83 489 грн
2103
$USD
12 днів

Ваше місто/КиївРіо-де-Жанейро – Фос-ду-Ігуасу – Салвадор – Прайя-ду-Форте – Салвадор – Ваше місто/Київ

Країни:

Ми запрошуємо вас у захоплюючу подорож до Бразилії!

Бразилія – країна нескінченних пляжів, вічнозелених рослин, гостинних людей і величезної кількості пам'яток. Під час подорожі ви побуваєте на найзнаменитішому оглядовому майданчику світу, звідки відкривається фантастичний вид на Ріо-де-Жанейро! Відвідаєте одні з найбільших водоспадів світу – Фос-ду-Ігуасу, побуваєте на незабутньому сафарі та в дивовижному парку птахів. Відпочинете на білосніжних пляжах Прайя-ду-Форте.

Під час подорожі на вас чекають перельоти по Бразилії, що дозволить побачити всю красу цієї дивовижної країни!

У вартість входить
Проживання в готелях;
22
Екскурсії за програмою з гідом;
Приватні трансфери і тури/екскурсії;
22
Приватний трансфер;
22
У вартість не входить
Міжнародний авіапереліт;
22
Внутрішні перельоти;
22
Медичне страхування;
22
Додаткові екскурсії.
Ваше місто/Київ – Ріо-де-Жанейро – Фос-ду-Ігуасу – Салвадор – Прайя-ду-Форте – Салвадор – Ваше місто/Київ
День 1
Ваше місто/Київ – Ріо-де-Жанейро

Прибуття в аеропорт Ріо-де-Жанейро.

Зустріч в аеропорту. Трансфер у готель.

Ріо – це зелені пагорби, синє небо, скелясті гори, бухти, острови, прекрасні пляжі... Друге за величиною (після Сан-Паулу) місто Бразилії і, безумовно, одне з найкрасивіших міст у світі. Якщо ви прилетіли завидна, то вже по дорозі з аеропорту побачите зелені пагорби, скелясті гори, пальми по обидва боки дороги і красиві бухти.

З настанням темряви місто оточене мерехтливим намистом – це вогники фавел! Залишок дня можна провести на свій розсуд. Можливо, хтось захоче швидше побачити і відчути буйне життя міста. А хтось вирішить побути наодинці із самим собою – і для цього завжди знайдеться куточок десь між пальмами, піском і хвилями океану.

Ніч у готелі.

День 2
Ріо-де-Жанейро

Сніданок у готелі.

Екскурсія на півдня (4 год) на Корковадо до статуї Христа з гідом.

Прибуття на станцію, звідки стартує відкритий, екологічно безпечний паровозик, який прямує крізь джунглі до вершини пагорба Корковадо. По обидва боки залізниці відкриваються захоплюючі краєвиди лісу Тіжука, у якому мешкають мавпи й інші екзотичні тварини і птахи.

На вершині пагорба Корковадо, на висоті 700 метрів над рівнем моря, височить символ Ріо – статуя Христа Спасителя (38 метрів), яка була зведена в 1931 році. З вершини Корковадо відкривається захоплююча панорама мегаполісу і його околиць: моста Нітерой, затоки Гуанабара, Ботанічного саду, найбільшого в світі стадіону «Маракана», Цукрової Голови та багато чого іншого.

Ніч у готелі.

День 3
Ріо-де-Жанейро

Сніданок у готелі.

Екскурсія в супроводі гіда – поїздка на Червоний пляж (Прайя-Вермелья), звідки на канатній дорозі підйом на гору Urca. Звідси відкривається чудовий вид на Ріо.

Далі на іншій канатці підйом до Цукрової Голови. Звідси все місто, що розташувалося між горами і морем, видно як на долоні. Відкривається дивовижний вид на головні визначні пам'ятки Ріо-де-Жанейро: пляжі Лемме, Копакабану, Іпанему, Леблон, гору Корковадо і Статую Христа, значні масиви парку Тіжука, бухту Гуанабара, центр міста, аеропорт Сантос-Дюмон, міст Ріо – Нітерой!

Далі спуск по канатній дорозі та відвідування історичної частини Ріо-де-Жанейро.

Повернення в готель. Ніч у готелі.

День 4
Ріо-де-Жанейро – Фос-ду-Ігуасу

Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт (тільки водій), переліт в Ігуасу.

Зустріч і трансфер у готель.

Екскурсія з оглядом водоспадів Фос-ду-Ігуасу, які розташовані на кордоні Бразилії, Аргентини та Парагваю. Це 275 величезних водяних потоків, які падають вниз із величезної висоти. Водоспади розташовані на території національного парку з унікальною флорою і фауною. Вони виникли в результаті вулканічного виверження і зміщення земних пластів. Назва водоспадів у перекладі з гуаранійської означає «велика вода». Кожен з них має свою назву, і всі вони спадають із гуркотом в ущелину «Глотка диявола». Дивовижний контраст між спокійним і навіть ледачим плином вод річки Ігуасу вище водоспадів – і потужним поваленням вируючих потоків води з висоти 72 метри в прірву.

Ніч у готелі.

День 5
Фос-ду-Ігуасу

Сніданок у готелі.

Індивідуальна екскурсія з гідом на Бразильську частину водоспадів Ігуасу.

Ви побачите сотні каскадів води, що спадають в ущелину, а наприкінці екскурсії на вас чекає приголомшливе видовище величезного бурхливого водоспаду, який із шаленим гуркотом спадає в «Глотку диявола». Бризки падаючої води утворюють тисячі веселок.

Велика пригода починається біля вхідних воріт Макуко-сафарі, які розташовані за 25 км від Катаратас-траси в Національному парку Ігуасу. На відкритому джипі з вагонами-причепами ви здійсните захоплююче Макуко-сафарі через джунглі. Протягом трьох кілометрів по джунглях гіди будуть показувати вам флору і фауну парку.

Похід – це другий етап, протяжністю 600 метрів (за бажанням): подорож по стежці, яка веде до водоспаду під назвою "Макуко Водоспад". Водоспад стікає вниз із висоти приблизно 20 метрів та ідеально підходить для освіжаючого купання в спекотні дні. Доступ до водоспаду можливий через сходи, вирубані в древній скелі. Остання зупинка в рамках Макуко-сафарі – на бразильській стороні річки Ігуасу, на надувних моторних човнах – абсолютно безпечних.

Перед посадкою на борт човна пасажирам видають рятувальні жилети і пластикові контейнери, у яких можна зберігати фото- і відеотехніку. Група мандрівників помилується навколишніми пейзажами, а біля підніжжя водоспаду "Глотка диявола" пасажири зможуть насолодитися освіжаючим душем.

Після закінчення водної прогулянки – відвідування парку птахів. Це одна з найважливіших туристичних визначних пам'яток міста.

Парк-дас-Авес розташований поруч із входом у Національний парк Ігуасу. Тут мешкає більше 800 птахів із 200 видів, збережених на 16,5 гектарах красивого Атлантичного тропічного лісу. Тут можна побачити туканів, червоних ібісів, папуг, сойок, дроздів, сов, метеликів і рептилій – крокодилів та анаконд.

Повернення в готель.

День 6
Фос-ду-Ігуасу – Салвадор

Сніданок у готелі.

Індивідуальний трансфер (тільки з водієм) в аеропорт для перельоту в Салвадор. Прибуття, зустріч з гідом, трансфер у готель. Розміщення в готелі.

Салвадор – колишня столиця Бразилії та дуже колоритне місто. Атмосферу старої колоніальної Бразилії можна відчути буквально на кожному розі. На особливу увагу заслуговує оригінальна архітектура Салвадора.

Салвадор відомий своєю кухнею і музичною культурою, а також він по праву вважається одним із найвеселіших міст у Бразилії – саме тут проходить найбільше карнавалів, фестивалів та інших свят.

Салвадор – батьківщина бразильського бойового мистецтва капоейра (capoeira). Цей вид спорту тут навіть популярніший від футболу.

Ніч у готелі.

День 7
Салвадор

Сніданок у готелі.

Індивідуальна оглядова екскурсія по місту. Подорож почнеться в напрямку околиць нижнього міста. Відвідування церкви Носсо-Сеньйор-ду-Бонфім, побудованої в 1754 році на вершині пагорба, що підноситься над півостровом Ітапажире. Церква є найпопулярнішою в Бразилії та найбільш типовою для змішаної релігійної культури, характерної для цього регіону.

Зупинка біля форту Монт-Серрат – військової споруди, побудованої в 1587 році, що поєднує в собі риси середньовічної та колоніальної архітектури. Звідси відкривається приголомшливий вид на затоку Всіх Святих.

Прибуття в центр Салвадора і відвідування Моделу – найбільшого сувенірного ринку в місті, який розташовується в старих митних будівлях. Тут можна купити сувеніри, які є втіленням мистецьких традицій штату Баїя і північно-східних районів Бразилії. Вільний час для покупок. Повернення в готель.

Ніч у готелі.

День 8
Салвадор – Прайя-ду-Форте

Сніданок.

Трансфер (тільки з водієм) у прибережну зону Прайя-ду-Форте, де на вас чекає пляжний відпочинок.

Прайя-ду-Форте – один із найпривабливіших пляжів Бразилії, є саме тим місцем, яке можна легко додати до поїздки в Салвадор. Район Мата-де-Сан-Жуан, Прайя-ду-Форте розташований приблизно за 60 кілометрів на північ від Салвадора, на узбережжі Кокосової пальми.

День 9-11
Прайя-ду-Форте

Відпочинок на тропічному узбережжі. Вільний час.

День 12
Прайя-ду-Форте – Салвадор – Ваше місто/Київ

Сніданок.

Трансфер в аеропорт Салвадора. Повернення в Україну.

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Вартість туру на 1 особу в доларах США

Розміщення

SNGL

DBL

TPL

Готелі 4 * Mirador Copacabana/ Ріо, Viale Cataratas/ Ігуасу, Vila Gale Salvador/ Салвадор, Catussaba Resort Hotel/ Прайя-ду-Форте

3694$

2103$

1780$

Готелі 5* Miramar by Windsor/ Ріо,
Mabu Thermas Grand Resort/ Ігуасу
Pestana Convento do Carmo/ Салвадор
Tivoli Ecoresort Praia do Forte Bahia/ Прайя-ду-Форте

6045$

3476$

2918$

SNGL – одномісний номер
DBL – двомісний номер
TPL – тримісний номер

Контакти менеджерів