0 грн
0
$USD
7 днів

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ – Алмати – Кольсайські озера (с. Сати) – озеро Каїнди – озеро Іссик – Алмати – Київ

Країни:

Опис туру

Величні каньйони, які не поступаються Grand Canyon. Пронизливо-сині гірські озера, яких не знайдеш навіть в Альпах. Химерні скелі, льодовики і водоспади, готові посперечатися з красою норвезьких пейзажів. Суворі піки та безкраї простори, наповнені дзвінкою тишею і запахами трав – об'ємнішими й ароматнішими, ніж у Патагонії.

І все це – поруч, в одній країні, на відстані одного короткого перельоту. Ласкаво просимо в Казахстан!

Сувора і прекрасна, ця країна майже цілком складається з природних парків, Тянь-Шанських хребтів і степів. Тут дуже педантично і дбайливо ставляться до збереження своїх унікальних ландшафтів, багатої флори та червонокнижної фауни. Тому сьогодні Казахстан – у топі країн для еко-туризму. Феєрія запрошує вас в ексклюзивну подорож на абсолютне злиття з природою!

Гід - Володимир Катков

У вартість входить
Проживання в готелі;
22
Трансфери за програмою;
Харчування за програмою;
Екологічні збори;
Послуги гіда, вхідні квитки;
22
У вартість не входить
Медичне страхування;
Covid-тест;
Додаткове харчування;
Особисті витрати;
22
ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ – Алмати – Кольсайські озера (с. Сати) – озеро Каїнди – озеро Іссик – Алмати – Київ
День 1, сніданок
Київ – Алмати

Прибуття в Алмати. Зустріч із гідом, трансфер у готель. Розміщення (ранній заїзд).

Сніданок у готелі. Вільний час.

13:00 Екскурсія "Найкращі місця Алмати: гори" (тривалість 5 годин).

Зустріч із гідом у готелі, посадка в екскурсійний транспорт. Переїзд в урочище Медео (1690 метрів над рівнем моря), де розташована найбільша у світі високогірна льодова ковзанка, а також гребля, яка охороняє місто від руйнівних паводків. Прогулянка по Медео, посадка на гондольну дорогу, що веде до гірськолижного курорту Шимбулак.

20-хвилинний підйом у кабіні канатної дороги над вершинами величних ялин до першого рівня курорту Шимбулак (розташований на висоті 2260 метрів над рівнем моря). Курорт славиться м'яким кліматом із великою кількістю сонячних днів, стійким сніговим покривом і чудовим навколишнім видом.

Зворотний спуск до Медео і пересадка в екскурсійний транспорт, переїзд у місто.

Відвідування гори Кок-Тобе, підйом звивистою гірською дорогою на еко-транспорті парку. На горі розташована найвища телевежа у світі, яку видно з будь-якої точки міста. Прогулянка парком, відвідування магазину сувенірів.

Спуск із вершини дороги в самий центр мегаполіса знаменитою Алматинською канатною дорогою. Подорож у соколиний розплідник, перегляд шоу зі спеціально підготовленими ловчими хижими птахами, полювання з якими є однією з найбільш самобутніх особливостей казахського побуту. Шоу проходить під відкритим небом і триває 30-40 хв.

Повернення в готель близько 18:00. Відпочинок. Ніч у готелі.

День 2, сніданок, обід, вечеря
Алмати – Кольсайські озера (с. Сати) – озеро Каїнди

Сніданок у готелі.

Відправлення з Алмати о 8:00. Прибуття до Кольсайських озер близько 12:00. Обід.

Переїзд на озеро Каїнди. Екскурсія.

Озеро Каїнди (Березове) розташоване серед прекрасного хвойного лісу на висоті 2000 метрів над рівнем моря і знамените своїм походженням. Воно утворилося в 1911 році в результаті сильного землетрусу, який викликав зсув, що перегородив ущелину природною дамбою, а вода затопила його. Вода в озері дуже холодна, через що хвоя дерев чудово збереглася і її добре видно крізь прозору гладь води, а сухі стовбури затоплених ялин підносяться над водною поверхнею, як щогли підводної ескадри. Усю цю містичну пишність озера неможливо передати словами, там обов'язково треба побувати і все побачити на власні очі.

Повернення до Кольсайських озер, розміщення в гостьовому будинку в селі Сати.

Вечеря, відпочинок. Ніч у гостьовому будинку.

День 3, сніданок, обід, вечеря
Кольсайські озера

Сніданок у гостьовому будинку.

8:00 Виїзд до озера Кольсай-1. Трекінг (7 км в одну сторону, 3,5 години шляху в один бік) від озера Кольсай-1 (1818 метрів над рівнем моря) до озера Кольсай-2 (2250 метрів над рівнем моря) – і назад.

Кольсайські озера – "Перлини Північного Тянь-Шаню" – є каскадом із трьох озер. Найбільше і найдоступніше для всіх туристів – найкрасивіше, відрізняється відсутністю цивілізації та великою кількістю грибів, а любителі кінних прогулянок можуть замовити сюди кінний маршрут.

Верхнє – невелике, розташоване на кордоні ялинників та альпійських лугів, захоплює своєю суворою високогірній красою, а також багатою флорою і фауною. Перепад висот між трьома Кольсайськими озерами становить у середньому близько 700 метрів.

До нижнього Кольсайського озера можна дістатися на машині. А ось щоб побачити друге і третє Кольсайські озера, доведеться пройти шлях у кілька кілометрів пішки по гірських стежках. Безсумнівно, у цих місцях туристів очікує чудовий відпочинок – ягоди, гриби, рибалка. Вода в озерах холодна й чиста. Тут є райдужна форель – риба, яка живе тільки в проточній або джерельній воді. У горах водяться марали, гірські козли, вовки і навіть ведмеді.

Пікнік на природі біля холодного і кристально чистого озера в оточенні мальовничих гірських вершин. У другій половині дня – повернення до озера Кольсай-1 і переїзд у селище Сати.

Вечеря і ніч у гостьовому будинку.

День 4, сніданок, обід
Кольсайські озера – Алмати

Сніданок.

9:00 Виїзд в Алмати. По дорозі відвідування Чаринського каньйону.

Екскурсія в "Долину Замків".

Чаринський каньйон – це природний комплекс, унікальний у своєму роді не тільки в Казахстані, але й у всьому світі. Він утворився в епоху палеогену і нагадує Великий каньйон Колорадо в Північній Америці, хоча й поступається йому за розмірами. Висота прямовисних схилів каньйону досягає 150-300 метрів. Вражає надзвичайна розчленованість рельєфу: численні балки та яри утворюють густу, хаотичну мережу. Вітер і вода створили тут дуже красиву "Долину замків" із веж химерної форми, утворених з осадових порід. Довжина долини – понад 2 км, ширина – 20-80 метрів.

Відпочинок в оазисі на березі річки Чарин, що протікає по дну каньйону, де також розташований еко-парк із кількома юртами і невеликим літнім кафе.

Повернення назад до початку каньйону, подорож в Алмати, з орієнтовним часом прибуття до початкового місця збору о 19:00.

Ніч у готелі.

День 5, сніданок, обід
Алмати – озеро Іссик

Сніданок у готелі.

11:00 Екскурсія "Озеро Іссик" (тривалість 7 годин).

Екскурсійний маршрут до однієї з найкрасивіших ущелин Заілійського Алатау – Іссикської – пролягає по Кульджинському тракту, де сотні років тому проходили торгові каравани.

По дорозі знайомство з історією і природою цього краю, а також з археологічними пам'ятками сакської культури – курганами-могильниками, де було знайдено знамениту "Золоту людину", яка стала державним символом Республіки Казахстан. Відвідування державного історико-культурного музею-заповідника "Іссик", огляд експозицій, присвячених історії та культурі сакського періоду, серед яких копія "Золотої людини" та золотих виробів, стародавня кераміка, зброя, елементи кінського спорядження, а також модель сакського кургану в розрізі.

Поїздка до високогірного озера Іссик, розташованого на висоті 1756 метрів над рівнем моря, в однойменній ущелині. Озеро утворилося близько 10 тисяч років тому в результаті колосального за своїми масштабами гірського обвалу, наслідком якого стало утворення природної греблі заввишки близько 300 метрів.

Пікнік і вільний час для відпочинку на природі.

Повернення в Алмати близько 18:00. Ніч у готелі.

День 6, сніданок
Алмати

Сніданок у готелі. Вільний час.

Екскурсія "Найкращі місця Алмати: місто" (тривалість 3 години).

Екскурсія найцікавішими місцями міста починається з відвідин музею міста Алмати*, де можна ближче познайомитися з історією південної столиці Казахстану. У музеї представлені багаті музейні колекції та різноманітні старовинні експонати.

Зупинка біля Казахського державного академічного театру опери та балету імені Абая, далі відвідування Свято-Вознесенського кафедрального собору.

Відвідування парку і Зеленого базару*, де неможливо втриматися від покупки, слухаючи закличні вигуки продавців. Це унікальна можливість зануритися в атмосферу справжнього азіатського ринку, у яскраві барви й запахи і, звичайно, в азартну торгівлю. На базарі можна придбати знамениті східні солодощі. Покупки на базарі можливі тільки за місцеву валюту (тенге).

Ніч у готелі.

День 7, сніданок
Алмати – Київ

Сніданок у готелі. Звільнення номерів не пізніше 12:00. Вільний час.

Трансфер в аеропорт. Повернення в Україну.

 

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Проживання в готелі Voyage

Додаткова інформація

Польотні дані:
Виліт  28.04.2021 22:05, прибуття 29.04 05:55
Назад  05.05.2021 18:50 21:05
Вартіість авіаквитка 420 доларів з багажем

*У разі, якщо деякі місця тур-програми закрито для відвідування, будуть запропоновані інші альтернативи.

Контакти менеджерів