24 390 грн
750
€EUR
8 днів
Маршрут

ЛісабонКашкайшКабо да РокаСінтраОбідуш – Баталя – АлкобасаТомар – Лузо – Порту – Брага – Бон Жезуш – Гімарайнш – Порту – Авейру – КоїмбраФатіма – Гроти Grutas da Moeda – Лісабон (Сетубал – Аррабіда – Мафра – Ерісейра – Жозе Франку) – Ваше місто
Вильоти щодня!

Країни:
Дати

Опис туру

Завжди прекрасний Лісабон, дивовижне Порту, неймовірні замки та монастирі, чарівна природа і рукотворні дива інженерного генія людини, унікальні історичні пам'ятки і таємниці, над розгадками яких б'ються тисячоліттями, королі і мореплавці – ласкаво просимо до Португалії!

Країна великих морських подорожей, грандіозних географічних відкриттів і терпкого портвейну. М'який клімат, свіжі лісові і лугові аромати, легкий океанський бриз і безкраї простори Атлантики, унікальна архітектура в стилі «мануеліно» і міцна кава... Відкрийте для себе цю країну з її дивовижним характером і красою, відчуйте себе справжніми першовідкривачами, насолодіться теплом португальського сонця і закохайтеся в Португалію назавжди!

Ви самостійно обираєте, наскільки насиченою буде Ваша екскурсійна програма. Ми літаємо щодня!

У вартість входить
Розміщення в готелях обраної категорії;
Харчування за програмою;
22
Транспортне обслуговування на комфортабельному автобусі;
Послуги гіда за маршрутом.
У вартість не входить
Авіапереліт, а/п Лісабона;
22
Страхування;
22
Аудіогіди на період туру;

Лісабон – Кашкайш – Кабо да Рока – Сінтра – Обідуш – Баталя – Алкобаса – Томар – Лузо – Порту – Брага – Бон Жезуш – Гімарайнш – Порту – Авейру – Коїмбра – Фатіма – Гроти Grutas da Moeda – Лісабон (Сетубал – Аррабіда – Мафра – Ерісейра – Жозе Франку) – Ваше місто
Вильоти щодня!
День 1
Ваше місто - Лісабон

Прибуття в Лісабон. Трансфер у готель.

Розміщення в Лісабоні в готелі обраної категорії.

Увага! Додатково оплачуються трансфери для рейсів, що прибувають до Лісабона в нічний час – після 23:00, і трансфери з готелю в аеропорт до 7:30 – 15 євро з особи.

День 2
Кашкайш - Кабо да Рока - Сінтра

Сніданок у готелі.

Екскурсія Сінтра – Мис Рока – Кашкайш, 8 годин з обідом.

Кашкайш і Ешторіл – невеликі прибережні містечка в околицях Лісабона, що в XIX столітті перетворилися на престижні курорти для європейської знаті. Зараз це сучасні курортні містечка, у літні місяці – улюблене місце відпочинку португальців і туристів з Європи; комфортні пляжні зони, безліч ресторанчиків, що пропонують гастрономічні витребеньки, і цікава історія. Зупинимося біля скелі "Паща Диявола" – таємничого місця, з яким пов'язано багато легенд...

Мис Рока – найзахідніша точка Європи. Колись мис вважали кінцем світу. І дійсно, земля закінчується тут раптово, серед стрімких скель і поривів атлантичного вітру. Відчуйте енергію цього місця, зробіть пам’ятні фотографії!

Сінтра – перлина Португалії. Місто і навколишні пагорби всіяні казковими палацами і фантастичними віллами, які зачаровують відвідувачів уже протягом багатьох століть. Відомий британський поет і мандрівник лорд Байрон зупинявся тут у 18 столітті. Він писав, що місто "можливо, в усіх відношеннях є найпрекраснішим у Європі", називав його "славний Едем". Прогуляємося звивистими вуличками старого міста, просякнутого духом романтики і містицизму.

Відвідаємо палац Кінта-да-Регалейра, який по праву вважається найромантичнішим і найзагадковішим місцем у Сінтрі. На території палацу міститься чудовий парк зі ставочками, гротами, колодязями, фонтанами й архітектурними принадами. Багато містики і таїнств пов'язано з парком... Кожен об'єкт у саду займає, безумовно, не випадкове місце, все побудовано за якоюсь одному автору відомою закономірністю, від чого навіває на мандрівників ще більшу ауру таємниці і загадковості. Найзагадковіший з усіх таємниць Регалейра – колодязь, що йде вглиб землі.

За бажанням – відвідаємо Палац Пена.

Увечері за бажанням, за додаткову плату – фаду з вечерею і трансфером (65 євро).

Фаду (порт. Fado) – Saudade, по-португальськи «глибока внутрішня печаль і туга» – головна тема фаду. Музика фаду – візитівка Лісабона, тут традиційно слухають музику фаду ввечері, поєднуючи з вечерею.

Ніч у готелі Лісабона.

День 3
Лісабон - Обідуш - Баталя - Алкобаса - Томар - Лузо

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Екскурсія "Золоте кільце Португалії": Обідуш – Баталя – Алкобаса – Томар – Лузо (8 годин). Під час екскурсії – обід у національному ресторані з напоями.

Обідуш – середньовічне містечко, яке повністю зберегло свій вигляд протягом століть. Залишившись практично в межах кріпосної стіни, справжній музей під відкритим небом, воно оголошене пам'яткою всесвітньої спадщини. Містечко з неймовірно мальовничими брукованими вуличками, з різнокольоровими будиночками, прикрашеними геранню і бугенвіліями.

Спробуйте вишневий лікер у шоколадних стаканчиках... Обідуш – португальська столиця і вишневого лікеру, і шоколаду, який у Португалії почали робити саме тут.

Томар – невелике селище, що перетворилося на місто завдяки будівництву в 1169 році резиденції Великого Магістра ордена португальських тамплієрів Гуалдіна Пайша. Замок-монастир був столицею португальських тамплієрів, а після вигнання тамплієрів з Європи – і столицею всього тамплієрства. Орден складався з лицарів, головною метою яких був захист християнства і звільнення Португалії від маврів. В обмін на цю послугу португальська корона дозволила ордену зберегти за собою третину всіх земель, завойованих на південь від річки Тежу.

Баталя. Абатство Санта-Марія-да-Віторія є одним із найбільших готичних шедеврів Європи й охороняється як пам'ятка всесвітньої спадщини. Побудоване з жовтого вапняку, абатство виблискує на сонці, як золотий самородок. Колиска інквізиції та офіційно діюча штаб-квартира ордену Кармелітів. Легенда свідчить: якщо Вас цікавить удача в житті, то тільки тут у Вас є шанс здобути її прихильність, переступаючи через поріг монастиря тільки з високо піднятою правою ногою...

Алкобаса – Абатство. Тут колись почалася багаторічна війна сина, яким керувала абсолютна лють від втраченої любові, – проти батька, що забрала десятки тисяч життів і випалила цілі міста. Історія португальських Ромео і Джульєтти. Базиліка монастиря Алкобаса – одна з найвищих і найкрасивіших на Іберійському півострові.

Закінчення екскурсійного дня в готелі Лузо 4*, розташованому біля підніжжя гори Буссако, що оточена реліктовими лісами.

День 4
Порту

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Переїзд у Порту. Оглядова екскурсія в Порту.

Порту – це місто, яке подарувало ім'я всій державі. Північна столиця Португалії, справжній музей під відкритим небом. Кафедральний собор зберігає багато різних скарбів минулого. Шедевр архітектури португальського бароко – колишній Єпископський палац, побудований у XVII столітті. Одна з найкрасивіших церков у Порту – церква Святого Франсишку 15 століття. Біржовий палац вражає розкішшю внутрішнього оздоблення інтер'єру.

Вежа Клерігуш – символ Порту, побудована італійським архітектором Н.Назоні у 18 столітті. Вона не тільки стала прикрасою старих кварталів, але й служила хорошим орієнтиром для входу кораблів у гавань. Прекрасний зразок португальського бароко – церква Кармеліташ, вокзал Сан-Бенту, побудований на місці бенедиктинського монастиря. Стіни головного залу вокзалу прикрашені величезним панно з кахлів азулежу на сюжети з найяскравіших епізодів історії Португалії. До вокзалу веде старовинна вулиця Квітів, де жили золоторукі майстри. Вулиця зберегла атмосферу минулого – фасади будинків прикрашені кахлями і балконами з кованими решітками.

Заселення в готель обраної категорії. Вільний час.

За бажанням і за додаткову плату – круїз по річці Доуру (15 євро з особи), відвідування винних льохів і дегустація знаменитого портвейну (за додаткову плату).

Ніч у готелі в Порту.

День 5
Брага - Бон Жезуш - Гімарайнш

Сніданок у готелі.

Екскурсія – Брага, Бон Жезуш, Гімарайнш з обідом (тривалість 6 годин).

Брага – релігійна столиця Португалії, з численними соборами і пам'ятками в стилі бароко. Кафедральний собор і сад Санта-Барбари, затишні вулички історичного центру.

Одна з найвідоміших визначних пам'яток країни – церква Христа на Голгофі, Бом-Жезуш-ду-Монте – святилище, яке манить до себе величезний потік паломників і мандрівників. Пройдемо сходами, які символізують п'ять почуттів і три чесноти, дізнаємося значення символів, фонтанів і статуй, що прикрашають це місце.

Гімарайнш – колиска португальської держави, старовинне містечко з готичною архітектурою. Середньовічний замок і палац герцогів Браганса, вузькі бруковані вулички і тихі затишні площі з невеликими ресторанчиками.

День 6
Порту - Авейру – Коїмбра – Фатіма – Гроти Grutas da Moeda – Лісабон

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Екскурсія Порту – Авейру – Коїмбра – Фатіма – Гроти Grutas da Moeda з обідом (тривалість 8 годин).

За додаткову плату:

– Прогулянка по каналах на човниках в Авейру – 10 євро;
– Відвідування гротів – 7 євро.

Авейру – відоме як "португальська Венеція", чарівне місто з безліччю каналів і мостів. Воно вважається одним із найкрасивіших місць у країні завдяки своїм барвистим човнам Молісейрос і будівлям у стилі пастель, спокійній атмосфері – ідеальне місце для відпочинку. Фірмове тістечко у вигляді яєць відоме далеко за межами країни.

Коїмбра – місто і його назва утворилися від римського поселення Конімбріга, що виникло в VI столітті. Це місто займає особливе місце в серцях усіх португальців. Багата своєю історією Коїмбра є батьківщиною одного з найстаріших університетів Європи, заснованого королем Дінішем у 1290 році. Шість португальських королів народилися саме в Коїмбрі, яка також була столицею в період з 1139 до 1256 року. Неймовірно гарне місто, на вулицях якого всі говорять на португальсько-італійському діалекті, а вулиці наповнені студентами в мантіях з контрабасом, віолончелями, скрипками.

Фатіма – з маленького села в самому центрі Португалії, у горах Сантарен, між Лісабоном і Порту, перетворилася на священне для католиків усього світу місто, завдяки явленню в 1917 році Пречистої Діви Марії, яке зробило Фатіму важливим центром паломництва. Цікаво, що назва міста походить від мавританського імені дівчини, яка, за легендою, перейшла в католицизм в 11 столітті саме в цій місцевості. Це також єдине місце на планеті, у якому Католицька і Православна церкви не мають протиріч. Релігійний комплекс Фатіма – один з найбільших і найшанованіших у світі.

Підземні гроти Grutas da Moeda вражають уяву – незліченна кількість підсвічених галерей, прикрашених сталактитами і сталагмітами, деяким із яких більше 80 тисяч років; наскельний живопис; високі склепіння печер – це лише мала частина того, що доведеться побачити під час цієї подорожі.

Приїзд у Лісабон. Поселення в готель, ночівля.

День 7
Лісабон (Сетубал - Аррабіда)

Сніданок у готелі. Вільний час.

За бажанням – додаткова екскурсія Сетубал – Аррабіда, дегустація мускатних вин з обідом у ресторані (65 євро).

Вирушимо на півострів Сетубал. Проїдемо найвищим мостом у Португалії – "Міст 25 квітня" – до Статуї Христа. З висоти пташиного польоту перед нами відкриється як на долоні прекрасний Лісабон! Потім заглянемо в середньовічну фортецю, навколо якої розкинувся океан. Далі наш шлях проходить по національному парку Аррабіда, відомому своїми фантастичними пейзажами від гірських вершин до безмежного океану. Ви познайомитесь з історією виноробства і продегустуєте чудові мускатні вина цього регіону.

На завершення Вам буде запропоновано обід – рибне родізіо (великий вибір по-різному приготовленої риби та морепродуктів з напоями).

Повертаємося в Лісабон по одному з найдовших мостів у Європі – Васко да Гама.

День 8
Лісабон (Мафра - Ерісейра - Жозе Франку) - Ваше місто

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Екскурсія по Лісабону (обід включений, 4,5 години).

Екскурсія Мафра – Ерісейра – село Жозе Франку. Легкий ланч із місцевим вином (тривалість 5 годин).

Лісабон – найзахідніша і найбільш вільна столиця Європи, одне з найстаріших міст світу і найстаріше місто Західної Європи. Має таку багату історію, що за 4,5 години Ви дізнаєтеся і побачите тільки найцікавіше і найбільш значуще. У Лісабоні гармонійно поєднується архітектурна спадщина різних стилів – романський і готичний, класицизм, мануеліно і бароко.

Відвідаємо історичний район Алфама, площу Россіу з пам'ятником імператору Педро IV, проїдемо широким бульваром Авеніду да Лібердаде, затримаємося в районі Белен – колись із Белена відправлялися в навколосвітні подорожі Генріх Мореплавець, Фернан Магеллан, Васко да Гама. І саме район Белен вшанував своєю присутністю Христофор Колумб. А дивовижна Беленська вежа для Лісабона є тим же символом, що й Ейфелева – для Парижа. Помилуємося величчю монастиря Жеронімуш, що є яскравим представником стилю мануеліно.

Ерісейра. Колоритне рибальське містечко, що затишно примостилося на красивому океанському березі та зберегло свою самобутність до наших днів. Довгі століття селище було найважливішим риболовецьким центром краю.

Село Жозе Франку – типове португальське селище початку XX століття в мініатюрі. У невеликому селі познайомимося з побутом, життям селян.

На завершення скуштуємо традиційну їжу селян – смачний хліб, в'ялені ковбаски, місцеве вино – все це приготовано за старовинним рецептом. У селі є також магазин із цікавим і, мабуть, найпривабливішим за цінами вибором кераміки, розфарбованої вручну, а також відомі капустяні листи, півні, посуд тощо.

Мафра. Тут розташовується гігантський палацово-монастирський комплекс. Він неймовірний! А з'явилася ця грандіозна споруда завдяки проекту короля Жоана V, який надумав затьмарити велич самого іспанського Ескоріала! Навіть сьогодні Мафра здається скупченням іграшкових будиночків у порівнянні з палацом: висота триповерхового міського будинку не досягає карниза другого поверху палацу. Тут найбільша в світі колекція дзвонів, які можна почути в радіусі 24 км.

Трансфер в аеропорт Лісабона. Закінчення обслуговування.

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість туру з 1 людини в євро:

Категорії готелів

Готелі 3*
Лісабон – Roma 3*,
A.S. Lisboa 3* або аналог

Лузо – Grand Luso 4*,
Порту – Star Inn Porto 3* або аналог

Готелі 4*

Лісабон – Czar Lisbon 4*,
Occidental Lisboa 4*
Acores Lisboa 4*

Лузо – Grand Luso 4*
Порту – Portus Cale 4* або аналог

Двомісний номер

750

865

Одномісний номер

995

1135

3-й дорослий у номері

725

840

Додаткова інформація

Послуги за додаткову плату (за бажанням):

– дегустація вин у Порту – від 6,5 євро
– вхідні квитки в музеї, гроти – від 20 євро
– екскурсія в Сетубал, Аррабіду, до Статуї Христа, обід, дегустація – 65 євро
– фаду з вечерею і трансфером – 65 євро.

Можливе бронювання кращих місць в автобусі з доплатою:

1-й ряд – 25 євро
2-й і 3-й ряди – 20 євро
4-й ряд – 15 євро
*Оплачені місця гарантовані з ваучером протягом усього туру.

Трансфери для рейсів, що прибувають до Лісабона в нічний час – після 23:00, і трансфери з готелю в аеропорт до 7:30 – 15 євро з особи.

Звертаємо Вашу увагу, що в Лісабоні змінився туристичний податок з 01.01.2019: Лісабон – 2 євро на добу з людини, Порту – 2 євро на добу з людини. Податок стягується з туристів при заселенні або виселенні з готелю.

У програмі можливі незначні зміни, які не впливають на обсяг послуг, що надаються.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Тетяна Жарова
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: tanya@feeria.ua