90 212 грн
3199
$USD
16 днів
Маршрут

КиївПекін – Лоян – Сіань – Чжанцзяцзе – ШанхайХанчжоу (Сучжоу) – ГонконгМакао – о. Лантау – ГонконгКиїв

Країни:
Дати

Опис туру

Китай – настільки багатоманітна і незбагненна країна, що подорож туди – це наче політ на іншу планету.

Судіть самі: третя за площею держава у світі, щедро наділена красою природи; одна з найдавніших цивілізацій; країна, у якій тисячолітні пам'ятки оточені неймовірними футуристичними мегаполісами; нація, що зуміла побудувати капіталізм із комуністичним обличчям; держава, яка немов виткана з дивовижних, несхожих один на інший клаптиків.

Це вони навчили всіх пити чай, придумали шовк і папір та побудували Велику Китайську стіну. Колиска цивілізацій і сучасне економічне диво.

Маршрут, який Ви подолаєте за 16 днів, більше схожий на своєрідний міст між минулим і майбутнім – ми постаралися зібрати для Вас усе найцікавіше! Гарантуємо: Ваші враження від поїздки будуть такими ж прекрасними і безцінними, як і нефрит – національний камінь Китаю.

У вартість входить
Міжнародний переліт;
22
Проживання в готелях 3-4*;
22
Усі трансфери за програмою;
Супровід гіда, екскурсії;
Переїзди на поїздах; внутрішні перельоти;
22
Усі вхідні квитки за програмою.
22
У вартість не входить
Віза в Китай;
22
Медична страховка;
22
Вхідні квитки в Чжанцзяцзе;
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Додаткове харчування;
Особисті витрати.

Київ – Пекін – Лоян – Сіань – Чжанцзяцзе – Шанхай – Ханчжоу (Сучжоу) – Гонконг – Макао – о. Лантау – Гонконг – Київ
День 1-2, 1.05-2.05
Київ - Пекін

Виліт з Києва о 23:40.

День 3, 3.05
Пекін

Приліт у Пекін о 0:20. Трансфер у готель.

Виїзд на оглядову екскурсію по Пекіну.

Екскурсійна програма:

Площа Небесного Спокою Тяньаньмень – площа займає 400 тисяч кв. м. і є найбільшою у світі.
Великий національний театр.
Імператорський палац Гугун (Заборонене місто).
Дегустація китайського чаю (40 хв) – символ гостинності китайської нації.
Храм неба – культовий ансамбль жертвопринесення Богові неба.
Парк Цзиншані.
Музей шовку (40 хв).

Вечірнє шоу (за бажанням, оплачується додатково): 1) Цирк; 2) Династія Золотої маски; 3) Кунфу.

Ніч у готелі.

День 4, 4.05
Пекін – Лоян

Сніданок. Виселення з готелю.

Виїзд на екскурсію на «Велику Китайську стіну».

Екскурсійна програма:

Велика Китайська стіна – ділянка «Цзюй Юн Гуань».
Фабрика нефриту.
Літня резиденція Іхеюань.
Центр китайської медицини.
Огляд олімпійських об'єктів (з автобуса) без вхідних квитків.
Пекінський Національний стадіон "Пташине гніздо".
Пекінський Національний плавальний центр "Водний куб".

Вечеря (за бажанням, за додаткову плату) – пекінська качка.

Після екскурсії трансфер на залізничний вокзал, виїзд у Лоян на швидкісному поїзді G669 17:08 – 21:12.

Прибуття в Лоян. Зустріч на вокзалі, трансфер у готель, розміщення. Ніч у готелі.

День 5, 5.05
Лоян

Сніданок.

Виїзд на екскурсію в монастир Шаолінь і ліс пагод Талінь (можливе відвідування виступу майстрів Ушу – оплачується додатково).

Храм Шаолінь, з його більш ніж тисячолітньою історією, було побудовано ще за часів династії Тан і заявлено ключовим національним буддистським монастирем у 1983 році. Це місце народження відомого бойового мистецтва Шаолінь і однієї зі шкіл китайського буддизму Чань. Будучи однією з найголовніших визначних пам'яток Китаю, храм розташувався навпроти піку Вуру, оточений пишною рослинністю і загостреними вершинами гір. Завдяки такому розташуванню храм і отримав свою назву – «шао» від гори Шаоші, біля підніжжя якої він стоїть, а «лін» у перекладі з китайської означає ліс.

За свою довгу історію храм неодноразово реконструювався, завдяки чому його архітектура дуже своєрідна і включає в себе елементи архітектурних стилів 11 епох. Крім того, він входить у список пам'яток світової культурної спадщини, що перебувають під захистом ЮНЕСКО.

Ніч у готелі Лояна.

День 6, 6.05
Лоян – Сіань

Сніданок.

Виїзд на екскурсію в печери Лунмень і храм Баймаси.

Печери Лунмень – головна визначна пам'ятка Лояна, яка виникла завдяки індійській традиції вирізати зі скелі цілі комплекси печерних храмів. Вважалося, що таке діяння покращує карму і сприяє кращому переродженню в наступному житті.

Храм Баймаси – у 64 році, в епоху правління династії Східна Хань (25-220), імператор Мін відправив свою делегацію на захід, щоб вивчити буддизм, який у той час набирав популярність. Через три роки делегація повернулася разом з двома видатними індійськими монахами – Ше Мотеном і Чжу Фаланем. Вони привезли із собою білого коня, який віз на спині буддійські сутри і буддійські скульптури. Це стало початком буддизму.

Трансфер на вокзал. Виїзд у Сіань на швидкісному поїзді G823 17:57 – 19:30.

Прибуття в Сіань. Зустріч з гідом на вокзалі, трансфер у готель і розміщення. Ніч у готелі.

День 7, 7.05
Сіань

Сніданок. Оглядова екскурсія по Сіаню.

Старовинна міська стіна – перша історична пам'ятка, з якою туристи зустрічаються в Сіані – це стара міська стіна, яка оточує древнє місто.

Барабанна вежа розташована на північний захід від Сіаньської дзвіниці. Серед місцевих жителів вежі більш відомі як «будівлі-родичі» або «Ранковий дзвін і темний барабан».

Сіаньська вежа-дзвіниця – споруда, побудована в традиційному китайському стилі та розташована в центрі Сіаня, древньої столиці. Саме від цієї вежі відходять усі важливі вулиці міста – Східна, Північна, Західна і Південна, які з'єднують дзвонову вежу з воротами міських стін.

Даяньта – велика пагода Диких Гусей. Велика пагода Дикого Гуся розташована в храмі Ціень, за 4 кілометри від центру Сіаня, і є одним з головних орієнтирів міста.

Прогулянка по вулиці Wenhuajie.

Вечірнє шоу (за бажанням, оплачується додатково) – Танець династії.

Ніч у готелі Сіаня.

День 8, 8.05
Сіань – Чжанцзяцзе

Сніданок. Виселення з готелю.

Виїзд на екскурсію «Теракотова армія».

Бінмаюн – Теракотові воїни. Виявлені в 1974 році групою фермерів, Теракотові воїни (або Теракотова армія) здивували світ майстерністю свого виконання і неймовірною кількістю. Теракотова армія була побудована для того, щоб охороняти могилу імператора Цин Шихуана – імператора, який заснував династію Цин і об'єднав Китай.

Відвідування гарячих джерел Хуацін (оплачується додатково). Розташоване за 30 кілометрів від міста Сіань, біля підніжжя гори Лішань повіту Ліньтон, гаряче джерело Хуацін широко відоме завдяки не тільки своїм мальовничим краєвидам, а й романтичній історії кохання імператора династії Тан Сюаньцзуна (685-762 роки) та його коханої Ян Гуйфей.

Трансфер в аеропорт. Виліт у Чжанцзяцзе.

Прибуття в Чжанцзяцзе. Зустріч в аеропорту з гідом.

Трансфер у готель. Ніч у готелі.

День 9, 9.05
Чжанцзяцзе

Сніданок.

Екскурсія в Національний парк Чжанцзяцзе.

Гори Тяньменьшань «Небесні врата»: найвища гора в Чжанцзяцзе – 1518 метрів. Підйом на найдовшій канатній дорозі (7500 метрів), гірська дорога. Скляна дорога – 60 метрів, висота – 1300 метрів над рівнем моря.

Буддійський храм, спуск на ескалаторі до печери Тяньмень, спуск пішки по 999 сходинках (можна на ескалаторі 32 юаня/особа), збір біля автобуса, транспорт до виходу з парку.

Увечері шоу «Чарівність Сянсі» (за бажанням, оплачується додатково). Ніч у готелі.

День 10, 10.05
Чжанцзяцзе

Сніданок.

Продовження екскурсії по Національному парку Чжанцзяцзе.

Підйом на канатній дорозі на гору Тяньцзи. Далі на ековагончику ми доберемося до гори Аватар. Спуск на ліфті 100 драконів «Байлун».

Гранд Каньйон. Огляд скляного моста. Міст завдовжки 430 метрів і завширшки 6 метрів висить над прірвою на висоті 380 метрів. Таким чином, це не тільки найвищий скляний міст у світі, але і найдовша подібна споруда на планеті.

Перехід був спроектований ізраїльським архітектором Хаїмом Дотаном. По дну великого каньйону прокладений дивовижний за своєю красою туристичний маршрут. Дорога починається на вершині гірського плато, звідки вниз ведуть довгі сходи, потім їх змінює жолоб, а пізніше – трос.

Трансфер в аеропорт. Виліт у Шанхай.

Після прильоту трансфер у готель. Ніч у готелі.

День 11, 11.05
Шанхай

Сніданок. Виїзд на оглядову екскурсію по Шанхаю.

Храм нефритового Будди було засновано в 1882 році. Зовні його легко впізнати за стінами яскравого шафранового кольору. Усередині найголовнішою пам’яткою є двометрова статуя Будди з білого нефриту.

Сад радості Юйюань – у північно-східній частині старого китайського кварталу розкинувся великий базарний район. Його центром є сад Юйюань або Сад Мандарина (Yuyuan Shangchang) і храм Міських Богів (Chenghuang Miao). Багато туристів вважають це місце одним з найцікавіших у Шанхаї.

Телевежа «Східна перлина» – третя за висотою в Азії (висота 468 метрів), п'ята за висотою телевежа в світі, одна з головних визначних пам'яток району Пудун у Шанхаї.

Набережна Вайтань є найвідомішою туристичною зоною в Шанхаї. Заради збереження історичних пам'яток висотне будівництво в ній обмежено.

Ніч у готелі.

День 12, 12.05
Шанхай – Ханчжоу (Сучжоу)

Сніданок. Вільний день у Шанхаї.

Факультативна екскурсія в Ханчжоу або Сучжоу.

Ханчжоу. У Китаї цілих 36 західних озер, але найзнаменитішим вважається те, що розташоване в Ханчжоу. На його берегах, водах і островах є десятки мальовничих місць, багато з яких мають поетичні назви: «Осінній місяць над озером», «Пагорб усамітнення», «Золоті рибки у Квітковій гавані».

Відвідування пагоди Шести гармоній. Під «шістьма гармоніями» мається на увазі шість буддійських «гармоній»: небо, земля, чотири сторони світу (північ, південь, захід, схід).

Сучжоу. Сад скромного чиновника (Чжочженюань), розташований у Сучжоу, по праву вважається одним із кращих зразків приватної садово-паркової архітектури. Цей сад було побудовано на початку XVI століття колишнім державним цензором Ван Сяньченем, якого, за легендою, відсторонили від посади за хабарництво. Перебуваючи в парку, у цю версію дійсно нескладно повірити: неозброєним оком видно, що на зведення парку пішли величезні статки.

Пагорб тигра. Відомий китайський поет Су Ши сказав: «Усе життя ви будете шкодувати, якщо, відвідавши Сучжоу, не побуваєте на Пагорбі тигра». Це дуже давнє місце. Міський парк було закладено тут ще за часів Весни й Осені, більше 2,5 тисяч років тому.

Міські ворота. Колись ворота Паньмень були частиною стародавньої міської стіни, побудованої в 514 році до нашої ери в епоху Воюючих царств. Згодом ворота були зруйновані, але в XIV столітті в епоху правління юаньського імператора Чжичжена (1333-1370 роки) ворота повністю відновили і повернули до життя. Відвідування шовкової фабрики.

Трансфер в аеропорт. Переліт у Гонконг.

Прибуття в Гонконг. Зустріч з гідом. Трансфер у готель. Ніч у готелі.

День 13, 13.05
Гонконг

Сніданок. Виїзд на оглядову екскурсію по Гонконгу.

Якщо Ви вперше в Гонконгу і прагнете побачити всі найбільш знакові місця острова Гонконг і Каулуна в перший же день, то цей тур саме для Вас!

На спеціальному трамвайчику Ви підніметеся на знаменитий Пік Вікторія – це найвища точка острова, з висоти якої відкривається чудова панорама міста. Тут за прийнятними цінами Ви зможете придбати магнітики і пам'ятні сувеніри і, за бажанням, відвідати знаменитий музей воскових фігур Мадам Тюссо.

Далі Ви прогуляєтеся бізнес-центром Гонконгу, де зосереджена велика частина неймовірних хмарочосів, і опинитеся в справжнісіньких «джунглях» Гонконгського центрального парку, де можна помилуватися дуже красивими квітами і птахами.

І, звичайно ж, жодна подорож у Гонконг не може обійтися без морської прогулянки на легендарному морському трамвайчику Star Ferry, на якому Ви переправитеся на сторону Каулун і опинитеся на знаменитій Алеї зірок. Звідси відкривається чудовий вид на о. Гонконг!

Ніч у готелі.

День 14, 14.05
Гонког – Макао

Сніданок. Вільний день у Гонконгу.

Факультативна екскурсія в Макао.

Історична частина Макао може здивувати тих мандрівників, які до цього вже побували в Європі. Колишня католицька церква, руїни Святого Павла, фасад якої зберігся після пожежі і який називають «живою біблією», побудована на самому початку 17 століття. Вона розповість нам про вічні життєві принципи, які прославляли єзуїти у своїй місії.

Подорожуючи історичним маршрутом, ми зможемо пройтися колоритною вуличкою «м'яса і печива», аромати якої будуть спокушати Вас на пробу місцевих делікатесів, традиційні рецепти яких зберігаються протягом багатьох століть, істинно маканійської кухні – м'ясо, приготоване пластами, і печиво з мигдалем.

Можна піднятися на вежу Макао, де на висоті 233 метрів Вам відкриється захоплюючий краєвид усього міста і де відчайдушні люди стрибають з тарзанки, а може, Ви і самі захочете спробувати відчуття вільного падіння. Однак більшість туристів відчувають дуже сильні емоції навіть просто подивившись на те, як стрибають інші.

Далі ми відвідаємо відомий готель-казино «Венеція», який займає площу майже в 1 мільйон кв.м. Ви побачите гігантський ігровий зал і при бажанні зможете поставити кілька фішок на удачу!

Унікальним шоу, без сумніву, є «Будинок Танцюючої води», поставлений тільки для Макао, на спеціально для цього побудованій сцені-театрі і з неймовірним бюджетом у 250 мільйонів американських доларів, витрачених на його постановку (квитки на шоу варто купувати заздалегідь).

Ніч у готелі Гонконгу.

День 15, 15.05
Гонконг - о. Лантау

Сніданок. Вільний день (виселення з готелю об 11:00).

Факультативна екскурсія на острів Лантау.

Лантау – найбільший з островів Гонконгу. Під час екскурсії Ви відвідаєте рибальське село Tai-O з будинками на палях і монастир Po Lin. Буддійський монастир Po Lin розташований на висоті 520 метрів. Серед безтурботних зелених пагорбів на п'єдесталі з лотоса незворушно сидить найвища в світі бронзова статуя сидячого Будди. Велична 34-метрова фігура важить 250 тонн, і щоб наблизитися до неї, потрібно піднятися по 268 сходинках.

У монастирі Вам запропонують вегетаріанське частування. Недалеко міститься «Стежка Мудрості» – унікальне творіння на дерев'яних колонах, розташованих у вигляді знака нескінченності. На Лантау також міститься єдина в Гонконгу плантація чаю.

Трансфер в аеропорт. Реєстрація на рейс до Києва.

День 16, 16.05
Гонконг – Київ

Виліт з Гонконгу о 01:20. Приліт до Києва о 12:15.

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19
Додаткова інформація

*У програмі можливі незначні зміни.

Екскурсії за програмою:

– оглядова по Гонконгу;
– оглядова по Шанхаю;
– національний парк Чжанцзяцзе;
– оглядова екскурсія по Сіаню;
– Теракотовая армія;
– печери Лунмень, монастир Шаолінь і ліс пагод Талінь;
– оглядова по Пекіну;
– Велика Китайська стіна.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Олексій Грибач
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 151
  • e-mail: aleksey@feeria.ua