980
₴UAH
1 днів

Київ – Хорошів – Коростишів – Відпочинок на озері – Київ

Країни:
Дати

Не знаєте куди поїхати на вихідні, а вкрай потрібно "змінити картинку"? Це запитання добре знайоме кожному. Пропонуємо чудовий автобусний тур вихідного дня. За один день ми побуваємо в 3-х унікальних місцях.

Почнемо подорож з відвідування єдиного в Україні Музею коштовного та декоративного каміння. Музей знаходиться в невеличкому містечку Хорошів, але це один із відомих геологічних музеїв не тільки України, але і світу, завдяки зібраній тут унікальній колекції. І, дійсно, це справжній Острів Скарбів. У вітринах Музею демонструються зелені кристали берилу, ніжно-блакитні аквамарини, прозорі зразки гірського кришталю, димчастого кварцу та чорного моріону; рожеві, блакитні і поліхромні топази, багряно-фіолетові кристали аметисту та багато інших дивовижних мінералів та гірських порід. Всього їх біля 1800 зразків із геологічних утворень України, Європи, Америки, Африки та інших місць світу.

Далі ми відправимося до Коростишева, щоб у місцевому парку скульптур Віталія Рожика подивитись, на які чудові витвори мистецтва може перетворитися камінь в руках майстра. Адже більше 40 років скульптор зі світовим ім’ям створює у Коростишеві справжні шедеври. І всі вони виконані з природного каменю. 

А ще на нас чекає прогулянка та відпочинок біля прекрасного озера з гранітними берегами і найчистішою водою під Коростишевом - такі озера утворюються в кам’яних чашах колишніх кар’єрів, що наповнюються водою дощів та струмків.  

Збирайтеся самі і запрошуйте друзів в наші тури Україною

У вартість входить
Комфортабельний автобус за маршрутом;
Екскурсії за програмою, супровід гіда;
Страхування.
У вартість не входить
Обід та особисті витрати;
Вхідні квитки;
22
Особисті витрати.
Київ – Хорошів – Коростишів – Відпочинок на озері – Київ
День 1
Київ – Хорошів – Коростишів – Відпочинок на озері – Київ

8:00. Виїзд від ст. м. Житомирська. 

Перш за все за маршрутом ми відвідаємо єдиний в Україні музей коштовного та декоративного каменю Міністерства фінансів України. Тут ми зануримось в чарівний світ мінералів.

В Музеї зберігається понад 1800 різних експонатів: від зуба мамонта до каміння з Місяця😲. Тут навіть можна послухати мелодії, які видає музичний кварц, якщо його торкнутися металевою паличкою, і зможемо побачити гігантський музейний експонат - 360-кілограмову друзу чорного кварцу моріону. 

А ще - берилли, гетіти, топази, фенакити, керіти, опали, бурштин та цитрини всіляких кольорів, форм та розмірів з українських родовищ та різних куточків світу. Деякі настільки унікальні, що навіть мають власні імена – відомі всьому світу: “Академік Ферсман”, “Казка”, “Золоте Полісся”. Тільки тут ви можете побачити надзвичайної краси оливково-зелений прозорий іменний берил “Апостоли Петро і Павло” - унікальний паралельний зросток двох кристалів. Або ж магічний кристал топазу «Джерельце» 🧙‍♂️: його дивовижна структура утворює ефект нескінченної глибини, зазираєш в нього наче в сусідню галактику. 

Переїзд до Коростишева - одного з найдавніших міст України. Вважається, що воно було засновано близько VI-VII століття як древлянське поселення Хміничі. Ми познайомимося з історією цього міста та з історією графів Олізарів, які володіли містом більше 300 років ще з 1565 р. 

На гранітних берегах річки Тетерев Олізари мали розкішний маєток оточений мальовничим парком зі скульптурами, фонтанами та купальнею. Окремі будівлі садиби та парку зберіглися дотепер, як і Костел Різдва Пресвятої Діви Марії, який довгий час був усипальницею сім`ї Олізарів. Біля костелу встановлено цікавий пам’ятник Густаву Олізару. Автор роботи – український скульптор Віталій Рожик. У парку ми побачимо ще багато скульптур Рожика різної тематики. Адже більше 40 років він власноруч створює справжні шедеври. Всі вони виконані з природного каменю, поклади якого навколо Коростишева вражають своїм обсягом та різноманіттям. 

Наразі Коростишів називають «гранітною столицею України». Зараз у місті та в його околицях працюють десятки кар’єрів, в яких добувають граніт різних видів та кольорів. А от коли видобуток закінчується, то на місті такого кар’єру утворюється велика кам’яна «чаша» яка поступово заповнюється водою і перетворюється на дивовижної краси озеро, в оточенні гранітних скель та лісу, з ідеально чистою та прозорою водою. На деяких з озер вже є облаштовані пляжі та альтанки. Саме на таке озеро ми відправимось після обіду для прогулянки та відпочинку. 

Насолодившись красою природи, повертаємось до Києва

19:30 Орієнтовний час прибуття на ст. м. Житомирська.

 

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталія Антонюк
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 108
  • e-mail: [email protected]