Нікарагуа: скарбниця карибської екзотики

Вулкани, скелі, пляжі, тропічні ліси, острови, водоспади, ароматна кава та міцні сигари: усе це Нікарагуа — сонячна центральноамериканська країна! Сюди зазвичай їдуть не лише за прекрасним пляжним відпочинком, засмагою на золотистих пісках тутешніх пляжів, купанням у Карибському морі або Тихому океані, але й зануренням у барвистий світ природи Нікарагуа.

Цей світ славиться своєю різноманітністю, тому однією з проблем туриста, що прямує сюди, може стати питання, як встигнути побачити й відвідати все?

Адже тут близько тринадцяти вулканів, доступних та порівняно безпечних для відвідування туристами, й серед найвидовищніших — Масая, Момбачо, Серро-Негро, Консепсьйон.

Велика кількість озер, кожне з яких зовсім несхоже на інше, серед них — острови Гранади, Солентінаме, Апойо.

Природні заповідники, що передають унікальність нікарагуанської природи: Індіо-Маїс, Косігуїна, Босаяс.

А пляжі в Нікарагуа годі й рахувати: довгі лінії західного та східного узбереж омиваються хвилями Тихого океану й Карибського моря, тож їх тут і безліч.

Найкращими вважаються пляжі Кукурудзяних островів, а також — пляжі Мадерас, Монтелімар, Сантана.

А для того, аби сповна насолодитися столицею держави — Манагуа, в цьому місті варто залишитись хоча б на кілька днів.

Історія та культура міста й країни в цілому відкривається в яскравих кольорах перед тим, хто відвідує Старий собор Манагуа, Столичний собор Непорочного Зачаття Марії, палац Культури, площу Революції.

Уважне ставлення нікарагуанського уряду до охорони природи найліпше відчувається в околицях міста, біля лагуни Тіскапа, у парку Seawall, у Лагуна-де-Хілоа: знаходячись під охороною та турботою країни, флора тут по-справжньому буяє.

Гарною ідеєю на додачу до відвідання столиці будуть екскурсії до інших перлин Нікарагуа — міст, оповитих духом колоніального поселення.

Серед них Гранада — затишне сонячне місто із величним Кафедральним собором на центральній площі та з довгим набережним променадом, повним милих кафе й ресторанів.

У місті Леон перед туристом відкривається широка культурна палітра країни: саме тут знаходиться багато художніх галерей, музеїв, важливих пам'яток колоніальної архітектури.

В Леоні можна сміливо залишатись на ночівлю: життя тут кипить вдень та вночі, тому мандрівник на нічній прогулянці містом ризикує потрапити у вир вуличних танців, побувати на культурному вечорі або ж концерті місцевого виконавця.

А кожен поціновувач унікальних речей ручної роботи, що як ніщо інше передають культуру та побут країни, варто відправитися до міста Масая, що недалеко від однойменного вулкана.

Воно славиться одним з найбільших ремісничих ринків у Нікарагуа: тут можна придбати колоритні нікарагуанські сувеніри, велика кількість яких вироблено та продається у єдиному екземплярі.

Вирушаймо на пошуки туристичних скарбів до яскравої країни Нікарагуа, що серед теплих хвиль Карибського моря й безмежного тихоокеанського простору, разом із Феєрією!