Тури з Ігорем Захаренком

Дуже важливу роль у груповому турі відіграє гід, який вас супроводжує та керує екскурсійною групою протягом всього маршруту. Саме від досвіду та особистих якостей гіда багато в чому залежить успіх всієї подорожі й настрій кожного туриста.

Ігор Захаренко - засновник і директор «Феєрії», ведучий передачі «Феєрія мандрів», досвідчений гід і завзятий турист, який і тижня не може прожити без подорожі.

Тури з Ігорем Захаренком - прекрасна можливість відправитися в незабутню подорож з одним з найобдарованіших, ерудованих і харизматичних гідів Феєрії та України! Багаторічний досвід туристичних поїздок, бездоганне вміння організувати чудову програму, відповідальність і почуття гумору - гарантія Вашої цікавої, неординарної, пізнавальної подорожі та феєричного відпочинку!

Наприклад, 25.03.2019
Наприклад, 25.03.2019
  • Даты: 17.05.2019
Духовна й історична подорож до витоків стародавніх цивілізацій. Найгарніший гімалайський маршрут з відвідуванням стародавніх міст і первозданних природних заповідників!

Тур с И.Захаренко

  • Даты: 10.08.2019
Найбільш насичений екскурсійний тур в Ісландію!

Тур с И.Захаренко

  • Даты: 24.10.2019
Авторський тур з унікальним маршрутом від Феєрія Мандрів! Вперше! ГРАНД тур по ВСЬОМУ острову Еспаньйола! Кількість місць у турі обмежено!

Тур с И.Захаренко

  • Даты: 15.06.2019
Захоплюючі африканські пригоди для підготовлених! Сходження на Кіліманджаро, сафарі. Тур можна продовжити відпочинком на Занзібарі!

Тур с И.Захаренко

  • Даты: 27.04.2019
Два тижні в Китаї, безліч екскурсій у програмі туру! Тур гарантований!

Тур с И.Захаренко

  • Даты: 16.04.2019
Семінар-тур для юристів у насиченому вояжі в країну художників, вчених, першопрохідців і просто вільних людей! У програмі 8 лекційних годин, а також парк квітів Кейкенхоф!

Тур с И.Захаренко

  • Даты: 04.01.2020
Під час подорожі на Вас чекає відпочинок у гірськолижній перлині - Валь Сені, проживання в комфортабельному готелі 4*, а також прекрасна інфраструктура курорту! Переліт – у вартості туру!

Тур с И.Захаренко

Facebook

YouTube

Феєрія мандрів - Val Cenis

Смотрите больше на нашем канале...

Инстаграм