54 548 грн
1285
€EUR
10 днів

Белфаст – "Стежки Велетнів" – Дублін – кручі Моер – "Кільце Керрі" – замок Бларні – замок Кешел – Дублін (дольмени долини річки Бойн і замок Малахайд) – Глендалох – Дублін

Тип туру

Опис туру

Відкрийте для себе дивовижний північний світ!

Під час цієї фантастичної подорожі Ви відкриєте для себе таємницю одного з "чудес світу", насолодитеся чарівними пейзажами зі стрімких скель, дізнаєтеся справжню історію цієї вільної країни. В Ірландії розташована величезна кількість замків, кожен з яких пронизаний величними легендами. Ви познайомитеся з першими поселеннями вікінгів, які висадилися на крутих схилах узбережжя. Відвідаєте замок, у якому проповідував Святий Патрик. А також пройдете знаменитою "Стежкою Велетнів".

У вартість входить
9 ночей розміщення в затишних готелях зі сніданками;
2 вечері в готелях у графстві Лімерик і Керрі;
Екскурсії за маршрутом;
Супровід гіда;
Транспортне обслуговування на комфортабельному автобусі з кондиціонером.
У вартість не входить
Авіапереліт;
22
Вхідні квитки в турі, оплачується на місці;
22
Медична страховка;
22
Доплата за місце в автобусі.
22
Белфаст – "Стежки Велетнів" – Дублін – кручі Моер – "Кільце Керрі" – замок Бларні – замок Кешел – Дублін (дольмени долини річки Бойн і замок Малахайд) – Глендалох – Дублін
День 1
Белфаст

Прибуття в Белфаст. Трансфер і розміщення в готелі.

Сьогоднішній Белфаст – це процвітаюча європейська столиця і традиційний морський порт. Це дійсно унікальне місто з багатою історією, великою кількістю замків, храмів, історичних споруд. Морська пристань із величезними суднами навіває романтику далеких подорожей і відкриттів.

У наш час Белфаст відомий туристам завдяки сумнозвісному пароплаву «Титанік». Саме з порту Белфаста в 1911 році він був спущений на воду. У наші дні відкрито музей на честь легендарного пароплава.

День 2
Стежки Велетнів

Сніданок.

У першій половині дня відвідування «Стежок Велетнів». Існує це диво природи вже протягом 60 мільйонів років і налічує 40 тисяч базальтових колон. За легендою, ірландський велетень Фінн Маккул захотів помірятися силами з шотландським велетнем на ім'я Бе Нандоннер. Була, щоправда, одна заковика. Жоден корабель не міг перевезти ні того, ні іншого велетня через море – занадто вони були великі! Фінн Маккул знайшов вихід, побудувавши дорогу з величезних кам'яних стовпів...

У цей же день Ви зможете побачити підвісний міст Керрік-о-рід (Carrick-a- rede) і замок Данлюс (Dunluce Castle), розташований на самому краю вершини скелі.

На шляху в Белфаст – екскурсія з дегустацією в одну з найстаріших віскікурень Ірландії Бушмілс (Old Bushmills Distillery).

Розміщення в готелі.

День 3
Белфаст - Дублін

Сніданок.

У першій половині дня оглядова екскурсія по Белфасту – столиці Північної Ірландії, під час якої можна буде побачити: будівлю міської ратуші (City Hall), прекрасний приклад архітектури стилю класичного Ренесансу; Кафедральний собор Святої Анни (St. Anne's Cathedral) – він будувався протягом 77 років і є дивовижним шедевром архітектури; і, звичайно ж, Ви побачите прекрасну будівлю Королівського Університету (Queen's University Belfast), створену в тюдорському стилі в 1849 році.

Відвідування музею "Титанік", де Ви дізнаєтеся про історію створення, спуску на воду і загибелі найбільш сумнозвісного лайнера, а також побачите сучасний розвідувальний центр.

Прибуття в Дублін. Розміщення в готелі.

День 4
Кручі Моер

Поїздка до Атлантичного океану на кручі Моер.

Знамениті ірландські скелі утворилися ще за 6 тисяч років до нашої ери. Вони пам'ятають перших поселенців, які з'явилися в цих місцях багато років тому – скіфів, англійців, шотландців, датчан. Звідси відкривається прекрасний краєвид на Атлантичний океан з висоти 200 метрів.

На вершині скель гордо височить самотня кам'яна башта О'Браяна. Вона була зведена в 1835 році Корнеліусом О'Браяном, нащадком короля Ірландії Бріана Бору, щоб здивувати дам, які гостювали в нього, панорамою, що відкривається з оглядової вежі. Біля скель Моер знімалися деякі сцени для фільму "Гаррі Поттер і напівкровний принц".

Далі за маршрутом відвідування замку Банратті і тематичного парку (Bunratty Castle and Folk Park). Замок з драматичною і кривавою історією, з інтер'єрами 15-16 століть – одна з небагатьох повністю збережених будівель того часу.

Поруч Folk Park – старовинне ірландське село 19 століття з будівлями, привезеними з усієї території Ірландії. Тут є будинок лікаря, школа, ломбард, бар, будинок бакалійника, пошта та інше.

Відвідування замку і села дає можливість зануритися в атмосферу двох найцікавіших періодів в історії країни.

Повернення в Дублін. Розміщення в готелі.

День 5
Кільце Керрі

Подорож найвідомішим панорамним маршрутом Ірландії навколо півострова Івера, більш відомим як Кільце Керрі (Ring of Kerry).

Це, безсумнівно, одне з найфантастичніших місць у всій Ірландії. Прекрасні гори і приморські пейзажі будуть Вашими постійними компаньйонами протягом майже всього маршруту. Крім цього, тут розташовані цікаві пам'ятки: місто Каерсивін зі старовинною католицькою церквою, названою на честь ірландського національного героя Деніела О'Коннелла; кам'яний форт Staigue, побудований у 3-4 столітті до нашої ери; містечко Вотервіль, яке любив відвідувати Чарлі Чаплін, тут можна прогулятися по пляжу.

Маршрут по Кільцю Керрі закінчується в Національному парку Кілларні, де можна насолодитися мальовничими краєвидами трьох озер, водоспадом Торк, відвідати маєток Макросс, покататися на конях, придбати сувеніри.

Ніч у графстві Лімерик. Вечеря в готелі.

День 6
Замок Бларні -замок Кешел

Сніданок.

Переїзд на комфортабельному автобусі на південний захід до замку Кешел.

Над мініатюрним містечком Кешел у центральній Ірландії височіє скеля. На її крутих схилах збереглися руїни колись величної античної столиці, якою правили королі Мюнстер. Легенда свідчить, що сотні років тому саме тут Святий Патрик привів до християнської віри короля Корка III.

У другій половині дня відвідування замку Бларні.

Середньовічний замок Бларні не можна пропустити – це невід'ємний символ Ірландії та ірландської спадщини. Головним артефактом замку є легендарний камінь з абатства Скоун, на якому в давні часи проводилася коронація королів Шотландії. За легендою, якщо поцілувати камінь, можна оволодіти даром красномовства.

Ніч у графстві Керрі. Вечеря в готелі.

День 7
Дублін

Оглядова автобусна екскурсія по Дубліну.

Під час екскурсії професійний гід познайомить Вас із головними визначними пам'ятками столиці Ірландії: собором Святого Патрика, Трініті Коледжем, Дублінським замком, вулицею Темпл Бар і торговою вулицею Графтон, набережною Ліффі, Фенікс Парком, будинком Оскара Вайльда та іншим.

Екскурсія на завод Гіннес (GuinnessStorehouse), де можна дізнатися про історію створення та виробництва знаменитого на весь світ пива. Тут же можна відвідати бар, з вікон якого відкривається чудовий краєвид Дубліна.

День 8
Дублін (дольмени долини річки Бойн і замок Малахайд)

Сніданок.

Екскурсія «Дольмени долини річки Бойн і замок Малахайд», розрахована на цілий день.

Наут (Knowth) або Ньюгрейндж (Newgrange) – дольмени, розташовані в долині річки Бойн. Вони вважаються одним із «чудес світу» й охороняються ЮНЕСКО. Зведені близько 5 тисяч років тому в період неоліту (пізнього кам'яного віку), дольмени є найдавнішими спорудами в світі – вони старші від пірамід Гізи і Стоунхенджа.

Замок Малахайд (Malahide Castle), побудований у 1185 році – один із найстаріших в Ірландії. Цей замок-фортеця залишався в приватній власності норманської сім'ї до 1975 року і зберігся в первозданному вигляді як зовні, так і всередині, незважаючи на те, що пережив кілька похмурих періодів історії Ірландії. За легендою, у замку живе п'ять привидів.

День 9
Дублін - Глендалох

Сніданок.

Екскурсія «Сади Пауерскорт і Глендалох», розрахована на цілий день.

Глендалох (Glendalough) – давньохристиянське чернече поселення. На стрімких схилах Глендалоха, вкритих густим лісом, у «долині двох озер» ховається древній монастир. У 6 столітті Святий Кевін заснував тут громаду, яка не раз відбивала набіги вікінгів і продовжувала розвиватися протягом 6 століть.

У другій половині дня передбачено відвідування красивої садиби-саду Пауерскорт (Powerscourt). Маєток Пауерскорт було побудовано ще в 1731 році, і зараз навколо нього представлені воістину приголомшливі ландшафтні дизайни, причому в найрізноманітніших стилях – англійському, італійському та навіть японському.

День 10
Дублін

Сніданок у готелі. Вільний день.

Трансфер в аеропорт (додатково оплачується).

Додати новий коментар

Комментарии

- оригінал закордонного паспорта (дійсний мінімум 6 місяців після передбачуваної дати повернення c поїздки) з двома чистими сторінками;

- при наявності попереднього закордонного паспорта - копії всіх сторінок закордонного паспорта, де є відмітки. При наявності одночасно чинного закордонного паспорта або не анулюваного попереднього паспорта у туриста - його оригінал;

- 2 кольорові фотографії (80% обличчя, 3,5х4,5, на білосніжному тлі, без окулярів, головних уборів, лоб, брови, очі, вуха не повинні бути закриті волоссям);

- анкета;

- довідка з банку про наявність коштів на рахунку, на фірмовому бланку, де вказано вид рахунку і рух по рахунку (бажано за останні 6 місяців);

- ксерокопія документів про наявність власності: рухоме / нерухоме майно (будинок, квартира, автомобіль, земля та ін.)- копії повинні бути завірені нотаріально!;

- ксерокопія внутрішнього паспорта (всіх сторінок з відмітками);

- ксерокопія свідоцтва про шлюб / розлучення / смерть- копії повинні бути завірені нотаріально!;

- ксерокопія свідоцтва про народження дітей- копії повинні бути завірені нотаріально!

Для працюючих:

- довідка з місця роботи: на фірмовому бланку з зазначенням адреси та телефону підприємства, посади, дати повернення на роботу, заробітної плати (з розбивкою доходу по місяцях за останні півроку).

Для школярів / студентів:

- довідка з місця навчання на бланку закладу, із зазначенням адреси та телефону, а також з відміткою про те, що адміністрація навчального закладу не заперечує проти поїздки в канікулярний час.

Для приватних підприємців:

- копія свідоцтва про реєстрацію ПП;

- для платника єдиного податку - копія про реєстрацію платника єдиного податку;

- копія ліцензії на діяльність;

- звіт про доходи за останні півроку з податкової інспекції;

- копії договорів, що підтверджують діяльність ПП, в тому числі: візитки, реклами й т.д.

-всі копії по ПП повинні бути завірені нотаріально!

Для пенсіонерів:

- копія пенсійного посвідчення- копія повинна бути завірена нотаріально!;

- довідка з Пенсійного Фонду про розмір пенсії.

* Для дітей, які подорожують без батьків або з одним з батьків - нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини за кордон.

* Для непрацюючих або тих, у кого недостатнє фінансове забезпечення - лист про спонсорство про те, що спонсор бере на себе всі витрати під час туру.

Список документів не є вичерпним, подробиці прохання уточнювати у менеджера в індивідуальному порядку.

Всі документи (окрім анкети та паспортів) обов'язково повинні бути перекладені на англійську мову з печаткою бюро перекладів!

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість туру з 1 особи в євро:

ГОТЕЛІ

Категорія

Дати заїздів:

Розміщення

Twin/Double

Single

Triple***

Wellington Park Hotel/ Citywest (Green Isle, Clayton Leopardstown, Ibis Dublin West, Plaza Hotel)/ Maldron Hotel Limerick (Limerick City)/ Hotel Killarney (Manor West Tralee, River Island, Gleneagle Hotel, Killarney Court, Kenmare Bay)/ Harcourt Hotel

3* standard

02.05.2019, 26.06.2019, 18.07.2019, 01.08.2019, 02.10.2019

1285

1650

1265

22.08.2019, 05.09.2019

1350

1765

1335

Wellington Park Hotel/ Camden Court (або аналогічний) Maldron Hotel Limerick (Limerick City)/ Hotel Killarney (Manor West Tralee, River Island, Gleneagle Hotel, Killarney Court, Kenmare Bay)/ Camden Court (або аналогічний)

4* standard/ 3*

02.05.2019, 26.06.2019            , 18.07.2019, 01.08.2019, 22.08.2019, 05.09.2019, 02.10.2019

1545

2025

1515

**Готелі змінюються залежно від дати заїзду.

***При тримісному варіанті розміщення готелі по туру надають DBL/TWN + додаткове ліжко або диван, або три окремі ліжка (залежно від готелю). Таке розміщення розраховане на дорослих людей.

Додаткова інформація

Гід залишає за собою право вносити зміни в програму в разі форс-мажорних обставин.

! Обов'язково особиста подача документів у візовому центрі Великої Британії в Києві (метро Лук'янівська, вул. Глибочицька, 4, бізнес-центр "Артем").

Консульські збори:

 • консульський збір Великої Британії (близько 125 євро, оплачується до подачі документів! – сума може змінюватися і підлягає уточненню на момент запису туриста);
 • близько 850 грн. сервісний збір візового центру (оплата особисто у візовому центрі в день подачі документів);
 • за бажанням або за потреби доплата за терміновий розгляд документів (близько 270 євро – оплачується до подачі документів! – сума може змінюватися і підлягає уточненню на момент запису туриста).

Можливі варіанти індивідуального трансферу:

 • індивідуальний трансфер у Белфасті – 80 євро за машину в одну сторону;
 • індивідуальний трансфер у Дубліні – 70 євро за машину в одну сторону;
 • індивідуальний нічний трансфер у Дубліні з 22:00 до 6:00 аеропорт-готель – 80 євро за машину в одну сторону.

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Юлія Юдіна-Рафізаде
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 129
 • e-mail: yudina@feeria.ua