Категорія
Розповіді про мандри

Прокричати на повні груди «Слава Україні!» з вершини заввишки 1 228 метрів! Пройтися кришталево-прозорим мостом над прірвою, дивлячись на Адріатичне море! А внизу лежать, здається, крихітні острови. Це можливо відчути особисто у природному парку Біоково, що у Хорватії. Тут почуття прекрасного та здорового адреналіну зашкалюють. Тут хочеться відпустити у прірву всі тривоги і біди, всі печалі. А з собою забрати натомість спокій, натхнення та сили, що черпаються звідусіль: з краси природи та з її величі.

Біоково: прогулянка понад хмарами або подорож до Динарських Альп
Біоково: прогулянка понад хмарами або подорож до Динарських Альп
Біоково: прогулянка понад хмарами або подорож до Динарських Альп
Біоково: прогулянка понад хмарами або подорож до Динарських Альп

Біоково – частина Динарських Альп і другий за висотою гірський масив Хорватії. 196 км² території визнані національним парком і тут нарахували понад 1,5 тисячі різних видів рослин і тварин. Левова частина з них – зустрічається тільки в Хорватії і ніде інде. Таке чудо природи, не інакше, знаходиться за 13 кілометрів від популярного адріатичного курорту Макарська Рив’єра.

Вирушаючи до Біоково, варто прихопити з собою павербанк для телефону, бо утриматися від зйомок краєвидів, що відкриваються по дорозі, не вийде. Також не варто забувати про зручне взуття. Найкращий варіант – кросівки. Не зайвою буде легка куртка чи светр – повітря тут справді свіже. Дорога через нацпарк  становить 35 кілометрів. Уявіть ці масштаби природної краси.

На 13-му кілометрі на вас чекає оглядовий майданчик, знаходячись на якому, здається, забуваєш дихати.  Це – Skywalk.  25 -метровий скляний міст – однозначна родзинка парку. А скоріше – вид, який розкидається перед очима, коли стоїш на вершині 1 228 метрів над рівнем моря. 

Якщо ви не поціновувач висоти, то відвідувачам радять дивитися перед собою. Найвідважніші ж всідаються прямісінько на скляну підлогу і обов’язково роблять селфі.

До речі, кажуть, що в безхмарну погоду зі Skywalk можна розгледіти навіть Італію.

В цьому куточку Землі в котре переконуєшся, що природа – найкращий лікар, який вміє загоїти та відлаштувати найбільш тонкі струни душі.

 

 


 

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment