261 600 грн
6682
$USD
14 днів

Панама – Бокете – Вулкан Бару – Мануель Антоніо – Монтеверде – Ареналь – Заповідник Каньо-Негро – Гранада – Манагуа – Масайя – острів Zopango – Манагуа

Опис туру

Феєрія запрошує вас у подорож до країн Карибського басейну – Панами, Коста-Рики та Нікарагуа. Тут завжди сонячно, мальовничо і можна чудово відпочити серед екзотичної природи, вулканів, водоспадів. Насолодитися приголомшливими краєвидами і поніжитися на білосніжному пісочку на Тихоокеанському узбережжі.

Ви познайомитеся зі столицями цих країн, поплаваєте на пірогах, дізнаєтеся багато нового й цікавого про побут індіанців – корінних жителів цього регіону. Пройдетеся підвісними містками по верхівках тропічного лісу, помилуєтеся рукотворним озером Панамського каналу. Проведете кілька чудових днів на березі Тихого океану в Тамаріндо.

Виліт можливий у будь-який день тижня!

У вартість входить
Трансфери за програмою;
Екскурсії за програмою в супроводі гіда-перекладача;
Внутрішній авіапереліт Панама-Сіті – Давид;
Податки.
У вартість не входить
Міжнародний авіапереліт;
Медичне страхування;
Оплата перевантаження багажу в аеропорту;
Чайові й особисті витрати.
Панама – Бокете – Вулкан Бару – Мануель Антоніо – Монтеверде – Ареналь – Заповідник Каньо-Негро – Гранада – Манагуа – Масайя – острів Zopango – Манагуа
День 1
Панама-Сіті

Прибуття в міжнародний аеропорт Tocumen. Зустріч в аеропорту.

Трансфер і розміщення в готелі Eurostars Panama City.

День 2
Панама-Сіті

Сніданок у готелі.

Оглядова екскурсія по місту Панама і Панамському каналу починається з відвідин шлюзу Мірафлорес.

Місто Панама-Сіті, засноване конкістадорами в XVI столітті, було першим іспанським містом і портом на Тихоокеанському узбережжі. Сьогодні в країні два міста Панама: Стара Панама – Panama Viejo – і Нова Панама.

У Старій Панамі суцільні руїни – соборів початку XVII століття, монастирів, мостів. Нова Панама – прекрасне сучасне місто, особливою частиною якого є добре збережена Колоніальна частина (Каско Антигуо), де чимало споруд тієї епохи. Ця частина Нової Панами оголошена історичною спадщиною людства й перебуває під охороною ЮНЕСКО.

6-годинна оглядова екскурсія по місту включає: шлюз Панамського каналу Мірафлорес, спостереження за його управлінням і рухом суден по ньому. Ви побуваєте в музеї Панамського каналу, де познайомитеся з роботою цієї грандіозної інженерної споруди 20 століття, названої "Восьмим чудом світу". Також ми побуваємо в старовинних і сучасних частинах міста.

Відвідаємо житлову зону каналу – ексзону, де жили американці, які займалися роботами з будівництва каналу і його обслуговування, та одну з найкрасивіших вулиць столиці – бульвар Бальбоа, що простягнувся по узбережжю Панамської затоки.

Після закінчення екскурсії – переїзд у готель Eurostars Panama City. Розміщення, відпочинок.

День 3
Екскурсія в парк Чагрес до індіанців Ембера - Boquete

Сніданок у готелі.

Сьогодні на вас чекає захоплююча подорож у Національний парк Чагрес, у село Тусіпоно, де проживають індіанці племені Ембера, до витоків панамської культури, туди, де людина мирно співіснує з природою і де природа може бути такою непередбачуваною.

Ви дізнаєтеся про доколумбову історію Панами і Мезамерики, про походження племені Ембера, їхні традиції, промисли й побут. Індіанці виготовляють дивовижні за красою і складністю виконання плетені кошики, скульптури з червоного дерева Коко-Боло, статуетки з плоду «тауа», намиста, браслети й багато іншого. Ви побачите індіанські танці та навіть зможете взяти в них участь.

Найприємніше в цій подорожі – це прогулянка повноводною річкою Чагрес на індіанській пірозі й купання у водоспаді «Чорро дель Моно», до якого іноді спускаються мавпи капуцини. Традиційні танці, традиційний індіанський обід – смажена тілапія і смажені банани, фрукти.

У другій половині дня виліт з національного аеропорту Альбрук до міста Давид, столиці провінції Чирикі.

Після прильоту – зустріч і трансфер у готель La Casa de La Abuela.

День 4
Вулкан Бару

Сніданок у готелі.

Сьогодні ви відправитеся на найвищу точку Панами в захоплюючому джип-турі 4x4 по вулкану Бару. У ясний день з цієї холодної вершини вулкана відкривається неймовірний вид на Карибське море і Тихий океан. Одягайтеся тепліше і готуйтеся до пригоди по бездоріжжю.

Після закінчення туру – повернення в готель La Casa de La Abuela. Відпочинок.

День 5
Національний морський парк затоки Чирикі

Сніданок у готелі.

Сьогодні ви відвідаєте Національний морський парк затоки Чирикі.

Національний морський парк затоки Чирикі тягнеться вздовж західного тихоокеанського узбережжя Панами. У цьому турі ви зможете дослідити деякі місцеві острови та їхні пляжі. Поки океан досить спокійний, ви зможете зануритися в цю екологічно різноманітну водойму.

Після закінчення туру – повернення в готель La Casa de La Abuela. Відпочинок.

День 6
Boquete - Мануель Антоніо

Сніданок у готелі.

Продовження шляху до кордону між Сікаолою і Коста-Рикою. Bиїзд у провінцію Пунтаренас у напрямку центрального тихоокеанського узбережжя.

Після обіду ви продовжите шлях до популярного туристичного містечка Кепос, розташованого біля Національного парку Мануель Антоніо, який вважається перлиною Коста-Рики.

Круїз на заході сонця в Мануель Антоніо. Під час подорожі на яхті ви зможете відпочити, насолоджуючись тропічними фруктами, живою музикою і мальовничими пейзажами.

Після закінчення туру – розміщення в готелі Parador Resort & Spa.

День 7
Мануель Антоніо

Після сніданку – відвідування Національного парку Мануель Антоніо, розташованого в зоні тропічного вологого лісу.

До парку входять первинний і вторинний ліси, мангрові зарості, пляжна рослинність, а також коралові рифи. Тут представлені близько 109 різновидів ссавців. Серед них: носуха, двопалий і трипалий лінивці, мавпи капуцини і ревуни, ягуари. А також 184 види птахів, такі як: тукани, пелікани, зелений водомороз, яструб-рибалка, морський півень. Крім того, тут мешкає величезна кількість комах, змій і ящірок.

Прекрасні пляжі Мануель Антоніо є одними з найкращих у країні. Ви зможете просто прийняти сонячні ванни або прогулятися по берегу.

Після закінчення туру – повернення в готель Parador Resort & Spa.

День 8
Мануель Антоніо - Монтеверде

Сніданок у готелі.

Переїзд у Монтеверде. Наш тур розпочинається на березі річки Rio Grande de Tarcoles. Протягом наступних двох годин ви побуваєте в справжньому тропічному «Світі тварин».

Ви здійсните прогулянку на човні річкою Тарколес до її гирла в канал Guacalillo. Ви зможете спостерігати величезних американських крокодилів до 4 метрів завдовжки, на відстані від човна. Перед вами постане все розмаїття ігуан, птахів (до 50 видів), серед яких знамениті папуги Ара.

Після закінчення туру – розміщення в El Establo Mountain Resort.

День 9
Монтеверде - Ареналь

У цей день вас очікує найкраща екскурсія в лісі Монтеверде – канопи-тур.

Якщо вам посміхнеться удача, ви зможете побачити священну птицю індіанців Майя – знаменитого кетцаля, що перебуває на межі зникнення. Насолоджуйтеся поїздкою на човні через озеро Ареналь до містечка Монтеверде з його унікальною сільською громадою Квакер/Тіко.

Після прибуття в Ареналь – розміщення готелі Arenal Paraíso Resort & Spa.

День 10
Ареналь - Заповідник Каньо-Негро

Ми розпочнемо наш тур у заповідник Каньо-Негро.

Каньо-Негро є місцем, де можна спостерігати екзотичних птахів і дику природу Коста-Рики. Каньо-Негро також є домівкою для лінивців, мавп, кайманів, кажанів, а також численних тропічних рослин.

Вам запропонують напої та закуску, після чого ви вирушите в круїз на комфортабельному судні по дивовижному національному заповіднику, насолоджуючись різноманітною флорою і фауною.

Після закінчення туру – повернення в готель Arenal Paraíso Resort & Spa.

День 11
Ареналь - Гранада

Сніданок у готелі.

Переїзд у Гранаду. Після прибуття – розміщення в готелі La Gran Francia. Відпочинок.

День 12
Гранада - Манагуа - Масайя

Сніданок у готелі.

Екскурсія по Гранаді, відомій як найстаріше колоніальне місто в континентальній Америці, що пережило напади піратів, громадянські війни, пожежі та багато іншого в своїй багатій історії, починаючи з його заснування в 1524 році.

Ми розпочнемо цей тур, сповнений історії, відвідавши головну площу Каса, культурний центр де Лос Леонес, музей і монастир Сан-Франциско, музей кераміки, церкву Ла Мерсед і Ла Кальсада.

Потім ми відправимося в місто Манагуа, де познайомимо вас із культурою та історією Нікарагуа через музеї, парки та історичні місця столиці Республіки.

Розташоване на березі озера Ксолотлан місто Манагуа є столицею Нікарагуа з 1852 року. Під час екскурсії столицею ми здійснимо оглядову екскурсію по історичному центру міста, відвідаємо важливі визначні пам'ятки, такі як Центральний парк, руїни собору Сантьяго, Національний палац культури і театр Рубен Даріо.

Крім того, ми відвідаємо історичний парк Tiscapa, де ви зможете насолодитися чудовим панорамним видом на місто, озеро і лагуни Tiscapa.

Потім ми відправимося в Національний парк вулкана Масайя – перший і найбільший національний парк, щоб оглянути вражаючий вулкан Масайя і відвідати його активний кратер.

Ми також відвідаємо знаменитий ремісничий ринок Масайя.

Після закінчення екскурсії – повернення в готель La Gran Francia. Відпочинок.

День 13
Гранада - острів Zopango

Сніданок у готелі.

Тур розпочнеться з того, що вас відправлять у порт, де ви сядете на човен для прогулянки по знаменитих островах Гранади.

Зверніть увагу, що існує 365 острівців, які виникли в результаті виверження вулкана Момбачо. Під час поїздки не пропустіть можливість насолодитися флорою і фауною та спокійним способом життя озера Нікарагуа. У вас також буде можливість побачити мавп на деяких острівцях.

Потім ви приїдете на приватний острів Зопанго, розташований навпроти вулкана Момбачо. Тут ви зможете поплавати, подосліджувати острів, поспостерігати за птахами або відпочити в гамаку, милуючись захоплюючим видом на вулкан Момбачо.

Насолодіться смачним обідом на грилі зі свіжеприготованої місцевої риби, перед тим як відправитися назад у порт і повернутися в свій готель.

Після закінчення екскурсії – повернення в готель La Gran Francia. Відпочинок.

День 14
Манагуа

Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт. Повернення додому.

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість туру на 1 особу в доларах США

Розміщення в готелях 4*

SGL

DBL

 

7786

6682

Ціни дійсні при кількості не менше 2 осіб.

Ціни не діють для періодів Різдва, Нового року та Великодня.

Додаткова інформація

Готелі за програмою:

  • Проживання зі сніданком у готелі Eurostars Panama City (2 ночі);
  • Проживання зі сніданком у готелі La Casa de La Abuela (3 ночі);
  • Проживання зі сніданком у готелі Parador Resort & Spa (2 ночі);
  • Проживання зі сніданком у готелі El Establo Mountain Resort (1 ніч);
  • Проживання зі сніданком у готелі Arenal Paraíso Resort & Spa (2 ночі);
  • Проживання зі сніданком у готелі La Gran Francia (3 ночі).

Аеропортові збори:

Контакти менеджерів