42 238 грн
995
€EUR
8 днів

Дублін - скелі Моер - замок Банратті - Folk Park - Кільце Керрі (місто Каерсівін - кам'яний форт Staigue - Національний парк Кілларні) - замок Бларні - замок Кешел - Дублін - Ньюгрейндж - Малахайд - Глендалох - Пауерскорт - Дублін

Країни:
Тип туру

Опис туру

Подаруйте собі феєричну подорож Ірландією!

Ірландія – це північна країна з дивовижними пейзажами і теплою гостинністю. На Вас чекають захоплюючі легенди старовинних замків, неймовірні споруди, які зараховують до "чудес світу", а також затишні вулички стародавніх міст.

Під час подорожі Ви відкриєте для себе історію чудової країни. Перше знайомство з Ірландією у Вас відбудеться в її столиці – Дубліні. У цьому місті зібрано унікальні пам'ятки: собор Святого Патрика, Фенікс-парк, Дублінський замок, Трініті Коледж та інші значущі споруди.

У вартість входить
7 ночей у затишних готелях;
Харчування в готелях;
22
2 вечері в готелях у графстві Лімерик і Керрі;
Екскурсії за програмою;
Супровід гіда;
Транспортне обслуговування.
22
У вартість не входить
Міжнародний переліт;
22
Консульський збір Ірландії;
22
Медична страховка;
22
Вхідні квитки в замки і музеї за програмою;
22
Дублін - скелі Моер - замок Банратті - Folk Park - Кільце Керрі (місто Каерсівін - кам'яний форт Staigue - Національний парк Кілларні) - замок Бларні - замок Кешел - Дублін - Ньюгрейндж - Малахайд - Глендалох - Пауерскорт - Дублін
День 1
Дублін

Прибуття в Дублін. Трансфер у готель (оплачується додатково).

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 2
Скелі Моер – замок Банратті – Folk Park

Сніданок.

Переїзд на комфортабельному автобусі на південний захід країни до Атлантичного океану на кручі Моер (Cliffs of Moher).

Знамениті ірландські скелі утворилися ще за 6 тисяч років до нашої ери. Вони пам'ятають перших поселенців, які з'явилися в цих місцях багато років тому, – скіфів, англійців, шотландців, датчан. Звідси відкривається прекрасний краєвид на Атлантичний океан з висоти 200 метрів.

На вершині скель гордо височить самотня кам'яна башта О’Браяна. Її було зведено в 1835 році Корнеліусом О’Браяном, нащадком короля Ірландії Бріана Бору, щоб здивувати дам, які гостювали в нього, панорамою, що відкривається з оглядової вежі. Біля скель Моер знімали деякі сцени для фільму "Гаррі Поттер і напівкровний принц".

У другій половині дня відвідування замку Банратті і тематичного парку (Bunratty Castle and Folk Park).

Замок з драматичною і кривавою історією, з інтер'єрами 15-16 століть – одна з небагатьох повністю збережених будівель того часу.

Поруч Folk Park – старовинне ірландське селище 19 століття з будівлями, привезеними з усієї території Ірландії. Тут є будинок лікаря, школа, ломбард, бар, будинок бакалійника, пошта та інше. Відвідування замку й селища дає можливість зануритися в атмосферу двох найцікавіших періодів в історії країни.

Повернення в Дублін. Розміщення в готелі.

День 3
Кільце Керрі (місто Керсивін – кам'яний форт Staigue – Національний парк Кілларні)

Сніданок у готелі.

Подорож найвідомішим панорамним маршрутом Ірландії навколо півострова Івера (Iveragh), більш відомого як Кільце Керрі (Ring of Kerry).

Це, безсумнівно, одне з найчарівніших місць у всій Ірландії. Прекрасні гори і приморські пейзажі будуть постійними компаньйонами протягом майже всього маршруту.

Крім того, тут розташовані цікаві пам'ятки: місто Керсивін (Cahersiveen) зі старовинною католицькою церквою, названою на честь ірландського національного героя Деніела О'Коннелла; кам'яний форт Staigue, побудований у 3-4 століттях до нашої ери; містечко Вотервіль (Waterville), яке любив відвідувати Чарлі Чаплін, тут можна прогулятися по пляжу.

Маршрут по Кільцю Керрі закінчується в Національному парку Кілларні (Killarney National Park), де можна насолодитися мальовничими краєвидами трьох озер, водоспадом Торк, відвідати маєток Макросс, покататися на конях, придбати сувеніри.

Ніч у графстві Лімерик. Вечеря в готелі.

День 4
Замок Бларні – замок Кешел

Сніданок у готелі.

Переїзд на комфортабельному автобусі на південний захід до замку Кешел (Rock of Cashel).

Над мініатюрним містечком Кешел у центральній Ірландії височіє скеля. На її крутих схилах збереглися руїни колись величної античної столиці, якою правили королі Мюнстер. Існує старовинна легенда, за якою сотні років тому саме тут святий Патрик привів до християнської віри короля Кірка III.

У другій половині дня відвідування замку Бларні (Blarney Castle).

Середньовічний замок Бларні не можна пропустити – це невід'ємний символ Ірландії та ірландської спадщини. Головним артефактом замку є легендарний камінь з абатства Скоун, на якому в давні часи проводили коронацію королів Шотландії. За легендою, якщо поцілувати камінь, можна отримати дар красномовства.

Ніч у графстві Керрі. Вечеря в готелі.

День 5
Дублін

Сніданок.

Оглядова автобусна екскурсія по Дубліну.

Під час екскурсії професійний гід познайомить Вас із головними визначними пам'ятками столиці Ірландії: собором Святого Патрика (St. Patrick Cathedral), Трініті Коледжем (Trinity College), Дублінським замком (Dublin Castle), вулицею Темпл Бар і торговою вулицею Графтоннабережною Ліффі, Фенікс-парком, будинком Оскара Вайльда та іншим.

Собор Святого Патрика – найбільший собор у всій Ірландії. Він прославився тим, що деякий час його очолював великий письменник і сатирик Джонатан Свіфт, відомий кожному за книгою «Подорож Гуллівера», автором якої він є.

Дублінський замок побудували в XIII столітті, імовірно, на місці, де заснували поселення ще вікінги. Споруда розташована там, де дублінські річки Подл і Ліффі утворюють чорне озеро – по-ірландськи «дабх лінн», від якого й отримало свою назву місто Дублін.

Екскурсія на завод Гіннес (Guinness Storehouse), де можна дізнатися про історію створення та виробництва знаменитого на весь світ пива. Тут же можна відвідати бар, з вікон якого відкривається чудовий краєвид Дубліна.

День 6
Ньюгрейндж – Малахайд

Сніданок.

Екскурсія «Дольмени долини річки Бойн і замок Малахайд», розрахована на цілий день.

Наут (Knowth) або Ньюгрейндж (Newgrange) – це дольмени, розташовані в долині річки Бойн, які вважаються одним із «чудес світу» й охороняються ЮНЕСКО. Зведені близько 5 тисяч років тому в період неоліту (пізнього кам'яного віку), дольмени є найдавнішими спорудами у світі – вони старіші від пірамід Гізи та Стоунхенджа.

Замок Малахайд (Malahide Castle), побудований у 1185 році, – один із найстаріших в Ірландії. Цей замок-фортеця залишався у приватній власності норманської сім'ї до 1975 року і зберігся в первозданному вигляді як зовні, так і всередині, незважаючи на те, що пережив кілька похмурих періодів історії Ірландії. За легендою, у замку живе п'ять привидів.

День 7
Глендалох – Пауерскорт

Сніданок.

Екскурсія «Сади Пауерскорт і Глендалох», розрахована на цілий день.

Глендалох (Glendalough) – давньохристиянське чернече поселення. На стрімких схилах Глендалоха, вкритих густим лісом, у «долині двох озер» заховався старовинний монастир. У 6 столітті Святий Кевін заснував тут громаду, яка не раз відбивала набіги вікінгів і продовжувала розвиватися протягом 6 століть.

У другій половині дня передбачено відвідування красивої садиби-саду Пауерскорт (Powerscourt). Маєток Пауерскорт побудовано ще в 1731 році, і зараз навколо нього представлені воістину приголомшливі ландшафтні дизайни, причому в різних стилях – англійському, італійському та навіть японському.

День 8
Дублін

Вільний день.

Трансфер до аеропорту (оплачується додатково)Щасливої дороги!

Додати новий коментар

Комментарии

- оригінал закордонного паспорта (дійсний мінімум 6 місяців після передбачуваної дати повернення c поїздки) з двома чистими сторінками;

- при наявності попереднього закордонного паспорта - копії всіх сторінок закордонного паспорта, де є відмітки. При наявності одночасно чинного закордонного паспорта або не анулюваного попереднього паспорта у туриста - його оригінал;

- 2 кольорові фотографії (80% обличчя, 3,5х4,5, на білосніжному тлі, без окулярів, головних уборів, лоб, брови, очі, вуха не повинні бути закриті волоссям);

- анкета;

- довідка з банку про наявність коштів на рахунку, на фірмовому бланку, де вказано вид рахунку і рух по рахунку (бажано за останні 6 місяців);

- ксерокопія документів про наявність власності: рухоме / нерухоме майно (будинок, квартира, автомобіль, земля та ін.)- копії повинні бути завірені нотаріально!;

- ксерокопія внутрішнього паспорта (всіх сторінок з відмітками);

- ксерокопія свідоцтва про шлюб / розлучення / смерть- копії повинні бути завірені нотаріально!;

- ксерокопія свідоцтва про народження дітей- копії повинні бути завірені нотаріально!

Для працюючих:

- довідка з місця роботи: на фірмовому бланку з зазначенням адреси та телефону підприємства, посади, дати повернення на роботу, заробітної плати (з розбивкою доходу по місяцях за останні півроку).

Для школярів / студентів:

- довідка з місця навчання на бланку закладу, із зазначенням адреси та телефону, а також з відміткою про те, що адміністрація навчального закладу не заперечує проти поїздки в канікулярний час.

Для приватних підприємців:

- копія свідоцтва про реєстрацію ПП;

- для платника єдиного податку - копія про реєстрацію платника єдиного податку;

- копія ліцензії на діяльність;

- звіт про доходи за останні півроку з податкової інспекції;

- копії договорів, що підтверджують діяльність ПП, в тому числі: візитки, реклами й т.д.

-всі копії по ПП повинні бути завірені нотаріально!

Для пенсіонерів:

- копія пенсійного посвідчення- копія повинна бути завірена нотаріально!;

- довідка з Пенсійного Фонду про розмір пенсії.

* Для дітей, які подорожують без батьків або з одним з батьків - нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини за кордон.

* Для непрацюючих або тих, у кого недостатнє фінансове забезпечення - лист про спонсорство про те, що спонсор бере на себе всі витрати під час туру.

Список документів не є вичерпним, подробиці прохання уточнювати у менеджера в індивідуальному порядку.

Всі документи (окрім анкети та паспортів) обов'язково повинні бути перекладені на англійську мову з печаткою бюро перекладів!

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість туру з ОСОБИ в ЄВРО:

ГОТЕЛІ

Категорія

Дати заїздов:

Розміщення

Twin/Double

Single

Triple***

Sandymount (Cassidys, Ibis Dublin West, Louis Fitzgerald, Green Isle, Red Cow Moran, Harcourt) **/ Limerick City / Castlerosse (Killarney Court, Hotel Killarney, Holiday Inn Killarney) / Harcourt Hotel

3* standard

 

895

1255

885

 

915

1295

895

 

965

1375

945

O`Callaghan Hotel (або аналогічний)/ Limerick City / Castlerosse (Killarney Court, Hotel Killarney) /

4* standard/ 3*

 

1075

1515

1025

** готель на першу ніч в Дубліні змінюється залежно від дати заїзду.

*** при тримісному варіанті розміщення, готелі по туру надають DBL / TWN + доп. ліжко або диван, або три окремі ліжка (в залежності від готелю). Вказане розміщення розраховане на дорослих людей.

Додаткова інформація

Трансфери:

  • індивідуальний трансфер аеропорт-готель – 70 євро за машину в один бік;
  • індивідуальний нічний трансфер з 22:00 до 6:00 аеропорт-готель – 80 євро за машину в один бік.

Доплати за місця в автобусі:

  • доплата за перший ряд в автобусі – 30 євро;
  • доплата за другий і третій ряд в автобусі – 25 євро.

 

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Юлія Юдіна-Рафізаде
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 129
  • e-mail: yudina@feeria.ua