37 738 грн
849
€EUR
10 днів

Щосуботи з 15.06: Перемишль - Краків - Відень - Опатія, Опатійська Рив'єра (о.Крк; Пула - Ровінь - Лімський фіорд; Плитвицькі озера; Трієст, Італія) - оз.Карінтії - Брно - Перемишль

Дати

Актуальну вартість на 1 особу по датах виїзду дивіться в акції по туру.

Скільки не перелічуй принади Хорватії, її головна краса - це її знамените Адріатичне узбережжя. Втім, і серед розсипу її дивовижних островів, мальовничих заток і бухт, окремо виділяється справжній діамант - Істрія... Самобутня, яскрава й нескінченно прекрасна - усе це про Істрію, найбільший півострів Хорватії. Тут так неймовірно, ніби опинився в якомусь чарівному місці! Недарма імператор Австро-Угорщини надавав перевагу відпочинку саме тут, на противагу курортам Лазурового узбережжя, а останній югославський диктатор розмістив на прилеглих до Істрії островах свій палац та літню резиденцію. 

Ми склали програму так, щоб ви не лише релаксували на морі в цьому райському куточку, а й могли відвідати багато островів, де ви будете вивчати різноманітні пляжі, насолоджуватися кухнею, архітектурою, пейзажами і прекрасною Адріатикою. 

Приголомшливі краєвиди. Приголомшливий комфорт. Незабутній відпочинок. Не тур, а просто феєрична казка, де ви станете одним із учасників захопливого сюжету. Хорватія чекає на вас!

Ви можете продовжити відпочинок в Опатії (під дати заїздів), або на італійському узбережжі Адріатики, в нашому турі Ліньяно-Пінета: відпочинок на морі в Італії

Також пропонуємо вам канікули у Хорватії в турі Макарська Рив'єра - відпочинок на морі

 

Бере участь в акціях

У вартість входить
Комфортабельний автобус за маршрутом;
9 ночей у готелях 3-4*;
22
Харчування - сніданки;
Екскурсії за програмою;
Супровід гіда.
У вартість не входить
Медична страховка;
Вхідні квитки, додаткові екскурсії;
22
Сіті-такс, система "Радіогід".
22
Щосуботи з 15.06: Перемишль - Краків - Відень - Опатія, Опатійська Рив'єра (о.Крк; Пула - Ровінь - Лімський фіорд; Плитвицькі озера; Трієст, Італія) - оз.Карінтії - Брно - Перемишль
День 1, сб
Перемишль - Краків - переїзд в Чехію

Прибуття потягом у Перемишль. 

Зустріч біля входу на центральному вокзалі. Посадка в автобус.

Переїзд у Краків. Вільний час.

Переїзд на територію Чехії. Ніч в районі міста Брно.

День 2, нд
Відень - Опатія

Сніданок.

Переїзд до Відня. Екскурсія містом.

Відень - музична скарбниця світу, одна з найелегантніших столиць Європи, яка вабить до себе грандіозною історіє та архітектурним багатством.

Огляд Рінгштрассе, знаменитої Віденської Опери, Парламенту, Ратуші, будинку архітектора Хундертвассера, кафедрального собору Святого Стефана і палацового комплексу Хофбург.

Вільний час для прогулянки, відвідування кав’ярень тощо.

Переїзд на узбережжя Адріатики - місто Опатію.

Розміщення в готелі Astoria Designhotel 4*. Ночівля.

Також група може може бути розміщена в готелі Bristol 4*.

Опатія, що розташована на береговій лінії затоки Кварнер, що на Адріатиці, стала першим курортом Австрійської імперії на Адріатичному морі. Це була відповідь Франца Йосипа Наполеону на розвиток морських курортів в Ніцці і Каннах.

Істрія - найбільший півострів Адріатичного моря, який зручно розташувався між Трієстською затокою та затокою Кварнер.
Істрія відома своїм мальовничим узбережжям, пляжами із затишними бухтами, старовинними містечками у венеціанському стилі та сосновими лісами, а також виноградом, з якого виробляють чудове вино. Тут кожен знайде собі відпочинок до душі.

Пляжі в Істрії досить різноманітні: кам'янисті, галькові чи штучні (бетонні плити). Штучні пляжі з бетонними плитами (їх тут чимало) дуже комфортні та мають драбинки для сходу у воду. Галькові - як правило, з великою галькою, зрідка з ділянками дрібної гальки. Для купання дітей спеціально відведені мілководні ділянки без великих та гострих каменів.

День 3, пн
Опатійська Рив'єра

Харчування за вибраною програмою. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Опатія - це місто-ботсад, з палацами і віллами в стилі "belle epoque", церквою святого Якова ХV ст., та знаменитим променадом вздовж моря.

У "прекрасну епоху" (Belle Epoque) місто приймало на відпочинок весь імператорський двір Австрії. Уздовж берега через всю Опатію та ряд сусідніх містечок спеціально для імператора була побудована унікальна прогулянкова стежка. Вона носить ім'я австрійського імператора Франца- Йосипа.

По ній і зараз можуть пройтися любителі романтики. Пишно причепуреній публіці догоджали місцеві човнярі, які вміли висловлюватися більшістю європейських мов (прототип венеціанських гондольєрів).

День 4, вт
Опатійська Рив'єра (о-в Крк)

Харчування за вибраною програмою. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Бажаючих запрошуємо на факультативну* екскурсію на найбільший острів Хорватії - острів Крк! (55 євро).

Дегустація місцевих вин у містечку Врбник. Це старовинне містечко на скелі, з вузенькими вуличками і чудовими оглядовими майданчиками. У Врбнику залишилися старовинні споруди і навіть палац Франкопанів - найбагатшої аристократичної родини Хорватії XV - XVII ст. На початку літа дзвіниці і кріпосні стіни прикрашає дуже рідкісна рослина: дзвіночок істрійський. Росте на вертикальних поверхнях.

Біля Врбника - більше 100 га виноградників мають назву Врбничко поле. Трошки схоже на Шаблі (Франція). Зверніть увагу на біле вино Жлахтіна та місцеві ігристі вина - автохтонні, треба скоштувати!

Переїзд у найстаріше місто на острові Крк - місто Крк. Колись тут був розташований військовий табір Юлія Цезаря. Навіть відбулася морська битва між флотами Юлія Цезаря і Гнея Помпея, в якій Цезар програв. Втім, вчені кажуть, що місту близько 3500 років.

У місті у гарному стані стіни фортеці XV ст., що побудована венеційською республікою, кафедральний собор, палац архієпископа, декілька працюючих монастирів.

Центральна вулиця міста базується ще на давньоримських фундаментах. На ній - безліч маленьких ресторанів і сувенірних лавок, які до вподоби туристам.

У замку Франкопанів - історична експозиція. Відвідувачі роблять фото с висоти кріпосної стіни.

У середньовіччі острів належав феодальній фамілії Франкопанів, які у XVII ст. виступили проти пригнічення хорватів австрійським імператором Леопольдом II. Спротив був погано організованим, і статки роду Франкопанів були знищені, а сам глава роду, Франьо Франкопан, був страчений. Похований Франьо у Каптолу в Загребі, як національний герой, разом зі своїм родичем - Петаром Зринскі.

Вечірня прогулянка містом Крк. Вільний час. Можна купатись за фортечними стінами, на скелях. Обладнані душами, кіосками з їжею… Чудово купатись на заході сонця.

Є оглядовий майданчик з чудовими видами Адріатики у променях сідаючого сонця. Вільний час.

Повернення в Опатію. Ночівля у готелі.

День 5, ср
Опатійська Рив'єра (Пула - Ровінь - Лімський фіорд)

Харчування за вибраною програмою. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри. 

Бажаючих запрошуємо на додаткову* велику екскурсію півостровом Істрія з відвідуванням її перлин - міст Пула, Ровінь і Лімський фіорд (80 євро).

Пула - найбільше прибережне місто Істрії, адміністративна, культурна столиця та морський порт, засноване більш ніж 3000 років тому. Місто, що майже не змінилося за останні 500 років, де давньоримські споруди стоять поруч з італійськими палацами та австрійськими будинками. Тут можна на власні очі побачити давньоримський амфітеатр, що вміщував 23 000 глядачів і є шостим за величиною у світі.

Після Пули поїдемо на Лімський фіорд, що офіційно проголошений "спеціальним морським резерватом і місцем виключної природньої краси". Тут буде можливість пообідати в одному із ресторанів морської кухні (обід оплачується самостійно).

Після цього відвідуємо Ровінь - казкове місто на маленькому півострові. Місцеві мешканці стверджують, що з дзвіниці церкви Святої Євфимії в ясну погоду можна навіть розгледіти Венецію, до якої звідси по морю усього 90 км. Венеціанці, генуезьці, австрійці - усі тут залишили свій слід. Назви вулиць і зараз дублюють італійською мовою. Є навіть італійські школи.

Повернення в Опатію. Ночівля в готелі в Опатії.

День 6, чт
Опатійська Рив'єра (Плитвицькі озера)

Харчування за вибраною програмою. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри. 

Бажаючих запрошуємо на факультативну* екскурсію на Плитвицькі озера (115 євро).

Плитвицькі озера - національний парк Хорватії під номером 1, в ТОП-10 світових природних шедеврів. Плитвиця весною і влітку - це дивовижна симфонія народження нового життя, пробудження від зимового сну.

Національний парк «Плитвицькі озера» є справжньою перлиною світового рівня і входить у першу сотню об’єктів, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Цю унікальну за красою екологічну систему із 16 карстових каскадно розташованих озер, десятків малих і великих водоспадів і печер називають «шматочком раю на землі». Вода в озерах неймовірної прозорості й грає казковими відтінками кольорів, а мешканці озер  - різноманітні види риб, птахи - з цікавістю супроводжують відвідувачів парку.

За вашим бажанням ми прогуляємося вздовж усіх 16 озер. По найбільшому озеру Коз'як ми пропливемо на човні і здолаємо частину шляху маленьким туристичним поїздом.

З метою збереження довкілля у парку заборонене використання техніки з двигунами внутрішнього згоряння, кораблики оснащені електродвигунами, а для туристів розроблені пішохідні маршрути з місцями для відпочинку. Тому для відвідування парку потрібно обов’язково мати зручне для прогулянок на природі взуття.

Обід в національному ресторані хорватської кухні (оплачується самостійно). Рекомендуємо місцеву форель (хорв. рastarva) і біле вино Грашевіна, а до м'яса - червоне вино: Бабіч чи Дінгач.

Повернення на узбережжя Адріатики у місто Опатія.

Ночівля в готелі в Опатії.

День 7, пт
Опатійська Рив'єра (Трієст, Італія)

Харчування за вибраною програмою. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри. 

Для бажаючих факультативна* екскурсія до італійської столиці кави – Трієсту (65 євро).

Трієст – це місто, де поєднались латинська, слов’янська та німецька культури. Тут поряд із сучасними яхтами сусідять собори VIII століття, тут ідеальна суміш, унікальний місток між Заходом і Сходом, між Європою і Середземномор'ям.

Більшу частку своєї історії Трієст належав до Австро-Угорщини і був її головним морським курортом і портом. Навіть першу залізничну колію через Альпи було прокладено до Трієсту. Австрійцями було забудовано центральну частину міста з усією властивою парадним австрійським містам пишністю. І вийшло місто імперське, надто декоративне, помпезне… Якщо подивитись на місто з пірсу, побачиш, як бруківка без жодних огорож переходить у морську гладь. І цей контраст австрійської монументальності і легкості моря і бризу, що віє тут, надає Трієсту гостроти і змушує тебе запам'ятати це дивне місто.

З берегу, з трьох сторін його обіймають гори, і ми зможемо піднятись до кафедрального собору Сан-Джусто, з оглядового майданчику якого Трієст буде видно як на долоні. Під час екскурсії побачимо руїни античного амфітеатру (це I-II століття н.е.), Арку Ріккардо, що прекрасно збереглися і нагадують, що не австрійці, а римляни були першими на цій землі. Прогуляємось містом і ознайомимось з його іншими пам’ятками і традиціями. Якщо, повернувши на перехресті в Трієсті голову, ти не побачив море, то ти побачив гори, причому в 90% випадків дивишся ти не на територію Італії, а далі в Словенію, яка підходить зовсім близько.

У вільний час можна буде пообідати в одному із численних ресторанчиків, випити смачної кави (бо Трієст є столицею італійської кави ILLI) або бокал місцевого білого шпріцу, спостерігаючи за життям приморського міста. Або зайнятись шопінгом по-італійські.

Повернення в Опатію. Ночівля в готелі.

День 8, сб
Опатійська Рив'єра

Харчування за вибраною програмою. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри. 

Ночівля в готелі в Опатії.

День 9, нд
Опатія - озеро Каринтії - Брно

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд на озеро Каринтії (можливе купання).

Каринтія – федеральная земля на півдні Австрії, що межує з Італією та Словенією. Вона вважається найтеплішим та найсонячнішим регіоном країни. Тут неймовірна природа: альпійські гори з кришталево чистими озерами, мальовничі долини, водоспади, рідкісні рослини.

Вільний час.

Переїзд в місто Брно.

Поселення в готель. Вільний час.

Брно - друге за величиною місто в Чехії та столиця Моравського краю й одне з найкрасивіших міст у Центральній Європі. Місто затишне і красиве: його історичний центр, зроблений пішохідною зоною, оперезаний парками та бульварами на місці колишньої фортечної стіни. Старі площі, вулички та костели створюють неповторну чарівність, за яку Брно називають Моравським Парижем.

Ніч у готелі.

День 10, пн
Брно - Перемишль

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Перемишль. Завершення екскурсійної програми.

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна (Олена Братусь)

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Базовий готель Astoria Designhotel 4* ВВ (сніданки), вартість туру на 1 особу по датах виїзду: 

 • STOP SALE15.06 - 24.06: 799 євро (sngl +360 євро) - гарантований виїзд
 • STOP SALE22.06 - 01.07: 899 євро (sngl +430 євро) - гарантований виїзд
 • 06.07 - 15.07: 949 євро (sngl +450 євро) - гарантований виїзд (extra номери): 1/2 Twn 949 євро ВВ, 1064 євро НВ; сінгл 1399 євро ВВ, 1514 євро НВ
 • 13.07 - 22.07: 949 євро (sngl +470 євро) - гарантований виїзд
 • 20.07 - 29.07: 949 євро (sngl +470 євро)
 • 03.08 - 12.08: 949 євро (sngl +470 євро) - гарантований виїзд
 • 10.08 - 19.08: 949 євро (sngl +470 євро)
 • 17.08 - 26.08: 949 євро (sngl +470 євро)
 • 24.08 - 02.09: 899 євро (sngl +430 євро) - гарантований виїзд
 • 31.08 - 09.09: 899 євро (sngl +430 євро)
 • 07.09 - 16.09: 899 євро (sngl +430 євро)

Доплата за вечері в базовому готелі на морі: 115 євро/ос./7 ночей, харчування сніданок+вечеря (НВ)

Доплата за одномісне розміщення по датах виїзду:

Виїзд 15.06: + 360 євро
Виїзди 22.06, 24.08, 31.08, 07.09: + 430 євро
Виїзд 06.07: + 450 євро
Виїзди 13.07, 20.07, 03.08, 10.08, 17.08: + 470 євро

Також група може може бути розміщена в готелі Bristol 4*

Детальніше інформацію про всі ціни / готелі / дати / наявність номерів / варіанти розміщення дивіться в нашому онлайн-підборі

Додаткова інформація

Ви можете приєднатись до туру по маршруту в Польщі, Чехії та Австрії

Зверніть увагу: факультативні виїзні екскурсії здійснюються при бронюванні від 15 осіб

 • острів Крк - 55 євро
 • Пула, Ровінь, Лімський фіорд - 80 євро
 • Плитвицькі озера - 115 євро
 • Трієст (Італія) - 65 євро

Сезон-2024: Групові квитки на потяг Київ-Перемишль-Київ

Пропонуємо додатково забронювати групові квитки на потяг:
- Київ-Перемишль 051К, прибуття у Перемишль за розкладом о 05:53
- Перемишль-Київ 052К, відправлення з Перемишля за розкладом о 20:28

RT (квиток в обидві сторони) - 100 євро/ос.
OW (квиток в один бік) - 50 євро/ос.

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Марина Молога
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 131
 • e-mail: [email protected]
 • Ім'я: Тетяна Жарова
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 102
 • e-mail: [email protected]