76 633 грн
1970
$USD
14 днів

Опис туру

"Дорогі туристи!

Ми хочемо запросити Вас на день народження нашої сім'ї, на справжнє індійське весілля!

У цей день ми збираємося сказати один одному "так" в оточенні найближчих і рідних людей.

Ми вирішили поєднати наші серця і долі 10/12/2018 року.

Будемо дуже раді бачити Вас на нашому першому сімейному святі!

Archana & Pawan "

 

Весілля в Індії - таке ж яскраве, барвисте й колоритне, як і сама Індія, і тому відрізняється особливою пишністю і вишуканістю.

Святкова весільна церемонія супроводжується величезною кількістю обрядів, ритуалів і звичаїв, які переходили з покоління в покоління.

Всю красу індійського весілля Ви зможете не тільки побачити, а й стати її безпосереднім учасником, відправившись з нами в незабутній тур, повний яскравих емоцій і фантастичних вражень!

Крім того, Ви відвідаєте безліч визначних пам'яток цієї самобутньої країни, побуваєте в різних районах Індії, зачаруєтесь її унікальною культурою і мальовничою природою.

   Гід - Ігор Захаренко!  

У вартість входить
Міжнародний переліт;
22
Проживання в готелях;
22
Трансфери;
22
Екскурсії за програмою;
22
Вхідні квитки за програмою;
У вартість не входить
Віза USD 110 USD;
Страховка 10 USD;
Обіди, вечері;
Все, що не вказано в параграфі "у вартість входить".
Делі - Курукшетра - Амрітсар - Дхарамсала - Шимла - Рішікеш - Харідвар - Халдвані – Делі
День 1 (01.12.2018)
Київ – Делі

Виліт з Києва авіалініями МАУ.

Польотні дані: PS391 01DEC KBPDEL  2055 0720+1

День 2 (02.12.2018)
Делі – Курукшетра

Зустріч в аеропорту з представником компанії.

 

Приліт о 07:20 ранку в Делі. Трансфер з Делі в Курукшетра. По прибуттю розміщення в готелі. Сніданок і відпочинок. 

Курукшетра - Поле Дхарми, де 5000 років тому відбулася битва між двома братськими родами - Кауравами й Пандавами. З кожного боку билися величні мужі, царі й воїни, але перемога дісталася захисникам Дхарми (порядку, моралі) - братам Пандавам. Махабхарата докладно описує події, що відбулися в чудових піснях, вона вважається п'ятою Ведою і служить великим уроком для всього людства.

У другій половині дня - екскурсія в Джотісар.

Джотісар - легендарне місце: саме тут Крішна розповів Арджуне Бхагавад-гіту, яка згодом стала основою індуїзму. Вечірня прогулянка уздовж гхат (ступені для ритуального обмивання) озера Брахма-Саровар. Згідно з Вамана Пуране, тут почав своє творіння господь Брахма.

Відвідування музею Крішни: тут можна побачити безліч експозицій, дізнатися багато нового про Крішну й побачити Стародавні артефакти.

Ніч у готелі.

День 3 (03.12.2018)
Курукшетра - Амрітсар

Сніданок.

Переїзд до Амрітсара, розташованого в провінції Пенджаб, на кордоні з Пакистаном.

Амрітсар є головним центром культурної, релігійної та політичної історії сикхів. Заснований четвертим гуру Рам Дасом в 1577 році. Місто отримало назву від священного ставка, в центрі якого знаходиться Хармандір-Сахіб (Золотий храм), головна сикхська гурдвара.

По дорозі - екскурсія на кордон з Пакистаном (30 км від Амрітсара). Вагах був єдиним прикордонним пунктом між двома країнами, до відкриття Аман Сету в Кашмірі в 1999 році.

З 1959 року на цьому кордоні щовечора відбувається цікава, яскрава урочиста церемонія зміни варти та спуск державного прапора за участю військових Індії та Пакистану. Це єдина у своєму роді церемонія закриття державного кордону та демонстрація патріотизму.

Повернення в Амрітсар, заселення в готель.

Ніч у готелі.

День 4 (04.12.2018)
Амрітсар - Дхарамсала

Сніданок.

Оглядова екскурсія по місту.

Хармандір-Сахіб (в перекладі Божий Храм) є головною туристичною визначною пам'яткою Амрітсара. Ця важлива святиня сикхів привертає десятки тисяч паломників з усієї Індії. Храм стоїть в центрі священного озера, навколо якого рухається величезна кількість паломників. Накрийте голову хусткою, зніміть взуття і походіть навколо одного з найдивовижніших місць в Індії.

Храм будувався й руйнувався багато разів, перш ніж у кінці 1700-х років був відновлений той варіант, який ми можемо бачити сьогодні.

У 1802 році Хармандір-Сахіб був покритий позолоченими пластинами (на покриття куполу використано близько 100 кг золота) і став відомий під ім'ям Золотого Храму, де зберігається священна книга "Гуру Грант Сахіб".

Недалеко від Золотого Храму знаходиться Джалліанвала-багх: місце розстрілів мирних жителів в Амрітсарі колоніальними військами Британської імперії.

3 квітня 1919 року величезна кількість паломників приїхали до Амрітсара, щоб відсвяткувати свято. Генерал Дваєр особисто повів війська на площу і наказав своїм людям відкрити вогонь без попередження. Офіційні джерела британського уряду назвали число загиблих - 379 чоловік. Індійський національний конгрес стверджував про тисячі загиблих.

Також відвідаємо храм Дургіана Мандір. Храм був побудований у 1921 році за прикладом Золотого храму сикхів.

Переїзд в Дхарамсалу.

По прибуттю розміщення в готелі. Ніч в готелі.

День 5 (05.12.2018)
Дхарамсала

Сніданок.

Сіті-тур. Знайомство з унікальним містом - "маленькою Лхасою Індії", - це ідеальне місце для душевного відпочинку.

Місто Дхарамсала знаходиться в гімалайській долині Кангра. Це одне з найзагадковіших місць Індії. У 1959 році сюди емігрував Його Святість Далай- лама XIV - духовний і політичний лідер Тибету. Прибуття духовного лідера Тибету Далай-лами з тисячами біженців в Дхарамсалу в 1959 році помітно активізувало життя даного регіону.

Відвідаєте храмовий комплекс Далай-лами (Комплекс Цуглакханг), всередині комплексу знаходяться резиденція святості Далай-лами, монастир і храми. Далай-лама дає уроки в місцевій гомпі, в якій представлені зображення Авалокитешвари, Будди Шак'ямуні та Гуру Римпоче (Падмасамбхави).

Також оглядова екскурсія включає відвідини Військового меморіалу, Художнього музею Кангра, Церкви Св. Джона, де похований колишній віце-президент Індії лорд Елгін, і храму Бхагсунаг.

За бажанням, ви можете зробити невелику пішу прогулянку вгору до невеликого, але мальовничого водоспаду Бхагсу, що знаходиться в півтора кілометра від храму, або відвідати центр тибетської медицини.

Ніч в готелі.

День 6 (06.12.2018)
Дхарамсала - Кангра - Зваладеві - Шимла

Сніданок.

Переїзд в Шимлу.

Шимла - одне з найкрасивіших міст Індійських Гімалаїв, столиця штату Хімачал Прадеш, розташована на висоті 2200 м над рівнем моря і є відомим гірськокліматичним курортом країни. Місто оточене мальовничими горами, порослими густими хвойними лісами - сосни, гімалайський кедри, дуби та рододендрони наповнюють повітря цілющим ароматом.

У 1864 році Шимла була офіційно оголошена «Літньою столицею Британської імперії в Індії» - статус, який місто зберегло до незалежності Індії в 1947 році. Переїзд уряду на пагорби зазвичай робився на початку квітня, а міграція на рівнини проходила в кінці жовтня або початку листопада.

По дорозі екскурсія в давній храм Джваламухі . Паломники вважають, що вічно палаюче полум'я, що виходить з полого каменю в святилищі, є проявом богині Діви. Легенда про храм Джваламухі відноситься до Саті. Кажуть, що Імператор Акбар намагався погасити вогонь в храмі. Коли це не спрацювало, він прийшов у храм і поставив свою золоту корону біля полум'я. Богиня перетворила золото в мідь.

Форт Кангра - найбільший форт у Гімалаях, зараз є величними руїнами, але колись давно він був свідком жорстокої боротьби за тутешні святі землі й залишався неприступним до 1905 року, коли сильний землетрус зруйнував форт. Туристи можуть відвідати невеликий музей, що знаходиться всередині, погуляти по бастіонах форту і заглянути в його бійниці, з яких відкриється приголомшливий вид на околиці.

По прибуттю - розміщення в готелі.

Ніч в готелі.

День 7 (07.12.2018)
Шимла

Сніданок.

Екскурсія в Індійський інститут перспективних досліджень (замок літньої резиденції Віце-короля Британії). Генрі Ірвін був архітектором будівлі, що нагадує шотландський баронський замок. Інтер'єр має чудову дерев'яну обробку, це була перша будівля з електричним світлом в Шимлі.

Коли була оголошена незалежність у 1947 році, будівля стала власністю президента Індії та була перейменована в Растрапатрі Нівас. У 1964 році тут був створений і розміщений Індійський інститут перспективних досліджень.

Увечері ви можете прогулятися пішки по Мол Роду (MallRoad) - головна вулиця міста, зануритися в атмосферу вечірньої Шимли. Побачити одну з найстаріших католицьких церков Північної Індії - Церква Христа, яка побудована в неоготичному стилі в 1857 році й знаменита своїм вітражами.

Ніч в готелі.

День 8 (08.12.2018)
Шимла – Рішікеш

Сніданок.

Екскурсія в храм Мохан Шакті та Херитаже Парк.

Це унікальне місце, розташоване серед величних гір. Історичний парк створений Капіл Моханом (бригадним генералом індійської армії) з метою просування ведичних наук, відродженню ведичного способу життя, а також для проповіді індійської культури. Прогулюючись територією парку, ми побачимо статуї індійських богів і богинь, чудові гіпсові фігури різноманітних тварин. Відвідаємо центри трав'яної терапії, навчальні центри, відкриті театри, спробуємо індійські страви, які готуються в тематичних громадських кухнях.

Після екскурсії по парку - переїзд у Рішікеш.

По дорозі - вечірнє відвідування вогненної молитви на березі Священного Гангу. Це барвиста церемонія зустрічі світанку і заходу на берегах священної річки Ганг.

Розміщення в готелі та відпочинок.

Ніч в готелі.

День 9 (09.12.2018)
Рішікеш - Харідвар

Сніданок.

Ознайомча прогулянка містом Рішікеш.

Рішікеш розташований біля підніжжя Гімалаїв у 25-ти км від Харідвара. Місто вважається «всесвітньою столицею йоги» і є особливим місцем паломництва індуїстів і послідовників йоги. Тут, як і в Харідварі, знаходиться цілий ланцюг Ашрамів і храмів, що дають знання на духовному шляху. Священна річка Гангу надає цьому місцю особливої краси. Поряд із мандрівними аскетами - садху і святими, - щороку місто відвідує величезна кількість туристів, які милуються красою місць, а також видами активного туризму, такими як рафтинг, трекінг, гірський туризм.

Ви відвідаєте Лакшман Джхулу, Рам Джулі, Ашрам Парамартха та Гіта Бхаван.

Переїзд в Харідвар.

Харідвар - одне зі священних міст Індії. Місто розташоване в передгір'ях Гімалаїв, на березі священної річки Ганг і є особливим місцем для паломників індуїстів. Це перше місто на рівнині, через яке тече Ганг, спускаючись з гір. За легендою Харідвар отримав благословення від усієї тріади богів - руйнівника Шиви, охоронця Вішну і творця Брахми - і володіє величезною енергетичною силою.

Обов'язково заплановано відвідання Храму Чанди Діви, а ввечері на березі річки ми побачимо захоплююче дійство "Араті" в Хар-Кі-Паурі.

Повернення в готель.

Ніч в готелі.

День 10 (10.12.2018)
Харідвар - Халдвані (Індійське Весілля)

Сніданок.

Сьогодні Вас чекає чудовий незабутній вечір на Індійському Весіллі!

Ми беремо участь у весільній церемонії як гості з боку нареченої. Прямуємо на місце весілля. Знайомство з нареченим і нареченою і вручення подарунка від всієї групи. Ви побачите традиційне індійське весілля. Ваш гід вам розповість про звичаї та традиції.

Вас чекає бенкет на весь світ і море незабутніх емоцій!

День 11 (11.12.2018)
Халдвані – Делі

Сніданок. Вільний час.

Виїзд в Делі. Трансфер в готель.

Розміщення. Відпочинок.

День 12 (12.12.2018)
Делі

Сніданок.

Екскурсія в Храм Лотоса (храм релігії бахаїзма), також відомий під назвою Храм Всіх Релігій.

Оглядова екскурсія по Старому Делі.

Старе Делі було побудоване п'ятим монгольським імператором Шахджханом в 17 столітті. Огляд Червоного Форту і мечеті Джама Масджид (найбільша мечеть в Індії, де одночасно можуть молитися 25 тисяч чоловік). Гід розповість вам історію незалежності Індії, почуєте розповідь про національного героя Махатму Ганді під час проїзду через його місце кремації - Радж-гхат.

Відвідування храму Бірла, де ви познайомитеся з культурним і релігійним життям місцевих жителів. Проїжджаючи повз Католицьку Церкву, ми відвідаємо храм Сикхів - Гурудвара, від якого ви отримаєте незабутні враження.

Обід (запланований за програмою).

Відвідування дивовижно гарного храмового комплексу Акшардхам зі світломузикальним фонтаном і лазерним шоу (Сахадж Ананд водне шоу). Комплекс увійшов до Книги Рекордів Гіннеса як найграндіозніший індуїстський храм у світі (побудований у 2005 році). Рожевий камінь зовнішнього облицювання символізує любов до Бога, а білий мармур всередині - абсолютну чистоту і мир.

Ніч в готелі.

День 13 (13.12.2018)
Делі - Агра - Делі

Ранній сніданок. Вільний день.  Для бажаючих - екскурсія до Агри (за додаткову плату - 85 дол / чол від 4 осіб)

Зустріч в готелі о 07:00. Переїзд до Агри (200 км - 4,5 год. в один бік).

Після прибуття відвідування Тадж Махала. Тадж Махал виправдовує все, що про нього говорять, і навіть більше. Його будівництво тривало 22 роки і велося силами 20000 осіб, білий мармур видобувався за 200 миль і доставлявся до місця будівництва армією з 1000 слонів. Побудований могольським імператором Шахом Джаханом на знак любові до своєї дружини Мумтаз Махал в середині 17 століття, Тадж Махал по праву належить до 7 чудес світу.

Відвідування Червоного Форту Агри - прекрасний пам'ятник архітектури, який слугував резиденцією і оборонною спорудою могольских імператорів упродовж 300 років. Дві третини території Червоного форту сьогодні використовується у військових цілях і недоступні для відвідувачів.

Першу згадку про форт в Агрі було зафіксовано в 1080 році, коли його захопили Газневіди. 400 років по тому до Агри перебрався перший правитель Делійського султанату - Сикандар Лоді, і керував ним з цієї фортеці. Пізніше форт перейшов до моголів, і Акбар Великий зруйнував стару фортецю та почав будувати нову.

Червоний Форт Агри - це історія чотирьох поколінь Великих Моголів, історія жорстоких воєн, приголомшливої любові, боротьби за владу і падіння великої Імперії. Відвідування мармурової фабрики.

Обід в 14: 00-14: 30 год.

Повернення в Делі орієнтовно о 20:00-21:00 год.

День 14 (14.12.2018)
Делі - Київ

Сніданок. Трансфер в аеропорт.

Переліт Делі-Київ PS 392 14DEC DELKBP 1100 1520.

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

При відсутності місць в певному готелі, буде надано номер в іншому готелі такої ж категорії.

Реєстрація та виселення з готелю о 12 годині дня.

 

Місто

Ночі

Стандартна категорія

 • 1
 • 1
 • 2
 • 1
 • 2
 • 1
 • 3
Додаткова інформація

У храмах необхідно роззуватися і покривати голову. Мати шкарпетки й хустку.

Зверніть також увагу, що у святкові дні в Індії спостерігається велике скупчення народу в храмах, у зв'язку з чим іноді виникає необхідність скасування їх відвідування з метою безпеки.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте наш сайт.

Бронь номера в зазначеному готелі залежить виключно від його наявності на момент підтвердження туру.

У вартість туру не входить медичне страхування і витрати, понесені в разі госпіталізації та евакуації.

Вартість туру може змінитися без попереднього повідомлення, якщо вона істотно зросте до вильоту.

Ранній заїзд та пізній виїзд з готелю не може бути гарантований. Заїзд та виїзд в полудень.

Компанія не несе ніякої відповідальності або зобов'язань у виплаті компенсації за будь-які збитки, втрати, травми, аварії, затримки або порушення, припинення туру або відхилення маршруту в разі «форс-мажору». Будь-які додаткові витрати в таких ситуаціях будуть стягуватися безпосередньо з клієнтів.

Додаткові послуги, що входять у ваотість:

 • Традиційне привітання в аеропорту;
 • Party wear - Sari for ladies / Kurta-Pyazama for Gents;
 • Відвідування індійської весілля;
 • Подарунок для молодят з боку групи;
 • Вай-фай під час туру;
 • Доступ програми на мобільному додатку;
 • Бахіли для відвідування релігійних споруд;
 • Хустка для покриття голови під час відвідування сикхського храму;
 • Карта Індії від компанії;
 • Щоденник і ручка для запису спогадів про тур;
 • Обмін валют;
 • Всі штатні податки / паркування / платні дороги.

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Алла Безверха
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 118
 • e-mail: [email protected]