106 018 грн
2708
$USD
13 днів

Опис туру

Патагонія... Суворий дикий край, вкритий фіордами і льодовиковими долинами, безкраї червоно-жовті пампаси та гігантські кондори, що ширяють над гострими піками і фантастичними гранітними вежами, сині озера, дивовижної краси гори з білими вершинами. Тут немає нікого, крім пінгвінів і лам. Край землі. Далі – тільки Антарктида...

Ласкаво просимо у Велику Пригоду в Аргентину – країну контрастів, чудової природи і дивовижних відкриттів! Запрошуємо Вас відкрити для себе цю чудову країну разом з Феєрією.

У цьому турі Ви побуваєте на краю землі – в Ушуайї, яскравому і такому різноманітному Буенос-Айресі; прогуляєтеся по парку серед миртових дерев у Барілоче – "Аргентинській Швейцарії", познайомитеся з колоритною Мендозою і скуштуєте її неперевершені вина.

Заїзди щодня!

У вартість входить
Проживання в готелях обраної категорії;
22
Харчування;
22
Трансфери за програмою;
22
Індивідуальний трансфер у Буенос-Айрес;
22
Екскурсії за програмою.
22
У вартість не входить
Міжнародний авіапереліт;
22
Внутрішні авіаперельоти;
22
Вхідні квитки;
22
Особисті витрати;
Чайові гідам/водіям.
Київ – Буенос-Айрес – Ушуайя – Калафате – Барілоче – Буенос-Айрес – Київ
День 1
Київ – Буенос-Айрес

Прибуття в Буенос-Айрес. Трансфер у готель. Розміщення в обраному готелі.

Оглядова екскурсія по місту (тривалість: 4 години).

Ви побачите основні визначні пам'ятки міста, його старовинні райони: Сан-Тельмо – резиденція столичної аристократії кінця XIX століття; Ла-Бока, Реколета зі своїм відомим кладовищем; сучасні райони Пуерто-Мадеро, Ретиро. Театр Колон – один з п'яти найважливіших театрів опери і балету світу. Травнева площа і Травневий проспект. Конгрес і безліч інших історичних і культурних пам'яток.

Пройдемося по найцікавіших вулицях Буенос-Айреса, які зберігають у собі історію іммігрантів, спогади про любов, відбиті в танго, легенди про шалені статки однієї з найбагатших країн світу початку ХХ століття.

Ночівля в готелі.

День 2
Буенос-Айрес

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Тигре – північну частину передмістя (тривалість: півдня).

Ви оціните все багатство природи цього унікального регіону, пропливаючи між лабіринтами островів. У містечку Сан-Ісідро ми зробимо невелику зупинку, щоб побачити місцевий Собор, Резиденцію президента Аргентини, познайомитися з історією, культурою і побутом місцевих жителів, відвідати виставку-розпродаж виробів народних умільців.

Вільний час.

Увечері, для охочих (оплачується додатково), відвідування незабутнього танго-шоу з вечерею в будинку танго «Портеньо». Чарівні ритми найбільш пристрасного танцю і танцюючі пари залишать незабутні враження, так само як і традиційна аргентинська вечеря (напої включено).

Ночівля в готелі.

День 3
Буенос-Айрес

Сніданок у готелі.

Групова екскурсія на ранчо Гаучо Дон Сільвано (тривалість: з 10 до 17 години).

Під час цієї екскурсії Ви побуваєте на традиційному аргентинському ранчо і поринете в життя і побут ковбоїв південноамериканської пампи – гаучо. Розмірений ритм сільського життя, тиша і спокій – ось та атмосфера, яка зустріне Вас, щойно Ви покинете межі Буенос-Айреса.

Для аргентинців пампа – це не просто велика безмежна рівнина. Це потужний пласт культури народу, що сягає корінням у далеке минуле. Ви побачите, як живуть сучасні гаучо, а також відвідаєте фольклорні вистави і свято з танцями, традиційною музикою, а ще, звичайно ж, Вам запропонують прекрасне аргентинське м'ясо!

Ночівля в готелі.

День 4
Буенос-Айрес – Ушуайя

Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт для вильоту в місто Ушуайя.

Прибуття в Ушуайю, трансфер у готель. Розміщення в обраному готелі.

Рекомендуємо самостійно відвідати музей Краю Світу в центрі міста.

Ночівля в готелі.

День 5
Ушуайя

Сніданок у готелі.

У другій половині дня групова екскурсія на острів Морських котиків по затоці Ушуайя і протоці Бігль. Тут ми зможемо спостерігати за морськими левами в оточенні чудової природи. Трохи далі розташований острів Птахів, де мешкають Імператорські баклани. На зворотному шляху ми побачимо маяк, естансії Тунел і Фіке, льодовик Мартьял і місто Ушуайя.

Трансфери готель–пірс–готель не входять у вартість туру (деякі готелі розташовані зовсім поруч із портом; при бажанні можна додати трансфери).

Факультативно – екскурсія в заповідник пінгвінів на острів Мартило.

Магелланські пінгвіни збираються тут наприкінці вересня для виводу потомства. Крім них тут можна зустріти пінгвінів Папуа – з червоним дзьобом. Вони зовсім не бояться людей, тут же можна побачити й інших найрізноманітніших птахів, таких як альбатроси, баклани, буревісники, грифи й американські крячки.

Пізніше відвідування садиби Харбертон і старовинної вовняної фабрики, тут можна буде придбати цікаві та оригінальні сувеніри.

Увага: виїзд з порту на автобусі, після прибуття на ранчо Харбертон пересадка на катер, щоб дістатися до острова Мартіжо, зворотна дорога – так само.

Ночівля в готелі.

День 6
Ушуайя

Сніданок у готелі.

Групова екскурсія на озера Фагнано і Ескондідо (протяжність маршруту в обидва боки близько 130 км, тривалість 6-7 годин, прогулянка на каное – 45 хвилин).

Ця екскурсія вразить Вас різноманітністю ландшафтів. По дорозі Ви побачите невеликі льодовики, водоспади, утворені від танення льодовиків, а також засохлі в результаті діяльності бобрів дерева. Ми проїдемо через долини Карвахаль, Лос-Віскіс, Тьєрра-Майор і Лас-Которрас, у яких взимку складаються сприятливі кліматичні умови для заняття лижним спортом.

Першою цікавою зупинкою з точки зору ландшафту на нашому маршруті стане прохід Гарібальді на висоті 450 метрів над рівнем моря, за яким ми перетнемо гірський ланцюг Анд. Тут перед нами у всій своїй суворій красі постануть озера Фагнано і Ескондідо. На березі озера Ескондідо ми зупинимося на нетривалий відпочинок у маленькому устаткованому дворі Петрель, а потім продовжимо наш шлях по берегу озера Фагнано.

Обід: типова аргентинська печеня – асадо!

Після обіду і невеликого відпочинку гід проведе невеликий інструктаж з правил безпеки на каное, і ми здійснимо унікальну прогулянку по озеру Ескондідо!

Ночівля.

День 7
Ушуайя – Калафате

Сніданок у готелі.

Екскурсія в національний парк Тьєрра-дель-Фуего (тривалість: 4 години).

Цей національний парк є найпівденнішим заповідником у світі, будучи єдиним національним парком, який має морську берегову лінію, завдовжки 6 км по березі протоки Бігль і площею в 63.000 га.

Під час екскурсії ми проїдемо річку Піпо, гори Сусана, затоку Енсенада, побачимо острів Редонда, озеро Рока, затоку Лапатайя, лагуни, греблю бобрів і лісовий будиночок. Пейзажі парку вражають різноманітністю – скелясті гори, мальовничі річки, долини й озера.

Екскурсія в Національний парк, де є екологічно чистий транспорт «Трен-дель-Фін-дель-Мундо», що означає «поїзд на край світу». Локомотиви найпівденнішої вузькоколійки спроектовані за образом і подобою моделей початку століття. Цей маленький і дуже зручний поїзд провезе Вас по всіх куточках парку із зупинкою на станції Макарена, де Ви побачите реконструйоване музейне селище індіанців ямана і невеликий водоспад (факультативно – на додачу до екскурсії по національному парку).

Трансфер в аеропорт для вильоту в Калафате. Трансфер у готель.

Розміщення в обраному готелі. Ночівля.

День 8
Калафате

Сніданок у готелі.

Захоплюючий тур до знаменитого Періто Морено – льодовика, який вважається одним з найбільш "легкодоступних" у світі і який було визнано ЮНЕСКО природним надбанням людства.

Періто Морено є величезною масою розміром з 25-поверховий будинок, вкриту 60-метровим шаром льоду, що рухається. За льодовиком можна спостерігати з численних оглядових майданчиків, розташованих поблизу на березі.

Іноді стає складно зрозуміти, де проходить межа горизонту між крижаним покривом і небом. Приблизно кожні 4 роки льодовик Періто Морено перекриває протоку між двома озерами Архентіно і Ріко, перегороджуючи потік води з одного водоймища в інше. У свою чергу, тала вода, що накопичилася в озері Ріко, створює великий тиск на лід, у результаті крижана гребля не витримує й утворює тунель у товщі льоду. Протягом двох-трьох днів тунель розмивається, і величезна арка зі значним гуркотом обвалюється у воду. Це явище – одне з найцікавіших видовищ у світі.

Рекомендуємо взяти ланч-бокс. Також буде можливість пообідати в ресторані парку.

Повернення в готель. Ночівля.

День 9
Калафате – Барілоче

Сніданок у готелі.

Факультативно (і якщо розклад рейсу дозволить) – групова екскурсія «Крижані ріки», 5 годин.

Після 50 км шляху через степ ми прибуваємо до порту Пунта Бандера, сідаємо на катамаран, щоб здійснити прогулянку до дивовижних льодовиків Патагонії.

Після приблизно 2-х годин навігації ми побачимо перший льодовик Упсала. Продовжимо подорож серед айсбергів до льодовика Спегацціні – одного з найбільших у парку Лос-Гласіарес. Потім пропливемо по каналу Спегацціні, щоб повернутися в Порт Бандера.

Трансфер в аеропорт для вильоту в Барілоче. Після прибуття в Барілоче трансфер у готель.

Розміщення в обраному готелі. Ночівля.

День 10
Барілоче

Сніданок у готелі.

Оглядова екскурсія на автомобілі по околицях північної Патагонії.

Зупинка на пляжі Боніта, з прекрасним краєвидом на острів Уемуль. Від підніжжя гори Серро-Кампанаріо Ви підніметеся на вершину заввишки 1050 метрів над рівнем моря. Тут відкривається незабутній краєвид на величні озера Морено і Науель-Уапі, лагуну Ель-Треболь, півострови Сан-Педро і Жао-Жао, острів Вікторія, а також на вершини Отто, Лопес, Гойї, Серро-Катедраль і на місто Барілоче. Факультативно – підйом на Серро-Кампанаріо.

У другій половині дня екскурсія на катамарані на острів Вікторія і Лес-Арражанес (додатково оплачується).

Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте найбільший острів озера Науель-Уапі – Вікторія – справжню природну перлину з унікальною фауною і флорою. Тут розташовано кілька лагун, які є домівкою для бакланів, фазанів і павичів. Ми також відвідаємо унікальний миртовий ліс Аражянес.

Повернення в готель. Ночівля.

День 11
Барілоче

Сніданок у готелі.

Групова екскурсія "Сан-Мартін-де-лос-Андес і Шлях Семи Озер" (тривалість екскурсії: цілий день).

Ця екскурсія проходить по знаменитих національних парках Науель-Уепі та Ланін. Ви виїдете з Барілоче по національній трасі 237 у напрямку річки Лімай, уздовж озера Науель-Уепі, і зробите зупинку на короткий відпочинок у Віжа-ля-Ангостура.

Потім продовжите шлях до озер Еспехо, Коррентосо, Ескондідо, Віжаріно, Фалькнер, Мачоніко і Лакар. На березі останнього розташоване мальовниче місто Сан-Мартін-де-лос-Андес.

Обід. Вільний час для прогулянок по місту. На зворотному шляху Ви проїдете через місто Хунін-де-лос-Андес.

Повернення в готель. Ночівля.

День 12
Барілоче – Буенос-Айрес

Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт для вильоту в Буенос-Айрес.

Прибуття, розміщення в обраному готелі. Вільний час. Ночівля.

День 13
Буенос-Айрес – Київ

Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт для посадки на міжнародний рейс. Завершення обслуговування.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість туру на 1 людину в доларах США

З 16 червня по 15 серпня 2019

 

1рах

2-3рах

 

 

SGL

SGL

DBL

TPL

Готелі 4*

USD 4,868

USD 4,246

USD  2,953

USD  2,809

Готелі 5*

USD 5,869

USD 5,595

USD 3,627

USD 3,383

З 16 серпня по 30 вересня 2019

 

1рах

2-3рах

 

 

SGL

SGL

DBL

TPL

Готелі 4*

USD 4,482

USD 3,889

USD 2,750

USD 2,605

Готелі 5*

USD 6,448

USD 6,186

USD 3,898

USD 3,649

З 1 жовтня до 30 листопада 2019

 

1рах

2-3рах

 

 

SGL

SGL

DBL

TPL

Готелі 4*

USD 4,418

USD 3,853

USD  2,708

USD  2,813

Готелі 5*

USD 5,359

USD 5,110

USD 3,338

USD 3,121

Готелі за програмою:

Місто

Готелі 5*

Готелі 4*

Кількість ночей

БУЕНОС-АЙРЕС

Intercontinental

Rochester Classic

4

УШУАЙЯ

Arakur

Altos de Ushuaia

3

КАЛАФАТЕ

Xelena

Edenia

2

БАРІЛОЧЕ

Alma del Lago

Cacique Inacayal

3

 

Контакти менеджерів