - адреси пунктів здачі тестів:

Центральна лікарня №10 Вознесенівського р-ну - Бульвар Шевченка, 25, 7:30 - 9:00*
Міська лікарня № 3 - пр. Металургів, 9, 7:30 - 9:00*
Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань - вул. Перемоги, 78, 7:00 - 8:00*, 11:00 - 12:30**
Міська багатопрофільна клінічна лікарня №9 (терапія) - вул. Щаслива, 1, 7:00 - 8:30*
Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер (стаціонар) - вул. Культурна, 177а, 11:00 - 13:00**
Запорізька обласна клінічна лікарня (стаціонар) - Горіхівське шосе, 10, 11:00 - 13:00**

(* Забір здійснюється для видачі результатів і довідки українською і англійською мовами з метою подальшого перетину кордону
** Забір здійснюється для актуалізації відомостей в сервісі «Дiй вдома»)

Вартість 1200 грн. Клієнтам буде необхідно прийти в призначений час на пункт забору.

Попередньо заповнити "Згоду ПЛР COVID-19" (шаблон додається) + "Направлення коронавірус" (шаблон додається) - та обов'язково взяти з собою в лабораторію. Як підготуватися до здачі аналізу у Медлайфі - файл "Підготовка до здачі".

Обов'язковою умовою для отримання послуги по здачі біоматеріалу є попередній запис по імейлу. Потрібно повідомити к­-сть осіб до 16:00 в середу в центральний офіс Феєрії на [email protected] через вашого провідного менеджера агентства. Результат в п’ятницю ввечері на імейл (англійською). Кодове слово: "Феєрія".

В даному випадку після здачі тесту обов'язково необхідно повідомити провідному менеджеру агентства: прізвище та ім'я, дату здачі тесту, номер квитанції (а провідний менеджер передає інформацію до 12:00 п'ятниці на [email protected]). Лише за цих обставин роздрукований документ у 2-х примірниках буде виданий в аеропорту в день вильоту.

Якщо після здачі тесту немає повідомлення про необхідність отримання результату, турист/агент особисто несе відповідальність за відсутність / несвоєчасну видачу документів.


ХАРКІВ

Медичний центр Здоров'я - проспект Незалежності 13

Запис за тел/ 057 783 33 33
В п'ятницю вранці здача до 11:00 — на електронну пошту о 18:00 результат англ. мовою: прізвище, ім'я та сама назва аналізу.
1980 грн тест + 500 грн за терміновість


Міленіум - ст. метро «Пушкінська», вихід до ТЦ «OODJI», вул. Гуданова 9/11

За попереднім записом. Вартість 2000 грн (терміновий).
 

ЧЕРКАСИ

Дніпро­Лаб - 30-­річчя Перемоги, 16/1, Каб. 20

Здати потрібно до 10:30 в четвер — результат в п’ятницю на імейл. Вартість 1000 грн. Кодове слово: "Феєрія".
Потрібно повідомити к­-сть осіб на [email protected] через вашого провідного менеджера агентства до 16:00 в середу, якщо здача в четвер, або в четвер до 16:00, якщо здача в п’ятницю. Результат в п’ятницю ввечері на імейл (англійською).

Для пришвидшення оформлення взяття забору рекомендуємо завчасно оформити анкету (шаблон додаєтьсята взяти з собою в лабораторію.

В даному випадку після здачі тесту обов'язково необхідно повідомити провідному менеджеру агентства: прізвище та ім'я, дату здачі тесту, номер квитанції (а провідний менеджер передає інформацію до 12:00 п'ятниці на [email protected]). Лише за цих обставин роздрукований документ у 2-х примірниках буде виданий в аеропорту в день вильоту.

Якщо після повідомлення менеджера Ви все ж-таки вирішили отримати результат в оригіналі самостійно в ДніпроЛабі або на власну ел.адресу, не забудьте, будь ласка, попередити про це.

Якщо після здачі тесту немає повідомлення про необхідність отримання результату, турист/агент особисто несе відповідальність за відсутність / несвоєчасну видачу документів.
 

ДНІПРО
 

Medlife diagnostic center - Міська клінічна лікарня №16, пр-т Богдана Хмельницького, 19

Забір аналізу 07:30 - 12:00. Вартість 1200 грн. Клієнтам буде необхідно прийти в призначений час на пункт забору.

Попередньо заповнити "Згоду ПЛР COVID-19" (шаблон додається) та "Направлення коронавірус" (шаблон додається) - та обов'язково взяти з собою в лабораторію. Як підготуватися до здачі аналізу у Медлайфі - файл "Підготовка до здачі".

Обов'язковою умовою для отримання послуги по здачі біоматеріалу є попередній запис по імейлу. Потрібно повідомити к­-сть осіб до 16:00 в середу в центральний офіс Феєрії на [email protected] через вашого провідного менеджера агентства. Результат в п’ятницю ввечері на імейл (англійською). Кодове слово: "Феєрія".

В даному випадку після здачі тесту обов'язково необхідно повідомити провідному менеджеру агентства: прізвище та ім'я, дату здачі тесту, номер квитанції (а провідний менеджер передає інформацію до 12:00 п'ятниці на [email protected]). Лише за цих обставин роздрукований документ у 2-х примірниках буде виданий в аеропорту в день вильоту.

Якщо після здачі тесту немає повідомлення про необхідність отримання результату, турист/агент особисто несе відповідальність за відсутність / несвоєчасну видачу документів.
 

Лікарня Мечникова - пл. Соборна, 14 (у будівлі, де платна поліклініка).

Забір аналізу до 08:00, результат о 19:00. Вартість 773 грн.
За терміновість - подвійний тариф, результат близько 14:00.
 

ХЕРСОН

Дніпромед - вул. Робоча, 66, будівля заводу Напівпровідників

За попереднім записом. Здача з 07:30 до 08:00, результат о 19:00.
Вартість 1515 грн


ОДЕСА

Амбулаторія сімейного лікаря

Сіместа - вул. Мельницька, 20А


ЧЕРНІГІВ

"Діла" з виїздом додому. Результат наступного дня на електронну пошту - 1800 грн.
 

ЛЬВІВ

Лабораторія Ескулаб - За попереднім записом. Термін виконання 1 робочий день. Вартість 2100 грн

Медікавер - 2200 грн

Унілаб
 

ТЕРНОПІЛЬ, РІВНЕ, ЧЕРНІВЦІ, ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Ескулаб 

За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання 1 робочий день. Вартість 2100 грн.

ВАЖЛИВО: 

ВАЖЛИВО: На результатах тестів має бути вказаний час забору аналізу. Інакше результат буде рахуватись від 00:00 дня взяття аналізу.

Підготовка до тесту

Підготовка: протягом 3 годин до дослідження заборонено вживати їжу, чистити зуби, полоскати ротову порожнину, пити, жувати жувальну гумку, палити.

Умови, дотримання яких є обов'язковим:

 1. Дослідження приймаються тільки за попереднім записом або заповненням анкети на сайті, у вказаних діагностичних відділеннях, у визначені робочі години.
 2. Якщо це клініка Дніпро­Лаб — то можна передати к­-сть пацієнтів через [email protected].
 3. Дослідження проводиться при наявності документа, що підтверджує особу.
 4. Дослідження не приймається при наявності клінічних ознак ГРВІ.
Додатково:

Якщо не маєте електронної пошти для отримання результату, то дозволяється вказати [email protected] (менеджер Феєрії).

У будь-якому випадку можна приїхати до Києва раніше. Вартість проживання в готелі Борисполя від 500 грн за добу, по Києву від 700 грн/добу

Речі (основний багаж) можна залишити в камері зберігання на Південному вокзалі або в ЦО Феєрія за адресою: Київ, Хрестовий провулок 8/9, метро Арсенальна.

Якщо раптом в когось ПОЗИТИВНИЙ ТЕСТ, ми ГАРАНТУЄМО, що перенесемо оплату на будь­який інший тур Феєрії!!


Є ще один великий ПЛЮС ПЛР. Тепер всі туристи будуть в компанії здорових людей! В прямому та переносному сенсі!

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Юлія Юдіна-Рафізаде
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 129
 • e-mail: [email protected]
 • Ім'я: Алла Безверха
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 118
 • e-mail: [email protected]