Дублін: душа та серце веселої Ірландії! 

Дублін — славне місто антикварних скарбів, фортець, замків, музеїв, бібліотек, і, звісно ж — славнозвісних ірландських пабів і барів. До того ж, про Дублін відомо багато розповсюджених стереотипів: до прикладу, про те, що дублінці не уявляють свого життя без пива й віскі. Проте це — далеко не про всіх жителів столиці й далеко не все про це дивовижне місто. Дізнатись його секрети й по-справжньому спробувати Дублін на смак можна, тільки відвідавши його!

Гуляючи Дубліном, дуже складно не підхопити невимушений настрій його жителів й вулиць і стриматись від того, аби провести своє дозвілля, як справжній дублінець! Серед найбільш атмосферних та неординарних пабів — L.Mulligan Groser: тут Ви спробуєте велике різноманіття видів крафтового пива. Готичними нотками в настрої пабу McDaid’s надихався легендарний англійський письменник Оскар Уайльд. А в пабі Brazen Head, найстародавнішому в усьому Дубліні, можна найкраще відчути атмосферу Середньовіччя по-ірландськи!

Проте навіть попри величезне різноманіття затишних закладів, не варто забувати про те, що Дублін — це не лише паби й бари! Відчуйте історію ірландської столиці, відвідавши величний Дублінський замок, всесвітньо відомий коледж Трініті, унікальні музеї лепреконів й колоритного ірландського пива Гіннес. А наостанок можна також із задоволенням прогулятися дублінськими парками, наприклад — Кроук або Сант-Стівен-Грін: Дублін потопає в зелені й квітах протягом більшої частини року!

Почніть знайомство з ірландською культурою з Дубліна разом із Феєрією мандрів!