Пекін: подорож до столиці великої імперії

Ошатні храми, величні палаци, мальовничі парки та неймовірно смачна кухня — лише за це можна всім серцем полюбити Китай! А його столиця Пекін поєднує у собі безліч неймовірних пам'яток, котрі мріють побачити на власні очі численні мандрівники й поціновувачі китайської культури. Поїздка до Пекіна безперечно стане унікальною пригодою, мандрівкою, яка когось частково ознайомить із китайською культурою, комусь принесе умиротворення, а когось і зовсім змусить інакше поглянути на світ.

В центрі Пекіна знаходиться таємниче місце під назвою Заборонене місто. На щастя, сьогодні заборона на його відвідання не розповсюджується на мандрівників. Й навіть навпаки — воно приваблює до себе туристів з усього світу, адже це найбільший палацовий комплекс у світі! На його величезній території у понад 730 тис.кв.м. протягом століть правили могутні китайські династії Мін та Цін.

Таким чином можна припустити, що, відвідавши Гунгун — інша назва комплексу, Ви заберете із собою частинку тутешньої неймовірно сильної енергетики. До того ж, кожен, хто бажає потрапити до Забороненого міста, проходить через Ворота Небесного Спокою, отримуючи шанс загадати заповітне бажання.

Дивовижної краси пекінські храмові комплекси — Тяньтань, Юнхегун, храм Конфуція — часто оточені красивими парками, у яких можна помилуватися виразною китайською флорою. А особливий шарм Пекіна полягає в тому, що, покинувши ці місця спокою, Ви можете потрапити до сучасних районів, де бурхливий ритм ділової частини місцевого населення поєднується із сучасними технологіями та проявами неповторної китайської культури.

Відчуйте пульс китайської столиці разом із Феєрією!