41 340 грн
975
€EUR
9 днів

Київ - Лондон - Бат - Гластонбері - Екзетер - Боскастел - Тінтенджел - Стоунхендж - Солсбері - Портсмут - Брайтон - Лідс - Лондон - Київ

Тип туру

Опис туру

Запрошуємо Вас у феєричну подорож по Південній Англії з відвідуванням Лондона!

Під час подорожі на Вас чекають захопливі екскурсії таємничим Стоунхенджем та величним Лондоном, ви зможете відчути весь колорит Південної Англії та зрозумієте секрет її чарівності.

Ви відвідаєте легендарне місто Короля Артура - Гластонбері, побуваєте в колисці Британського флоту – Портсмуті, побачите замок Лідс та замок лицарів Круглого Столу - Тінтагель.

У вас буде достатньо вільного часу для особистого знайомства з Лондоном - ви зможете продегустувати місцеву кухню, відвідати унікальні музеї та галереї, або вирушити на шопінг.

У вартість входить
Проживання в готелях;
22
Харчування в готелях;
22
Екскурсії за маршрутом;
Супровід гіда;
Транспортне обслуговування.
22
У вартість не входить
Міжнародний авіа переліт;
22
Індивідуальний трансфер ; 
22
Медична страховка;
22
Вхідні квитки в замки і музеї по програмі;
22
Київ - Лондон - Бат - Гластонбері - Екзетер - Боскастел - Тінтенджел - Стоунхендж - Солсбері - Портсмут - Брайтон - Лідс - Лондон - Київ
День 1
Київ - Лондон

Прибуття в Лондон.

Трансфер у готель (дод. опл.). Розміщення.

Вільний час.

День 2
Лондон

Оглядова автобусна екскурсія по Лондону з гідом.

Дивовижна архітектура, легендарні королівські палаци, просторі площі й, звісно ж, неповторна англійська атмосфера - все це Лондон.

Ви зможете побачити Лондонський Тауер, Біг-Бен, Букінгемський палац, на особливу увагу заслуговує відвідування Вестмінстерського абатства. Потім ви можете здійснити променад по Оксфорд-стріт – найдовшій торговій вулиці в Європі.

У другій половині дня - вільний час для додаткових екскурсій, відвідувань популярних атракціонів і ресторанів. Для поціновувачів сучасного мистецтва відкривають свої двері галерея Саатчі і всесвітньо відома галерея Тейт Модерн.

Ніч у готелі.

День 3
Лондон

Вільний час для додаткових екскурсій, відвідувань популярних атракціонів і ресторанів.

День 4
Лондон

Вільний час для додаткових екскурсій, відвідувань популярних атракціонів і ресторанів.

День 5
Бат - Гластонбері - Екзетер

Бат (Bath) - внесений ЮНЕСКО в список пам'ятників культурної та природної спадщини людства. Місто відоме руїнами римських лазень і ансамблем георгианськой епохи архітектора Дж.Вуда, прообразом якої послужив стародавній Колізей.

Гластонбері (Glastonbury) - вважається самим чарівним місцем у Великобританії, де оживають стародавні легенди про короля Артура і лицарів Круглого Столу, про чарівника Мерліна і феї Моргана.

Однією з визначних пам'яток вважається Абатство Гластонбері. Згідно з легендою, перша церква на місці абатства була заснована в I столітті Йосифом Аримафейського, який привіз на Британські острови знамениту Чашу Грааля. Згідно з однією з легенд, замок на вершині гори Тор - це те саме місце, де зберігається Священний Грааль. Озеро, що оточує гору, в свою чергу, згадується в легенді про меч короля Артура - чарівному Ескалібур.

Екзетер (Exeter) - невелике, доброзичливий місто, один з найкрасивіших в Англії, знаходиться далеко від шуму мегаполісів. Велична будівля кафедрального собору XIII століття відкриє секрети своїх привидів. Університет Екзетера - один з найбільш затребуваних вузів Сполученого Королівства. Місто є жвавим культурним центром з кінотеатрами, театрами, чудовими магазинами.

День 6
Боскастел - Тінтенджел

Боскастел (Boscastle) - чарівне село з мальовничими котеджами, де стоять рибальські човни, привітно зустрічає гостей в кафе, ресторанах і пабах. Дорога, що веде від моря, призведе Вас до прихованих зелених церковцей, і Ви дізнаєтеся про прихований зв'язок Північного Корнуелла і письменника Томаса Харді. Тиха гавань, тут панує атмосфера патріархальної Англії, просочена середньовічною історією.

Тінтенджел (Tintangel) - розташований на північному узбережжі Корнуолла і відомий своєю причетністю до легенд про Короля Артура та його Лицарів Круглого Столу. На крутому кручі розташовується замок Короля Артура, датований 13 століттям. Тут Артур з'явився на світло і звідси чарівник Мерлін потайки відвіз немовляти. Пізніше в Тінтеджеле розгорталася дія любовного трикутника: король Марк, його дружина Ізольда і Трістан. Щорічно мальовничі руїни замку відвідують 200 тисяч любителів легенд про короля Артура. В даний час замок належить герцогам корнуельського і є частиною історичної спадщини Англії.

День 7
Стоунхендж - Солсбері - Портсмут

Стоунхендж (Stonehenge) - згідно з різними науковими теоріями, Стоунхендж міг бути побудований інопланетянами - тому що являє собою точну модель Сонячної системи в поперечному розрізі, міг служити стародавньої обсерваторією, міг бути храмом друїдів, а також представляти собою чарівне діяння Мерліна і мати величезну цілющу силу.

Солсбері (Salisbury) - найдавніше місто Англії з прекрасним кафедральним собором, де зберігатється один з чотирьох справжніх примірників Великої хартії вольностей (Magna Carta).

Портсмут (Portsmouth) - колиска Британського флоту. Передбачено відвідування знаменитого корабля «Вікторі», побудованого в 1765 році. На цьому кораблі віце-адмірал Гораціо Нельсон здобув перемогу над франко-іспанським флотом біля мису Трафальгар. У 1922 «Вікторі» перетворили в музей, як данину перемозі Нельсона.

День 8
Брайтон - Замок Лідс

Брайтон (Brighton) - курортне містечко в графстві Суссекс. Відвідайте Королівський палац (Royal Pavilion). Архітектор палацу - знаменитий Джорж Неш - додали йому схожості з палацом могутнішого ніж у індійського раджи.

Замок Лідс (Leeds Castle), розташований на двох маленьких островах, посеред озера, оточеного мальовничими пагорбами. Одним з власників замку був король-завойовник Едуард I, який приєднав до Англії, Уельс і Шотландію (на час свого правління).

Прибуття в Лондон. Трансфер в готель самостійно.

День 9
Лондон - Київ

Вільний час.

Трансфер в аеропорт (додатково оплачується).

Виліт у Київ.

Додати новий коментар

Комментарии

- оригінал закордонного паспорта (дійсний мінімум 6 місяців після передбачуваної дати повернення c поїздки) обов'язково з чистим аркушем (з двох сторін) для візи Великобританії;

- при наявності попереднього закордонного паспорта - копії всіх сторінок закордонного паспорта, де є відмітки. При наявності одночасно чинного закордонного паспорта або не анулюваного попереднього паспорта у туриста - його оригінал;

- анкета;

- довідка з банку про наявність коштів на рахунку, на фірмовому бланку, де вказано вид рахунку і рух по рахунку (бажано за останні 6 місяців);

- ксерокопія документів про наявність власності: рухоме / нерухоме майно (будинок, квартира, автомобіль, земля та ін.);

- ксерокопія внутрішнього паспорта (всіх сторінок з відмітками);

- ксерокопія свідоцтва про шлюб / розлучення / смерть;

- ксерокопія свідоцтва про народження дітей.

Для працюючих:

- довідка з місця роботи: на фірмовому бланку з зазначенням адреси та телефону підприємства, посади, дати повернення на роботу, заробітної плати (з розбивкою доходу по місяцях за останні півроку).

Для школярів / студентів:

- довідка з місця навчання на бланку закладу, із зазначенням адреси та телефону, а також з відміткою про те, що адміністрація навчального закладу не заперечує проти поїздки в канікулярний час.

Для приватних підприємців:

- копія свідоцтва про реєстрацію ПП;

- для платника єдиного податку - копія про реєстрацію платника єдиного податку;

- копія ліцензії на діяльність;

- звіт про доходи за останні півроку з податкової інспекції;

- копії договорів, що підтверджують діяльність ПП, в тому числі: візитки, реклами й т.д.

Для пенсіонерів:

- копія пенсійного посвідчення;

- довідка з Пенсійного Фонду про розмір пенсії.

* Для дітей, які подорожують без батьків або з одним з батьків - нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини за кордон.

* Для непрацюючих або тих, у кого недостатнє фінансове забезпечення - лист про спонсорство про те, що спонсор бере на себе всі витрати під час туру.

Список документів не є вичерпним, подробиці прохання уточнювати у менеджера в індивідуальному порядку.

Всі документи обов'язково повинні бути перекладені на англійську мову!

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість туру з людини в євро:

Готель

Категорія розміщення в Лондоні

Дати

 

Розміщення

Twin/Double

Single

Triple*

2Ad+1Ch

Royal National / Queens Court Exeter / Holiday Inn Express Southampton

3*

04.05.2019, 15.06.2019, 20.07.2019, 03.08.2019, 07.09.2019

975

1425

915

875

Copthorne Tara / Queens Court Exeter / Holiday Inn Express Southampton

4*

20.07.2019, 03.08.2019

1245

1825

1155

1125

04.05.2019, 15.06.2019, 07.09.2019

1175

1695

1145

1075

***при тримісному варіанті розміщення, готелі по туру надають DBL / TWN + доп. ліжко або диван, або три окремі ліжка (в залежності від готелю).

Вказане розміщення розраховане на дорослих людей.

Додаткова інформація

* гід залишає за собою право вносити зміни в програму в разі форс-мажорних обставин.

Консульські збори:

  • консульський збір Великобританії (близько 125 євро, оплачується до подачі документів! - сума може змінюватися і підлягає уточненню на момент запису туриста);
  • бл. 850 грн. сервісний збір віз. центру (оплата особисто в віз. центрі в день подачі документів);
  • за бажанням або за необхідності доплата за терміновий розгляд документів (бл. 270 євро - оплачується до подачі документів! - сума може змінюватися і підлягає уточненню на момент запису туриста).

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Юлія Юдіна-Рафізаде
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 129
  • e-mail: [email protected]