30 081 грн
925
€EUR
8 днів
Маршрут

КиївЕдинбург – замок Гламс – замок Бремар – Інвернесс – острів Скай – озеро Лох-Дуйх – озеро Лох-Несс – замок Кодор – ГлазгоКиїв

Тип туру
Дати

Опис туру

Пропонуємо Вам відкрити для себе один із найзагадковіших і найкрасивіших регіонів Великої Британії – прекрасну Шотландію! У цьому турі на Вас чекають прекрасні пейзажі, стародавні замки, величний Единбург, повне загадок озеро Лох-Несс, стародавні традиції і дивовижні легенди.

Під час відпочинку Ви зможете отримати повне уявлення про культуру, природу й історію Шотландії. Досвідчений гід розповість Вам усе найцікавіше про ті визначні пам'ятки, які Ви будете відвідувати. "Відкриття Шотландії" – це найкраща програма для тих, хто хоче познайомитися з цією прекрасною частиною Великої Британії!

У вартість входить
7 ночей у затишних готелях за програмою;
Харчування – сніданки;
Екскурсії за маршрутом;
Супровід гіда;
Транспортне обслуговування.
22
У вартість не входить
Авіапереліт (від 300 дол.);
Індивідуальний трансфер;
22
Вхідні квитки в замки і музеї;
22
Медична страховка;
22

Київ – Единбург – замок Гламс – замок Бремар – Інвернесс – острів Скай – озеро Лох-Дуйх – озеро Лох-Несс – замок Кодор – Глазго – Київ
День 1
Единбург

Прибуття в аеропорт Единбурга.

Трансфер у готель (додатково оплачується.). Розміщення в готелі. Ночівля.

День 2
Единбург

Единбург – казкове місто, що спонукає до тривалих піших прогулянок і цікавих відкриттів. Захоплюватися тут можна буквально всім: починаючи від вузеньких вуличок і міської архітектури, і закінчуючи шикарними музеями, храмами, ресторанами і монументами. Під час екскурсії Ви побачите найцікавіше:

Единбурзький замок, зведений у дуже незвичайному місці – на вершині скелі, яка колись була частиною вулкана. Протягом своєї історії він був резиденцією шотландських королів, залученою в конфлікт Англії і Шотландії, притулком католицьких ченців, військовим стратегічним об'єктом і навіть в'язницею. Під час екскурсії по замку Ви зможете побачити оригінальні королівські регалії, посидіти на троні і потримати старовинний меч.

Середньовічний квартал у самому центрі Единбурга – Королівська Миля (Royal Mile) від Палацу Холіруд до Единбурзького замку. Тут досить багато місць, які варто відвідати або хоча б звернути на них увагу: міська площа, молодіжний квартал Хай-стріт, місце для покупок найцікавіших унікальних сувенірів – площа Лонмаркет, собор Святого Егідія та інше.

Пам'ятник Вальтеру Скотту – унікальна готична споруда у вигляді арки з барельєфами і скульптурами героїв творів Скотта.

Додатково ввечері пропонуємо відвідування шотландського шоу «Scottish Evening» з вечерею – близько 95 євро. Трансфери до і після шоу у вартість не входять.

День 3
Единбург

Каплиця Рослін (Rosslyn Chapel) останнім часом стала дуже популярною серед туристів після публікації "Коду да Вінчі" Дена Брауна. Еклектичний і ексцентричний інтер'єр каплиці абсолютно нетиповий для шотландських релігійних будівель готичної архітектури. Каплиця побудована нащадками Тамплієрів і щедро прикрашена різьбленням, що приховує безліч загадок. Тут сцени з Біблії і горгулі, відмітні знаки масонів і язичницькі символи.

Садиба Абботсфорд – родовий замок знаменитого шотландського письменника Вальтера Скотта, побудований за його ж проектом. Абботсфорд відображає всі мрії письменника, який переносить фантастичний замок зі сторінок своїх романів у реальний світ. Затятий шанувальник змішання стилів і пристрасний колекціонер раритетів, Вальтер Скотт намагався скопіювати всі цікаві для нього деталі, якими він захоплювався в сусідніх палацах. Вітражі із шотландськими королями, статуї горгуль, лицарські обладунки і середньовічні реліквії, велика бібліотека – все це стало головною прикрасою інтер'єру замку.

Садиба Траквайр (The Traquair House) побудована 1107 році. Спочатку виконувала функцію мисливського будиночка для королів і королев Шотландії, потім притулку для католицьких священиків за часів терору. Пізніше стала домівкою Графа Траквайра, нащадки якого досі проживають у Садибі. У наші дні Траквайр відома як найдавніша населена і найромантичніша садиба в Шотландії. На території садиби збереглися «зелені» лабіринти і старовинна пивоварня, побудована у 18 столітті, де Ви зможете спробувати прекрасне пиво.

День 4
Единбург - замок Гламс - замок Бремар - Інвернесс

Виїзд з Единбурга на північ Шотландії.

Першою зупинкою по маршруту буде загадковий і похмурий, немов зі старовинної казки, замок Гламс – резиденція знатного сімейства Боус-Лайонів. Родовий замок королеви-матері вважається наулюбленішим замком привидів у Шотландії.

Ви дізнаєтеся про долю сумної Леді в білому із замкової каплиці, про секретну кімнату, про Бороданя, приреченого грати в карти аж до Страшного Суду, і безліч інших таємничих історій.

У багатьох Гламс асоціюється з «Макбетом» Шекспіра – великий бард зробив цей замок саме тим місцем, де був убитий сплячий король Дункан.

Чемпіоном серед замків як за оригінальністю архітектури, так і за привидами, на нашому маршруті є зовсім невеликий і навіть затишний замок Бремар, побудований графом Мар для залякування непокірного клану Фаркухарсонів, які за іронією долі стали згодом його беззмінними господарями.

Першого з Фаркухарсонів, Джона – Чорного Полковника, частенько бачать у кімнатах замку: його обриси з'являються на парадному ліжку, і виразно відчувається запах його тютюну. На сходах іноді чується брязкіт сталевих обладунків, а в одній зі спалень ночами плаче маленька дитина, яка померла в замку багато років назад. А молодятам являється сумна білява леді, яка колись проводила в замку медовий місяць із коханим.

Після закінчення екскурсії переїзд на північ.

Прибуття в передмістя Інвернесса. Розміщення в готелі.

День 5
Острів Скай - озеро Лох-Дуйх - озеро Лох-Несс

У цей день ми відвідаємо містичний острів Скай.

Шлях пролягає через найбільш мальовничий і суворий гірський район Шотландії: «Highlands» – одне з найкрасивіших місць Європи.

Ви побачите озеро Лох Дуйх, овіяне романтичними легендами, а замок 13 століття Ейлін Донан, розташований на острівці Донан, напевно, здасться найбільш фотогенічним замком Шотландії.

Зруйнований під час Якобітських повстань, він був повністю відновлений на початку 20 століття одним із нащадків клану МакРей – охоронців клану МакКензі, колишніх власників замку.

Опинившись на таємничому острові Скай, Ви точно відчуєте його норовливий характер – суворий і величний вигляд поєднується зі швидкою і непередбачуваною зміною погоди. Гірська гряда Кyїлленс пов'язана з численними драматичними подіями і жорстокою боротьбою кланів.

Замок Данвеган – родовий замок впливового клану Маклаудів. Тут проходили зйомки популярного фільму «Горець» про безсмертного Дункана Маклауда, який приніс клану Маклаудів всесвітню популярність.

На завершення насиченого дня з оглядового майданчика біля таємничого озера Лох-Несс можна буде насолодитися красивою панорамою озера і його околиць, а також романтичними руїнами замку Урхарт. І хто знає, можливо, саме Вам пощастить побачити знамениту Нессі!

Повернення в готель.

День 6
замок Кодор - Глазго

Подорож на південь пролягає через замок Кодор (Cawdor Castle).

Велична фортеця 14 століття відома завдяки Вільяму Шекспіру: Кодор – місце правління короля Макбета. Замок бачив чимало кривавих подій за свою багатовікову історію. Цікаво те, що Кодор – єдиний у світі замок, побудований навколо дерева. За легендою, 3-й Тан Кодорський Вільям отримав уві сні наказ навантажити осла мішком із золотом, відпустити його бродити по околицях і звернути увагу, де тварина вляжеться на ночівлю. У цьому місці необхідно було закласти новий замок, який буде процвітати багато століть. Осел ліг під терном, голий стовбур якого досі зберігся в замковому підвалі.

По дорозі в Глазго ми зробимо зупинку в містечку Пітлохрі, де можна буде пройтися по сувенірних магазинчиках, смачно пообідати або зайти на місцеву фабрику з виробництва унікальних ювелірних прикрас із вересу.

Відвідування віскікурні Blair Atholl.

Блер – одна з численних віскікурень Шотландії. Тут Ви зможете дізнатися вікову історію віскікурні, побачити процес виробництва і продегустувати справжній скотч.

Увечері прибуття в Глазго. Розміщення.

День 7
Глазго - замок Калейн*

Оглядова екскурсія. Глазго – найбільше місто Шотландії, третє за чисельністю населення у Великій Британії. Розташоване на заході центральної частини Шотландії, на річці Клайд.

Місто засноване в середині VI століття. У Середні віки Глазго вважалося одним із найважливіших релігійних і освітніх центрів Шотландії. Промислова революція XVIII століття перетворила його на один із найбільших промислових центрів. Під час оглядової екскурсії Ви побачите Музей транспорту, Старовинний Університет і древній Собор XII століття.

Додаткова екскурсія в замок Калейн (Culzean Castle) – 50 фунтів.

Казковий замок стоїть на краю скелі 47 метрів заввишки, і з нього відкривається прекрасний краєвид на затоку. Замок Калейн за мірками шотландських замків зовсім молодий – всього 200 років, а побудований він графами Кеннеді як фешенебельна заміська резиденція. Замок такий популярний, що його зображення можна побачити на 5-фунтовій шотландській банкноті.

День 8
Глазго

Трансфер в аеропорт Глазго (додатково оплачується). Щасливої дороги!

Додати новий коментар

Комментарии

- оригінал закордонного паспорта (дійсний мінімум 6 місяців після передбачуваної дати повернення c поїздки) з двома чистими сторінками;

- при наявності попереднього закордонного паспорта - копії всіх сторінок закордонного паспорта, де є відмітки. При наявності одночасно чинного закордонного паспорта або не анулюваного попереднього паспорта у туриста - його оригінал;

- 2 кольорові фотографії (80% обличчя, 3,5х4,5, на білосніжному тлі, без окулярів, головних уборів, лоб, брови, очі, вуха не повинні бути закриті волоссям);

- анкета;

- довідка з банку про наявність коштів на рахунку, на фірмовому бланку, де вказано вид рахунку і рух по рахунку (бажано за останні 6 місяців);

- ксерокопія документів про наявність власності: рухоме / нерухоме майно (будинок, квартира, автомобіль, земля та ін.)- копії повинні бути завірені нотаріально!;

- ксерокопія внутрішнього паспорта (всіх сторінок з відмітками);

- ксерокопія свідоцтва про шлюб / розлучення / смерть- копії повинні бути завірені нотаріально!;

- ксерокопія свідоцтва про народження дітей- копії повинні бути завірені нотаріально!

Для працюючих:

- довідка з місця роботи: на фірмовому бланку з зазначенням адреси та телефону підприємства, посади, дати повернення на роботу, заробітної плати (з розбивкою доходу по місяцях за останні півроку).

Для школярів / студентів:

- довідка з місця навчання на бланку закладу, із зазначенням адреси та телефону, а також з відміткою про те, що адміністрація навчального закладу не заперечує проти поїздки в канікулярний час.

Для приватних підприємців:

- копія свідоцтва про реєстрацію ПП;

- для платника єдиного податку - копія про реєстрацію платника єдиного податку;

- копія ліцензії на діяльність;

- звіт про доходи за останні півроку з податкової інспекції;

- копії договорів, що підтверджують діяльність ПП, в тому числі: візитки, реклами й т.д.

-всі копії по ПП повинні бути завірені нотаріально!

Для пенсіонерів:

- копія пенсійного посвідчення- копія повинна бути завірена нотаріально!;

- довідка з Пенсійного Фонду про розмір пенсії.

* Для дітей, які подорожують без батьків або з одним з батьків - нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини за кордон.

* Для непрацюючих або тих, у кого недостатнє фінансове забезпечення - лист про спонсорство про те, що спонсор бере на себе всі витрати під час туру.

Список документів не є вичерпним, подробиці прохання уточнювати у менеджера в індивідуальному порядку.

Всі документи (окрім анкети та паспортів) обов'язково повинні бути перекладені на англійську мову з печаткою бюро перекладів!

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість туру з 1 особи в євро:

ГОТЕЛІ ЗА МАРШРУТОМ

 

Категорія готелю в Единбурзі

ДАТА ЗАЇЗДУ

Розміщення

Twin/Double

Single

Triple*

2Ad+1Ch

Britannia (Travelodge Cameron Toll) / The Highland Hotel Bay/ Leonardo Inn Hotel Glasgow West End 

3*

01.05.2019, 10.07.2019, 24.07.2019

925

1165

925

895

19.06.2019, 11.09.2019

950

1195

945

905

14.08.2019

1025

1395

1025

955

Leonardo Royal Hotel Edinburgh 4* (The Place 4*)/ The Highland Hotel Bay/ Leonardo Inn Hotel Glasgow West End 

4*

01.05.2019, 11.09.2019

1035

1395

1025

945

19.06.2019, 10.07.2019, 24.07.2019

1095

1510

1075

985

14.08.2019

1345

1825

1225

1075

*При тримісному варіанті розміщення готелі по туру надають DBL/TWN + додаткове ліжко або диван, або три окремі ліжка (залежно від готелю). Таке розміщення розраховане на дорослих людей.

Додаткова інформація

*Гід залишає за собою право вносити зміни в програму в разі форс-мажорних обставин.

*Рекомендуємо взяти з собою купальні приналежності, у деяких готелях є басейни.

! Обов'язково особиста подача документів у Візовому центрі Великої Британії в Києві (метро Лук'янівська, вул. Глибочицька 4, бізнес-центр "Артем").

Консульські збори:

  • консульський збір Великої Британії (близько 125 євро, оплачується до подачі документів! – сума може змінюватися і підлягає уточненню на момент запису туриста);
  • близько 850 грн. сервісний збір візового центру (оплата особисто у візовому центрі в день подачі документів);
  • за бажанням або за необхідності доплата за терміновий розгляд документів (близько 270 євро – оплачується до подачі документів! – сума може змінюватися і підлягає уточненню на момент запису туриста).

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Юлія Юдіна-Рафізаде
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 129
  • e-mail: yudina@feeria.ua