Макарська Рив'єра – один із найпопулярніших курортів у Хорватії із м'яким середземноморським кліматом, відмінними облаштованими пляжами, розвиненою туристичною інфраструктурою і можливістю поєднувати пляжний відпочинок із цікавими екскурсіями. Курорт є вузькою смужкою землі між морем і гірським масивом Біоково.

Макарска

Макарська – це дивовижне місто, яке одночасно є культурним і туристичним центром Хорватії та одним із кращих курортів на узбережжі. Курорт розташований у глибині тихої бухти, оточений з одного боку двома півостровами, а з іншого – мальовничими горами. Макарська славиться своєю довгою прогулянковою набережною Марінета, де уздовж пляжної курортної зони розташувалися численні кафе, ресторани і магазинчики. З Макарської прокладено туристичні маршрути до найцікавіших і найпопулярніших туристичних місць Хорватії.

Рекомендуємо відвідати францисканський монастир, музей мушель, церкви Св. Марка, Св. Петра і Св. Філіпа. Або ж - вирушити на велику морську прогулянку островами! Брач – найбільший у групі островів Середньої Далмації. Ми відвідаємо найзнаменитіший хорватський пляж Златні Рат - Золотий Ріг, який є унікальним природним феноменом. Це гальково-піщаний мис, який залежно від напрямку вітру і морських течій змінює свої обриси. Хвар – найбільш сонячний острів Адріатики. Невеликі й затишні середньовічні міста, численні мініатюрні бухти, буйна рослинність і п'янкий аромат лаванди роблять цей острів одним із найкрасивіших у Хорватії.