Антарктида… Подорож на край світу. Подорож усього життя!

Коли мова заходить про Антарктиду, на згадку відразу спадають нескінченні сніги, айсберги, пінгвіни та білі ведмеді. Це окрема частина звичного нам світу, світ вічного холоду, де панують свої правила життя.

Краєвид, що відкривається на безкрайні засніжені простори та дрейфувальні льодовики, зустріч з унікальними тутешніми істотами, чарівність північного сяйва — усі ці явища можна знайти в Антарктиді, й усі вони вражають до глибини душі.

Й хоча мандри, або скоріше — справжня експедиція до цієї країни залишає враження на все життя, до поїздки потрібно довго й ретельно готуватися: як фізично й матеріально, так і психологічно!

Подорож до Антарктиди стане чудовим досвідом для тих, хто готовий до екстремальних умов, холоду та повного виходу за межі зони комфорту.

Але усе, що Ви бачитимете та відчуватимете, буде остаточно варте будь-яких незручностей, що зустрічатимуться на шляху!

Антарктида — одне з небагатьох місць на планеті Земля, де можна зблизька побачити та познайомитись із полярними тваринами.

Антарктична станція Порт Локр, наприклад, відома тим, що тут мешкає безліч колоній різноманітних видів пінгвінів, включаючи імператорських красенів.

Дорогою до станції, пропливаючи протокою Лемейр, що між островами Пітермен, Буф та Плено, матимете нагоду на власні очі побачити величезних горбатих китів, милих морських леопардів, швидких альбатросів та малих полосатиків.

Важливим пунктом у подорожі до Антарктиди є місто Ушуайя.

Розташоване воно на півдні Аргентини — крайній точці самого краю світу, та на сьогодні може вважатися містом-курортом: тут є відомий гірськолижний курорт, різноманіття ресторанів, кафе та інших розваг — усе необхідне для мандрівників, що приїздять сюди на кілька днів або більше.

Більшість туристів, що наважуються відкрити для себе Антарктиду — або починає свою захопливу подорож з Ушуайї, або ж завершує її там.

Втім не варто затримуватись у місті надто довго: рішення покинути місто та зазирнути до однієї з антарктичних наукових станцій принесе набагато більше цілком незабутніх вражень, ніж відпочинок в межах курортного містечка!

Загалом у країні знаходиться 89 науково-дослідницьких станцій, представлених 30 країнами світу.

Деякі з них працюють на постійній основі, інші ж — сезонно. Але потрапивши на територію населеної станції, Ви вже не повернетесь звідти без нових знань та частки наукового ентузіазму й прагнення до нових відкриттів.

Тутешні вчені завжди раді поділитися деталями своїх поточних досліджень, розказати про історію заснування та будівництва станції.

Антарктиду можна пізнавати різними способами та шляхами, проте найбільш поширеним та зручним компонентом будь-якої подорожі сюди є круїзи. На борту комфортабельного судна можна споглядати казкові краєвиди, слухати цікаві факти з екскурсій, залишаючись у комфорті та теплі.

Феєрія пропонує варіанти саме таких турів-круїзів до цього чарівного краю. Якщо Ви наважились, гайда з нами до нових феєричних вражень!